Як не сваритися зі своєю половинкою через гроші

//Як не сваритися зі своєю половинкою через гроші

Як не сваритися зі своєю половинкою через гроші

Для багатьох подружжь гроші можуть викликати проблеми на різних підставах. Але вирішення для більшості випадків єдине – підрахунок грошей та переговори. Частіше за усе ви просто по-різному відноситися до грошей. Особливо це стосується тих, хто ріс у різних по достатку сім’ях.

Якщо одна людина зростала у родині, у якій було усе у достатку, а інша добре розуміє, що означає сидіти на одній каші до зарплатні, ставлення до грошей буде різним. У людини, яка жила у нужді серце завжди буде обливатися кров’ю тоді, коли вона буде бачити, що половинка витрачає гроші на речі не першої необхідності. Ситуацію мало змінює навіть те, коли люди наразі заробляють добре удвох.

Що робити, коли гроші є причиною конфлікту

Знайти компромісний варіант, який повністю залишить дві сторони задоволеними не дуже просто, але для багатьох пар саме планування бюджету на місяць та рік є підходящим виходом із ситуації. У бюджеті фіксуються усі обов’язкові витрати та збереження і це заспокоює обидві сторони. А друга сторона може спокійно витрачати гроші, які були відведені саме на покупки. Які ще можуть бути ситуації:

  • половинка забагато витрачає;
  • партнер маро заробляє;
  • багато заробляє, але не ділиться грошима.

Якщо ви з половинкою заробляєте однаково, але у вас до кінця місяця ще залишаються гроші, а в половинки ні, треба розібратися у ситуації. Варіанта може бути насправді два – партнер є дійсно марнотратним і так вам тільки здається. Відрізнити одне від іншого допоможе облік розходів.

гроші у родині

Достатньо записувати трати кожного хоча би лише місяць, щоб зрозуміти, як насправді стан справ. Наразі може виявитися, що марнотратний партнер таким здається, бо купує продукти та побутову хімію на усю родину. Треба розуміти, що перелік необхідних речей для усіх людей є зовсім різним, як і потреби. Тому потрібно це розуміти, коли захочеться дорікнути половинці, що вам вистачає одного куска мила у рік.

Претензію, що людина мало заробляє часто адресують мужчинам, але і жінки нерідко становляться об’єктом для дорікань у цьому. Грошей не вистачає і партнер дорікає іншому, який менше заробляє. Тут може бути дуже багато факторів і дорікати не має сенсу – потрібно розмовляти. Не кожен народжується для того, щоб заробляти мільйони. Цього ніхто і не зобов’язан робити – потрібно бути реалістом. Якщо людина задовольнена тим що є, то потрібно цінити у ній інші якості. Або потрібно шукати іншого партнера, бо дорослу людину неможливо перевиховати.

Партнер не дає гроші і не допомагає

Бувають ситуації, коли один з партнерів заробляє добре, а інший перебивається і живе скромно. Намагання зробити людину щедрішою не закінчуються нічим добрим. Це знову питання домовленості. Якщо людина доросла, не у декреті та дієздатна – її насправді ніхто не зобов’язаний утримувати. Але відношення завжди мають у своїй основі об’єднання ресурсів, у тому числі матеріальних. Це може бути спільний бюджет, коли доходи зберігаються разом і усі крупні витрати обговорюються завчасно. Також бюджет може бути вистроєний таким чином, що ви з партнером скидаєтеся порівну на спільні витрати. А інші гроші кожен витрачає на свій лад.

гроші у бюджеті родини

Якщо грошей не вистачає до зарплатні, наразі можна взяти швидкий кредит з мінімальним пакетом документів. Рішення по заявці приймається за лічені хвилину і майже одразу гроші надходять на картку. Підводячи висновки, слід зауважити, що завжди треба йти до спільних фінансових цілей із партнером.

Коли ви бажаєте започаткувати власний великий бізнес, а половинці достатньо мати у розпорядженні скромне житло і мінімальний дохід, не треба намагатися переробити людину. Навіть, якщо вам буде здаватися, що людина стала слідувати тим же самим цілям, це буде тривати не так довго. Тут потрібно вирішити – чи готові ви йти до своїх цілей одному, зберігаючи відношення чи краще почати пошуки іншого партнера.

2018-10-10T12:20:32+00:00 Жовтень 10th, 2018|фінансовий блог|0 Коментарі

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.