Credit7 [Кредит 7] – відгуки

credit7 відгуки
вік18 – 65 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика600 – 10 000 грн
наступні позики600 – 10 000 грн
термін кредиту5-30 днів
відсоткова ставка0,1% в день на перший кредит
1,9% в день базова відсоткова ставка

Кредит 7 – про компанію

Credit7 умови кредитування

На сьогоднішній день існує багато компаній, які надають онлайн-послуги мікрокредитування, більшість з яких досить вигідні. Тому перед тим, як взяти позику, потенційний позичальник намагається детально вивчити всі пропозиції на ринку та вибрати для себе найкращий варіант.

Хоча усі компанії працюють за схожим принципом, кожна мікрофінансова організація має свої особливості. Мікрокредит – це позика на невелику суму без застав та поручителів. Гроші видаються на будь-які цілі та майже миттєво надходять на банківську картку.

Чим відрізняється Credit7 і в чому переваги цієї мікрофінансової установи?

Заснований у 2019 році, сервіс Credit7 (офіційна назав – ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА») вже встиг стати популярним серед широкого кола клієнтів – від студентів та пенсіонерів до бізнесменів.

Сервіс надає послуги з видачі короткострокових кредитів на умовах платності, строковості та повернення. Цей сервіс онлайн кредитування є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом, що свідчить про надійність його активів. 

Сервіс має статус товариства з обмеженою відповідальністю, яке внесене до Державного реєстру фінансових установ та має ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту. Компанія працює відповідно до законодавства України та має відповідні ліцензії Нацкомфінпослуг ФК № 1177 від 19.03.2019.

Credit7 надає послуги кредитування лише у режимі онлайн, тому користувачам можна забути про 2-годинні черги у банках та збір паперів. Сучасні технології дозволяють отримати кредит швидко, комфортно та легко. Ця мікрофінансова компанія спеціалізується на споживчих кредитах та обіцяє клієнтам швидко розглянути заявку.

Сервіс працює цілодобово у режимі 24/7, що дає можливість отримати гроші у будь-який зручний час, не виходячи із дому. Дострокове погашення позики завжди можливе без штрафів та комісій.

Максимальна сума кредиту, як у більшості аналогічних установ, становить 10 000 грн, що надаються на строк максимум 30 днів. Незважаючи на це, існує можливість пролонгації позики. Перший кредит під 0,01%!

Ставка 0.01% на перший кредит!

Фахівці сервісу проконсультують вас з будь-яких питань і в разі необхідності допоможуть на всіх етапах – від реєстрації до погашення кредиту.

Хто може взяти кредит в Credit7?

Щоб стати клієнтом компанії та подати заявку на позику, потрібно:

✅ бути громадянином України та жити в країні;

✅ досягти повноліття (в Україні – 18 років)

✅ мати банківську карту

✅ мати дійсний номер мобільного телефону та можливість доступу до Інтернету.

Credit7 кредитує осіб з поганою кредитною історією, безробітних, та тих, хто знаходиться в декретній відпустці.

Цікаво, що швидкий кредит будуть охочіше давати тим, у кого вже є кредити, бо це вже формує у людині платіжну дисципліну. Таким чином, той клієнт, що мав прострочку до 30 днів по кредиту може вважатися надійнішим ніж той, хто не мав справи з мікрофінансовими установами і неможливо проаналізувати, наскільки людина може знайти фінансове вирішення проблеми. 

Кредитний ліміт розраховується окремо для кожного користувача. Максимальна сума позики залежить від запропонованого ліміту. Якщо кожен кредит на карту виплачується вчасно, цей ліміт буде зростати.

Компанія все ж залишає за собою право відмовити у наданні кредиту певним особам після аналізу даних, наданих цими особами, а також публічної інформації про кредитну історію та будь-яку іншу фінансову діяльність. Відсоток таких відмов надзвичайно низький і зазвичай відмовляють лише тим особам, які регулярно порушують умови кредитних договорів або мають інші серйозні фінансові проблеми та борги.

Як зареєструватись на сайті Credit7?

Процедура користування сервісом починається з реєстрації – компанії потрібно зафіксувати базову інформацію про клієнта – ім’я та прізвище, паспортні дані, номер телефону, електронну пошту. Кожна компанія має власний перелік необхідних кроків реєстрації.

credit7 реєстрація личный кабинет

У Credit7 реєстрація займає всього декілька хвилин та включає наступні кроки:

👉 Заповнити основні поля на першій сторінці реєстрації – прізвище, ім’я, по-батькові та номер мобільного телефону.

👉 Натискаючи кнопку “Продовжити”, клієнт автоматично погоджується з Політикою конфіденційності компанії, з якою можна ознайомитись на сайті.

👉 Підтвердити номер телефону шляхом введення коду, що миттєво прийде на вказаний номер та натиснути кнопку “Продовжити”. Код складатиметься з латинської букви та цифр.

👉 Ввести паспорті дані – серію, номер, орган видачі, дату видачі, а також дату народження та ідентифікаційний код. Користувач може обрати тип паспорта та ввести правильний формат.

Адреса електронної пошти може використовуватись для відновлення доступу в особистий кабінет Кредит 7 у разі його втрати, тому введення цієї інформації також є бажаним.

Особистий кабінет Кредит 7

кредит 7 личный кабинет

Зберігання доступу до власного кабінету є надзвичайно важливим, адже саме там міститиметься вся необхідна інформація, що стосується вашої історії кредитів в Кредит 7, умови поточного кредиту з точною сумою та датою погашення. У разі відсутності можливості сплатити кредит вчасно, саме через особистий кабінет можна скористатися опцією пролонгації та дізнатися її умови.

На сайті Кредит 7 вхід в особистий кабінет здійснюється за номером телефону. Паролем є одноразовий код, який компанія при кожній авторизації надсилає у смс.

логін: номер телефону

пароль: одноразовий код

Після входу у обліковий запис клієнт отримує можливість:

✔ подавати заяви на позики за спрощеною схемою, без повторного заповнення анкети;

✔ перевіряти суму нарахованих відсотків;

✔ підключати пролонгацію (продовження терміну договору);

✔ вносити кошти для погашення боргу.

Як оформити кредит онлайн в Кредит 7?

credit7 взяти кредит

Для отримання кредиту необхідно зареєструватись на сайті, ознайомитись з умовами і обрати параметри позики – суму та термін кредиту.

Людина сама обирає необхідну суму і строк кредиту та бачить у кредитному калькуляторі, скільки відсотків потрібно буде сплатити за користування послугою.

Після подання заявки на отримання позики відбувається оцінка кредитоспроможності клієнта на основі наданої ним інформації.

Важливо! Клієнт несе відповідальність за достовірність вказаної інформації – потрібно вказати правдиві дані про місце роботи та місячний дохід. Крім того, щоб оцінити надійність клієнта, компанія сканує інформацію, надану Українським бюро кредитних історій та інших відкритий інформаційних джерел.

Рішення приймаються завдяки спеціальним програмам, які аналізують дані позичальника. Після отримання підтвердження позики потрібно підписати договір СМС-кодом. Після цього кроку клієнт отримує кредит на карту миттєво.

Отже, щоб взяти кредит в Credit7, потрібно виконати 4 прості кроки:

👉 Обрати умови позики – необхідну суму і термін кредиту, натиснути кнопку “Отримати кредит”

👉 Заповнити заявку для того, щоб сервіс міг прийняти рішення по кредиту

👉 Підписати договір СМС-кодом – ознайомитись з його умовами та підписати СМС-кодом, який буде висланий на вказаний номер телефону

👉 Чекати миттєвого поповнення кредитної карти.

❗ Майте на увазі, що точний час надходження коштів залежатиме від банку, який видав картку. Так, в середньому транзакція займає від 1 до 60 хвилин.

При першому зверненні сервіс розглядає заявку в середньому до 20-30 хвилин (часто – швидше). Відповідь прийде в СМС і на email. Вам залишиться тільки відправити ще один СМС-код для остаточного підтвердження.

❗ Важливо: цей СМС-код юридично рівноцінний підпису на паперовому документі.

Після відправки СМС-підтвердження в Вашому профілі з’явиться інформація про взятий кредит, а протягом найближчих хвилин – на карту прийде потрібна сума.

Як погасити кредит в Кредит 7?

В Credit7 є кілька способів погашення кредиту, і кожен має свої нюанси. 

credit7 як оплатити кредит

Загальні поради щодо погашення

Ще при оформленні кредиту ми рекомендуємо записати (наприклад, в календар свого смартфону за нагадуванням) дату, до якої кредит повинен бути погашений. Якщо для погашення ви вибрали не моментальний спосіб переказу – краще відправляти його не в останній день, а за 3 дні (про всяк випадок).

Враховуйте, що у вихідні та святкові дні перекази через банки і термінали не йдуть, а в разі затримок – проблемні транзакції будуть розглядатися довше (або взагалі не будуть розглядатися). Тому в ідеалі треба відправляти перекази в робочий час.

☝❗ До суми для погашення обов’язково додавайте комісію за переказ. Наприклад, якщо для погашення кредиту вам потрібно 1500 грн, а банк бере 1% комісії – відправити потрібно буде 1515 грн. Інакше сума комісії відніметься з переказу, і для погашення її не вистачить.

Cпособи погашення кредиту

 1. Погасити кредит на карту (в онлайн-кабінеті)

⌚ Термін зарахування: зазвичай протягом декількох хвилин, але можуть затримувати до 2-3 робочих днів.

💰 Комісія: від 0% до 4%. Залежить від банку-емітента і від того, з якою карти відправляється платіж (кредитної або дебетової).

Найшвидший і простий спосіб. Для погашення увійдіть в свій особистий кабінет, перейдіть на сторінку погашення кредиту, і відправте гроші з картки будь-якого українського банку.

 1. Погасити кредит онлайн через Приват24

Термін зарахування: зазвичай протягом декількох хвилин, але можуть затримувати до 2-3 робочих днів.

💰 Комісія: немає.

Ще один простий і швидкий варіант для клієнтів Приватбанку (мають там карту або депозит).

Увійдіть в свій кабінет в Приват24, впишіть в рядок пошуку Credit 7, і відправте потрібну суму.

 1. Погасити через термінали

Термін зарахування: до 3 робочих днів. Надіслати гроші можна в будь-який час і в будь-який день тижня, але “йти” вони почнуть в найближчий робочий день.

💰 Комісія: від 0.5% до 4%. Залежить від способу поповнення (готівкові або з карти), який банк видав карту (якщо поповнюєте з карти) і суми.

Погасити кредит ви можете в будь-якому з терміналів Ibox в будь-якому місті (знайти найближчий термінал можна на мапі на сайті Ibox.ua).

Для цього треба вибрати розділ банківських і страхових послуг, знайти нашу МФО, вибрати операцію (погашення), ввести свої дані і внести гроші.

 1. Сплатити онлайн кредит в касах банків

Термін зарахування: до 3 робочих днів.

💰 Комісія: від 0.5% до 2%. Залежить від того, з якого банку будете відправляти.

Відправити переказ за реквізитами можна в будь-якому відділенні будь-якого українського банку. Мінус такого способу – робити це можна тільки в робочий час (тоді як всі вищеперелічені способи доступні цілодобово).

❗☝ Обов’язково перекойнайтесь в тому, що кредит погашений правильно і повністю.

Буває, що касир (або ви самі) помилиться при заповненні реквізитів, або переказ затримається, або ви неправильно розрахуєте комісію, і невеликої суми не вистачить для повного погашення позики – і в результаті кредит залишиться відкритим.

Тому:

☝ при моментальних способах погашення – зателефонуйте до Credit7, назвіть своє прізвище (і / або номер договору), і команда уточнить, що все погашено вірно;

☝ при немоментальних способах погашення (термінал, каса банку) почекайте 1-2 дні і зателефонуйте у службу підтримки;

☝ перевірте статус свого кредиту в особистому кабінеті.

А щоб бути зовсім вже спокійним – можете замовити виписку про відсутність боргу в організації, і через якийсь час перевірте свою кредитну історію в будь-якому бюро кредитних історій.

Умови кредитування та відсоткова ставка в Кредит 7

💸 Сума становить до 10 000 грн.

📅 Строк позики – 5-30 днів.

% Процентна ставка 1,9% на день, що є стандартною процентною ставкою (693,5% річних. РРПС – від 3.72% до 75275.59%). Ставка може бути знижена до 0,01% на день (3,65% річних, РРПС – від 3.72% до 75275.59%) згідно з програмою лояльності.

credit7 ставка 0.01

Час оформлення – до 15 хвилин.

Способи отримання кредиту – Оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі. Отримання на карту;

Документи, необхідні для оформлення онлайн кредиту на карту – паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон

Можливість пролонгації кредиту – без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою;

Право на відмову від договору – протягом 14 днів з дня його укладення (за умови сплати суми кредиту та процентів за весь період фактичного користування);

Переваги першого кредиту – кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день.

Переваги наступних кредитів – рішення буде відомо за кілька хвилин.

Можливість дострокового погашення

Можливість дострокового погашення вказана в кредитному договорі.

Для закриття боргу перед Credit7 необхідно внести на рахунок залишок по тілу кредиту та нараховані відсотки. Точну суму такого платежу можна дізнатися в особистому кабінеті.

Дострокове погашення кредиту знижує фінансове навантаження за рахунок зменшення суми відсотків: ви платите тільки за той час, що фактично користувалися грошима.

Які умови пролонгації позики в Кредит 7?

Якщо в процесі користування кредитними грошима заявник розуміє, що не встигає повернути фінанси вчасно, але прагне зберегти рейтинг і не хоче опинитися з поганою кредитною історією на руках, у нього є можливість скористатися послугою пролонгації, яка дозволяє продовжити кредит.

Пролонгація кредиту (від англійського long – довгий) – це продовження терміну виплати кредиту на більш тривалий період, іноді зі зміною графіка платежів. Іноді при пролонгації оформляється новий кредитний договір, який заміщає старий. Застосовується як форма полегшення навантаження на позичальника у важкій ситуації.

Пролонгація допоможе позичальникові перенести дату повного погашення позики або кредиту у важкій ситуації без шкоди для кредитної історії. Умови пролонгації і порядок її оформлення завжди прописуються в договорі кредиту або позики.

Часто для продовження терміну потрібно сплатити комісію або внести суму відсотків за період оплати.

Пролонгація кредитного договору Вам точно стане в нагоді в наступних ситуаціях:

 • зароблені гроші прийшли не в повному обсязі або сильно затрималися за термінами;
 • гроші терміново потрібні були для інших, не менш важливих, потреб: покупка продуктів або медикаментів, оплата лікування або навчання, оплата комунальних або мобільного зв’язку;
 • через наявність безлічі щоденних питань, Ви просто забули про дати, призначених для повернення коштів;
 • особисті гроші були вкрадені або зникли через інших злочинних дій третіх осіб.

Продовження кредиту у Credit7 передбачає наступні умови:

 • потрібно оплатити накопичені за позикою відсотки;
 • максимальний термін – 30 днів;
 • користуватися можна необмежену кількість разів.

Як зробити пролонгацію?

👉 Зайдіть в особистий кабінет і знайдіть вкладку з відповідною назвою;

👉 Виберіть потрібну кількість днів;

👉 Отримайте позитивне рішення щодо укладення угоди з новими параметрами виплат.

Як Credit7 вчиняє з боржниками

Перед зверненням до кредитної установи, слід детально вивчити угоду, за допомогою укладення якого заявник встановлює відносини з кредитором.

Недотримання договору відбивається на кредитній історії не найкращим чином. Боржники втрачають доступ для отримання позики в банківських структурах та інших фінансових організаціях, особливо, якщо справа стосується великої позики.

Згідно із законом України, організація-кредитор має право подати до суду за несплату кредиту, а також передати заборгованість третім особам. Колектори, які в свою чергу діють законними методами, не працюють через образи і погрози, проте в будь-якому випадку етапу передачі третім особам краще уникати. З ними набагато складніше домовитися і відсоток за кожен день невиплати значно вище.

Якщо під час користування трапилася непередбачена ситуація або ви розумієте, що не розрахували свої фінанси і повернути гроші вчасно не вийде, підключіть функцію “пролонгація кредиту“.

Коли функція відстрочки вже недоступна, варто спробувати домовитися з співробітниками сервісу про виплату частинами. Це називається “реструктуризація кредиту“. 

Переваги та недоліки Кредит 7

Переваги:

👍 Цілодобова робота сервісу. Не важливо, в який час вам знадобився експрес займ, завжди можна оформити заявку на веб-сайті і розраховувати на підтримку.

👍 Велика кількість позитивних рішень. Відсоток відмови мінімальний. Навіть з неідеальною кредитною історією у вас є шанси отримати кредит онлайн .

👍 Мінімум вимог. Не потрібно підтверджувати дохід, доводити свою добропорядність. Співпрацюють навіть з тими, хто заплямував кредитну історію простроченням.

👍 Відсутність необхідності в зборі великого пакета документів, пошуку поручителів і застави.

👍 Наявність численних бонусів і програми лояльності, яка доступна як для постійних, так і для нових клієнтів.

👍 Захист особистих даних. Можна не переживати, що особисті дані потраплять до рук зловмисників.

👍 Можливість продовжити кредит, якщо у вас виникла така необхідність. Пролонгація дозволить зберегти хороші відносини з компанією.

👍 Зручність повернення позикових коштів. Є різні варіанти на вибір.

👍 Анонімність звернення. Компанія забезпечує виконання зобов’язань по дотриманню конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення клієнтських даних.

👍 Крім того, якщо ви є постійним клієнтом цього інтернет-сервісу, можете розраховувати на програму лояльності. Завдяки їй у вас з’явиться можливість брати гроші в борг на більш вигідних умовах, які встановлюються для кожного клієнта індивідуально. На них може вплинути розмір позикових коштів; дотримання платіжної дисципліни; регулярність звернення у фірму.

Джерело: https://credit7.ua/

Говорячи про переваги, не можна не сказати, що є у сервісу є і недоліки. Практично всі вони є спільними для всіх мікрофінансових установ.

По-перше, це високий, в порівнянні з банками, відсоток. Але коли берете гроші на кілька днів або тижнів, то сума не виглядає великою. До того ж, Credit7 пропонує своїм новим і постійним клієнтам безліч різних акцій, знижок, іноді дають пільговий період. Наприклад, якщо позика у вас на 30 днів, то відсоток нарахують не з першого дня, а з четвертого.

Також недовгий термін кредитування може вважатися деякими клієнтами як недолік. Але мікропозики під 1,5% – 2% в день невигідно брати на півроку або більше, сума відсотків виявиться високою.

Незважаючи на підвищену процентну ставку, сервіс все ж має більше переваг, ніж недоліків. Так, в короткий термін і без зайвих паперів ви отримуєте потрібну суму, що вкрай важливо в разі, коли терміново потрібні гроші, а займати у родичів і знайомих не хочеться.

Як я можу впевнитись у надійності Credit7?

Ви можете відвідати офіційний сайт компанії і вивчити всі дозвільні документи, якими володіє компанія, щоб переконатися, що вона працює в

На інтернет-ресурсах, присвячених фінансам можна знайти абсолютно суперечливі відгуки про те, як працює сервіс. Як правило, позичальники, які повертали кошти вчасно і не мали прострочень, залишаються задоволені співпрацею.

Негативні відгуки клієнтів про Credit7 в більшості випадків пов’язані з недотриманням ними умов договору. Їх залишають користувачі, які недобросовісно підійшли до виконання зобов’язань і допустили великі прострочення по платежах. Це ще раз доводить, що приймати рішення потрібно обдумано і відповідально, уважно читати умови договору і тільки після цього його підписувати. Інакше це може призвести до неприємних ситуацій.

Таким чином, не варто покладатись виключно на відгуки про Кредит 7 користувачів; кращою ідеєю буде зробити власний аналіз, судячи з усієї інформації про сервіс – як на офіційному сайті, так і на інших ресурсах.

Сервіс співпрацює з великими авторитетними компаніями – IBox, EasyPay, WayForPay, а також з Національним банком України, Першим всеукраїнським бюро кредитних історій та Міжнародним бюро кредитних історій.

Питання – відповіді про Credit 7

Яка відсоткова ставка на першу позику в МФО Credit 7?

0,1%

Яку суму я можу отримати, якщо я новий клієнт Credit 7?

від 600 до 10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на позику в Credit 7?

до 15 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати позику в Credit 7?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Чи доступні кредити Credit 7 для неповнолітніх?

Ні, МФО Credit 7 видає позики тільки повнолітнім особам.

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Credit 7?

Ні, не потрібна

Чи можна взяти декілька кредитів одночасно?

Ні, не можна

Чи можу я взяти кредит на карту в Credit 7, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні, на жаль

Який максимальний строк позики від Credit 7?

30 днів

Чим загрожує невчасна виплата кредиту в Credit 7?

Відсоткова ставка буде збільшена, можливе нарахування штрафів.

Як можна погасити борг?

Погасити борг можна кількома способами: 1) онлайн на сайті; 2) офлайн через термінали самообслуговування; 3) у касі банку.

Які промокоди та акції пропонує Credit 7?

І нові, і постійні клієнти можуть скористатися акціями, які проходять регулярно. Детальну інформацію про них можна знайти у розділі “Акції”.

Контакти Credit7

Під час роботи з особистим кабінетом у кожного клієнта можуть виникнути певні питання.

У таких випадках можна звернутися в службу підтримки компанії за номером 0 (800) 33 07 33. Контакт центр є безкоштовним по території України.

Графік роботи служби підтримки:

Понеділок – П’ятниця: 8:00 – 23:00

Субота – Неділя: 8:00 – 22:00

Крім зв’язку по телефону, можна використовувати і інші способи зворотного зв’язку. Серед них:

можливість поставити питання на сторінці особистого кабінету;

можливість відправити запит на поштову скриньку info@credit7.ua

📞 0 (800) 33 07 33 📩 E mail: info@credit7.ua

У житті людини бувають різні ситуації, і Credit7 допомагає впоратися з ними і вийти з неприємностей у найкомфортніших умовах. Тепер вам не потрібно витрачати цілий день, а іноді навіть більше часу, щоб отримати позику – лише кілька кліків і простих операцій та кошти вже у вас на картці.

Кредит 7 – Відгуки клієнтів

Якщо у вас є досвід користування сервісом Кредит 7, ви можете поділитися ним з іншими під цим дописом.

Відгуки (0)
Залишити відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.