Кредит від Credit7 [Кредит 7]

Пропозиція неактивна

Наша оцінка 4,90
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,90
Термін кредиту 5 - 30 днів
Макс. наступний кредит 600-20000 грн
Перший кредит 600 - 15 000
Перший кредит під 0,01% Так
credit7 відгуки
вік18 – 65 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика600 – 15 000 грн
наступні позики600 – 20 000 грн
термін кредиту5-30 днів
відсоткова ставка0,1% в день на перший кредит
1,9% в день базова відсоткова ставка

Кредит 7 – про компанію

Credit7 умови кредитування

На сьогоднішній день існує багато компаній, які надають онлайн-послуги мікрокредитування, більшість з яких досить вигідні.

Хоча усі компанії працюють за схожим принципом, кожна мікрофінансова організація має свої особливості. Мікрокредит – це позика на невелику суму без застав та поручителів. Гроші видаються на будь-які цілі та майже миттєво надходять на банківську картку.

Заснований у 2019 році, сервіс Credit7 (офіційна назав – ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА») вже встиг стати популярним серед широкого кола клієнтів – від студентів та пенсіонерів до бізнесменів.

Сервіс надає послуги з видачі короткострокових кредитів на умовах платності, строковості та повернення. Цей сервіс онлайн кредитування є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом, що свідчить про надійність його активів. 

Сервіс має статус товариства з обмеженою відповідальністю, яке внесене до Державного реєстру фінансових установ та має ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту. Компанія працює відповідно до законодавства України та має відповідні ліцензії Нацкомфінпослуг ФК № 1177 від 19.03.2019.

Credit7 надає послуги кредитування лише у режимі онлайн, тому користувачам можна забути про 2-годинні черги у банках та збір паперів. Сучасні технології дозволяють отримати кредит швидко, комфортно та легко. Ця мікрофінансова компанія спеціалізується на споживчих кредитах та обіцяє клієнтам швидко розглянути заявку.

Сервіс працює цілодобово у режимі 24/7, що дає можливість отримати гроші у будь-який зручний час, не виходячи із дому. Дострокове погашення позики завжди можливе без штрафів та комісій.

Максимальна сума кредиту, як у більшості аналогічних установ, становить 15 000 грн, що надаються на строк максимум 30 днів. Незважаючи на це, існує можливість пролонгації позики. Перший кредит під 0,01%!

перший кредит в Кредит7
Ставка 0.01% на перший кредит!

Фахівці сервісу проконсультують вас з будь-яких питань і в разі необхідності допоможуть на всіх етапах – від реєстрації до погашення кредиту.

Хто може взяти кредит в Credit7?

Щоб стати клієнтом компанії та подати заявку на позику, потрібно:

✅ бути громадянином України та жити в країні;

✅ досягти повноліття (в Україні – 18 років)

✅ мати банківську карту

✅ мати дійсний номер мобільного телефону та можливість доступу до Інтернету.

Credit7 кредитує осіб з поганою кредитною історією, безробітних, та тих, хто знаходиться в декретній відпустці.

Цікаво, що швидкий кредит будуть охочіше давати тим, у кого вже є кредити, бо це вже формує у людині платіжну дисципліну. Таким чином, той клієнт, що мав прострочку до 30 днів по кредиту може вважатися надійнішим ніж той, хто не мав справи з мікрофінансовими установами і неможливо проаналізувати, наскільки людина може знайти фінансове вирішення проблеми. 

Кредитний ліміт розраховується окремо для кожного користувача. Максимальна сума позики залежить від запропонованого ліміту. Якщо кожен кредит на карту виплачується вчасно, цей ліміт буде зростати.

Компанія все ж залишає за собою право відмовити у наданні кредиту певним особам після аналізу даних, наданих цими особами, а також публічної інформації про кредитну історію та будь-яку іншу фінансову діяльність. Відсоток таких відмов надзвичайно низький і зазвичай відмовляють лише тим особам, які регулярно порушують умови кредитних договорів або мають інші серйозні фінансові проблеми та борги.

Як зареєструватись на сайті Credit7?

Процедура користування сервісом починається з реєстрації – компанії потрібно зафіксувати базову інформацію про клієнта – ім’я та прізвище, паспортні дані, номер телефону, електронну пошту. Кожна компанія має власний перелік необхідних кроків реєстрації.

credit7 реєстрація особистий кабінет

У Credit7 реєстрація займає всього декілька хвилин та включає наступні кроки:

👉 Заповнити основні поля на першій сторінці реєстрації – прізвище, ім’я, по-батькові та номер мобільного телефону.

👉 Натискаючи кнопку “Продовжити”, клієнт автоматично погоджується з Політикою конфіденційності компанії, з якою можна ознайомитись на сайті.

👉 Підтвердити номер телефону шляхом введення коду, що миттєво прийде на вказаний номер та натиснути кнопку “Продовжити”. Код складатиметься з латинської букви та цифр.

👉 Ввести паспорті дані – серію, номер, орган видачі, дату видачі, а також дату народження та ідентифікаційний код. Користувач може обрати тип паспорта та ввести правильний формат.

Адреса електронної пошти може використовуватись для відновлення доступу в особистий кабінет Кредит 7 у разі його втрати, тому введення цієї інформації також є бажаним.

Особистий кабінет Кредит 7

кредит 7 кабінет

Зберігання доступу до власного кабінету є надзвичайно важливим, адже саме там міститиметься вся необхідна інформація, що стосується вашої історії кредитів в Кредит 7, умови поточного кредиту з точною сумою та датою погашення. У разі відсутності можливості сплатити кредит вчасно, саме через особистий кабінет можна скористатися опцією пролонгації та дізнатися її умови.

На сайті Кредит 7 вхід в особистий кабінет здійснюється за номером телефону. Паролем є одноразовий код, який компанія при кожній авторизації надсилає у смс.

логін: номер телефону

пароль: одноразовий код

Після входу у обліковий запис клієнт отримує можливість:

✔ подавати заяви на позики за спрощеною схемою, без повторного заповнення анкети;

✔ перевіряти суму нарахованих відсотків;

✔ підключати пролонгацію (продовження терміну договору);

✔ вносити кошти для погашення боргу.

Як оформити кредит онлайн в Кредит 7?

credit7 взяти кредит

Для отримання кредиту необхідно зареєструватись на сайті, ознайомитись з умовами і обрати параметри позики – суму та термін кредиту.

Людина сама обирає необхідну суму і строк кредиту та бачить у кредитному калькуляторі, скільки відсотків потрібно буде сплатити за користування послугою.

Після подання заявки на отримання позики відбувається оцінка кредитоспроможності клієнта на основі наданої ним інформації.

Важливо! Клієнт несе відповідальність за достовірність вказаної інформації – потрібно вказати правдиві дані про місце роботи та місячний дохід. Крім того, щоб оцінити надійність клієнта, компанія сканує інформацію, надану Українським бюро кредитних історій та інших відкритий інформаційних джерел.

Рішення приймаються завдяки спеціальним програмам, які аналізують дані позичальника. Після отримання підтвердження позики потрібно підписати договір СМС-кодом. Після цього кроку клієнт отримує кредит на карту миттєво.

Отже, щоб взяти кредит в Credit7, потрібно виконати 4 прості кроки:

👉 Обрати умови позики – необхідну суму і термін кредиту, натиснути кнопку “Отримати кредит”

👉 Заповнити заявку для того, щоб сервіс міг прийняти рішення по кредиту

👉 Підписати договір СМС-кодом – ознайомитись з його умовами та підписати СМС-кодом, який буде висланий на вказаний номер телефону

👉 Чекати миттєвого поповнення кредитної карти.

❗ Майте на увазі, що точний час надходження коштів залежатиме від банку, який видав картку. Так, в середньому транзакція займає від 1 до 60 хвилин.

Як погасити позику?

credit7 як оплатити кредит

Можливість дострокового погашення

Можливість дострокового погашення вказана в кредитному договорі.

Для закриття боргу перед Credit7 необхідно внести на рахунок залишок по тілу кредиту та нараховані відсотки. Точну суму такого платежу можна дізнатися в особистому кабінеті.

Дострокове погашення кредиту знижує фінансове навантаження за рахунок зменшення суми відсотків: ви платите тільки за той час, що фактично користувалися грошима.

Які умови пролонгації позики в Кредит 7?

Якщо в процесі користування кредитними грошима заявник розуміє, що не встигає повернути фінанси вчасно, але прагне зберегти рейтинг і не хоче опинитися з поганою кредитною історією на руках, у нього є можливість скористатися послугою пролонгації, яка дозволяє продовжити кредит.

Пролонгація кредиту (від англійського long – довгий) – це продовження терміну виплати кредиту на більш тривалий період, іноді зі зміною графіка платежів. Іноді при пролонгації оформляється новий кредитний договір, який заміщає старий. Застосовується як форма полегшення навантаження на позичальника у важкій ситуації.

Пролонгація допоможе позичальникові перенести дату повного погашення позики або кредиту у важкій ситуації без шкоди для кредитної історії. Умови пролонгації і порядок її оформлення завжди прописуються в договорі кредиту або позики.

Часто для продовження терміну потрібно сплатити комісію або внести суму відсотків за період оплати.

Пролонгація кредитного договору Вам точно стане в нагоді в наступних ситуаціях:

 • зароблені гроші прийшли не в повному обсязі або сильно затрималися за термінами;
 • гроші терміново потрібні були для інших, не менш важливих, потреб: покупка продуктів або медикаментів, оплата лікування або навчання, оплата комунальних або мобільного зв’язку;
 • через наявність безлічі щоденних питань, Ви просто забули про дати, призначених для повернення коштів;
 • особисті гроші були вкрадені або зникли через інших злочинних дій третіх осіб.

Переваги та недоліки Кредит 7

переваги Credit7
Джерело: https://credit7.ua/

Говорячи про переваги, не можна не сказати, що є у сервісу є і недоліки. Практично всі вони є спільними для всіх мікрофінансових установ.

По-перше, це високий, в порівнянні з банками, відсоток. Але коли берете гроші на кілька днів або тижнів, то сума не виглядає великою. До того ж, Credit7 пропонує своїм новим і постійним клієнтам безліч різних акцій, знижок, іноді дають пільговий період. Наприклад, якщо позика у вас на 30 днів, то відсоток нарахують не з першого дня, а з четвертого.

Також недовгий термін кредитування може вважатися деякими клієнтами як недолік. Але мікропозики під 1,5% – 2% в день невигідно брати на півроку або більше, сума відсотків виявиться високою.

Незважаючи на підвищену процентну ставку, сервіс все ж має більше переваг, ніж недоліків. Так, в короткий термін і без зайвих паперів ви отримуєте потрібну суму, що вкрай важливо в разі, коли терміново потрібні гроші, а займати у родичів і знайомих не хочеться.

Як я можу впевнитись у надійності Credit7?

Ви можете відвідати офіційний сайт компанії і вивчити всі дозвільні документи, якими володіє компанія, щоб переконатися, що вона працює з дотриманням усіх юридичних вимог.

Таким чином, не варто покладатись виключно на відгуки про Кредит 7 користувачів; кращою ідеєю буде зробити власний аналіз, судячи з усієї інформації про сервіс – як на офіційному сайті, так і на інших ресурсах.

Сервіс співпрацює з великими авторитетними компаніями – IBox, EasyPay, WayForPay, а також з Національним банком України, Першим всеукраїнським бюро кредитних історій та Міжнародним бюро кредитних історій.

Питання – відповіді про Credit 7

Яка відсоткова ставка на першу позику в МФО Credit 7?

0,1%

Яку суму я можу отримати, якщо я новий клієнт Credit 7?

від 600 до 15 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на позику в Credit 7?

до 15 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати позику в Credit 7?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Чи доступні кредити Credit 7 для неповнолітніх?

Ні, МФО Credit 7 видає позики тільки повнолітнім особам.

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Credit 7?

Ні, не потрібна

Чи можна взяти декілька кредитів одночасно?

Ні, не можна

Чи можу я взяти кредит на карту в Credit 7, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні, на жаль

Який максимальний строк позики від Credit 7?

30 днів

Чим загрожує невчасна виплата кредиту в Credit 7?

Відсоткова ставка буде збільшена, можливе нарахування штрафів.

Як можна погасити борг?

Погасити борг можна кількома способами: 1) онлайн на сайті; 2) офлайн через термінали самообслуговування; 3) у касі банку.

Які промокоди та акції пропонує Credit 7?

І нові, і постійні клієнти можуть скористатися акціями, які проходять регулярно. Детальну інформацію про них можна знайти у розділі “Акції”.

Контакти Credit7

Під час роботи з особистим кабінетом у кожного клієнта можуть виникнути певні питання.

У таких випадках можна звернутися в службу підтримки компанії за номером 0 (800) 33 07 33. Контакт центр є безкоштовним по території України.

Графік роботи служби підтримки:

Понеділок – П’ятниця: 8:00 – 23:00

Субота – Неділя: 8:00 – 22:00

Крім зв’язку по телефону, можна використовувати і інші способи зворотного зв’язку. Серед них:

можливість поставити питання на сторінці особистого кабінету;

можливість відправити запит на поштову скриньку info@credit7.ua

📞 0 (800) 33 07 33 📩 E mail: info@credit7.ua

У житті людини бувають різні ситуації, і Credit7 допомагає впоратися з ними і вийти з неприємностей у найкомфортніших умовах. Тепер вам не потрібно витрачати цілий день, а іноді навіть більше часу, щоб отримати позику – лише кілька кліків і простих операцій та кошти вже у вас на картці.

Кредит 7 – Відгуки клієнтів

Credit7

Якщо у вас є досвід користування сервісом Кредит 7, ви можете поділитися ним з іншими під цим дописом.

4.7/5 - (3 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Софія
  Написаний
  28.06.2022, 15:17
  Софія

  Тепер більшість платежів проводжу через Кредит 7. Дуже зручно, що комісій немає, гроші куди завгодно перераховуються дуже швидко. Якщо потрібно, борг можна сплатити будь-якими способами.