Alexcredit

AlexCredit - krediti24.com.ua

Загальний опис

AlexCredit - krediti24.com.ua

Компанія Alexcredit вийшла на український ринок мікропозик в серпні 2017 року. Зарекомендувавши себе як такою, що допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі. Таким чином, був розроблений зручний сайт, як інструмент отримання позики. В результаті, клієнту не потрібно витрачати час на черги, заповнення великої кількості документів та збір необхідних довідок. Тому, головною ціллю сервісу є швидке надання коштів клієнтам. Для цього достатньо відправити запит, в будь який час, на сайті Alexcredit. Водночас, саме оперативность виділяє Alexcredit з поміж інших подібних сервісів.

Загальні умови кредитування

Ви можете отримати позику може будь-який громадянин України. Використовуючи сервіс Alexcredit  не потрібно надавати довідку про доходи з місця роботи чи інші довідки, на які ви зазвичай витрачаєте свій час.

Отож, щоб отримати кредит ви повинні відповідати наступним вимогам:

 • вік від 18 років;
 • наявність документів, що підтверджують особу;
 • наявність особистої картки будь-якого банку України;
 • мобільний телефон та інтернет;
 • підключена послуга мобільного банкінгу до карти, на яку плануєте брати позику.

Крім того, щоб система Alexcredit схвалила вашу заявку необхідно підтвердити свою особу і спосіб отримання доходу, шляхом надання компанії декількох номерів телефону близьких або знайомих людей (друзів, родичів або ж колег).

Відсоткова ставка

Всі позики від AlexCredit надаються за договірними умовами і процентні ставки будуть залежати від наступних факторів:

 • новий клієнт ви або вже старий;
 • наскільки часто користується послугою онлайн-кредитування;
 • наявність промокоду на позику.

Варто зазаначити, що Alexcredit зацікавлена у нових клієнтах, саме тому для них діє лояльна політика знижок, за умовами якої: перший кредит надається на безвідсоткових умовах під 0,1% від суми. Тобто, при оформленні першої позики в 3000 гривень (максимальная сумма при першому зверненні до сервісу) клієнт необхідно буде повернути лише 3003 гривні!

Увага: безвідсоткові кредити застосовуються тільки для нових клієнтів, які зареєструвалися на сайті Alexcredit. Постійні клієнти можуть отримувати позики на загальних умовах під фіксовану процентну ставку 3,65 в день або ж 620.5% на рік.
Проте, клієнти мають можливість користуватись промокодом, застосування якого надає різного розміру знижки на кредит. Але нажаль, дія таких промокодів обмежена в часі, якщо ж він був не використаним, то бонуси автоматично згоряють.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Alexcredit

Розглянемо основні позитивні сторони сервісу:

 • оперативне отримання позики на будь-яку карту в будь-якому регіоні України;
 • необов'язкове офіційне працевлаштування позичальника;
 • швидкість розгляду заявки, можливість повторного звернення;
 • наявність акцій і промокодів, для постійних клієнтів.

Основними недоліками, як і у всіх кредитах, є відсотки, за використання позики. У компанії Alexcredit вони варіюють в межах 3,65 в день, без промокодів та знижок, що робить даний сервіс досить дорогим в порівнянні з пропозиціями від банків. Проте тут можна отримати кредит швидко, і без зайвої паперової метушні.

AlexCredit - krediti24.com.ua

Як і інші МФО, Alexсredit має досить високі процентні ставки – APR досягає 620,5%. Але це хороший середньоринковий показник в данному сегменті. Адже, в Україні працює маса організацій, які кредитують населення на менш вигідних умовах.

Навіть незважаючи на високий відсоток схвалення заявок, серйозним боржникам відмовлять і тут. Крім того, при допущенні прострочень Alexсredit може відмовити в повторній видачі мікропозик без пояснення причин.

Процес оформлення кредиту

Щоб отримати кредит протягом 8-10 хвилин в будь-якій точці України, вам буде потрібно доступ до інтернету, пошти та телефону, а також пластикова карта з терміном придатності не менше 1-го місяця.

В свою чергу, для нових клієнтів необхідно пройти первинну реєстрацію, тому процедура оформлення кредиту може тривати до 30 хвилин, все залежить від швидкості набору і перевірки введеної інформації по клієнту.

Покрокова інструкція першого кредиту в AlexCredit

Насамперед переходимо на офіційний сайт компанії, з мікрокредитування громадян України.

На головній сторінці сайту можна ознайомитися з усім спектром цікавить вас інформації, і отримати онлайн-консультацію від інтерактивного оператора.

Для нових клієнтів пропонується спрощена процедура оформлення позики, за умови попередньої реєстрації. На першому етапі, вам необхідно вибрати суму не більше 3000 грн, і термін до повернення.

Дану процедуру дуже легко проводити онлайн-формі виставлення суми і термінів кредитування, де відразу ж вам в самому низу нададуть інформацію по сумі повернення. Після визначення перших параметрів продовжуємо процес – натиснувши кнопку “Подати заявку”.

Після чого, переходимо на другий етап введення особистих даних клієнта, тобто інформації про вас, як про позичальника.

В даному розділі необхідно заповнити всі поля достовірними даними, для того щоб система змогла вас ідентифікувати, і відповідно видати позику.

Необхідно заповнити наступну інформацію:

 • ПІБ;
 • Паспортні дані;
 • Термін видачі і реєстрації паспорта;
 • Електронна адреса, телефон;
 • Придумати пароль для особистого кабінету;

Далі відбувається авторизація в особистому кабінеті через головну сторінку сайту Alexcredit.

Важливо: пароль повинен складатися не менше ніж з 8-ми символів включаючи цифри і букви, щоб не забути його краще записати.

Далі необхідно слідувати вказівкам заповненої анкети і переходити, при неправильному заповненні будь-якого з полів, система буде повертати вас до неправильного пункту.

В свою чергу третій і четвертий етап включають заповнення інформації про роботу, також потрібно буде надати номери телефонів людей, які підтвердять вашу особистість.

Завершальний етап передбачає ідентифікацію, і підкріплення вашої карти. На даному етапі вам знадобитися доступ до інтернет-банкінгу банку, що видав картку або ж мобільний банкінг, за допомогою якого буде проводитися ідентифікація.

Зверніть увагу: Alexcredit має високий ступінь захисту, і не використовує дані по карті або особисту інформацію, на потойбічних ресурсах.

Отримання коштів: після заповнення анкети та угоди з умовами прикріплення карти, ваші дані будуть перевірятися протягом 5 хвилин, автоматичною системою.

При позитивній або при негативній відповіді, вас проінформують в смс і на сайті в особистому кабінеті.

Важливо: логіном входу в Особистий кабінет Alexcredit буде ваша пошта. Пароль – вводили при реєстрації. Необхідно підтвердити електронну пошту, перейшовши за посиланням на вашій пошті.

Позитивно схвалена анкета дає можливість зарахування запитаної суми в перебігу 1-2 хвилин на карту банку, яку ви прикріпили до послуги онлайн-позики.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Відмови в мікрофінансовій організації AlexCredit хоч і рідко, але трапляються. Причому компанія має право не повідомляти потенційного позичальника, чому саме йому відмовили. Саме тому, не варто дзвонити з такими питаннями до операторів клієнтської підтримки. Для того, аби така неприємність не відбулася з вами, при заповненні заяви дотримуйтесь трьох простих правил:

 • вказуйте тільки достовірну інформацію;
 • уважно перевіряйте дані на наявність помилок і друкарських помилок;
 • заповнюйте анкету максимально детально, не пропускаючи навіть необов'язкові пункти.

Повірте, навіть така, здавалося б, що не відноситься до грошей інформація, як шлюб, впливає на рішення автоматичної перевірки. Причому позитивно або негативно – залежить від цілого комплексу інших характеристик з анкети.

Позитивно впливає на прийняття рішення надання декількох телефонних номерів родичів або роботодавця, які можуть підтвердити вашу благонадійність. А негативно – наявність інших незакритих позик, особливо великих. Тому, перед тим як подавати заявку в будь-яку мікрофінансову організацію, бажано перевірити інформацію про себе в бюро кредитних історій(УБКІ). Іноді там несвоєчасно оновлюється інформація, і недавно погашений борг може значитися як незакритий.

Промокод та як ним користуватись


Промокод найчастіше отримують постійні клієнти, проте й нові користувачі можуть ним скористатись. Автоматична система розсилки надсилає  дані коди знижки на кредити, на зареєстровані електронні адреси. При подачі заявки в полі «промокод» вам необхідно буде ввести цифрове значення, що автоматично дозволить знизити відсотки по використанню кредитних коштів.

Отримати дану знижку, а також збільшити кредитний ліміт, може кожен клієнт, який вчасно погасив позику.

Як повернути кредит?

Клієнт компанії може обрати найбільш зручний метод щоб погасити позику, головне робити це в терміни зазначені в договорі, щоб не допускати прострочення. Отже, при виборі способу оплати враховуйте терміни надходження коштів, які можуть бути від 1-го години до 3-х робочих днів.

Погасити кредит небагато легше аніж його отримати, розглянемо декілька варіантів повернення позики:

 1. Повернути гроші за виданим рахунку можна перерахувавши їх з карти, на яку раніше було видано позику.
 2. Закрити кредит, можна за допомогою міжбанківського переказу на сайті Alexcredit.
 3. Покласти кредит можливо за номером телефону через термінали.
 4. Поповнення через каси банків, із зазначенням реквізитів, які будуть представлені в вашому особистому кабінеті.
 5. Найбільш вигідними і швидкими звичайно ж є онлайн-способи і оплата через термінал.

 

Наслідки просрочки по кредиту

Задля недопущення прострочення по кредиту компанія проінформує вас у вигляді смс за кілька днів до дати платежу. Прострочення сплати обкладається нарахування відсотків на наступні три дні використання коштів, після чого додаються ще й штрафні санкції, в розмірі 10% від суми позики.

Важливо: для того щоб не допустити прострочення можна скористатися пролонгацією кредиту, щоб не платити штрафи і не псувати кредитну історію.

Невиконання зобов'язань за кредитним договором, в результаті, загрожує вам зіпсованою кредитною історією, і в подальшому призведе не тільки до збільшення суми боргу, а й навіть до кримінальної відповідальності за статтею шахрайство.

Пролонгація

Пролонгація є автоматичним продовженням договору кредитування на той же період, на який він був оформлений, в тих випадках, коли на рахунок були зараховані тільки відсотки по використаної сумі.

Тим не менше, кредит може бути пролонгованим може бути проведена з частковим погашенням заборгованості, при внесення третьої частини заборгованості. Проте, у таких випадках відсотки будуть розраховуватися відповідно до нової сумі позики.

Контакти компанії та служби підтримки

Головний офіс знаходиться за адрессою – 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

Телефони до операторів компанії:
097 618 64 64;
099 618 64 64;
093 618 64 64

Графік роботи:
Пн-Пт: 08.00-20.00
Сб-Нд: 10.00-20.00

Електронна пошта: admin@alexcredit.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту AlexCredit