Швидка онлайн позика від AviraCredit

avira credit кредит

AviraCredit – це мікрофінансова установа, що займається онлайн-кредитуванням громадян України. Сервіс компанії допомагає отримати швидку позику на карту в розмірі до 3000 грн. Сума та термін обирається одразу на сайті; час розгляду заявки – до 5 хвилин. Погасити кредит можна в декілька способів (в онлайн-кабінеті, терміналі, чи відділенні банку).

Вимоги до позичальників

Вік: від 18 до 65 років

Що потрібно для отримання кредиту: банківська карта, ІПН, дійсний паспорт громадянина України (чи ID-картка), мобільний телефонний номер, електронна пошта. 

Які умови кредитування пропонує Avira Credit?

авіра кредит

Незалежно від того, берете Ви позику вперше, чи повторно, розмір кредитування становить від 2000 до 3000 грн. Відсоткова ставка за кредитом – 5%. Термін кредитування – від 7 до 14 днів.

Чим вирізняється компанія на фінансовому ринку?

Перевагою онлайн-сервісу є калькулятор на сайті компанії, за допомогою якого можна легко визначити кінцеву суму до сплати. Для цього необхідно скористатися бігунцями «Сума кредиту» та «Розмір кредиту», вибравши для себе оптимальний варіант. Калькулятор автоматично розрахує кінцеву суму до сплати з урахуванням відсотків та заданих параметрів.

Плюсом також є те, що отримання позики в даній МФО відбувається швидко, й це вдало вирізняє компанію з-поміж інших аналогічних фінансових організацій. Розгляд заявки триває до 5 хвилин (в середньому заявка схвалюється впродовж 2 хвилин, якщо виконано всі умови).

Беззаперечною перевагою Avira Credit є цілодобовий онлайн-сервіс: оформити позику й отримати гроші відразу на карту можна в будь-який час доби, що дуже зручно. До того ж онлайн-платформа легка в користуванні й дозволить оформити заявку на кредит за лічені хвилини. Також для постійних клієнтів існують промокоди на знижки та акції.

Щодо погашення кредиту, то ця процедура також відбувається доволі швидко й не повинна викликати в клієнта складнощів: сплатити позику можна як в особистому кабінеті на сайті, так і в терміналах самообслуговування, чи в касі будь-якого банку. Тут варто лиш обрати зручний для себе спосіб погашення.

Недоліки Avira Credit

До мінусів компанії можна віднести невелику суму кредитування і високу відсоткову ставку за кредитом. У випадку протермінування заборгованості, несвоєчасної сплати чи її ігнорування, відносно клієнтів діє жорстка політика: нарахування високої пені, штрафів, подекуди – передавання справи до розгляду судом й стягнення заборгованості (тіла кредиту, нарахованих відсотків та штрафу за протермінування) в судовому порядку.

Недоліком є й те, що компанія з малою вірогідністю схвалює позику особам пенсійного, похилого віку (старшим, ніж 65-70 років). На сьогоднішній день така проблема з отриманням від МФО позитивного рішення щодо заявки є досить поширеною в Україні саме серед старших людей.

Важливо, що оформити заявку можна виключно онлайн, а отримати кошти – лише на банківську карту (опції отримання готівки в відділенні банку немає).

Попри швидкий розгляд заявки та великий відсоток схвалення, варто все ж знати, що компанія перевіряє кредитну історію споживача в Бюро кредитних історій на наявність заборгованості в інших МФО та своєчасність погашення попередніх кредитів. У певних випадках може перевірятися й рівень доходу клієнта з метою встановити його платоспроможність.

Як взяти позику в Avira Credit?

Подати заявку на кредит зовсім нескладно. Для цього потрібно мати паспорт, код платника податків, мобільний телефон, власну електронну пошту та доступ до інтернету.

Для нових клієнтів

Якщо Ви вперше берете позику, то спочатку необхідно пройти реєстрацію.

авіракредит калькулятор

Задля цього слід увійти на сайт компанії, обрати на кредитному калькуляторі бажану суму й термін позики та натиснути «Отримання кредиту». Вказати необхідні персональні дані в анкеті. Далі потрібно ввести номер власної банківської карти (з сумою на ній не меншою, ніж 1 грн). Найкраще для використання підходить карта Приват Банку. З метою верифікації з Вашої карти буде списано суму в розмірі 1 грн (ці кошти повертаються на карту впродовж декількох хвилин).

Натиснути «Надіслати заявку» та дочекатися її схвалення. Розгляд зазвичай триває 2-5 хв. Рішення щодо заявки прийде на вказаний Вами телефонний номер у вигляді SMS-повідомлення. Далі треба підписати електронний договір, який Ви отримаєте на електронну адресу. Уважно прочитайте умови договору і, якщо все влаштовує, підпишіть його шляхом введення унікального коду (його Ви отримуєте в SMS-повідомленні).

Після виконання цих кроків кошти буде автоматично перераховано на Вашу карту.

Для постійних клієнтів

Якщо Ви раніше вже брали позику і бажаєте оформити кредит повторно, то потрібно знову обрати суму та термін кредитування, ввійти до свого особистого кабінету (логін – номер телефону чи електронна пошта), подати заявку на кредит, підписати онлайн-договір та дочекатися отримання коштів на карту.

Як сплатити кредит в Avira Credit?

Щоб погасити кредит, можна вибрати зручний для себе спосіб. Їх є декілька.

В онлайн-кабінеті за допомогою картки

Для цього треба увійти в особистий кабінет на сайті та натиснути кнопку «Оплатити». Ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно буде ввести у відповідному полі. Іноді код підтвердження приходить не в SMS-повідомленні, а мобільному додатку Вашого банку. Даний спосіб погашення кредиту є найбільш зручним, оскільки в цьому випадку перерахування коштів відбувається миттєво, що дозволяє заощадити час та кошти за комісію переказу (вона буде відсутня).

В терміналі ПриватБанк

Потрібно ввести реквізити компанії (вони є на офіційному сайті Avira Credit) та внести оплату. Такий платіж надійде на рахунок компанії протягом 2-5 робочих днів. Також можна внести платіж в онлайн-банкінгу за реквізитами компанії (це зручніше, бо не потрібно виходити до терміналу самообслуговування).

У касі будь-якого з банківських відділень за реквізитами компанії

Втім варто зауважити, що така трансакція триватиме від 3 до 5 робочих днів. Дуже важливо це враховувати, щоб не вийти на протермінування заборгованості.

Інформація про компанію

AviraCredit (ТОВ «АВІРА ГРУП») проводить діяльність згідно чинного законодавства України та має необхідну ліцензію на надання послуг фінансового характеру (Розпорядження Нацкомфінпослуг №335 від 20.02.2020)

Адреса: Київ, вул. Ярославська 5/ 2В

Веб-сайт: aviracredit.com.ua

Електронна адреса: info@aviracredit.com.ua

Телефон: +380 63 70-77-548

+380 50 33-50-948

На що звернути увагу?

Швидкі онлайн-позики – доволі поширена послуга, якою користується чимало бажаючих. З одного боку, мікрокредит на карту може бути справді непоганим рішенням, особливо коли людина опиняється в складній фінансовій ситуації, а гроші потрібні негайно. Та з іншого – таке кредитування може нести за собою негативні наслідки, особливо, якщо не погасити позику своєчасно.

Перш ніж подавати заявку на кредит в будь-якій МФО, варто ретельно ознайомитися з відгуками інших споживачів про досвід співпраці з компанією. Також радимо уважно читати умови електронного договору, який підписується на етапі схвалення заявки.

Поширені запитання

Чи можна продовжити час користування позикою?

Так, Avira Credit пропонує своїм клієнтам послугу пролонгації кредиту: для цього необхідно сплатити нараховані відсотки за весь період користування кредитними коштами.

Чому відмовили в позиці?

Ймовірно, заявку не схвалили через негативну кредитну історію, або численні запити на кредитування в інших установах. Варто перевірити власну кредитну історію та рейтинг отримання позик в Бюро кредитних історій, сплатити наявні кредити (якщо такі є) і повторно подати заявку через декілька днів.

Чи можна взяти першу позику під 0%?

Ні, відсоткова ставка за кредитом становить 5% як для нових, так і для постійних клієнтів.

Rate this post
Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.