CreditKasa

CreditKasa - krediti24.com.ua

Загальний опис

CreditKasa - krediti24.com.ua

Останнім часом кредити в мікрофінансових організаціях користуються великим попитом серед всіх категорія населення. Це пояснюється зростанням кількості пропозицій на ринку фінансових послуг. Щоб правильно вибрати відповідну компанію, яка стане допомогою у скрутній фінансовій ситуації, слід детально ознайомитися з особливостями її роботи.

Компанія СreditKasa працює на ринку України з 2013 року. За цей час роботи сервісу, люди залишали здебільшого позитивні коментарі щодо кредитування. СreditKasa набула репутацію надійної, стабільної компанії, яка готова надати фінансову допомогу в найкоротші терміни. Кредит можна отримтаи на банківську карту на термін від одного до двадцяти семи днів. При цьому сума, доступна для позики – не більше десяти тисяч гривень. Також завжди можна скористатися допомогою співробітників компанії, зателефонувавши в службу підтримки, або відправивши питання на пошту.

Загальні умови кредитування

Вцілому у  компанії СreditKasa діє дуже лояльні вимоги до клієнтів для того, щоб отримати гроші в борг, необхідно:

 • Бути у віці від вісімнадцяти до 60 років;
 • Мати ідентифікаційний код і паспорт України;
 • Володіти банківською карткою українського банку;
 • Мати вільний доступ до інтернету і мобільний номер телефону;
 • Щоб взяти кредит необхідно проживати на території країни і бути громадянином України.

CreditKasa - krediti24.com.ua

Відсоткова ставка

Звісно кожна позика має свій відсоток за користування тож у мікрофінансовій фірмі СreditKasa діє єдина відсоткова ставка для клієнтів, вона становить 2% і нараховується щодня. При цьому для нових клієнтів відсоткова ставка становить всього 0,01%! Для того, прорахувати проценти за позику потрібної вам суми, достатньо зайти на сайт СreditKasa та скористатись онлайн калькулятором.За допомогою індикаторів встановіть потрібну суму і термін позики, після чого внизу можна буде побачити всі параметри свого кредиту: розмір комісії, крайню дату виплати заборгованості, підсумкову суму, яку доведеться заплатити компанії.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик CreditKasa

Мікрофінансових компанія СreditKasa пропонує вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Якщо говорити про основні переваги фірми на ринку мікрокредитування, до них можна віднести:

 • Отримати кредит на картку можуть самозайняті громадяни, особи, які не мають офіційного працевлаштування;
 • Компанія співпрацює з пенсіонерами, студентами;
 • Скористатися послугами фірми можна з 18 років;
 • Оформити заявку на отримання позики можна в будь-який час доби – час роботи сервісу – кожен день 24 години;
 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин;
 • Оплатити кредит можна декількома, зручними для вас, способами;
 • Ви завжди можете отримати консультацію фахівця;
 • Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно;
 • Для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу;
 • Надійна система безпеки сервісу;
 • Всі нарахування за кредитом доступні будь-який час у вашому особистому кабінеті.


Кожна компанія має свої не досить позитивні нюанси в роботі з клієнтами, про яких теж не слід забувати. У сервісі позики СreditKasa це наступне:

 • При першому зверненні в компанію вийде оформити позику на 7 тисяч гривень, велика сума доступна лише постійним клієнтам;
 • Компанія визначає право передачі боргу третім особам в разі прострочення;
 • Для боржників діють досить жорсткі умови.

Процес оформлення кредиту


Мкрофінансові кредити, які видаються через інтернет набувають все більшої популярності. Адже це  швидко, просто і зручно, а саму заявку можна подати в будь-який час доби, не виходячи з дому чи офісу.

CreditKasa - krediti24.com.ua

Для того щоб детальніше зрозуміти процес реєстрації та процесу отримання грошей ознайомтесь з покроковою інструкцією отримання кредиту в СreditKasa.

 1. Отримання кредиту в особистому кабінеті СreditKasa
 2. На головній сторінці сайту визначте суму і термін позики, уважно ознайомтеся з умовами надання грошей, які показані внизу, під індикаторами. Якщо вас влаштовує все, натисніть кнопку “Оформити кредит”.
 3. Для створення свого облікового запису заповніть коротку форму, вказавши своє офіційні дані і номер мобільного телефону. Це дозволить отримати доступ до особистого кабінету, де будуть відображатися всі відомості по ваших позиках. Всі дані необхідно вносити на українській мові.
 4. Далі ви отримаєте повідомлення з кодом з чотирьох цифр на той номер телефону, який ви зазначали в попередній формі. Введіть цей код в спеціальне поле.
 5. Перед вами з'явиться пераш частина реєстраційної форми. Потрібно буде внести дані про себе: адресу, номер ідентифікаційного коду, паспорта, і так далі. Після цього натисніть кнопку “Підписую”.
 6. З вами зв'яжеться представник компанії для уточнення необхідної інформації, в цей момент ви можете додати до своєї анкети відскановані копії паспорта таідентифікаційного коду, також потрібно зробити фотографію свого обличчя разом з паспортом.
 7. На телефонний номер, який був зазначений при реєстрації прийде повідомлення, де буде вказано ваш логін і пароль для входу в особистий кабінет. Зазвичай логін – це ваш номер телефону.
 8. Співробітники компанії мають право зв'язатись з вашими родичами або друзями, чиї контакти ви вказали в анкеті.
 9. Внесіть номер карти банку, її CVV2 код і термін дії. Після цього натисніть кнопку “Підтвердити”. Система переведе вас на процедуру верифікації. На рахунку буде заблокована невелика сума грошей, яку вам потрібно буде вказати в окремій графі. Після цього гроші будуть повернуті, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.
 10. Після отримання позитивного рішення по вашому кредиту, потрібно буде ще раз вибрати картку в випадаючому меню, а також прочитати кредитну угоду. Якщо всі умови, які є в договорі, вас цілком влаштовують, натисніть кнопку “Підписати”.
 11. У найближчий час гроші надійдуть на вашу картку, а вся інформація про кредит буде знаходитись у особистому кабінеті.

Що робити, якщо заявка не схвалена?


Кредит від СreditKasa може отримати практично кожен громадянин, який відповідає вимогам компанії до позичальника. Тут не доведеться надавати ніяких документів з місця роботи, щоб показати свій дохід, не береться до уваги і кредитна історія потенційного клієнта. Але, тим не менше, і СreditKasa й інші компанії, іноді змушені відмовляти клієнтам. В чому ж причина?

Давайте розглянемо найбільш поширені причини:

 • Оформляється повторний кредит за наявності непогашеної заборгованості перед компанією або відразу ж після її погашення. Система повинна оновити дані, що вивести вас зі списку боржників, на це буде потрібно якийсь час, тому почекайте трохи, перед подачею нової заявки;
 • У реєстраційній формі допущені помилки. Це можуть бути помилки, пропуски символів, або завідомо неправдиві дані – сприймається все однаково. Уважно перевіряйте всі відомості, які ви вказали в анкетах, а тільки потім відправляйте їх на розгляд;
 • На балансі картки недостатньо коштів для проходження процедури верифікації. Перед тим, як починати заповнювати заявку на кредит, перевірте баланс – там повинно бути не менше двох гривень;
 • Допущено багато пропусків в анкеті. Постарайтеся заповнити всі поля, навіть якщо вони відзначені, як необов'язкові. Це підвищить шанси на отримання кредиту.
 • Співробітник не зміг зв'язатися з вами. Перевірте свій мобільний телефон, наявність зв'язку.

Промокод та як ним користукватись

Компанія проводить регулярні акції, як для своїх постійних клієнтів, так і для тих, хто звертається до СreditKasa вперше. Промокод тут можна отримати через розсилку, або на інтернет сайтах, які займаються продажем купонів на знижки. В СreditKasa часто проводять різного роду акцій та розіграшів, переможці яких отримують значну знижку у відсотках на майбутніій кредит. Для того щоб бути в курсі останніх новин читайте листи із розсилки та заходьте на сайт компанії.

Як повернути кредит?


Існує кілька способів повернути кредит в СreditKasa:

 1. Для того щоб оплатити свій кредит не виходячи з дому, скористайтеся офіційним сайтом компанії. Дотримуючись інструкцій, переведіть гроші з своєї банківської картки на рахунок мікрофінансової організації. Вони надійдуть на рахунок через кілька хвилин.
 2. Скористайтеся терміналом самообслуговування – оберіть іконку СreditKasa, введіть всі потрібні дані і внесіть гроші. Обов'язково зберігайте чек про операцію до того моменту, поки гроші не надійдуть на рахунок. Зазвичай це займає не більше трьох днів.
 3. Переказати кошти можна через будь-який український банк, вказавши в касі свої дані і реквізити підприємства. Термін надходження грошей – не більше трьох днів.

Наслідки просрочки по кредиту


Якщо клієнт не може виплатити свою заборгованість до останього дня терміну кредитування, його чекають суттєві штрафні санкції. Щодня буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу. Прострочення відіб'ється також на кредитній історії, тому що інформація про боржників передається в кредитне бюро. Крім того, регулярні і наполегливі дзвінки співробітників МФО не дадуть клієнтові забути про борг. Вони можуть зв'язуватися з друзями, колегами, родичами боржника.

Якщо ці заходи не приведуть ні до якого результату, борг буде переданий третім особам, тобто колекторської службі. У деяких випадках можлива передача справи до суду з метою примусового стягнення заборгованості.

Пролонгація


В житті трапляєтсья всіляке і якщо обставини складаються так, що клієнт не може своєчасно погасити борг, найкращим виходом для нього стане оформлення продовження терміну позики. Компанія СreditKasa пропонує послугу абсолютно безкоштовно, досить сплатити процентну частину боргу, і пеню, якщо така вже була нарахована. Оформлення пролонгації здійснюється в особистому кабінеті. Якщо у вас виникнуть питання – є гаряча лінія і служба підтримки. які завжди готові прийти на допомогу. Користуватися послугою можна необмежену кількість разів.

Контакти компанії та служби підтримки


Адреса головного офісу компанії СreditKasa:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

Контакні номери телефонів гарячих ліній:
044 333 52 22
067 373 37 57
099 373 37 57
063 373 37 57

Графік роботи:
з 8:00 до 20:00 (пн – пт)
з 10:00 до 20:00 (вихідні та свята)
без перерви на обід

Контактна електронна пошта:
info@creditkasa.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту CreditKasa