Кредит від Credit1 [Кредит1]

Пропозиція неактивна

Дострокове погашення Так
Метод виплати на карту
Макс. наступний кредит 100-25000 грн
Перший кредит 100 - 25 000
Довідка про доходи Ні
Вік позичальника 18 - 75 років
Перший кредит під 0,01% Ні
Наша оцінка 4,50
Пролонгація Так
Час виплати 15 хвилин год
Відсоткова ставка 1,90
Термін кредиту 1 - 30 днів
Кредит від Credit1

Якщо вам терміново знадобилися гроші, звертайтеся до Credit1: мікрофінансова організація (МФО) спеціалізується на видачі невеликих онлайн-кредитів, пропонує багато способів оплати боргу, має всі необхідні дозвільні документи. Погасити позику можна достроково, без додаткових платежів і прихованих комісій.

Хто може отримати кредит у МФО Кредит1

Мікрофінансова організація Credit1 не встановлює жорстких вимог до тих, хто хоче оформити у компанії кредит. Зокрема, це може бути будь-яка людина не молодше 18 років, яка є громадянином України та має постійне місце проживання на території нашої країни.

Як показують відгуки про Credit1, компанія готова надати гроші навіть клієнтам, які допускали прострочення за іншими кредитами. Те саме стосується тих позичальників, які перебувають у декретній відпустці або не мають офіційного працевлаштування.

Достатньо лише подати необхідні документи та чекати на рішення. Якщо воно виявиться позитивним, гроші будуть миттєво переведені на вашу банківську картку. Згодом погасити борг можна будь-яким зручним для вас способом.

Особливості отримання кредиту у МФО Credit1: які документи потрібні

Якщо вас зацікавила мікрофінансова організація Credit1, ви можете залишити на сайті компанії заявку на отримання позики. Для цього вам потрібно буде вказати основну персональну інформацію та підготувати кілька документів. Зокрема, для кредитування потрібен паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Жодні довідки, підтвердження чи інші документи не потрібні.

Залишені про Кредит1 відгуки реальних клієнтів підтверджують, що співробітники компанії не вимагають додаткової інформації про користувачів. Тобто при позитивному рішенні ви гарантовано отримаєте позику, якою можете користуватися на власний розсуд.

Компанія Credit1 — МФО, яка надає кошти на наступних умовах:

 • Максимально можливий розмір позики — 25 000 гривень.
 • Терміни кредитування — від 1 до 30 днів.
 • Відсоткова ставка — 3,9% від суми кредиту на день.

Відсоткова ставка у МФО Кредит1: розрахунок суми переплати

У цій фінансовій компанії є кілька програм кредитування з різними умовами. Зокрема, може відрізнятися відсоткова ставка:

 • Для нових клієнтів, які вперше оформляють позику, мікрофінансова організація Кредит1 надає гроші під 1,95% щоденно. Це означає, що за сумою кредиту 1000 грн терміном 10 днів відсотки становитимуть 19,50 грн. Вони нараховуватимуться за кожен день користування позиковими коштами.
 • Стандартною відсотковою ставкою є 3,9%. Вона застосовується для всіх клієнтів організації, які оформлюють кредитування повторно. Наприклад, при кредиті на суму 1000 грн за 10 днів компанія буде щодня нараховувати вам 39 грн як відсоток за використання позики.

Якщо вивчити відгуки про Кредит1, стане зрозумілим, що мікрофінансова організація не змінює та не переглядає умови кредитування в односторонньому порядку. Крім того, не передбачено жодних прихованих зборів і комісій.

credit1 відсоткова ставка

Як погасити кредит у МФО Credit1

Після закінчення терміну кредитування ви повинні повернути позикові кошти у компанію Кредит1: мікрофінансова організація пропонує безліч варіантів того, як ви можете погасити борг. Найпростіший і зручний спосіб — через Особистий кабінет: пройдіть авторизацію та виберіть для сплати банківську картку. Вкажіть необхідну інформацію, заповнивши всі поля та підтвердіть платіж.

Зокрема, ви можете повернути кошти через мобільний додаток або на сайті вашого банку. Наприклад, переказати гроші можна через Privat24. Оплата проводиться за реквізитами мікрофінансової організації: у призначенні платежу вкажіть свій ідентифікаційний код і номер договору кредитування.

У МФО Кредит1 також можна погасити борг, скориставшись будь-яким терміналом самообслуговування. Процес ідентичний тому, як відбувається переказ коштів через додаток банку:

 • Вкажіть платіжні реквізити Credit1.
 • У призначенні платежу напишіть свій ІПН та номер договору.
 • Введіть суму, яку потрібно перерахувати.

Так само можна повертати до МФО Credit1 гроші, звернувшись для цього у касу будь-якого українського банку.

Зверніть увагу, що у деяких випадках можуть бути передбачені комісії за обробку платежу. Цю інформацію слід уточнювати окремо залежно від обраного вами способу погашення кредиту.

МФО Credit1: нюанси погашення кредиту

Якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно, МФО Кредит1 може нараховувати вам пеню чи штрафи. Їх розмір залежить від особливостей програми кредитування — вся необхідна інформація міститься у договорі. Однак, ви можете уникнути санкцій з боку МФО, якщо у вас не вийшло повернути позикові кошти у зазначений термін. Для цього достатньо оформити пролонгацію кредиту через Особистий кабінет.

Так називається послуга, завдяки якій ви можете продовжити дію кредиту на початковий термін. Наприклад, якщо ви брали позику на 15 днів, то після пролонгації термін збільшиться до 30 днів.

Щоб скористатися послугою пролонгації, потрібно сплатити всі відсоткові платежі, які фактично були нараховані за користування позиковими коштами. Цю ж інформацію підтверджують залишені про компанію Credit1 відгуки. Крім того, клієнти МФО зазначають, жодних додаткових комісій та зборів за цю послугу не передбачено.

На яких умовах можна достроково погасити кредит у МФО Кредит1

Якщо ви вирішили раніше зазначеного терміну повернути гроші компанії Кредит1, МФО надає таку можливість. Скористатися нею можуть всі охочі, це можна зробити без додаткових оплат. При достроковому погашенні позики ви повинні одним платежем сплатити тіло кредиту та всі фактично нараховані відсотки.

Зверніть увагу: мікрофінансова організація Credit1 дозволяє клієнтам погасити кредит достроково. Для цього не потрібно повідомляти співробітників компанії або виконувати інші дії. Просто вибирайте найбільш зручний платіжний спосіб та проводьте сплату відповідно до графіка платежів.

Переваги отримання кредиту у компанії Credit1

Сьогодні на кредитному ринку України представлено багато компаній, які пропонують свої послуги потенційним позичальникам. Проте мікрофінансова організація Credit1 залишає конкурентів позаду, надаючи клієнтам якісні послуги та всебічну підтримку під час оформлення кредиту.

Головні причини, чому вам слід звернутися саме до Кредит1:

 • Заявку можна оформити практично будь-де: під час поїздки у таксі, сидячи за столиком у барі чи просто відпочиваючи у своїй квартирі. Подати заявку можна лише за кілька хвилин, вказати мінімальну кількість персональної інформації.
 • У МФО Кредит1 реалізований багатофункціональний, інтуїтивно зрозумілий Особистий кабінет. Тут ви можете не тільки контролювати поточний стан кредиту, а й сплачувати борг.
 • З моменту обробки заявки та до переказу грошей проходить не більше 11 хвилин. При позитивному рішенні за кредитом вся сума позикових коштів буде зарахована на вашу банківську картку.
 • Платити треба лише за використання кредиту — жодних комісій за отримання чи дострокове погашення позики. Крім того, день видачі кредиту та день погашення боргу вважаються як один: відсотки нараховуються лише за одну добу, а не за дві.
 • Для оформлення кредиту у МФО Credit1 потрібно всього два документи — паспорт та ІПН. Жодних довідок з місця роботи, застав і поручителів компанія не вимагає.
 • Приховані комісії відсутні: вся інформація щодо вартості позики та умов співпраці представлена на сайті компанії.
 • Широкий перелік способів оплати позики, зокрема, онлайн-платежі, термінали самообслуговування та каси українських банків.
 • Мікрофінансова організація Кредит1 вживає всіх можливих заходів для захисту персональних даних позичальників. Розголошення конфіденційної інформації про клієнтів виключено.

Слід згадати, що МФО Credit1 працює відповідно до вимог законодавства України та має відповідні документи. Наприклад, свідоцтво про реєстрацію компанії та ліцензію кредитної організації.

Як підвищити шанси на отримання кредиту у МФО Кредит1

Важливим нюансом для збільшення шансу на кредит — правильно заповнена заява. Якщо ви випадково припуститеся помилки, співробітники МФО Кредит1 можуть подумати, що ви намагаєтеся приховати інформацію. У цьому випадку шанси на надання позики можуть знизитись, тому уважно заповнюйте всі поля під час оформлення договору кредитування.

Найпростіший спосіб збільшити шанси на отримання позики — погасити існуючі заборгованості за іншими кредитами. Однак, навіть якщо у клієнта погана кредитна історія, мікрофінансова організація Credit1 може надати йому кредит.

У вас може бути більше шансів на отримання позики, якщо ви подаєте заявку повторно, а попередню заборгованість було виплачено без порушення термінів. Як правило, такі клієнти вважаються для МФО надійнішими, ніж нові позичальники. Але навіть при першому зверненні ви можете підвищити можливість позитивного рішення: беріть невеликі суми на короткі терміни.

МФО Credit1: Особистий кабінет

Щоб оформити позику у МФО Кредит1, вам потрібно буде створити Особистий кабінет. Для цього достатньо вказати свої персональні дані, реквізити банківської картки та деяку додаткову інформацію. Заходити до свого Особистого кабінету можна за допомогою логіну (номер мобільного) та пароля.

В обліковому записі ви зможете ознайомитися з графіком платежів, стежити за поточним станом кредиту, сплачувати позику та виконувати інші дії, пов’язані з позикою.

credit1 вхід в особистий кабінет

Credit1 контакти

Якщо у вас залишилися питання щодо умов кредитування, їх можна задати менеджерам МФО Credit1. Використовуйте для цього контактні номери, вказані на сайті компанії. Звернення також приймаються за допомогою email-ceo@kredit1.com.ua. За бажанням ви можете звернутися безпосередньо до відділення мікрофінансової організації, яке знаходиться у Києві.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Тетяна
  Написаний
  15.06.2022, 09:18
  Тетяна

  Терміново знадобилася невелика сума, тому подала заявку до Кредит1. Гроші були на карті вже за 10 хвилин, без прихованих платежів і комісій.