Cashinsky

Cashinsky - krediti24.com.ua

Загальний опис

Cashinsky - krediti24.com.ua

Cashinsky компанія на ринку України, яка займається мікропозиками. Сервіс гарантує швидку видачу кредитних коштів і безпечну процедуру передачі персональних даних.

Cashinsky надає дійсно зручну можливість отримати кошти на карту всього за 15 хвилин. При цьому до клієнта виставляються мінімальні вимоги – вік від 18 років (максимальний – 60 років), з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код (важливо, щоб паспорт був дійсним – вклеєна нова фотографія в 25 або 45 років). Кошти можуть отримати студенти, пенсіонери і безробітні на абсолютно будь-які потреби (до зарплати, якщо не вистачає грошей на відпустку, на лікування, придбання нового мобільного телефону, оплату ремонту та навіть комунальних послуг).

Щоб оформити заявку, важливо мати тільки доступ в Інтернет, а здійснити вхід на сайт можна з мобільного пристрою або комп'ютера. Кожному клієнту, незалежно від суми зарплати або кредитної історії, гарантується висока ймовірність схвалення заявки. Отримати потрібну суму можна навіть за умови, якщо клієнт є банківським боржником або на момент звернення має незакритий займ. Саме за рахунок того, що Cashinsky видає тільки мікропозики (на невелику суму і на короткий термін), ризик неповернення коштів невеликий, тому є кредитування і для боржників.

Загальні умови кредитування

Розглянемо, які ж вимоги ставить Cashinsky та які умови надає при цьому:

 • реєстрація громадянина на території України;
 • період позики становить 30 днів, споживач може самостійно продовжити договір позики через особистий кабінет;
 • сума позики для нових клієнтів становить від 800 до 3000 грн., а для постійних  клієнтів – аж до 10000 грн .;
 • прибуткова сума по кредиту становить 0,01% в щодня, а щоденна комісія 1, 9% в залежності від заборгованості позики;
 • кошти на карту клієнта зараховуються протягом 30 хвилин, що дозволяє миттєво поліпшити власне фінансове становище.

У разі якщо клієнт в перший раз оформляє позику в Cashinsky, йому потрібно правильно заповнити усі без винятку індивідуальні відомості, в такому випадку заявка підтверджується і кошти протягом 10 – 15 хв. надходять на карту власника.

Відсоткова ставка

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Комісія за користування позикою є фіксованю і становить – 1.9% в день від суми початкової позики. Річна процентна ставка по позиці (ARR) становить 697.15%.

Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням процентної ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов’язаних з одержанням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що в грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Cashinsky

Cashinsky хоч і відносно новий гравець на ринку МФО України, проте має декілька переваг, які роблять привабливим, а саме:

 • Висока швидкість обслуговування
 • Оформити кредит можна з будь-якого пристрою (смартфон, планшет, комп'ютер)
 • Додаткові документи не потрібні
 • Можливість дострокового погашення та відстрочення
 • низький відсоток
 • 15 хвилин на оформлення;
 • сума – до 3000 грн;

Розглянемо недоліки сервісу Cashinsky:

 • Невелика максимальна сума, тільки 3 000 гривень
 • Без банківської карти отримати кредит невозможновисокая в порівнянні з конкурентами ставка – 1,9%;
 • Немає привілеїв для нових користувачів.

Процес оформлення кредиту

 1. Виберіть суму кредиту;
 2. Особистий кабінет;
 3. Заповніть анкету;
 4. Пройдіть верифікацію карти;
 5. отримайте кошти.

Cashinsky - krediti24.com.ua

Оформити кредит онлайн в Cashinsky дуже просто і швидко. Дана процедура займе всього 15 хвилин. Для початку потрібно зареєструватися та створити власний кабінет, вибрати розмір кредиту. Потім заповнити анкету, вказуючи дані паспорта і номер банківської карти.

Зверніть увагу, що тут, на відміну від інших компаній, не потрібно додавати скан-копії документів і фотографії з паспортом в руках, що істотно полегшує і прискорює процедуру оформлення та отримання кредиту.

Надіславши заявку, залишиться пройти верифікацію карти. Це дуже важливо, адже у такий спосіб співробітники компанії переконаються, що саме ви отримаєте гроші на власну карту, а не шахраї, які обманом заволоділи вашими документами.

Після розгляду заявки, протягом декількох хвилин, на ваш телефон надійде смс з рішенням, і при підтвердженні клієнта, гроші автоматично будуть перераховані на карту.

Що робити, якщо заявка не схвалена?


Клієнту можуть відмовити в позиці з таких причин:

 1. При заповненні анкети, ви могли допустити помилки при її оформленні. Клієнти, які беруть позики неодноразово, знають, що система автоматично визначає введення помилкових даних і відмовляє в їх видачі. З цієї причини фірма зобов'язує ретельно перевіряти інформацію про себе. Відомості необхідно заповнювати відразу і не пропускати вільні поля, це гарантія того, що відповідь на позику буде позитивним.
 2. Ще однією розповсюдженою помилкою є, то, що карта не належить власнику. Клієнт вів неправильні відомості про карту, термін її роботи закінчився і на рахунку недостатньо коштів. При зверненні в мікрофінансову організацію потрібно повторно перевірити карту і після всіх дій приступити до заповнення цього поля в анкеті.
 3. Організація детально перевіряє історію попередніх оплат за кредитом клієнта, якщо були прострочення і не оплати, то це послужити відмовою.
 4. Клієнт недавно оплатив борг по кредиту і відразу ж бажає оформити нове замовлення. Це може послужити відмовою, тому, що має пройти якийсь час.

Промокод та як ним користукватись

Cashinsky час від часу проводить різного роду акції та видає промокоди на знижки по выдсотковый ставц. Перед оформленням позики рекомендовано пошукати промокод на знижку на офіційних сторінках обслуговування, а також соціальних мережах.

Ключовим моментом є те, що промокод потрібно вказувати відразу ж при оформленні заявки, після чого процентна ставка по позиці буде перерахована з урахуванням знижки.

Мікрофінансових організація Cashinsky з'явилася недавно, і тому покищо має тільки кілька видів промокодів. До таких можна віднести:

 • Промокод на прибуткову суму, який може видаватися як новим, так і постійним клієнтам. Економія отримання позики становить до 40%. Для отримання знижки потрібно брати участь у всіх акціях, як проводить Cashinsky ;
 • пропозиції, які сервіс найчастіше публікує в блогах або на своїх соціальних сторінках у форматі промокодів різного розміру знижок;

Для того щоб промокод почав функціонувати, необхідно зареєструватися на сайті і оформлити позику. Після всіх дії, потрібно скопіювати даний промокод і вставити його у відповідне поле, та натиснути кнопку застосувати.

Як повернути кредит?


Погасити кредит в компанії Cashinsky можна трьома способами. Перший – це оплата банківською картою на сайті компанії. Для цього треба зайти в особистий кабінет і в розділі «Повернути кредит» вкажіть дані своєї карти і підтвердіть оплату.

Cashinsky - krediti24.com.ua

Також, здійснити оплату можна і за допомогою інтернет-банкінгу Приват24. Для цього в особистому кабінеті потрібно вибрати функцію оплати через Приват24, після чого перейти по посиланню на сайт банку і здійснити оплату.

Якщо ж ви хочете погасити позику в банківському відділенні, то не забудьте попередньо дізнатися номер кредитного договору та реквізити компанії – ці дані потрібно повідомити касиру. Проте слід пам’ятати, що надходження коштів на закриття кредиту може бути в межах 1-3 банківських днів, тому потрібно заздалегіть планувати проплати, аби не вийти з дати обов’язкового платежу.

Наслідки просрочки по кредиту

Розглянемо, яких правил потрібно дотримуватися при несвоєчасній оплаті позики. Якщо клієнт порушити строки оплати договору, то компанія має право застосувати штрафні санкції проти клієнта або ж почати процес примусового стягнення заборгованості.

Кроки сервісу в разі несплати боргу:

 • якщо клієнт прострочив оплату за договором, то починаючи з першого дня прострочки, відсоткова ставка зростає на 3% щодня;
 • всі дані про порушника, направляються в бюро кредитних історій, що знижує шанси на оформлення позики в інших банках та МФО;
 • мікрофінансова організація має право передавати дані про несплату в колекторну службу;
 • на недобросовісного клієнта відкривається судова справа і стягується плата за прострочення позики.

Якщо у вас немає можливості оплатити позику вчасно, то кращим рішенням буде звернутися на лінію підтримки клієнта, і за допомогою менеджера ви зможете знайти правильне рішення.

Пролонгація

У разі якщо клієнт не може своєчасно оплатити кредит, то він може скористатись послугою пролонгації позики. Для цього вам потрібно зайти в особистий кабінет, натиснути кнопку пролонгація і сплатити суму відсотків, котра нарахована на даний момент. Таке продовження кредиту не погіршить кредитну історію клієнта, і ви зможете уникнути штрафних санкцій.

Процес пролонгації здійснюється за стандартною схемою роботи сервісу Cashinsky . Якщо клієнт користувався промокодом, то процентна ставка буде перерахована і змінена. Адже промокод надається лише на перший термін позики.

Контакти компанії та служби підтримки

Головний офіс компанії Cashinsky, знаходиться за адресою:

03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50

Контактний телефон: +38 (044) 364-06-46

Електронна пошта: support@cashinsky.ua

Також питання стосовно роботи та побажань щодо сервісу можна надіслати через форму зворотнього зв’язку, що знаходиться на сторінці “Контакти” офіційного сайту Cashinsky.