Кредит від Cashinsky [Кашинський]

Пропозиція неактивна

Наша оцінка 4,40
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,90
Макс. наступний кредит 800-10000 грн
Перший кредит 800 - 10 000
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 5 - 30 днів
Розмір позики 800 - 10 000
Dla zadluzonych Так
кашинский відгуки

Cashinsky – про компанію

Cashinsky – фінансова компанія на ринку України, яка займається мікропозиками. Сервіс гарантує швидку видачу кредитних коштів і безпечну процедуру передачі персональних даних.

Cashinsky надає дійсно зручну можливість отримати онлайн кредит на карту всього за 14 хвилин. При цьому до клієнта виставляються мінімальні вимоги – вік від 18 років, з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код (важливо, щоб паспорт був дійсним – вклеєна нова фотографія в 25 або 45 років), банківська карта.

кашинский кредит условия
Джерело: https://cashinsky.ua/

Кошти можуть отримати студенти, пенсіонери і безробітні на абсолютно будь-які потреби (до зарплати, якщо не вистачає грошей на відпустку, на лікування, придбання нового мобільного телефону, оплату ремонту та навіть комунальних послуг).

Щоб оформити заявку, важливо мати тільки доступ в Інтернет, а здійснити вхід на сайт можна з мобільного телефону або комп’ютера. Кожному клієнту, незалежно від суми зарплати або кредитної історії, гарантується висока ймовірність схвалення заявки.

Отримати потрібну суму можна навіть за умови, якщо клієнт є банківським боржником або на момент звернення має незакритий кредит. Саме за рахунок того, що Cashinsky видає тільки мікропозики (на невелику суму і на короткий термін), ризик неповернення коштів невеликий, тому є кредитування і для боржників.

віквід 18 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
сума кредиту800 – 10 000 грн
термін кредитудо 30 днів
відсоткова ставка1,9% в день

Як оформити онлайн кредит в Cashinsky?

Покрокова інструкція

Крок 1. Виберіть суму кредиту

Крок 2. Зареєструйтесь і заповніть заявку

Крок 3. Отримайте гроші

кашинский заявка
Джерело: https://cashinsky.ua/

Оформити кредит онлайн в Cashinsky дуже просто і швидко. Дана процедура займе всього 15 хвилин. Для початку потрібно зареєструватися та створити власний кабінет, вибрати розмір кредиту. Потім заповнити анкету, вказуючи дані паспорта і номер банківської карти.

Зверніть увагу, що тут, на відміну від інших компаній, не потрібно додавати скан-копії документів і фотографії з паспортом в руках, що істотно полегшує і прискорює процедуру оформлення та отримання кредиту.

Надіславши заявку, залишиться пройти верифікацію карти. Це дуже важливо, адже у такий спосіб співробітники компанії переконаються, що саме ви отримаєте гроші на власну карту, а не шахраї, які обманом заволоділи вашими документами.

Після розгляду заявки, протягом декількох хвилин, на ваш телефон надійде смс з рішенням, і при підтвердженні клієнта, гроші автоматично будуть перераховані на карту.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Клієнту можуть відмовити в позиці з таких причин:

❌ При заповненні анкети, ви могли допустити помилки при її оформленні.

Клієнти, які беруть позики неодноразово, знають, що система автоматично визначає введення помилкових даних і відмовляє в їх видачі. З цієї причини фірма зобов’язує ретельно перевіряти інформацію про себе. Відомості необхідно заповнювати відразу і не пропускати вільні поля.

❌ Ще однією розповсюдженою помилкою є те, що карта не належить власнику. Клієнт вів неправильні відомості про карту, термін її дії закінчився або на рахунку недостатньо коштів. При зверненні в мікрофінансову організацію потрібно повторно перевірити карту і після всіх дій приступити до заповнення цього поля в анкеті.

❌ Організація детально перевіряє історію попередніх оплат за кредитом клієнта, якщо були прострочення і неоплати, то це може послужити причиною відмовою.

❌ Клієнт недавно оплатив борг по кредиту і відразу ж бажає оформити нове замовлення. Це може послужити причиною відмови, тому що має пройти якийсь час, щоб інформація оновилась.

Умови кредитування

онлайн кредит кашинський умови

Максимальний термін кредиту становить 30 днів, споживач може самостійно продовжити договір позики через особистий кабінет.

Сума кредиту – до 10000 грн.

Відсоткова ставка

Стандартна відсоткова ставка становить 0.01% в день від залишку по позиці. Комісія за користування позикою є фіксованю і становить – 1.9% в день від суми початкової позики.

Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки:

Для позики в 1000 грн на 1 день: сукупна вартість позики з урахуванням процентної ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов’язаних з одержанням позики та укладенням договору позики становить 1.91% в день, що в грошовому еквіваленті становить 19 гривень 10 копійок.

відсоток у кашинському
кашинский відсоток

Як повернути кредит?

Погасити кредит в компанії Cashinsky можна трьома способами:

Cashinsky - krediti24.com.ua
Джерело: https://cashinsky.ua/

Перший – це оплата банківською картою на сайті компанії. Для цього треба зайти в особистий кабінет і в розділі «Повернути кредит» вкажіть дані своєї карти і підтвердіть оплату.

Також, здійснити оплату можна і за допомогою інтернет-банкінгу Приват24. Для цього в особистому кабінеті потрібно вибрати функцію оплати через Приват24, після чого перейти по посиланню на сайт банку і здійснити оплату.

Якщо ж ви хочете погасити позику в банківському відділенні, то не забудьте попередньо дізнатися номер кредитного договору та реквізити компанії – ці дані потрібно повідомити касиру.

Слід пам’ятати, що надходження коштів на закриття кредиту може бути в межах 1-3 банківських днів, тому потрібно заздалегіть планувати проплати, аби не вийти з дати обов’язкового платежу.

Наслідки просрочки по кредиту

Розглянемо, яких правил потрібно дотримуватися при несвоєчасній оплаті позики. Якщо клієнт порушує строки оплати договору, то компанія має право застосувати штрафні санкції проти клієнта або ж почати процес примусового стягнення заборгованості.

Дії сервісу в разі несплати боргу:

❗ якщо клієнт прострочив оплату за договором, то починаючи з першого дня прострочки, відсоткова ставка зростає на 3% щодня;

❗ всі дані про порушника, направляються в бюро кредитних історій, що знижує шанси на оформлення позики в інших банках та МФО;

❗ мікрофінансова організація має право передавати дані про несплату в колекторну службу;

❗ на недобросовісного клієнта відкривається судова справа і стягується плата за прострочення позики.

Якщо у вас немає можливості оплатити позику вчасно, то кращим рішенням буде звернутися на лінію підтримки клієнта, і за допомогою менеджера ви зможете знайти правильне рішення.

Пролонгація

У разі якщо клієнт не може своєчасно оплатити кредит, то він може скористатись послугою пролонгації позики. Для цього вам потрібно зайти в особистий кабінет, натиснути кнопку пролонгація і сплатити суму відсотків, котра нарахована на даний момент. Таке продовження кредиту не погіршить кредитну історію клієнта, і ви зможете уникнути штрафних санкцій.

Процес пролонгації здійснюється за стандартною схемою роботи сервісу Cashinsky. Якщо клієнт користувався промокодом, то процентна ставка буде перерахована і змінена. Адже промокод надається лише на перший термін позики.

Вхід в особистий кабінет Cashinsky

Вхід в особистий кабінет Cashinsky знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку, ви побачите поле для входу в особистий кабінет. У цьому полі потрібно ввести ваш E-mail.

вхід кабінет в Cashinsky
кабінет в Кашинський

У випадку, якщо ви забули пароль, скористайтеся кнопкою “Забули пароль?”. Відновити пароль можна 2 методами: по телефону, через E-mail

Якщо ви ще не є зареєстрованим користувачем на сайті Кредит каса, створіть безкоштовний акаунт.

регістрація аккаунта кашинський

Програма лояльності Cashinsky

умови в Cashinsky
Джерело: https://cashinsky.ua/

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Cashinsky

👍 Переваги сервісу Cashinsky:👎 Недоліки сервісу Cashinsky:
➕ Висока швидкість обслуговування

➕ Оформити кредит можна з будь-якого пристрою (смартфон, планшет, комп’ютер)

➕ Додаткові документи не потрібні

➕ Можливість дострокового погашення та відстрочення

➕ 15 хвилин на оформлення
➖ Відносно евелика максимальна сума – 10 000 гривень

➖ висока в порівнянні з конкурентами ставка – 1,9%;

онлайн кредит на карту

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Головний офіс Cashinsky:

03083, м Київ, проспект Науки, буд. 50

📞 Контактний телефон:

+38 (044) 364-06-46

📩 Email:

support@cashinsky.ua

Також питання стосовно роботи та побажань щодо сервісу можна надіслати через форму зворотнього зв’язку, що знаходиться на сторінці “Контакти” офіційного сайту Cashinsky.

Питання – відповіді про онлайн кредит Cashinsky

Яка відсоткова ставка на кредит в компанії Cashinsky?

1,9%

Яка максимальна сума кредиту?

10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки в Cashinsky?

до 15 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн кредит на карту неповнолітній?

Ні

Чи можна в Cashinsky отримати кредит без довідки про доходи?

Так, довідка про доходи не обов’язкова.

Чи можу я взяти кредит, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

до 30 днів

Чи можливо в Cashinsky виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде у разі невчасного погашення боргу?

Передбачено збільшення відсоткової ставки та штрафні санкції.

Кашинський [Cashinsky] – відгуки клієнтів

кашинський всі відгуки

Послугами Cashinsky скористалося багато клієнтів, тому без проблем можна знайти відгуки про компанію в мережі, написавши в пошуку “Cashinsky відгуки” для результатів українською мовою, або “Кашинский отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Cashinsky.

4/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Євген
    Написаний
    27.07.2022, 10:42
    Євген

    Кредит максимум на 10 днів, що дуже мало. Ставка висока, навіть на перший кредит.