Яка людина багата і раціональна

//Яка людина багата і раціональна

Яка людина багата і раціональна

Багата людина завжди діє, не втрачає гроші марно у магазині і не лежить на дивані, примирившись з маленькою зарплатнею. Усі чули, що гроші люблять підрахунок і тому усі розумні люди чітко фіксують, на що уходять гроші. Без обліку витрат незрозуміло, куди уходять гроші і стає неможливим скоротити трати без цього знання.

багата людина

Наразі є багато дуже гарних додатків до телефонів, що допомагають фіксувати витрати. Потрібно напрацьовати таку звичку і потім весь процес не буде здаватися складним, стане можливим подивитися кожного місяця, на що саме були витрачені кошти. Перелік найбільш популярних та безкоштовних додатків для ведення сімейного бюджету, які використовує кожна багата людина:

  • CoinKeeper – з сервісом дуже зручно керувати фінансами зі смартфону чи веб-версії, підходить як для відстеження грошових потоків родини, так і для невеликих фірм, можливо напряму імпортувати операції з банківської картки;
  • Toshl – додаток з великою кількістю валют та постійним оновленням курсу, є імпортування усіх файлів з онлайн-банкінгу, формування звітів;
  • EasyFinance – фінансовий навігатор з можливістю прогнозувати витрати та планувати бюджет.

Щоб обрати найкращий саме для себе спосіб вести облік витрат, краще спробувати на практиці декілька варіантів. Підрахунок грошей – не єдине правило успіху, яке має кожна багата людина.

Багата людина завжди відкладає та користується знижками

Якщо не має можливості відкладати значні суми коштів, потрібно зберігати хоча б 50 грн. на день. І вже у кінці місяця можливо буде купити омріяні навушники чи зробити приємний подарунок коханій людині. Не треба настроюватися на те, що при економії буде погіршуватися якість життя. Відкладаючи невеликими сумами можливо підтримувати той самий спосіб життя, але з можливістю купити щось важливіше у кінці місяця чи року.

багата дівчина

Ще одна можливість отримувати більше і сплачувати менше – шукати вигідні акції та розпродажі. Нема нічого поганого у тому, щоб користуватися спеціальними пропозиціями кінотеатрів, кафе, служб доставки. Кожна багата та розумна людина залюбки користується перевагами програм лояльності. Дуже практична звичка – оновлювати гардероб в не сезон, купуючи літні речі взимку, а зимні – влітку.

Важливо планувати покупки

Найгірша звичка при відвіданні магазину – приходити на голодний шлунок, не маючи чіткого списку продуктів. У такому випадку є ризик купити не потрібні продукти та занадто багато. Більше не треба боятися забути листик зі списком удома – достатньо почати вести подібні списки також на телефоні. Зараз транзакції займають лічені секунди і тому людина може втратити раціональність і погано оцінювати свої витрати.

Серйозні покупки краще робити через 24 години після того, як побачили певну річ. На наступний день завжди приходить більш чітке та ясне розуміння, чи потрібна насправді вподобана річ. Також скоротити свої витрати при оплаті карткою можливо завдяки сучасному нововведенні у вигляді кешбеку.

Підводячи підсумки, слід також пам’ятати, що найбільш дорогим та цінним активом є саме здоров’я і тому потрібно задуматися, якщо робота є суцільним стресом та не приносить гарних емоцій. Багата людина тільки матеріально ніколи не зможе купити за жодні гроші гарне здоров’я та самопочуття.

2018-10-31T22:25:50+00:00 31 Жовтня, 2018|фінансовий блог|0 Коментарі

Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.