Кредит від Кешбері [Cashberry]

Пропозиція неактивна

Перший кредит 500 - 5 000
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Термін кредиту 7 - 30 днів
Відсоткова ставка 1,71
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,60
Перший кредит під 0,01% Так
cashberry відгуки

Cashberry – про компанію

Cashberry (офіційна назва компанії ТОВ «Фінансова компанія Інвест Фінанс») – це популярний в Україні сервіс мікрокредитування, який надає короткострокові кредити онлайн. Компанія не є банком, тому кредитує за спрощеною процедурою і не вимагає надавати довідку про доходи.

Cashberry має одну з кращих платформ для онлайн кредитування, працює автоматизовано 24/7. Процедура оформлення позики займає до 15 хвилин. Кредит на карту доступний з мінімальним пакетом документів, без поручителів і дзвінків. Максимальна сума – до 15 000 грн.

Cashberry кредит на карту переваги
вік18 – 65 років
перший кредит500 – 5 000 грн
максимальна сума кредитудо 15 000 грн
термін кредиту7 – 30 днів
відсоткова ставкавід 0,01% до 2,71%

Як оформити кредит від Cashberry?💰

Для людей, які вперше звертаються в МФО Cashberry, ми підготували коротку інструкцію, як швидко оформити кредит на карту в цій компанії. Все насправді просто і займає не більше 10-15 хвилин часу.

Оформлення кредиту – покрокова інструкція

👉 Перейдіть на сайт cashberry натиснувши на наше посилання. Ви потрапите на головну сторінку з калькулятором для розрахунку вартості кредиту.

Калькулятор дозволяє одразу побачити повну вартість позики і знижку, яку можна отримати під час проведення рекламних акцій. Оберіть суму та термін позики і натисніть «Отримати кеш!».

ставка 0.01 Cashberry

👉 Ви потрапите на сторінку реєстрації або авторизації (для зареєстрованих користувачів сервісу). Щоб зареєструватись, потрібно вказати номер телефону та електронну адресу, і підтвердити згоду з правилами сервісу.

👉 Одразу після натискання кнопки для реєстрації на вказаний телефонний номер буде відправлено одноразовий пароль для підтвердження зв’язку. Цей код треба буде ввести у наступному вікні.

Cashberry реєстрація

👉 Наступним кроком після проходження реєстрації буде ідентифікація особи, яка звертається за кредитом. Ви можете обрати фотоверифікацію з використанням камери смартфона (чи комп’ютера), або ідентифікацію через Bank ID.

Cashberry оформлення кредиту

⚡ Для проходження фотоверифікації підготуйте ваш паспорт або ID картку, і подбайте про хороше освітлення у приміщенні, в якому ви будете знаходитись під час проходження процедури. Реєстрація через Bank ID дозволяє заощадити час завдяки автоматичному заповненню анкети клієнта і дає більше шансів отримати кредит.

Якщо ви обираєте фотоверифікацію, вам доведеться заповнити анкету самостійно, вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, номер паспорта, адресу реєстрації (прописку) та ідентифікаційний код. Також потрібно вказати щомісячний дохід та вид зайнятості.

Ми радимо надавати тільки правдиву інформацію, тому що система Cashberry аналізує введені дані, знаходить помилки і дає оцінку ризику для кожної заявки. Якщо перевірка виявить будь-яку помилку чи невідповідність, заявку буде автоматично відхилено.

👉 Наступний крок – «прив’язка» банківської картки. В спеціальні поля потрібно ввести номер власної платіжної картки, термін її дії і CVC/CVV код. Для верифікації картки проводиться тестова транзакція – з карти буде списана і повернута назад 1 грн.

CVC/CVV код можна знайти на зворотній стороні карти під магнітною стрічкою. Якщо картки немає під рукою, ви можете зайти в інтернет-банкінг зі смартфона і відкрити налаштування картки.

👉 Після заповнення анкети і підтвердження заявки вам буде запропоновано ознайомитись з кредитною угодою і підтвердити свої дії, поставивши галочку у відповідному полі.

🚩 Важливо уважно прочитати угоду, особливо розділ, в якому вказана відсоткова ставка, сума до повернення і дата платежу. Зверніть увагу на те, які штрафні санкції будуть застосовані у випадку прострочення вказаної дати.

Рішення про кредитування приймають швидко, на перевірку документів знадобиться не більше 1 хвилини. Передзвонити можуть тільки у випадку, якщо у заявника відсутня кредитна історія.

👉 Останній крок – підписання угоди шляхом введення разового коду, який приходить у SMS. Якщо ви погоджуєтесь отримати кредит в Cashberry на вказаних у договорі умовах – ви можете ввести на сайті отриманий код. Після підписання угоди гроші на карту надходять через 5-10 секунд!

Що робити, якщо заявка на кредит в Cashberry відхилена?

Причиною відхилення заявки може бути помилка під час заповнення анкети. Для того щоб уникнути відмови, перевірте всі слова і цифри на відсутність помилок перед тим, як відправити заявку повторно. Будьте уважні, у вас буде тільки 3 спроби.

Якщо всі дані вказані вірно, але заявка все одно відхилена – причина може бути у низькому кредитному рейтингу. Можливо, у вас вже є велика заборгованість за кредитами відносно рівня доходів, або виявлені часті порушення фінансової дисципліни.

Якщо заявка не була схвалена, наступна спроба отримати кредит буде доступна не раніше, ніж через 30 днів. Ви заощадите час, якщо уважно перевірите ваші дані до відправлення заявки на кредит.

Що таке промокод і де його взяти?

Промокод – це набір букв і цифр, який є ключем для отримання знижки до 50%. Компанії надсилають промокоди своїм постійним клієнтам, публікують їх на сторінках блогу (на сайті) або у соцмережах.

Якщо у вас є промокод, ви можете ввести його у спеціальне поле для отримання знижки. Після його введення вартість кредиту буде перерахована за нижчою ставкою.

Умови кредитування

Cashberry кредит на карту онлайн

Cashberry надає послуги тільки людям, які виконують певні правила і відповідають вимогам сервісу:

✅ Громадяни України у віці від 18 до 65 років

✅ Постійна реєстрація місця проживання в Україні

✅ Банківська картка, оформлена на власне ім’я

✅ Людина повинна діяти з власної волі та від власного імені

Відсоткова ставка

Як і всі інші мікрофінансові організації (мфо), Cashberry встановлює відсоткову ставку в розрахунку за кожний день користування кредитом.

Відсоткова ставка знаходиться в діапазоні від 0,01% до 1,71% в день, в залежності від типу користувача (перше звернення, повторне звернення чи постійний клієнт).

При першому зверненні відсоткова ставка може бути знижена до 0,01%, а постійні клієнти мають можливість брати кредити з найнижчою ставкою 1,14% в день.

Cashberry новий клієнт

У випадку прострочення застосовується підвищена ставка 2,7% від суми кредиту за кожний день затримки платежу.

Якщо ви вперше берете кредит в Cashberry, ви зможете позичити до 5000 грн на 30 днів під 0,01% і повернути через місяць 5015 грн.

Якщо оформити кредит в Cashberry на максимальну суму 15000 грн і максимальний термін 30 днів, то за умови використання промокоду на знижку повернути потрібно буде 22439 грн (без знижки сума до повернення 22695 грн).

Cashberry кредитний калькулятор

Програма лояльності

Чим частіше користувач бере кредити в Cashberry, тим нижчу процентну ставку встановлює система. За кожну виконану дію користувач отримує бали, кількість яких впливає на персональний рейтинг в системі.

Бали нараховують за заповнення анкети, вказані контактні номери телефонів, кількість звернень і погашених кредитів. Всього в системі є 6 рівнів лояльності. Найбільша знижка активується після досягнення шостого рівня.

Як погасити кредит в Cashberry?

Для зручності користувачів, Cashberry пропонує одразу декілька способів повернення кредиту:

✔ В особистому кабінеті на сайті

Для погашення кредиту потрібно зайти в свій кабінет, знайти діючий кредит і натиснути кнопку «Погасити», після чого підтвердити згоду на списання вказаної суми з картки.

Якщо ви не можете своєчасно виплатити борг, в особистому кабінеті також доступна послуга пролонгації кредиту.

✔ Через платіжний термінал

Знайдіть платіжний термінал City24, iBox або EasyPay (їх встановлюють у магазинах і торговельних центрах).

Оберіть послугу «Банки» і знайдіть назву МФО Cashberry, введіть номер кредитного договору і внесіть гроші. Кошти надійдуть на ваш рахунок протягом 1 доби.

✔ Оплата без авторизації

У верхньому кутку веб-сайту знайдіть кнопку «Сплатити» і оберіть спосіб ідентифікації (номер телефону, ІПН або номер кредитного договору. Далі перекажіть кошти з будь-якої картки.

✔ У відділенні банку

Зверніться у будь-яке відділення банку, в касі передайте касиру номер кредитного договору і кошти готівкою. Для проведення транзакції може знадобитись до трьох днів.

Компанія подбала, щоб клієнти без проблем могли погасити борг, обравши найзручніший метод.

Cashberry погасити кредит

Реквізити Cashberry (ТОВ ФК Інвест Фінанс)

ТОВ «ФК Інвест Фінанс» код ЄДРПОУ 40284315, рахунок IBAN UA 593005280000026503455000325. В призначенні платежу потрібно писати «погашення кредиту», номер кредитного договору, ПІБ, ІПН позичальника та номер телефону.

Наслідки прострочення

У випадку прострочення терміну погашення кредиту Cashberry застосовують штрафні санкції – за кожний день прострочення нараховують 2,71% від суми отриманого кредиту.

Якщо у вас виникнуть проблеми з погашенням кредиту, не зволікайте зі зверненням до служби підтримки. Вам підкажуть, як правильно діяти, як можна реструктуризувати кредит, нададуть вичерпну інформацію про способи оплати та ін.

Пролонгація кредиту

Пролонгація терміну погашення кредиту дає можливість уникнути штрафів і збільшення ставки. Оформити пролонгацію можна самостійно в особистому кабінеті на сайті cashberry.com.ua, натиснувши «Пролонгувати кредит».

Пролонгувати термін погашення в мфо Cashberry можна необмежену кількість разів, але майте на увазі – пролонгація можлива лише за умови сплати відсотків, нарахованих за попередній термін!

Вхід в особистий кабінет Cashberry

Для того щоб зайти в особистий кабінет, перейдіть на сайт Cashberry за нашим посиланням. Кнопка для входу знаходиться на головній сторінці у верхньому правому кутку.

Натисніть кнопку «Вхід», щоб відкрити форму для введення телефону (або Email) і паролю для входу. Якщо ви забули пароль, ви можете його швидко відновити, отримавши код на свій телефон або на електронну пошту.

Важливо мати доступ до особистого кабінету, тому що в особистому кабінеті можна знайти всю інформацію про кредит, можна зробити пролонгацію або погасити кредит.

Переваги та недоліки Cashberry

Кожна компанія, яка пропонує взяти кредит онлайн, має не тільки переваги, інколи можна помітити деякі недоліки:

👍 Переваги👎 Недоліки
➕ Швидка реєстрація та ідентифікація

➕ Рішення про кредитування менше, ніж за 1 хвилину

➕ Вигідна програма лояльності та промокоди на знижки

➕ Не потрібні довідки про доходи і поручителі

➕ Графік роботи сервісу: цілодобово

➖ Невелика сума кредиту при першому зверненні

➖ Не надто гнучкі терміни кредитування (фіксована кількість днів)

Контакти «ФК Інвест Фінанс» та служби підтримки:

📍 Адреса головного офісу:

01021, м. Київ, вул. Кловський Узвіз, 7, прим. 103

📞 Контактний телефон:

(044) 280 28 17
(098) 415 18 18
(0800) 600 770

📩 Email:

info@cashberry.com.ua

Cashberry – запитання та відповіді


Хто може взяти кредит в Cashberry?

Громадяни України у віці 18-65 років, які мають паспорт (ID картку), банківську картку і смартфон з sim-картою українського оператора зв’язку.

Яка реальна процентна ставка по кредиту?

Процентна ставка встановлюється персонально. Реальна ставка 2,71% в день, APR 975% (у випадку, якщо персональні знижки чи знижки за промокодом не діють).

Яку суму я можу взяти в кредит?

Компанія пропонує кредити на суму від 500 до 15 000 грн. Для нових клієнтів доступна сума 5 000 грн під 0,01%.

Чи можна зв’язатися зі службою підтримки вночі?

Так, служба підтримки працює цілодобово і без вихідних.

Чи можу я погашати заборгованість частинами?

Так, проценти нараховуватимуть тільки на фактичну суму заборгованості. Але зверніть увагу, що вже нараховані відсотки додаються до суми кредиту.

Яка ставка по кредиту діє після пролонгації?

Продовжує діяти та ж ставка, яка була вказана в кредитній угоді, але якщо позика була оформлена під 0,01% – ставка зростає до 2,5% на добу.

Як пролонгація впливає на кредитну історію?

Ніяк не впливає, якщо вчасно сплачувати нараховані відсотки.

Коли можна оформити реструктуризацію кредиту?

Якщо ваш кредит прострочений на 15 днів, ви можете звернутись до компанії Cashberry і написати заяву про реструктуризацію.

Як відновити пароль до особистого кабінету Cashberry?

Натиснути на кнопку “Відновити пароль”. Код відновлення прийде на вказаний номер телефону або на електронну пошту.

Cashberry – відгуки про компанію

відгуки о Cashberry

Сервіс онлайн кредитування Cashberry працює на українському ринку мікрокредитів більше ніж 5 років. Інформацію про цю компанію, ліцензію та інші документи можна без проблем знайти у відкритих джерелах.

За відгуками постійних користувачів, програма лояльності дійсно працює і ставка поступово знижується. Найнижча ставка 1,14% на день стає доступною після п’ятого звернення.

Якщо ви вже користувались послугами Cashberry, ви можете залишити відгук про цю компанію на нашій сторінці.

4.8/5 - (5 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Юрій
    Написаний
    27.07.2022, 08:29
    Юрій

    Заявку розглянули досить швидко. Дали 5 000 гривень під 0,01%.