Кредит від Creditkasa [Кредиткаса]

Розмір позики 400 - 20 000
Dla zadluzonych Так
Довідка про доходи Ні
Перший кредит 400 - 20 000
Макс. наступний кредит 400-20000+ грн
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 2,50
Вік позичальника 18 - 65 років
Метод виплати на карту
Час виплати миттєво год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,50
кредит касса відгуки

Кредит каса – про компанію

Компанія Кредит каса працює на ринку України з 2013 року.  Офіційна назва компанії – ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС. За час роботи сервісу, люди залишали здебільшого позитивні коментарі та відгуки щодо кредитування.

Кредит каса набула репутацію надійної, стабільної компанії, яка готова надати фінансову допомогу в найкоротші терміни. Кредит можна отримати на банківську карту на термін від 1 до 30 днів. При цьому сума, доступна для позики – не більше 20 тисяч гривень. Також завжди можна скористатися допомогою співробітників компанії, зателефонувавши в службу підтримки СreditKasa, або відправивши питання на пошту.

Останнім часом кредити в мікрофінансових організаціях користуються великим попитом серед всіх категорій населення. Це пояснюється зростанням кількості пропозицій на ринку фінансових послуг. Щоб правильно вибрати відповідну компанію, яка стане допомогою у скрутній фінансовій ситуації, слід детально ознайомитися з особливостями її роботи.

вік18-65 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика400 – 20 000 грн
наступні позикидля постійних клієнтів суми постійно збільшуються
термін кредитудо 30 днів
відсоткова ставка0,01% за день на перший кредит
від 2% за день на наступні кредити

Як оформити кредит на карту в Кредит каса?

Мкрофінансові кредити, які видаються через інтернет набувають все більшої популярності. Адже це швидко, просто і зручно, а саму заявку можна подати в будь-який час доби, не виходячи з дому чи офісу.

Для того, щоб краще зрозуміти процес реєстрації та отримання грошей, ознайомтесь з покроковою інструкцією, як отримати кредит в СreditKasa.

Покрокова інструкція

👉 На головній сторінці сайту визначте суму і термін позики, уважно ознайомтеся з умовами надання грошей, які показані внизу, під індикаторами. Якщо вас влаштовує все, натисніть кнопку “Отримати кредит”.

кредит касса

👉 Для створення свого облікового запису заповніть коротку форму, вказавши свої офіційні дані і номер мобільного телефону. Це дозволить отримати доступ до особистого кабінету, де будуть відображатися всі відомості по ваших позиках.

кредит касса регістрація

👉 Далі ви отримаєте повідомлення з кодом з чотирьох цифр на той номер телефону, який ви зазначали в попередній формі. Введіть цей код в спеціальне поле.

👉 Перед вами з’явиться перша частина реєстраційної форми. Потрібно буде внести дані про себе: адресу, номер ідентифікаційного коду, паспорта, і так далі. Після цього натисніть кнопку “Підписую”.

👉 З вами зв’яжеться представник компанії для уточнення необхідної інформації, в цей момент ви можете додати до своєї анкети відскановані копії паспорта та ідентифікаційного коду, також потрібно зробити фотографію свого обличчя разом з паспортом.

👉 На телефонний номер, який був зазначений при реєстрації прийде повідомлення, де буде вказано ваш логін і пароль для входу в особистий кабінет. Зазвичай логін – це ваш номер телефону.

Співробітники компанії мають право зв’язатись з вашими родичами або друзями, чиї контакти ви вказали в анкеті.

👉 Внесіть номер карти банку, її CVV2 код і термін дії. Після цього натисніть кнопку “Підтвердити”. Система переведе вас на процедуру верифікації. На рахунку буде заблокована невелика сума грошей, яку вам потрібно буде вказати в окремій графі. Після цього гроші будуть повернуті, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.

👉 Після отримання позитивного рішення по вашому кредиту, потрібно буде ще раз вибрати картку в випадаючому меню, а також прочитати кредитну угоду. Якщо всі умови, які є в договорі, вас цілком влаштовують, натисніть кнопку “Підписати”.

👉 У найближчий час гроші надійдуть на вашу картку, а вся інформація про кредит буде знаходитись у особистому кабінеті.

Що робити, якщо заявка не схвалена?

Кредит від Кредит каса може отримати практично кожен громадянин, який відповідає вимогам компанії до позичальника. Тут не доведеться надавати ніяких документів з місця роботи, щоб показати свій дохід, не береться до уваги і кредитна історія потенційного клієнта.

Тим не менше, і Кредит каса й інші компанії, іноді змушені відмовляти клієнтам. В чому ж причина?

Давайте розглянемо найбільш поширені причини:

❌ Оформляється повторний кредит за наявності непогашеної заборгованості перед компанією або відразу ж після її погашення.

Система повинна оновити дані, що вивести вас зі списку боржників, на це буде потрібно якийсь час, тому почекайте трохи, перед подачею нової заявки;

❌ У реєстраційній формі допущені помилки. Це можуть бути помилки, пропуски символів, або завідомо неправдиві дані – сприймається все однаково.

Уважно перевіряйте всі відомості, які ви вказали в анкетах, а тільки потім відправляйте їх на розгляд;

❌ На балансі картки недостатньо коштів для проходження процедури верифікації.

Перед тим, як починати заповнювати заявку на кредит, перевірте баланс – там повинно бути не менше двох гривень;

❌ Допущено багато пропусків в анкеті. Постарайтеся заповнити всі поля, навіть якщо вони відзначені, як необов’язкові. Це підвищить шанси на отримання кредиту.

❌ Співробітник не зміг зв’язатися з вами. Перевірте свій мобільний телефон, наявність зв’язку.

Промокоди та акції від Кредит каса

Компанія Кредит каса проводить регулярні акції, як для своїх постійних клієнтів, так і для тих, хто звертається до СreditKasa вперше. Промокод тут можна отримати через розсилку, або на інтернет сайтах, які займаються продажем купонів на знижки.

В СreditKasa часто проводять різні акції та розіграші, переможці яких отримують значну знижку у відсотках на майбутній кредит. Для того, щоб бути в курсі останніх новин, читайте листи із розсилки та заходьте на сайт компанії Кредит каса.

Умови кредитування Кредит каса

Загалом у компанії Кредит каса дуже лояльні вимоги до клієнтів. Для того, щоб отримати гроші в борг, необхідно:

✔ Бути у віці від 18 до 75 років;

✔ Мати ідентифікаційний код і паспорт України;

✔ Володіти банківською карткою українського банку;

✔ Мати вільний доступ до інтернету і мобільний номер телефону;

✔ Щоб взяти кредит, необхідно проживати на території країни і бути громадянином України.

кредит касса онлайн кредит
Джерело: https://creditkasa.com.ua/

Відсоткова ставка

Звісно кожна позика має свій відсоток за користування, тож у мікрофінансовій фірмі Кредит каса діє єдина відсоткова ставка для клієнтів, вона становить 2% і нараховується щодня. При цьому для нових клієнтів відсоткова ставка становить всього 0,01%!

Для того, щоб прорахувати проценти за кредит, достатньо зайти на сайт Кредит каса та скористатись онлайн калькулятором. За допомогою індикаторів встановіть потрібну суму і термін позики, після чого внизу можна буде побачити всі параметри свого кредиту: розмір комісії, крайню дату виплати заборгованості, підсумкову суму, яку доведеться заплатити компанії.

кредит касса перший кредит
Джерело: https://creditkasa.com.ua/

Як повернути кредит?


Існує кілька способів повернути кредит в Кредит каса:

📌 Для того щоб оплатити свій кредит не виходячи з дому, скористайтеся офіційним сайтом компанії. Дотримуючись інструкцій, переведіть гроші з своєї банківської картки на рахунок мікрофінансової організації. Вони надійдуть на рахунок через кілька хвилин.

📌 Скористайтеся терміналом самообслуговування – оберіть іконку СreditKasa, введіть всі потрібні дані і внесіть гроші.

☝ Обов’язково зберігайте чек про операцію до того моменту, поки гроші не надійдуть на рахунок. Зазвичай це займає не більше трьох днів.

📌 Переказати кошти можна через будь-який український банк, вказавши в касі свої дані і реквізити підприємства. Термін надходження грошей – не більше трьох днів.

Реквізити Кредит каса

ТОВ «Укр Кредит Фінанс»

ЕГРПО 38548598

Рахунок в форматі IBAN UA903348510000000000265031508

Банк АТ “ПУМБ”

Тел: 044 333 5 222

повернути онлайн кредит касса

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо клієнт не може виплатити свою заборгованість до останього дня терміну кредитування, його чекають суттєві штрафні санкції. Щодня буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу.

Прострочення відіб’ється також на кредитній історії, тому що інформація про боржників передається в кредитне бюро. Крім того, регулярні і наполегливі дзвінки співробітників МФО не дадуть клієнтові забути про борг.

Якщо ці заходи не приведуть ні до якого результату, борг буде переданий третім особам, тобто колекторської службі. У деяких випадках можлива передача справи до суду з метою примусового стягнення заборгованості.

Пролонгація

Якщо обставини складаються так, що клієнт не може своєчасно погасити борг, найкращим виходом для нього стане оформлення продовження терміну позики.

Компанія СreditKasa пропонує послугу абсолютно безкоштовно, досить сплатити процентну частину боргу і пеню, якщо така вже була нарахована. Оформлення пролонгації здійснюється в особистому кабінеті.

Якщо у вас виникнуть питання – є гаряча лінія і служба підтримки, які завжди готові прийти на допомогу. Користуватися послугою можна необмежену кількість разів.

Вхід в особистий кабінет Кредит каса [СreditKasa]

Вхід в особистий кабінет Кредит каса знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку, ви побачите поле для входу в особистий кабінет. У цьому полі потрібно ввести ваш номер телефону.

Якщо ви ще не є зареєстрованим користувачем на сайті Кредит каса, зареєструйтеся.

кредит касса  вхід

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Кредит каса

👍 Переваги сервісу Кредит каса:👎 Недоліки сервісу Кредит каса:
➕ перший кредит під 0,01%

➕ отримати кредит на картку можуть самозайняті громадяни, особи, які не мають офіційного працевлаштування

➕ компанія співпрацює з пенсіонерами, студентами (від 18 років)

➕ на обробку заявки йде не більше десяти хвилин

➕ оплатити кредит можна декількома, зручними для вас, способами

➕ для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно

➕ для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу

➕ надійна система безпеки сервісу
➖ компанія CreditKasa визначає право передачі боргу третім особам у разі прострочення

➖ для боржників діють досить жорсткі умови
кредит касса переваги

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного офісу СreditKasa: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

📞 Контакні номери телефонів гарячих ліній:
044 333 52 22
067 373 37 57
099 373 37 57
063 373 37 57

📩 E mail:
info@creditkasa.com.ua

Графік роботи:
з 9:00 до 18:00 (пн – пт)
без перерви на обід

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту Кредит каса – https://creditkasa.com.ua/

Питання – відповіді про онлайн кредит Кредит каса

Яка відсоткова ставка на перший кредит?

0,01%

Яка відсоткова ставка на наступний кредит?

від 2%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт Кредит каса?

від 400 до 20 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки в Кредит каса?

до 10 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн кредит на карту неповнолітній?

Ні

Чи можна в Кредит каса отримати кредит без довідки про доходи?

Так, без проблем. Довідка про доходи не обов’язкова.

Чи можу я взяти кредит, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

до 30 днів

Чи можливо в Кредит каса виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде у разі невчасного погашення боргу?

Передбачено збільшення відсоткової ставки та штрафні санкції.

СreditKasa [Кредит каса] – відгуки клієнтів

кредит касса відгуки отзывы

Послугами Кредит каса скористалося багато клієнтів, тому без проблем можна знайти відгуки про компанію в мережі, написавши в пошуку “Кредит каса відгуки” для результатів українською мовою, або “Кредит касса отзывы” для результатів російською мовою. Також можна пошукати відгуки про компанію за її офіційною назвою: ТОВ Укр Кредит Фінанс.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Кредит каса.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Валерій
    Написаний
    27.07.2022, 10:32
    Валерій

    Гроші прийшли на карту швидко, проблем з погашенням не було.

Умови кредитування CreditKasa