Кредит на карту від CreditBox [КредитБокс]

Пропозиція неактивна

Перший кредит 500 - 7 000
Макс. наступний кредит 500-7000 грн
Термін кредиту 7 - 15 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 1,90
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,40
Розмір позики 500 - 7 000
Dla zadluzonych Так
кредит CreditBox

«CreditBox» ‒ це МФО, яка пропонує клієнтам мікропозики на перший погляд за досить приємними умовами. Однак, наскільки насправді вигідно співпрацювати з цією компанію? Щоб дізнатися це, ознайомтеся з оглядом.

«CreditBox» кредит ‒ це перш за все інструмент, який використовується, коли гроші потрібні в максимально короткий період. Від початку створення облікового запису та до отримання коштів на власну банківську картку проходить біля 10 хвилин. Лише 5 хвилин на оформлення заявки на кредит, а потім 5 хвилин на ухвалення рішення про його видачу.

Хто може отримати в «КредітБокс» кредит?

Щоб отримати в «КредітБокс» кредит потрібно бути повнолітнім громадянином України. Це означає, що позики видаються тільки людям старше 18 років, максимальний вік для оформлення позики – 70 років.

Особливості отримання кредиту в «КредітБокс» ‒ які потрібні документи?

Основною перевагою мікрокредитів від «CreditBox» є те, що позичальнику не потрібно надавати велику кількість документів. Також для відправлення заявки не потрібно додавати довідку про доходи з місця роботи або з банківської установи.

Єдині два документа, копії яких потрібно вкласти в заяву, це паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний податковий номер). Коли в «КредітБокс» кредит онлайн оформлюється, вам не потрібно надавати заставу чи користуватися послугами третіх сторін (наприклад, оцінщиків).

Окрім паспорту та ІПН у заявці також вказуються номер телефону, дані про банківську карту та електронна пошта. Щоб відправити заявку, потрібно мати електронний пристрій з доступом до інтернету (найчастіше, це телефон або комп’ютер).

Процедура оформлення «КредітБокс» кредиту виглядає так:

 1. Для початку потрібно пройти процедуру реєстрації. Для цього вказується номер телефону й код, який прийде в СМС-повідомленні.
 2. За допомогою кредитного калькулятора позичальник визначає умови кредитування. Встановлюється термін погашення та сума позики.
 3. Далі заповнюється заявка на кредит. Вказується серія та номер паспорту, а також номер ІПН, якщо ви користуєтеся послугами компанії вперше.
 4. Потім вказується ціль кредиту та дані банківської картки.
 5. В кінці потрібно провести процедуру верифікації карти. Для цього потрібно зробити власну фотографію, тримаючи її в руках. Це необхідно для того, щоб попередити шахрайство й переконатися, що ви дійсно є власником банківської карти.

Після надсилання заявки автоматична скорингова система визначить, чи отримаєте ви від «CreditBox» кредит.

Умови кредитування від «CreditBox»

creditbox умови кредитування
Джерело: creditbox.in.ua/

Компанія «КредітБокс» пропонує два основних фінансових продукта для власних клієнтів. Це кредити «Standard» та «Taksa».

Кредитні умови фінансового продукту «Standart» відрізняються в залежності від того, оформлюєте ви першу чи повторну позику. Якщо ви вперше користуєтеся послугами «КредітБокс», кредит відрізняється такими умовами:

 • Відсоткова ставка ‒ 0,01 % в день або 3,65 % річних у перші сім днів, далі ‒ 1,7 % в день.
 • Термін кредитування ‒ від 7 до 15 днів.
 • Мінімальна сума позики ‒ 500 грн.
 • Максимальна сума позики ‒ 7 000 грн.

При повторному кредиті умови такі ж самі, тільки відсоткова ставка складає 1,7 % в день або ж 620,5 % річних. При порушенні терміну погашення позики клієнтом у день будуть нараховуватися додаткові 1,7 %.

«Taksa» ‒ це довгостроковий мікрокредит від «CreditBox». При оформленні цієї позики умови виглядатимуть так:

 • Відсоткова ставка ‒ 0,243 % у день або 89 % річних, в день оформлення позики позичальник має сплатити 20 % від кредитної ставки.
 • Термін кредитування ‒ від 3 до 36 місяців.
 • Мінімальна сума позики ‒ 5 000 грн.
 • Максимальна сума позики – 100 000 грн.

Варто зазначити, що «Taksa» видається тільки перевіреним клієнтам із хорошою кредитною історією. Якщо ви вперше користуєтеся послугами компанії «КредітБокс», кредит на карту здебільшого буде нараховуватися за умовами договору «Standart».

Як розрахувати відсотки?

Розрахувати відсоткові нарахування на тіло кредиту досить просто. Для цього можна скористатися спеціальним кредитним калькулятором від компанії «CreditBox». Наприклад, ви вперше вирішили оформити позику на суму 4 000 грн. Термін погашення ‒ 10 днів. В такому разі кредитний калькулятор продемонструє, що за перші 7 днів відсоткові нарахування складатимуть 2,80 грн, оскільки ви є новим клієнтом та користуєтеся акційною пропозицією. А ось нарахування за 8-10 день складатимуть 228 гривень. Отже, вам доведеться повернути всього 4230 гривень 80 копійок.

Як погасити в «CreditBox» кредит?

Погасити від «КредітБокс» кредит онлайн можна кількома основними способами, а саме через:

 • особистий кабінет;
 • термінал;
 • банк;
 • Укрпошту.

Також у такий спосіб можна погасити кредитні відсотки, якщо ви бажаєте пролонгувати позику.

Найбільш просто платити за «CreditBox» кредит через особистий кабінет. Для цього потрібно зайти у свій обліковий запис, натиснути на кнопку «Сплатити» біля інформації про активну позику, далі ввести номер і термін дії банківської картки, CVV-код, після чого підтвердити транзакцію через отриманий код у SMS-повідомленні або програму інтернет-банкінгу. Після того як платіж буде оброблено, оплата завершиться.

Якщо у вас немає грошей на банківській картці, а є готівка, можна погасити кредитну заборгованість через спеціальні термінали, де в меню є компанія «CreditBox», через касу банку або ж переслати кошти по Укрпошті.

як погасити борг creditbox
Джерело: creditbox.in.ua/

Чи можна погасити «КредітБокс» кредит достроково?

Якщо ви скористалися послугами «CreditBox», кредит можна погасити достроково. При цьому вам доведеться заплатити відсотки тільки за ті дні, поки ви користувалися коштами, а не за повний термін кредиту. Це дуже лояльні умови, які відрізняють цю МФО від багатьох конкурентів на ринку.

Також позичальник може пролонгувати кредит. Для цього йому потрібно в межах терміну погасити кредитні відсотки за позикою. Кредит буде автоматично продовжено на той самий термін, який був вказаний у заявці клієнта. Кількість подовжень для клієнтів є необмеженою.

Також позику можна погашати частинами. Якщо сума погашення рівна або перевищує суму коштів, які потрібні для пролонгації, термін кредиту автоматично продовжиться.

Які переваги «CreditBox»?

Компанія має попит серед громадян України не просто так, хоч і її власники не владають так багато коштів на рекламу як конкуренти. Якщо говорити про «КредітБокс», відгуки від споживачів дуже часто вказують на такі переваги:

 • Трохи нижчі відсотки за середні на ринку.
 • Кредити видаються цілодобово в автоматичному режимі завдяки скоринговій системі.
 • Час оформлення першого кредиту 10 хв, усіх подальших ‒ 5 хв.
 • У «КредітБокс» кредит видається в 95% випадків.
 • Можливість автоматичного пролонгування кредиту.
 • Для оформлення позики не потрібно здійснювати дзвінки.
 • Гроші миттєво нараховуються на карту та стають доступними для користування.
 • Оформити позику можна будь-де, де є інтернет.
 • Кредит можна погасити завчасно або ж частинами.
 • Оформлення позики не потребує довідки про доходи чи послуг третіх сторін.
 • Перша позика видається з акційною відсотковою ставку на перші 7 днів терміну ‒ 0,01 %.
переваги creditbox
Джерело: creditbox.in.ua/

Причини відмови в отриманні «КредітБокс» кредиту?

«CreditBox» не часто відмовляє своїм клієнтам в отриманні позики. Якщо ж таке трапляється, то по таким основним причинам:

 1. Позичальник має погану кредитну історію. «CreditBox» є членом Бюро кредитних історій, тому приховати попередні проблеми з боргами не вийде.
 2. Позичальник має багато наявних боргів серед інших МФО чи банківських організацій.
 3. Клієнт випадково або умисно вказав некоректну особисту інформацію.
 4. Клієнт ввів неправильні дані щодо банківської картки.

Як отримати в «CreditBox» кредит, якщо вам попередньо відмовили

Якщо після подачі заяви ви отримали відмову, не сумуйте. Спершу, потрібно дізнатися в чому причина такого рішення. Зв’язатися зі службою підтримки можна через номер телефону (044 247 67 27), чат підтримки на сайті, чат в Telegram та електронну пошту. Після отримання негативної відповіді вам може знадобитися одна з таких порад.

Погасіть заборгованість по іншим кредитам

Оскільки «CreditBox» є учасником Бюро кредитних історій, йому відомо про всі наявні борги клієнта. Якщо він бачить, що позичальник хоче отримати нові кошти, це сприймається як ризик, оскільки клієнт ризикує потрапити в борговий зашморг.

У такому разі, щоб отримати нову позику, потрібно закрити зобов’язання по старим кредитам.

Зменште суму позики

Якщо у вас погана кредитна історія, «CreditBox» може не захотіти видавати вам великі кошти. Оформлюйте спочатку кредити на менші суму та відповідально виконуйте взяті на себе зобов’язання. Від цього ваша кредитна історія покращиться, а компанія почне вам довіряти значно більше.

Вказуйте правдиву інформацію

Особисту інформацію клієнтів «CreditBox» перевіряє в інших джерелах. Якщо вона не збігається, позичальнику буде відмовлено  в кредитуванні. Це робиться не тільки для того, щоб попередити різні помилки, а й для передбачення спроб шахраювання.

Якщо вам відмовили, перевірте вказані дані ще раз. Можливо ви зробили помилку.

Не подавайте одночасно заявки в різні МФО

Усі активні заявки доступні в Бюро кредитних історій. Це досить часто стає причиною відмов, коли позичальник надто активно шукає гроші. Якщо вам відмовили в «КредітБокс», кредит можна спробувати оформити в іншій компанії. Але краще це робити після отримання офіційної відмови.

Перевірте термін дії картки

Нарахування кредитних коштів неможливо, якщо термін дії картки закінчився. Перевірте цю інформацію та за необхідності отримайте іншу карту.

Особистий кабінет в компанії «КредітБокс»

Інтерфейс особистого кабінету в «CreditBox» досить простий. Там вказана інформація про ваші активні позики в цій компанії, а також кредитний калькулятор, який дозволяє оформити новий кредит. Також в особистому кабінеті можна видалити обліковий запис.

Промокоди для «КредітБокс» кредитів

Для нових і постійних клієнтів «CreditBox» пропонує промокоди, які дозволяють отримати покращені умови кредитування. Якщо у вас є промокод, ввести його можна безпосередньо в кредитному калькуляторі, натиснувши відповідну кнопку.

«КредітБокс»: відгуки про компанію

Кожен може залишити відгук про МФО Creditbox на нашому сайті. Для цього скористайтеся формою нижче. Чи порекомендували б Ви фірму Creditbox своїм друзям? На що варто звернути увагу потенційним позичальникам?

5/5 - (1 vote)
Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.