Кредит від Cash-KF [Кеш-КФ]

Пропозиція неактивна

Dla zadluzonych Так
Розмір позики 500 - 4 000
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 1 - 21 днів
Перший кредит 500 - 4 000
Макс. наступний кредит 500-50000 грн
Відсоткова ставка 1,99
Вік позичальника 18 - 75 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,50
кредит від кеш кф

Компанія Cash-KF — мікрофінансова організація (МФО), яка видає клієнтам короткострокові кредити. Залежно від умов конкретної програми можна отримати кошти розміром від 500 до 50 000 гривень. Позикові гроші видаються як на банківську картку, так і готівкою. У другому випадку вам потрібно буде завітати до відділення МФО Кеш-КФ. Компанія пропонує безліч програм кредитування, тому ви зможете без проблем підібрати варіант, який підійде вам найбільше.

Інформація про компанію Кеш-КФ

Мікрофінансова організація Cash-KF видає клієнтам невеликі споживчі кредити. Компанія розпочала свою діяльність у 2011 році, сьогодні вона має понад 100 відділень, які були відкриті у більш ніж 20 населених пунктах України. Компанія зареєстрована у відповідних державних органах, має необхідні свідоцтва та ліцензію Нацкомфінпослуг. Усі документи доступні на сайті МФО.

Якщо вивчити інформацію на сайті компанії та відгуки Кеш-КФ, ця МФО пропонує новим клієнтам кредити на суму від 500 до 4000 гривень. При повторних зверненнях розмір позики буде вищим. Максимально можлива сума становить 50 тисяч гривень. Найчастіше з моменту прийняття позитивного рішення до надання грошей проходить трохи більше ніж 15 хвилин.

Як правило, Cash-KF МФО надає кредит терміном від 5 до 30 днів. Однак, цю інформацію слід уточнювати окремо, оскільки тривалість кредитування може змінюватись.

Хто може отримати кредит у Cash-KF

Компанія без проблем надає кредитування клієнтам, які досягли повноліття. Сама мікрофінансова організація не виказує вимог щодо віку позичальників, розміру їх заробітної плати та інших нюансів.

Кеш-КФ — МФО, яка готова видати гроші будь-якому громадянину України, здатному надати необхідні документи. Проте остаточне рішення про кредитування ухвалюється в індивідуальному порядку.

Особливості отримання кредиту у Кеш-КФ: які потрібні документи

Мікрофінансова організація Кеш-КФ вимагає від потенційних клієнтів мінімальної кількості документів. Щоб подати заявку на кредитування, потрібно підготувати:

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний код.

Жодні додаткові довідки чи підтвердження джерел доходу не знадобляться. До того ж МФО Cash-KF не вимагає від клієнтів вносити заставу чи приводити поручителів.

Щоб залишити заявку на отримання кредиту, достатньо вказати номер мобільного у відповідному полі. Після цього потрібно підтвердити його, вказавши код з SMS-повідомлення. В Особистому кабінеті ви зможете заповнити всі поля, надати необхідні документи, вказати бажану суму та термін кредитування.

Відсоткова ставка у Cash-KF і розрахунок суми переплати

Якщо ви плануєте вперше подавати заявку на кредитування у Кеш-КФ, мікрофінансова організація може надати гроші з відсотковою ставкою 0,1%. Це акційна пропозиція, яка доступна новим клієнтам компанії. При оформленні кредитування на суму 4000 гривень вам потрібно буде платити по 4 гривні на день — це відсотки, які нараховуються за використання грошових коштів.

Актуальні тарифи наведені на сайті МФО Cash-KF: базова відсоткова ставка становить 1,99%. Проте вона застосовується лише для деяких кредитів — інформацію бажано уточнювати окремо.

Відсоткова ставка у Cash-KF

Як погасити кредит у компанії Кеш-КФ

МФО Кеш-КФ пропонує своїм клієнтам багато способів, за допомогою яких можна повернути компанії гроші. Зокрема, для цього передбачено десятки відділень, розташованих у різних містах України.

З їх переліком можна ознайомитись у розділі “Відділення”, який представлений на сайті компанії. Тут вказані адреси, контактні телефони, час роботи, а також описано, як дістатися до потрібного відділення. Більшість з них працюють з 09:00 до 20:00 у будні та з 10:00 до 18:00 у вихідні дні. Однак можливі й винятки, наприклад, у Вінниці офіси працюють лише до 16:00 (у неділю).

Найпростішим і найзручнішим способом погашення кредиту буде використання Особистого кабінету. Просто завітайте на сайт МФО Cash-KF, авторизуйтесь та вкажіть дані, необхідні для оплати кредиту. Гроші буде зараховано миттєво.

Додаткові способи погашення кредиту до МФО Кеш-КФ

Як показують відгуки про Cash-KF, клієнти МФО неодноразово сплачували кредит за допомогою терміналів самообслуговування:

 • iBox;
 • EasyPay;
 • City24;
 • 2Click;
 • 24NonStop;
 • “Система”.

Повернути кредитні кошти можна через касу банку. Для цього потрібно використати платіжні реквізити, які ви знайдете у договорі кредитування. Зробити це можна через касу будь-якого банку України.

Залишені про Cash-KF відгуки також підтверджують, що оплатити використання позикових коштів можна у будь-якому відділенні NovaPay. Це компанія, яка розпочала свою діяльність на ринку фінансових послуг у 2012 році, вона входить до групи “Нова пошта”.

Слід зазначити, що погасити кредит можна через різні онлайн-сервіси. Наприклад, для цього підійде мобільний додаток ПриватБанку або сервіс EasyPay. Посилання на ці онлайн-платформи на офіційному сайті МФО Кеш-КФ.

Чи можна достроково погасити кредит у МФО Cash-KF

Мікрофінансова організація Кеш-КФ дозволяє позичальникам погашати кредит раніше за термін вказаний у договорі. У документах компанії зазначено, що клієнти мають право достроково повернути гроші будь-якої миті. Водночас додаткових комісій та зборів, пов’язаних з достроковим погашенням кредиту, не передбачено.

Важливо зважати на нюанси, пов’язані з поверненням кредитних коштів. Наприклад, у деяких випадках клієнти повинні повідомити МФО Cash-KF, що збираються повернути кредит достроково. Для цього потрібно підготувати відповідний документ та надати його співробітникам мікрофінансової організації. Зразок можна отримати у працівників компанії. Для цього ви можете скористатись контактними телефонами Кеш-КФ або відвідати будь-яке відділення організації.

Які переваги отримання кредиту у компанії Кеш-КФ

Cash-KF — мікрофінансова організація з багатьма перевагами. Однією з головних переваг є пільгова ставка для тих, хто вперше оформлює кредитування. За використання позикових коштів вам потрібно буде платити лише 0,1% від суми, незалежно від її розміру.

Щоб узяти у компанії МФО Cash-KF кредит, вам не потрібно приводити поручителів, надавати всілякі довідки, вносити заставу тощо. Потрібно буде надати лише паспорт та ідентифікаційний код — цього достатньо, щоб оформити кредитування у Кеш-КФ.

Якщо уважно вивчити залишені про компанію Cash-KF відгуки, зрозуміло організація дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів. Зокрема, отримати кредитування можна навіть з поганою кредитною історією. Крім того, компанія надає кошти багатьом пенсіонерам і безробітним. Це пов’язано з тим фактом, що у МФО Cash-KF є безліч програм кредитування з різними умовами. Ви зможете детально ознайомитись з ними до того, як отримаєте гроші: вся необхідна інформація вказана у договорі кредитування.

На окрему згадку заслуговують прострочення. Якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно, штрафів можна уникнути, збільшивши відстрочку у власному кабінеті. Тобто, дія договору кредитування подовжується, щоб ви встигли погасити кредит.

Як підвищити шанси отримання кредиту у Cash-KF

У МФО Кеш-КФ рішення щодо надання кредиту приймається в індивідуальному порядку. Навіть якщо у вас кришталево чиста кредитна історія, компанія може відмовити у видачі грошей, і навпаки.

Однак, як показують відгуки про Cash-KF, шанс отримати кредит найвищий у тих, хто:

 • Справно виконує свої зобов’язання щодо інших кредитів.
 • Не має проблем із законом.
 • Вказує правдиву інформацію під час оформлення кредитування.
 • Не намагається одразу взяти велику суму на тривалий термін.

Компанія Кеш-КФ: Особистий кабінет

Щоб зареєструвати особистий кабінет у МФО Cash-KF, вам не потрібно вказувати безліч даних або проходити довгу процедуру верифікації. Просто введіть номер мобільного телефону та підтвердіть його через SMS-повідомлення. У майбутньому ви зможете авторизуватися та зайти до Особистого кабінету:

 • Вказавши номер телефону та пароль.
 • Через одноразовий код з SMS-повідомлення.
кеш кф особистий кабінет

В Особовому кабінеті МФО Cash-KF ви зможете погашати кредит, збільшувати відстрочку з платежу, отримувати всіляку інформацію щодо оформленої позики.

Слід зазначити, що можна повернути позикові кошти навіть без авторизації. Для цього натисніть кнопку “Погасити”. У формі, що з’явилася, вам потрібно вказати номер свого мобільного або email. Транзакції обробляються системою електронних платежів Xpay.

Контакти Сash-KF

Якщо у вас залишилися додаткові питання, зв’яжіться зі службою підтримки МФО Cash-KF за телефоном 0 (800) 30-00-88. Співробітники кредитної компанії відповідають на звернення клієнтів з 8:00 до 20:00 щодня, без перерв.

Відгуки про компанію Cash-KF

Про мікрофінансову організацію Кеш-КФ відгуки залишають різні люди. Більшість з них позитивно висловлюються про якість наданих послуг, умови кредитування та роботу компанії в цілому.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (3)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Світлана
  Написаний
  15.06.2022, 09:06
  Світлана

  Оформлювала кредит вдруге, відсотки були вищими за акційні, але й суму можна було взяти іншу. Виплатила у зазначений термін, тому штрафів та пені не було, а нараховані відсотки відповідають початковій ставці. Якщо у вас залишилися додаткові питання, зв'яжіться зі службою підтримки МФО Cash-KF за телефоном 0 (800) 30-00-88. Співробітники кредитної компанії відповідають на звернення клієнтів з 8:00 до 20:00 щодня, без перерв.

 • Komentarz od Артем
  Написаний
  15.06.2022, 09:05
  Артем

  Не встиг вчасно повернути 2500 грн, тому довелося сплачувати до МФО Кеш-КФ штраф. Сума невелика, відповідає тому, що зазначено у договорі. Наступного дня погасив борг повністю. Приємно здивувало, що додаткових зборів за таких умов не було.

 • Komentarz od Андрій
  Написаний
  15.06.2022, 09:04
  Андрій

  Взяв у Кеш-КФ кредит на 4000 грн і повернув його через тиждень. Усі відсотки розраховані правильно, за умовами договору, жодних націнок. Комісію за дострокове погашення не брали.