Кредит від Бізнес позика [Bizpozyka]

Макс. наступний кредит 5000-150000 грн
Термін кредиту 8 - 24 тижні
Перший кредит 5 000 - 150 000
Перший кредит під 0,01% Ні
Відсоткова ставка 1,63
Вік позичальника 18 - 75 років
Метод виплати на карту
Час виплати протягом дня год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,20
Розмір позики 5 000 - 150 000
Dla zadluzonych Ні

Шукаєте відгуки про мфо Бізнес Позика? Чи варто брати кредит онлайн в Bizpozyka? Цей огляд відповість на Ваші питання!

Хто може отримати кредит в Bizpozyka?

Для того, щоб отримати кредит в Бізнес Позика, Вам необхідно:

✅ мати код платника податків та паспорт громадянина України;

✅ перебувати у віці від 18 до 75 років;

✅ мати дійсну банківську карту та мобільний телефон.

Бізнес Позика кредит

Умови кредитування в компанії Бізнес Позика

Сума кредиту: від 5 000 до 150 000 грн

Термін кредитування: 8 / 16 / 24 тижні

Сума першої позики: до 30 000 грн

% ставка: від 0,4 до 0,8 % в день

Погашення платежів: щотижня / що два тижні

Швидкість оформлення позики: від 10 хвилин до 1 години

Форма отримання: гроші на банківську карту

Споживач обирає самостійно, на який термін він бажає позичити кошти (наприклад, термін складає 8, або 16 тижнів). Далі необхідно вказати (це буде також зазначено в кредитному договорі), з якою частотою відбуватиметься погашення кредиту: щотижнево, або що два тижні.

Ваш фіксований платіж включатиме погашення основної суми кредиту (тіла) та щоденні проценти, а плата за користування кредитними коштами складає 15%. Якщо позичальник сплачує в зазначений термін суму більшу, ніж передбачено договором, то різниця від суми перераховується на погашення тіла кредиту. Таким чином розмір суми за користування кредитом зменшується. Окрім того, у клієнта завжди є можливість погасити кредит достроково (із наступного тижня після того, як він отримає кредитні кошти).

Кредитний калькулятор, розташований на сайті компанії, дозволить позичальнику швидко визначити, яку кінцеву суму до сплати необхідно буде внести, з урахуванням відсоткової ставки, комісії за користування кредитними коштами, обраний розмір та термін позики.

Розрахунок кредиту в Бізнес Позика

Сума позики: 20 000 грн

Термін кредитування: 8 тижнів (56 днів)

Комісія за користування: 15%

Процентна ставка (в день): 0,4107%

Фіксований щотижневий платіж: 3 450 грн

(Фіксований платіж що два тижні: 6 900 грн)

Сума переплати: 7 600 грн

Кінцева сума до сплати: 27 600 грн

Як оформити онлайн заявку в Bizpozyka?

Для того, щоб оформити заявку на кредит у БізнесПозиці, слід дотримуватися нескладної інструкції:

👉 пройти швидку реєстрацію на сайті BizPozyka (це займе до 10 хвилин Вашого часу).

👉 створити особистий кабінет і вказати необхідні дані про себе.

👉 на кредитному калькуляторі визначити бажану суму онлайн-кредиту та термін, на який Ви бажаєте оформити позику.

👉 подати заявку на розгляд. У разі її схвалення на Вашу електронну адресу буде надіслано онлайн-договір. Ознайомившись із усіма пунктами угоди, підпишіть її, вказавши унікальний код, отриманий в повідомленні на номер мобільного телефону.

👉 гроші буде нараховано на банківську карту, вказану при реєстрації в особистому кабінеті.

Реєстрація і вхід в особистий кабінет Бізнес Позика

Якщо ви новий клієнт Bizpozyka, то перш ніж подати заявку на кредит в Bizpozyka, Вам доведеться зареєструватися в особистому кабінеті.

Для цього потрібно заповнити форму реєстрації такими даними: прізвище, ім’я, номер мобільного телефону. Потім треба підтвердити, що Ви ознайомилися з правилами і умовами надання послуг.

бізнеспозика особистий кабінет

На вказаний Вами номер прийде смс-повідомлення з кодом підтвердження.

bizpozyka особистий кабінет

Як погасити та пролонгувати кредит в Бізнес Позика?

Оплату по кредиту може бути здійснено в декілька способів:

✅ через особистий кабінет (за допомогою Вашої карти);

✅ в терміналах EasyPay або Приват24;

✅ в касі відділення банку (переказ коштів за реквізитами компанії).

В компанії Бізнес Позика є можливість пролонгації кредиту на довший термін користування. Для того, щоб здійснити пролонгування, необхідно звернутися до кредитного консультанта з метою обговорення умов реструктуризації кредиту та інших деталей щодо кредитування.

Які переваги кредитування в Бізнес Позика?

– Максимально прозора система оплати. Позичальник в установлений термін сплачує по кредиту фіксовану суму та відсоток за фактичну кількість днів користування позикою. Не існує жодних прихованих комісій.

– Заявка приймається оперативно: рішення, як правило, клієнт отримує вже протягом одного робочого дня. Кошти нараховуються на Вашу банківську карту одразу після підписання електронного договору. Якщо користувач звертається до компанії повторно, то може розраховувати на схвалення рішення щодо отримання кредиту на карту протягом 5-10 хвилин.

– Вигідна система погашення та спосіб внесення платежів: клієнт сам обирає зручний для себе графік внесення платежів та спосіб здійснення оплати (особистий кабінет / термінал / переказ в банку).

– Кошти у кредит від Бізнес Позика, отримані на карту, можуть бути використані на:

 • ремонт автомобіля, обладнання чи приміщення;
 • розширення власного бізнесу;
 • закупівлю обладнання;
 • розробку веб-ресурсів чи їх модернізацію;
 • інші споживацькі потреби.

Поширені запитання / відповіді

Яка комісія за користування кредитом?

Комісія за користування кредитними коштами становить 15% для всіх споживачів послуг компанії.

Які документи потрібні, щоб отримати кредит в Бізнес Позика?

Вам знадобиться лише паспорт та код ІПН, а також власна банківська карта.

На яку суму кредиту можна розраховувати?

Бізнес Позика надає кредити для різних споживацьких потреб у розмірі від 5 000 до 150 000 грн на термін кредитування 8, 16, чи 24 тижні.

Яким чином і коли потрібно сплачувати кредит?

Погашення основної суми позики та нарахованих відсотків за користування можливе що два тижні, чи щотижня.

Чи потрібно мати поручителя, щоб отримати кредит в Бізнес Позика?

Компанія надає споживчі позики громадянам України без довідки про доходи, застави, наявності поручителя, додаткових документів з місця роботи, чи інших доказів кредитоспроможності.

Що робити, якщо протерміновано платіж? Що буде, якщо не сплачувати кредит?

Якщо виникають обставини, коли клієнт не має можливості сплатити позичені кошти вчасно, завжди є можливість пролонгувати термін кредитного договору. Таким чином Ви зберігаєте хороші відносини з МФО, не порушуєте умови кредитного договору та заощаджуєте власні кошти. 

У випадку, якщо споживач невчасно погасить платіж, або ж не погашуватиме борг взагалі, на заборгованість буде нараховано штрафи за несплату. До того ж, компанія має право передати дану заборгованість у колекторську компанію з метою примусового стягнення штрафів та основної суми заборгованості.

Як пролонгувати кредит?

Послугу продовження кредитного договору в Бізнес Позика Ви можете активувати, звернувшись до фінансового представника компанії, з яким буде обговорено всі умови нового договору, оскільки для кожного клієнта вони є індивідуальними.

Яка відсоткова ставка по кредиту?

Відсотки нараховуються лише за фактичну кількість днів користування кредитними коштами. Відсоткова ставка в даній МФО коливається від 0,4 до 0,8% в день і повністю залежить від кредитної історії позичальника, терміну позики та розміру позичених коштів. 

Чи існують акції та знижки для нових клієнтів?

Для всіх нових клієнтів компанії діє програма лояльності, учасником якої кожен позичальник стає автоматично, оформивши свою першу позику. Постійні користувачі отримують новини на електронну адресу про регулярні акції та бонусні програми від Бізнес Позика. Також радимо підписатися на сторінки компанії Bizpozyka в соцмережах, аби мати можливість регулярно отримувати новини та іншу корисну інформацію.

Служба підтримки BizPozyka

Якщо у Вас виникатимуть будь-які запитання щодо сплати кредиту, чи з метою уточнення інших моментів, для Вашої зручності існує цілодобова служба підтримки клієнтів, номер якої вказано на офіційному сайті компанії. 

Електронна адреса МФО: office@bizpozyka.com

Контактний телефон: +380 (800) 21-15-03

BizPozyka: відгуки

⭐⭐
«На жаль, мені відмовили в отриманні кредиту на карту. Хоча в інформації на сайті вказано, що кредитування можливе навіть для клієнтів з негативною кредитною історією.» – Анна О.

⭐⭐⭐⭐⭐
«Без зайвих переплат, без поручителів, довідки про доходи. Кредит на розширення бізнесу отримати цілком реально за лічені хвилини!» – Олександр С.

⭐⭐⭐⭐⭐
«Якщо Вам до 75 років і у Вас є паспорт та код – сміливо подавайте заявку, адже є висока ймовірність того, що рішення стосовно Вашої позики в компанії буде позитивним. Я отримала гроші на карту (на оренду автомобіля) і вчасно погасила позику. Звертатимуся до компанії Бізнес Позика надалі.» – Ольга Н.

⭐⭐⭐⭐⭐
«Будучи фізичною особою-підприємцем я часто стикаюся з ситуацією, коли мені терміново потрібні гроші для мого бізнесу. Нещодавно я звернулася до кількох банків з метою оформити короткострокові кредити, в чому мені було відмовлено. Втім, ремонт обладнання та приміщення мені вдалося здійснити за допомогою позики в компанії BizPozyka. Дякую за довіру та допомогу з фінансовими труднощами.» – Ольга Н.

У коментарях Ви завжди можете дати реальну оцінку роботи сервісу, якщо вже малий досвід співпраці з даною МФО. Ваш чесний відгук допоможе іншим потенційним клієнтам BizPozyka зважити всі переваги та недоліки роботи компанії перед тим, як скористатися послугою кредитування.

Перш ніж брати кредит на карту в будь-якій фінансовій установі, варто детально вивчити всі пункти, вказані в договорі, щоб у перспективі уникнути непорозумінь з компанією. Також радимо читати правдиві відгуки інших споживачів про кредитування в Бізнес Позика.

Про компанію

BizPozyka (Бізнес Позика) – мікрофінансова установа, що пропонує послуги видачі швидких кредитів на карту. Кожен клієнт компанії має можливість отримати кредит онлайн, не витрачаючи свій час на черги в банках.

Якщо у Вас є власний бізнес, або Ви лише плануєте його починати, тоді кредит на карту в Бізнес Позика – ідеальне рішення для цього. Оформити кредит в Бізнес Позика можна задля втілення будь-якої Вашої мети: купівлю обладнання чи приміщення, для розширення та розвитку власного бізнесу, відкриття торгових точок чи збільшення їх кількості, або ж на закупівлю товару. Також можна оформити позику в компанії на ремонт автомобіля, оплату оренди приміщення та інші цілі.

Онлайн-кредит в BizPozyka Ви отримуєте легко та швидко, без зайвих зусиль і великої кількості документів: довідки про працевлаштування, розмір місячного доходу, без дзвінків до довірених осіб чи поручителів.

Якщо умови кредитування в компанії Bizpozyka Вам не підходять, Ви можете обрати іншу компанію в нашому рейтингу Швидкий кредит в Україні.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Андрій
  Написаний
  21.07.2022, 12:23
  Андрій

  Нещодавно я вирішив відкрити власний бізнес і для цього потрібно було здійснити покупку автомобіля, тому скористався швидким кредитом на карту від Бізнес Позика. Брати у них кредит на бізнес-потреби – вигідно, умови кредитування досить лояльні, відсотки за користування коштами – не приховані, а загалом відгуки про компанію позитивні.

Умови кредитування БізнесПозика