CashUP

Загальний опис

CashUP - krediti24.com.ua

Компанія з мікрокредитування CashUP добре розуміє потреби своїх клієнтів і тому проявляє максимальну лояльність до кожного з них. Ніяких великих пакетів документів, ніяких колекторських розборок або інших неприємних моментів.

З деяких пір користуватися послугами CashUp стало ще простіше – з'явився мобільний додаток, за допомогою якого процес оформлення позики може відбуватися прямо через Ваш смартфон, без прив'язки до стаціонарного комп'ютера або ноутбука.

Для нових позичальників доступні кредитні кошти в розмірі до 3000 гривень. Термін користування позиковими засобами від 3 до 30 днів. Відсоткова ставка згідно розрахунків кредитного калькулятора 1,5% в день. Оформлення онлайн заявки і термін отримання позики близько 10 хвилин.

За інформацією сервісу CashUP, для постійних клієнтів діє програма лояльності, де клієнти можуть брати гроші до 3-х місяців і зі знижкою до 80% на процентну ставку. Позика оформлюється на банківську картку будь-якого банку через інтернет сайт компанії. Кредитний сервіс працює цілодобово 24 години на добу.

Загальні умови кредитування

Людина, яка вирішила звернутися в CashUP за грошовою допомогою, повинен надати номер мобільного телефону та адресу електронної поштової скриньки для здійснення всіх необхідних комунікацій. Варто упевнитись в якості та стабільності інтернет зв’язку, адже весь процес відбувається онлайн шляхом.

Бажано зараннє зрозуміти відповідність наступним важливим параметрам сервісу:

 • Віковий критерій – від 18 до 60 років.
 • Наявність українського паспорта та ІПН;
 • Володіння особистої платіжною карткою, оформленої в будь-якому банку України.

Дані картки необхідно надати ще на етапі заповнення заявки. Це для того, щоб вона пройшла верифікацію на сайті, для цього на карті повинен бути позитивний баланс, щонайменше 2 грн.

Відсоткова ставка


Відсоток за користування це обов'язкова умова кредитування, але, тим не менш, завжди хочеться зекономити свої кошти. Організація CashUP  пропонує клієнтам оформити позику зі щоденною процентною ставкою 1.5%. При цьому даний коефіцієнт діє абсолютно для всіх, хто звернеться до сервісу, незалежно від того, перший чи раз ви берете позику, або оформляєте повторний кредит. Перейшовши на офіційний сайт компанії, перед вами з'явиться кредитний калькулятор, який допоможе порахувати суму відсотків на відповідний терміну, на той об’єм коштів, який вам необхідний.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик CashUp

Щоб оцінити переваги роботи з сервісом CashUp, потрібно хоча б один раз скористатися його послугами. Користувачі, які входять в категорію постійних користувачів, вказують на наступні позитивні моменти:

 • розгляд заявки при першому зверненні йде приблизно 15 хвилин, у всіх наступних випадках – ще швидше;
 • для подання запиту і отримання коштів немає потреби виходити з дому і витрачати час для того, щобдістатись відділення, все можна оформити з дому або робочого місця;
 • кредит можна отримати з будь-якої точки України, доступне територіальне покриття дозволяє це зробити легко і швидко;
 • офіційний сайт CashUp працює в цілодобовому режимі і приймає заявки в зручному форматі електронного запиту;
 • позики в мікрокредитувані дуже прозорі і не містять в собі прихованих комісій, про які клієнт дізнається за фактом отримання грошей;
 • система відсоткових ставок гнучка та дозволяє постійним позичальникам регулювати розмір комісії, яку він буде оплачувати за послуги сервісу, тобто чим більше днів для позики, тим менше відсоток.

CashUP - krediti24.com.ua

Почати користуватисьпослугами компанії може будь-який громадянин України, навіть той, у якого були проблеми з попередніми кредитами. В такий спосіб CashUp допоможе вам покращити свою кредитну історію.

Незважаючи на низку переваг сервісу, існують також певні недоілки, з якими можна ознайомитись нижче:

 • новим клієнтам доступний перший кредит розміром до 3 000 гривень;
 • позику можна отримати тільки на особисту банківську карту.

Процес оформлення кредиту


Процедура подачі першого запиту на позику може зайняти трохи більше часу у зв'язку з тим, що необхідно детально заповнити всі графи в Особистому кабінеті, але всі наступні звернення відбуваються набагато швидше. Послідовність дій подачі заявки на кредит виглядає приблизно так:

 1. Визначаєте розмір і тимчасові рамки фінансування в розділі з кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту. Натискаєте кнопку «Отримати кредит»;
 2. Заповнюєте анкету, вписуючи свої дані в поля з ПІБ, адресою електронної поштової скриньки, номером мобільного, сумою і терміном кредитування;
 3. Через кілька хвилин отримуєте результати перевірки у вигляді смс або листа на емейл;
 4. Вносите дані в Особистому кабінеті і прив'язуєте до свого облікового запису номер особистої банківської картки. За декілька секунд вона проходить внутрішню верифікацію за допомогою короткого смс-коду, відправленого на Ваш номер мобільного телефону.
 5. Також у особистому кабінеті ознайомтесь із двостороннім договором на мікрокредитування. Свою згоду необхідно проявити у вигляді поставленої галочки внизу документа;
 6. Перевірити баланс вашої карти – гроші, швидше за все, вже там. Ви можете користуватись коштами на власний розсуд.

Що робити, якщо заявка не схвалена?


Сервіс CashUp доволі лояльний та дуже рідко коли відмовляє клієнтам у позиці. Найчастіше причиною відмов слугує те, що клієнт вніс інформацію неправильно або допустим помилку. Переконайтеся, що ви правильно заповнили інформацію в анкеті. Якщо переплутані цифри або букви в імені, заявка не буде прийнята. Перевірте, що на вашій банківській картці є 2 гривні, які необхідні для верифікації карти. Можливо у вас є прострочення по іншим діючими кредитами, погасіть їх перш, ніж оформляти нову позику. Переглянути цю інформацію можна на сайті УБКІ – Українського бюро кредитних історій.

Промокод та як ним користуватись

Знайти промокод для зниження ставки по майбутній позиці можна на різних сайтах, які пропонують купони і знижки. Також сервіс CashUp часто првоодить акції у яких надає знижки на кредити. Якщо у вас є особистий кабінет, то уважно стежте за розсилкою, можливо, вам відправлять промокод на електронну пошту, або мобільний телефон.

Як повернути кредит?


Внесення коштів для закриття кредиту може бути здійснений одним з трьох способів, найбільш зручним для Вас на поточний момент:

 • банківським переказом з територіального відділення будь-якого банку в Україні;
 • онлайн платежем з Особистого кабінету. Тут можна використовувати персональну карту, вже прив'язану до аккаунту, або ж іншу, дані якої необхідно заново ввести для оплати;
 • готівкою в будь-якому платіжному терміналі.

Також, якщо ви маєте змогу погасити борг достроково, сервіс CashUp ні в якому разі не буде стягувати з вас штрафні санкції. Навпаки закрекомендує вас як надійного та відповідального позичальника, що позитивно відобразиться на майбутніх кредитах.

Наслідки просрочки по кредиту


Умовами кредитного договору передбачається чітке виконання своїх договірних зобов'язань обома сторонами. Якщо позичальник не виконує взяті на себе зобов'язання, то це є підставою для збільшення плати за користування кредитом.

Клієнт може частково погасити кредит, якщо у нього немає можливості зробити це в повному обсязі. Або ж він може погасити платежі за відсотками, щоб пролонгувати термін дії кредиту ще на 30 днів.

При виникненні непередбачених ситуацій, в тому числі і щодо термінів і величини платежів, слід звернутися до менеджера компанії з тим, щоб узгодити подальші дії.

Пролонгація

Сервіс пропонує своїм клієнтам продовжити термін позики, якщо вони не можуть внести всю суму за позикою в даний момент. Заради цього потрібно оплатити лише сумму, яка на копичилась за використання кредиту, і відстрочити виплату через особистий кабінет на сайті на зручний . В такому разі термін кредитування буде продовжено на такий же період, на який оформлявся займ.

Кредит можна продовжити на інший період, наприклад, якщо хочете оформити продовження на тиждень – це буде коштувати, наприклад, п'ятнадцять гривень комісійних, на 15 днів – вже 30 гривень, а на три місяці можна відстрочити платіж, виплативши комісію в розмірі ста двадцяти гривень.

Контакти компанії та служби підтримки

Головний офіс компанії знаходиться за адресою:
ТОВ ФК “Бізнес Капітал”, 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 34/2, офіс 18

Телефон гарячої лінії сервісу: +38 (044) 227 52 70

Телефони:
073 571 78 78 – Lifecell

097 571 78 78 – Kyivstar

095 571 78 78 – Vodafone

Графік роботи:

понеділок – п'ятниця: 9:00 – 21:00

субота – неділя: 9:00 – 21:00

За запитаннями та побажаннями щодо роботи сервісу можна писати на офіційному сайті, скориставшись онлайн чатом або формою зворотнього заязку