Кредит від CashUP [КешАп]

кредит від CashUp

CashUP – про компанію

Компанія з мікрокредитування CashUP увійшла на ринок фінансових послуг України в 2018 році. Офіційна назва компанії – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СИНЕРДЖИ ФІНАНС СОЛЮШИН».

ЄДРПОУ42010849
Назва компаніїТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СИНЕРДЖИ ФІНАНС СОЛЮШИН»
Скорочена назва компаніїТОВ «ФК «СФС»
ПІБ керівникаЗлобін Володимир
Місцезнаходження8000000000, 04116,м. Київ, провулок Тбіліський, 4/10
кредит онлайн в кеш ап

Користуватися послугами CashUp стало ще простіше – з’явився мобільний додаток, за допомогою якого процес оформлення позики може відбуватися прямо через Ваш смартфон, без прив’язки до стаціонарного комп’ютера або ноутбука.

Для нових позичальників доступні кредитні кошти в розмірі до 4000 гривень. Термін користування позиковими засобами від 1 до 30 днів. Відсоткова ставка згідно розрахунків кредитного калькулятора 1,5% в день. Оформлення онлайн заявки і термін отримання позики близько 10 хвилин.

За інформацією сервісу CashUP, для постійних клієнтів діє програма лояльності, де клієнти можуть брати гроші до 3-х місяців і зі знижкою до 80% на процентну ставку. Позика оформлюється на банківську картку будь-якого банку через інтернет сайт компанії. Кредитний сервіс працює цілодобово 24 години на добу.

вік18-70 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика500 – 4 000 грн
наступні позики500 – 7 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставка1,5% на день

Як оформити кредит в Cashup?

Процедура подачі першого запиту на позику може зайняти трохи більше часу у зв’язку з тим, що необхідно детально заповнити всі графи в Особистому кабінеті, але всі наступні звернення відбуваються набагато швидше.

Покрокова інструкція

cash up взяти кредит

Послідовність дій подачі заявки на кредит виглядає приблизно так:

👉 Визначаєте розмір і тимчасові рамки фінансування в розділі з кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту. Натискаєте кнопку «Отримати кредит»;

👉 Заповнюєте анкету, вписуючи свої дані в поля з ПІБ, адресою електронної поштової скриньки, номером мобільного, сумою і терміном кредитування;

👉 Через кілька хвилин отримуєте результати перевірки у вигляді смс або листа на емейл;

👉 Вносите дані в Особистому кабінеті і прив’язуєте до свого облікового запису номер особистої банківської картки. За декілька секунд вона проходить внутрішню верифікацію за допомогою короткого смс-коду, відправленого на Ваш номер мобільного телефону.

👉 Також у особистому кабінеті ознайомтесь із двостороннім договором на мікрокредитування. Свою згоду необхідно проявити у вигляді поставленої галочки внизу документа;

👉 Перевірити баланс вашої карти – гроші, швидше за все, вже там. Ви можете користуватись коштами на власний розсуд.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Сервіс CashUp доволі лояльний та дуже рідко коли відмовляє клієнтам у позиці.

Найчастіше причиною відмов слугує те, що:

❌ клієнт вніс інформацію неправильно або допустив помилку

Переконайтеся, що ви правильно заповнили інформацію в анкеті. Якщо переплутані цифри або букви в імені, заявка не буде прийнята.

❌ на балансі нема грошей

Перевірте, чи на вашій банківській картці є 2 гривні, які необхідні для верифікації карти.

❌ протермінування за іншим кредитом

Можливо у вас є прострочення по іншим діючими кредитами, погасіть їх перш, ніж оформляти нову позику. Переглянути цю інформацію можна на сайті УБКІ – Українського бюро кредитних історій.

Промокод та як ним користуватись

Знайти промокод для зниження ставки по майбутній позиці можна на різних сайтах, які пропонують купони і знижки. Також сервіс CashUp часто првоодить акції, у яких надає знижки на кредити. Якщо у вас є особистий кабінет, то уважно стежте за розсилкою, можливо, вам відправлять промокод на електронну пошту, або мобільний телефон.

Умови кредитування

Людина, яка вирішила звернутися в CashUP за грошовою допомогою, повинна надати номер мобільного телефону та адресу електронної поштової скриньки (email) для здійснення всіх необхідних комунікацій. Варто упевнитись в якості та стабільності інтернет зв’язку, адже весь процес відбувається онлайн шляхом.

Клієнт CashUP повинен відповідати наступним вимогам сервісу:

✅ Віковий критерій – від 18 до 60 років.

✅ Наявність українського паспорта та ІПН;

✅ Володіння особистої платіжною карткою, оформленої в будь-якому банку України.

Дані картки необхідно надати ще на етапі заповнення заявки. Це для того, щоб вона пройшла верифікацію на сайті, для цього на карті повинен бути позитивний баланс, щонайменше 2 грн.

Відсоткова ставка

Компанія CashUP пропонує клієнтам оформити позику зі щоденною процентною ставкою 1.5%. Перейшовши на офіційний сайт компанії, перед вами з’явиться кредитний калькулятор, який допоможе порахувати суму відсотків на відповідний термін і суму, яка вам необхідна.

Взявши онлайн кредит на суму 4 000 грн (максимальна сума для нових позичальників) терміном на 10 днів, загальна сума до сплати становитиме 4 860 грн. 👇

cash up умови кредитування

Якщо ви постійний клієнт CashUP, відсоткова ставка для вас може бути суттєво нижча, аж до 0,4%!

cash up відсоткова ставка

Як повернути кредит?

Внесення коштів для закриття кредиту може бути здійснений одним з трьох способів, найбільш зручним для Вас на поточний момент:

✅ банківським переказом з територіального відділення будь-якого банку в Україні;

✅ онлайн платежем з Особистого кабінету. Тут можна використовувати персональну карту, вже прив’язану до аккаунту, або ж іншу, дані якої необхідно заново ввести для оплати;

✅ готівкою в будь-якому платіжному терміналі.

Також, якщо ви маєте змогу погасити борг достроково, сервіс CashUp ні в якому разі не буде стягувати з вас штрафні санкції. Навпаки закрекомендує вас як надійного та відповідального позичальника, що позитивно відобразиться на майбутніх кредитах.

cash up погашення

Наслідки просрочки по кредиту

Умовами кредитного договору передбачається чітке виконання своїх договірних зобов’язань обома сторонами. Якщо позичальник не виконує взяті на себе зобов’язання, то це є підставою для збільшення плати за користування кредитом.

Клієнт може частково погасити кредит, якщо у нього немає можливості зробити це в повному обсязі. Або ж він може погасити платежі за відсотками, щоб пролонгувати термін дії кредиту ще на 30 днів.

При виникненні непередбачених ситуацій, в тому числі і щодо термінів і величини платежів, слід звернутися до менеджера компанії з тим, щоб узгодити подальші дії.

Пролонгація

Сервіс пропонує своїм клієнтам продовжити термін позики, якщо вони не можуть внести всю суму за позикою в даний момент. Заради цього потрібно оплатити лише сумму, яка на копичилась за використання кредиту, і відстрочити виплату через особистий кабінет на сайті на зручний . В такому разі термін кредитування буде продовжено на такий же період, на який оформлявся займ.

Кредит можна продовжити на інший період, наприклад, якщо хочете оформити продовження на тиждень – це буде коштувати, наприклад, п’ятнадцять гривень комісійних, на 15 днів – вже 30 гривень, а на три місяці можна відстрочити платіж, виплативши комісію в розмірі ста двадцяти гривень.

Вхід в особистий кабінет CashUp

Вхід в особистий кабінет CashUp знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

Логін – ваш номер телефону або email. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

особистий кабінет CashUP

Щоб відновити пароль до кабінету CashUp, скористайтеся кнопкою “Забули пароль? Нагадати” внизу.

Якщо ви ще не зареєструвалися на сайті, пройдіть реєстрацію.

Реєстрація в CashUP

Переваги та недоліки сервісу мікропозик CashUp

👍 Переваги сервісу CashUp:👎 Недоліки сервісу CashUp
➕ розгляд заявки при першому зверненні триває приблизно 10 хвилин, у всіх наступних випадках – ще швидше;

➕ для подання запиту і отримання коштів немає потреби виходити з дому і витрачати час для того, щобдістатись відділення, все можна оформити з дому або робочого місця

➕ кредит можна отримати з будь-якої точки України, доступне територіальне покриття дозволяє це зробити легко і швидко;

➕ офіційний сайт CashUp працює в цілодобовому режимі і приймає заявки в зручному форматі електронного запиту;

➕ позики в мікрокредитувані дуже прозорі і не містять в собі прихованих комісій, про які клієнт дізнається за фактом отримання грошей;

➕ система відсоткових ставок гнучка та дозволяє постійним позичальникам регулювати розмір комісії, яку він буде оплачувати за послуги сервісу, тобто чим більше днів для позики, тим менше відсоток.

➕ Почати користуватисьпослугами компанії може будь-який громадянин України, навіть той, у якого були проблеми з попередніми кредитами. В такий спосіб CashUp допоможе вам покращити свою кредитну історію.

➖ новим клієнтам доступний перший кредит розміром до 4 000 гривень;

➖ нема можливості взяти перший кредит під 0,01% (як у деяких інших компаніях)
переваги КешАП

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного офісу:
ТОВ ФК “Бізнес Капітал”, 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 34/2, офіс 18

📞Телефони:
073 571 78 78 – Lifecell

097 571 78 78 – Kyivstar

095 571 78 78 – Vodafone

⌚ Графік роботи:

понеділок – п’ятниця: 9:00 – 21:00

субота – неділя: 9:00 – 21:00

За запитаннями та побажаннями щодо роботи сервісу можна писати на офіційному сайті, скориставшись онлайн чатом або формою зворотнього зв’язку.

Питання – відповіді про онлайн кредит від CashUp

Яка відсоткова ставка на першу позику в CashUp?

0,01%

Яка відсоткова ставка на наступні позики?

1,7% (“Смарт”) та 1,3% (“Комфорт”) за день на наступні позики

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт CashUp?

100 – 17 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит в CashUp?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит в Cash Up неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Cash Up?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти в Cash Up декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит в Cash Up, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту Кеш ап?

30 днів

Чи можливо в Кеш ап виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит в Кеш ап вчасно?

Ставка збільшиться до 2,3% на день

CashUp відгуки

CashUp існує на українському ринку мікропозик від 2013 року. Послугами Cash Up скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про компанію в мережі, написавши в пошуковику “Cash Up (кеш ап) відгуки” для результатів українською мовою, або “Cash Up отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Cash Up.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Жанна
    Написаний
    27.07.2022, 09:35
    Жанна

    Як більшість мфо, величезні відсотки набігають.. На перший кредит нема акційних умов.