Кредит від CCloan

Пропозиція неактивна

Перший кредит 100 - 15 000
Макс. наступний кредит 100-15000 грн
Термін кредиту 5 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 1,99
Вік позичальника 18 - 65 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,50

Компанія CCloan – це міжнародна фінансова установа, що допоможе за лічені хвилини отримати позику в розмірі від 400 до 20 000 грн.

Задля цього навіть не потрібно виходити з дому: кредит оформляється повністю онлайн, а кошти приходять на картку відразу після схвалення заявки.

Кредит можна погасити достроково, а також існує можливість пролонгації у випадку, якщо не вдається вчасно сплатити позику. Все зручно й максимально прозоро, а головне – на вигідних для клієнта умовах.

Вимоги до клієнтів

✅ вік від 18 до 75 років;

✅ паспорт/ ID-картка та ІПН;

✅ дійсна банківська картка Visa/ MasterCard будь-якого українського банку;

✅ мобільний телефон, електронна адреса, доступ до інтернету.

Умови кредитування

Компанія CCloan пропонує кредити в розмірі від 400 до 20 000 грн. Для нових клієнтів сума позики складає від 400 до 4 000 грн. Якщо ж клієнт звертається вдруге, то може претендувати на суму до 20 000 грн.

Щоденна відсоткова ставка при першому зверненні – 0,01%.

При наступних зверненнях щоденна відсоткова ставка складає 1,99%.

Для постійних клієнтів існують знижки та акції.

Мінімальний термін кредитування становить 5 днів, максимальний – 30 днів. Окрім цього, завжди є варіант продовжити позику на термін від 5 до 30 днів. Сплата комісії за користування послугою пролонгації відсутня.

Розрахунок кредиту в CCloan:

2 000 грн на 15 днів (під 0,01%) – 2 003 грн (переплата 3 грн)

4 000 грн на 10 днів (під 0,01%) – 4 004 грн (переплата 4 грн)

10 000 грн на 20 днів (під 1,99%) – 13 980 грн (переплата 3 980 грн)

Як взяти кредит в CCloan?

Щоб швидко оформити першу позику в CCloan, потрібно дотримуватись наступних вказівок.

👉 Пройдіть онлайн-реєстрацію на офіційному сайті та прийміть дозвіл на збір та обробку особистих даних. 

👉 Здійсніть прив’язку банківської картки до Вашого особистого кабінету.

👉 Оберіть термін та суму швидкої позики, вкажіть, яким чином Ви бажаєте отримати кошти (зарахування на картку/ отримання готівки).

Для того, щоб в лічені секунди розрахувати максимально вигідний кредит, скористайтесь онлайн-калькулятором на сайті. Це дозволяє зразу побачити суму, яка переплачується в кінцевому результаті з урахуванням процентної ставки по кредиту.

ccloan калькулятор

👉 Дочекайтеся схвалення заявки. У разі позитивного рішення Вам буде надіслано кредитний договір на електронну адресу. Після ознайомлення та підписання договору Ви отримаєте кошти на банківську картку. За бажанням можна отримати гроші в готівковій формі у відділенні Нової Пошти (вкажіть номер відділення при реєстрації).

Якщо Ви – вже зареєстрований клієнт, варто лише пройти авторизацію на сайті, обрати суму й термін кредиту та дочекатися схвалення. Для постійних споживачів розгляд заявки, як правило, триває до 5 хвилин.

Як сплатити кредит?

 • Через особистий кабінет. Оберіть опцію “Оплатити кредит”, введіть номер банківської картки чи мобільного рахунку, з якого будуть переведені кошти. Сплачувати позику в такий спосіб дуже зручно: сервіс працює 24/7 з будь-якого населеного пункту України.
 • Скориставшись терміналом IBox/ EasyPay. Цей варіант підходить для готівкового розрахунку.
 • У додатку Приват24. В розділі “Платежі” необхідно ввести номер рахунку та вказати призначення платежу. Після проведення цієї операції платіж буде зараховано миттєво.
 • За допомогою переказу в будь-якому банку на розрахунковий рахунок. Потрібно вказати реквізити компанії CCloan, номер договору та ІПН. Варто пам’ятати, що процедура переказу коштів таким способом іноді займає декілька годин. Статус платежу завжди можна відслідкувати в особистому кабінеті.

Як пролонгувати кредит?

CCloan надає можливість пролонгації терміну кредитування від 5 до 30 днів. Щоб продовжити термін користування позикою, оберіть термін пролонгації та сплатіть нараховані проценти/ пеню (якщо такі є) за час користування кредитними коштами. Після цього пролонгація кредиту відбудеться автоматично. Ви можете пролонгувати кредит зручним для вас способом: в особистому кабінеті, терміналі IBox/ EasyPay/ ПриватБанк, чи в онлайн-додатку Приват24. Пролонгація – вигідна опція для користувачів, які за певних причин не можуть вчасно внести платіж. Вона дає можливість уникнути штрафів за несвоєчасну оплату, покращити кредитну історію, а також позитивно впливає на відносини з компанією в цілому.

Дострокове погашення

У всіх клієнтів CCloan є можливість погасити кредит достроково. При цьому Ви заощаджуєте гроші, адже сплатити потрібно лише відсотки, нараховані на основну суму кредиту за час користування ним. Погасити кредит достроково можна таким же шляхом, що й під час пролонгування.

Особистий кабінет CCloan

Якщо Ви звернулися до компанії вперше, зареєструйтеся, вказавши номер телефону й електронну адресу. Зачекайте на код, який буде паролем до Вашого особистого кабінету.

ccloan вхід в особистий кабінет

Для того, щоб увійти у вже існуючий особистий кабінет, введіть номер телефону та код з SMS-повідомлення. 

Через особистий кабінет Ви можете оформлювати заявки на кредит, відслідкувати наявність пені/ штрафів, контролювати нарахування відсотків, продовжувати позику, сплачувати кредит.

При виникненні будь-яких запитань звертайтеся на гарячу лінію компанії за номером 0 800 75 00 27, або в цілодобову службу підтримки на офіційному сайті CCloan.

Акції, знижки та бонусна програма

Компанія CCloan завжди приємно дивує своїх користувачів. Ви можете отримати бонус за участь у програмі “Приведи друга”. Скориставшись послугами кредитування, порекомендуйте своїм друзям звернутися за позикою в CCloan. Зробити це можна, надіславши їм партнерське посилання. За кожного нового друга, що звернеться в CCloan за Вашим запрошенням, Ви отримаєте бонус у розмірі 300 грн. 

Особа, яку запрошено за Вашою рекомендацією, теж отримає подарунок – гарантований одноразовий платіж у розмірі 100 грн (згідно умов бонусної програми) та 500 грн (згідно умов акції “Даємо гроші, а до них – додаткові гроші”).

Також клієнти компанії можуть стати учасниками розіграшу “Оксамитовий сезон”. Для цього потрібно:

1) Пролонгувати кредит на довільний термін у період з 2 серпня по 30 вересня 2021р.

2) Переконатися, що у Вас немає протермінування по кредиту. В іншому випадку Ви не зможете стати учасником розіграшу.

3) Дочекатися результатів. 1 жовтня 2021р. сервісом random.org буде проведено розіграш та оголошено імена 15 осіб. Перших п’ятеро переможців із цього списку отримає в подарунок Xiaomi Redmi 9А. Десятеро наступних клієнтів отримає промокод на знижку 99,99% на наступну позику. Знижка діє до 31 грудня 2021. Чим більше пролонгацій Ви здійснили, тим вищі Ваші шанси отримати подарунок, тож радимо не втрачати свій шанс.

Кредит під 0% онлайн на карту – ТОП-10 МФО

Чому клієнти обирають CCloan?

 • Оформити позику максимально зручно: заявки приймаються та опрацьовуються цілодобово; тривалість розгляду займає 3-10 хвилин.
 • Ваші особисті дані – конфіденційні. Захист персональних даних клієнта гарантується компанією та не передається іншим особам.
 • Гроші миттєво зараховуються на Вашу особисту картку. Для оформлення позики не потрібна довідка про доходи. Варто розраховувати на отримання позики навіть при наявності не зовсім хорошої кредитної історії, адже відсоток схвалення заявок в компанії достатньо високий. При цьому існує можливість покращити кредитну історію, збільшити кредитний рейтинг та отримати доступ до акційних пропозицій за умови постійного користування послугами CCloan.
 • Щоденна процентна ставка для нових клієнтів – 0,01%.
 • Можливість взяти кредит на термін 30 днів. Максимальна сума позики – 20 000 грн.
 • Оформити та повернути позику можна будь-яким зручним для Вас способом. Також існує варіант повного погашення кредиту достроково і без комісії.
 • Можливість продовжити термін кредиту, якщо Ви не маєте змоги внести платіж своєчасно.
 • Сервіс має спеціальний застосунок для користувачів Android та IOS.

Мінуси кредитування в компанії CCloan

 • Високі штрафи у випадку недотримання умов договору та невчасного погашення заборгованості.
 • Висока відсоткова ставка про повторному зверненні.

Питання та відповіді

Чи потрібно вказувати, з якою метою я беру позику?

Ви можете використовувати кредитні кошти за власним бажанням. Кредитний консультант не запитує про намір, з яким Ви оформляєте позику, також ці дані не вказуються при реєстрації.

Чи потрібна довідка про доходи?

CCloan видає клієнтам швидкі кредити без довідки про доходи, застави, поручителів, довідки з місця роботи. Вимоги щодо клієнтів максимально прості: паспорт, ІПН та банківська картка.

Що робити у разі несхвалення заявки?

У випадку, якщо Ви не отримали позитивного рішення щодо заявки, насамперед варто перевірити коректність ведення особистих даних. Вказуйте лише достовірні дані про себе. Якщо Ви впевнені, що вся інформація є правильною, ймовірно, Ваша кредитна історія мала негативний вплив на рішення щодо заявки. Можливо, у Вас є чи була відкрита заборгованість по кредиту в інших установах. Тож це, безперечно, призвело до порушення умов кредитного договору, що знижує шанс отримання позики в фінансових компаніях.

Що буде, якщо не сплачувати кредит?

Якщо обставини склалися так, що немає можливості сплатити кредит у вказаний в договорі термін, радимо скористатися послугою пролонгації. Це зекономить Ваші кошти і в подальшому вбереже від протермінування заборгованості, нарахування високих штрафів та пені. Дотримуючись умов договору, Ви зберігаєте позитивну кредитну історію та хороші відносини з МФО. Якщо клієнт не сплатив кредит у встановлений термін, на основну суму будуть нараховані 3% за кожен день протермінування. Також щодо клієнтів, які несвоєчасно сплачують, чи ігнорують сплату кредиту взагалі, згідно умов компанії, може бути прийнята жорстка політика у вигляді права стягнення боргу в судовому порядку. Також МФО залишає за собою право передавати таких клієнтів колекторським компаніям.

Контактна інформація

📞 Контактний телефон: 0 800 750 027

🌐 Офіційний сайт: https://www.ccloan.ua

📩 Електронна адреса: help@ccloan.com.ua

📍 ТОВ “СС ЛОУН” зареєстроване за юридичною адресою: вул. Басейна, 6, м. Київ, 03148.

Компанія CCloan є міжнародною мікрофінансовою установою та, окрім України, обслуговує своїх клієнтів у Грузії та Іспанії. 

CCloan: відгуки споживачів

⭐⭐⭐⭐⭐
Анна: 
«Швидко, а головне –  зручно: оформила позику за 10 хвилин, зняла кошти з картки і оплатила комунальні послуги. Ці декілька тисяч до зарплати, справді, стають у нагоді. Користуватимуся надалі.»

⭐⭐⭐⭐
Віталій:
«Є знижки та бонусна програма: отримуєш гроші, коли приводиш у компанію друзів. Із мінусів – величезні штрафи у випадку протермінування кредиту.»

Швидкі кредити в CCloan – зручний і миттєвий вихід зі складної фінансової ситуації, навіть якщо Ви отримали відмову в банківських установах. Компанія надає якісні послуги швидкого кредитування, сервісна служба доступна 24/7, умови вигідні та абсолютно прозорі для кожного клієнта.

Якщо ви брали кредит в CCloan, відгуки та коментарі про роботу компанії, залишені тут, допоможуть іншим вирішити, чи варто співпрацювати саме з цією компанією.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Ростислав
  Написаний
  21.07.2022, 09:22
  Ростислав

  Компанія дбає про безпеку своїх клієнтів. Перед тим, як схвалити заявку, мені подзвонив консультант, щоб підтвердити особисті дані.