Кредит від Creditup [Кредит ап]

Пропозиція неактивна

Перший кредит під 0,01% Ні
Перший кредит 3 500 - 10 000
Макс. наступний кредит 3500-10000 грн
Термін кредиту 7 - 30 днів
Відсоткова ставка 1,90
Вік позичальника 18 - 60 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,50
CreditUp відгуки

CreditUp – про компанію 🔍

CreditUp (офіційна назва компанії – ТОВ “ВЕЛЛФІН”) – це популярна на сьогоднішній день мікрофінансова організація на ринку фінансових послуг України, яка видає онлайн кредити на картку на різні потреби. Компанія CreditUp регулярно проводить різні акції та надає відосткові знижки для своїх постійних клієнтів.

У компанії мінімальна вірогідність відмови і низькі відсотки по кредитах дозволяють вигідно використовувати кредитні кошти без поручителів. Компанія не вимагає надання довідки про доходи. Досить мати мінімальний пакет документів і кредит онлайн на карту будь-якого банку України доступний кожному 24/7.

Credit Up кредит онлайн
віквід18 до 60 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
сума кредиту1 500 грн – 10 000 грн
термін кредиту3-14 днів
відсоткова ставка1,9% в день

Як оформити кредит в CreditUp? 💰

Покрокова інструкція, як оформити заявку на кредит онлайн

👉 Для того, щоб взяти перший кредит не потрібно шукати додаткові посилання на оформлення кредиту. Досить зайти на офіційний сайт creditup.com.ua і скористатися калькулятором кредитних коштів, який розташований на головній сторінці сайту.

👉 Крім цього у вікні калькулятора кожен користувач зможе ознайомитися з бонусами і дізнатися майбутній бонусний баланс свого аккаунта. Після того, як ви визначилися з сумою, слід натиснути активну кнопку “Отримати“.

👉 Сайт переводить вас в реєстраційне вікно аккаунта де відбувається швидка реєстрація. На даному етапі досить ввести свою електронну пошту, номер телефону, дійсний номер телефону (надалі на нього будуть відправлені смс) і натиснути “Зареєструватися“.

Credit Up реєстрація

👉 І саме в цей момент (після натискання кнопки “Зареєструватися”) прийде смс повідомлення зі швидким кодом-паролем, який необхідно ввести.

👉 Далі на вас чекає запонення анкети в деталях, яка включає в себе повне прізвище ім’я по батькові, дату вашого народження, паспортні дані, ваш ідентифікаційний код, місце проживання і прописки, рівень доходу і додатковий дохід, а також місце роботи.

☝❗ Рекомендується давати тільки правдиву інформацію, оскільки дані перевірятиме автоматизована система.

👉 Також вас попросять зробити фотографію першої стоірнки паспорта, який ви тримаєте і де повинно бути ваше лице, аби співробітники змогли підтвердити вашу особу.

👉 Після того, як основні умови виконані, вам необхідно заповнити дані з реквізитами карти. На карту, яку ви вказуєте в цьому пункті, будуть відправлені гроші.

Тут ви вказуєте номер карти, прізвище та ініціали власника карти (рекомендується використовувати тільки свою карту), термін дії, СV код (знаходиться на зворотному боці під магнітною стрічкою; включає в себе унікальні три цифри).

☝❗ Ми рекомендуємо детально ознайомитися з умовами кредитування, перш ніж підтверджувати всі свої дані.

👉 Якщо ви з усім згодні, внизу договору необхідно підтвердити ознайомлення.

👉 Рішення зі свого питання ви отримаєте протягом 8 секунд! Весь процес автоматизований і виключає живі дзвінки з метою підтвердження кредиту.

Що робити, якщо заявку на кредит онлайн не схвалили? ❌

Буває, що користувач помиляється при введенні даних, сервіс це одразу помічає і розцінює, як надання недостовірної інформації. Звичайно, це стає наслідком відмови, але не варто впадати у відчай. Кожен має право на 3 спроби відправлення заявки.

Якщо після 3 спроб ви знову вводите недостовірні дані, сервіс розцінює це як шахрайство і блокує ваш аккаунт (телефон, пошту, ip адресу) для реєстрації на сайті.

Далі тільки після закінчення 90-денного терміну ви зможете знову спробувати взяти кредит. Тому будьте максимально уважні та обережні при заповненні даних в анкеті.

Промокод та як ним користуватись

Промокоди в Credit Up – це система знижок, яка знаходиться у вільному доступі в інтернеті або на тематичних сайтах. З їх допомогою клієнти отримують знижки до 50% на кредитну ставку.

Так, якщо без промокоду необхідно було заплатити близько 300 гривень за користування грошима, то з його допомогою сума зменшиться до 150 гривень.

Ввести промокод можна на головній сторінці в розділі калькулятора, який відразу буде враховувати знижку.

Умови кредитивування

Credit Up кредит онлайн умови
Умови кредитування Credit up

Як і будь-яка фінансова організація, Credit Up встановлює ряд правил для користування послугами сервісу. Вони включають в себе такі вимоги:

✅ Бути громадянином України;

✅ Бути у віці від 18 до 65 років;

✅ Мати реєстрацію місця проживання на території України;

✅ Мати відкритий рахунок в банку України для відправки онлайн позики;

✅ Діяти від свого імені, для задоволення власних потреб, а не в інтересах третьої особи;

✅ Не перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння в момент позики.

Credit Up кредит онлайн
Джерело: https://creditup.com.ua/

Відсоткова ставка

Середня відсоткова ставка для нових клієнтів становить 1,9% в день.

Якщо ви візьмете кредит на максимальну суму (10 000 грн) на максимальний термін 14 днів, то в кінцевому підсумку вам треба буде виплатити 12 660 грн. 👇

Credit Up  взяти кредит
Сума до повернення – 12 660 грн

Програма лояльності Credit Up

Для тих, хто регулярно користується послугами компанії Credit Up, діє спеціальна система бонусів. 1 бонус еквівалентний 1 гривні.

Бонуси можна отримати за:

✔ користування послугами компанії

✔ за реєстрацію

програма лояльності Кредит Ап
За реєстрацію можна отримати 10 бонусів

✔ в день народження

програма лояльності від Credit Up
У свій день народження ви можете отримати 30 бонусів

✔ за запрошених клієнтів, які скористалися послугами сервісу.

Бонусна система створена для можливості погасити кредит з певною знижкою.

На сайті компанії створений спеціальний кредитний калькулятор, який допоможе розрахувати суму до сплати з урахуаванням бонусів і покаже майбутні бонуси.

Як повернути кредит?

Коли термін кредиту добігає кінця виникає питання, як повернути гроші?

Дана мікрофінансова організація пропонує кілька видів оплати кредиту:

Оплата через кабінет.

Це найбільш простий і найбільш зручний спосіб оплати позики. Щоб здійснити оплату, необхідно зайти в свій аккаунт на сайті (логін і пароль з реєстрації) і натиснути кнопку “Оплатити кредит“.

Однак варто пам’ятати, що гроші будуть списуватися з тієї карти, яка була вказана в момент реєстрації. Саме цей спосіб є найпоширенішим серед користувачів.

Оплата за допомогою City24 і EasyPay.

Цей спосіб оплати здійснюється за допомогою терміналів. Щоб оплатити підійдіть до терміналу. Далі виберіть розділ “Банки” і знайдіть назву даної МФО (за допомогою логотипу буде простіше знайти компанію). Далі в спеціальне поле введіть дані свого кредиту. Після введіть свої дані (прізвище ім’я по батькові і т.д.) і суму, яку хочете оплатити. Після натисніть оплатити і візьміть чек.

Оплата за допомогою каси у банку.

Для цього з паспортом зверніться в будь-яке відділення банку, надайте реквізити МФО і заплатіть гроші.

☝❗ Пам’ятайте, що грошы надійдуть на рахунок протягом трьох робочих днів.

credit up кредит онлайн

Реквізити Creditup (ТОВ “ВЕЛЛФІН”)

ТОВ “ВЕЛЛФІН” код ЄДРПО 39952398,
рахунок IBAN – UA 67 300346 0000026501014770201 в АТ «АЛЬФА-БАНК»,
МФО 300346.
В призначенні платежу вкажіть ваші ПІБ, ІПН та номер телефону.

Реквізити для оплати позики в касі банку

Наслідки просрочки по кредиту

Інколи буває, що коли клієнти забувають про свою позику або не мають фінансової можливості повернути борг. Наслідок – нарахування додаткових відсотків.

Єдиний правильний вихід з подібної ситуації – це реструктуризація боргу. Тому рохраховуйте суму позики і її терміни, адже за кожен прострочений день будуть нараховуватися 3,8% щодня.

Якщо у вас виникла подібна ситуація – не затягуйте і зверніться на гарячу лінію. Там вам підкажуть, як виплатити кредит, оформити пролонгацію і оплатити нараховані відсотки. Однак при повторному кредиті у вас можуть виникнути труднощі і вам можуть відмовити за недотримання умов договору.

Пролонгація

Пролонгація – це можливість продовжити термін виплати кредиту на певний час без додаткових відсотків. CreditUp надає можливість відстрочити на термін до 30 днів дату виплати кредиту.

☝❗ Однак при цьому потрібно пам’ятати, що перш ніж отримати пролонгацію, необхідно сплатити нараховані раніше відсотки. Це обов’язкова умова.

Щоб отримати можливість продовження позики потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути “Пролонгація“. Так ви анулюєте прострочення і продовжите свій кредит.

Вхід в особистий кабінет Credit Up

Вхід в особистий кабінет CreditUp знаходиться на сайті в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

Логін – ваш email або номер телефону. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

credit up кабінет пароль

Щоб відновити пароль до кабінету CreditUp , скористайтеся кнопкою “Забули пароль?“.

В особистому кабінеті ви знайдете інформацію про актуальний стан вашого кредиту, зможете зробити пролонгацію або виплатити борг за кредитом. Тому важливо мати доступ до особистого кабінету.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик CreditUp

Перш, ніж взяти кредит в тій чи іншій організації необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками компанії, де ви плануєте брати позику.

Вибираючи Credit Up для отримання онлайн позики ви отримуєте ряд переваг. Але при цьому теж варто звернути увагу на певні недоліки, хоч їх небагато.

👍 Переваги сервісу Credit Up:👎 Недоліки сервісу Credit Up:
➕ Швидке рішення про видачу кредиту на карту, гроші будуть у вас на карті, як тільки ви отримаєте позитивне рішення;

➕ Цілодобова гаряча лінія;

➕ Програма лояльності з бонусною системою;

➕ Зручний кредитний калькулятор на сайті;

➕ Можливість пролонгації необмежену кількість разів;

➕ Швидко і просто! Гроші видаються 100% в автоматичному режимі онлайн;

➕ Кредит онлайн на карту без довідки про доходи та поручителів.
➖ Відносно невелика максимальна сума кредиту (10 000 грн);

➖ Відносно невеликий термін кредиту (14 днів).

Онлайн кредит від Credit Up чи кредит в банку?

кредит ап гроші
Джерело: https://creditup.com.ua/

Контакти компанії та служба підтримки

📍 Адреса головного офісу:
м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48

📞 Контакні телефони підтримки:
0(800) 60-35-61
(050) 304-77-55
(098) 304-77-55

📩 E mail:
office@creditup.com.ua

⌚ Графік роботи:

пн.-пт. 8:30 – 20:30,
сб. 8:30 – 16:30

Прийом заявок цілодобово 24 / 7

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту CreditUp – https://creditup.com.ua/

Питання – відповіді про кредит на карту в CreditUp

Хто може отримати онлайн кредит від Кредит ап?

Вимоги до потенційних позичальників: вік 18-60 років, громадянство України, відсутність суттєвих прострочень в кредитній історії

Яка відсоткова ставка на позики?

1,9%

Яку суму я можу взяти в кредит?

1 500 – 10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на позику в компанії Кредит ап?

менше 1 хвилини

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн позику?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Чи потрібно їхати в офіс компанії, щоб підписати договір?

Ні, підписання договору відбувається в електронному вигляді онлайн.

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на банківську карту

На яку карту можна отримати кредитні гроші?

На банківську карту будь-якого банку України, видану на ім’я позичальника.

Чи може отримати онлайн-кредит в Кредит ап неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Кредит ап?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти в декілька кредитів в Кредит ап одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я отримати кредит на карту, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

14 днів

Чи можна виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу борг в Кредит ап вчасно?

Ставка збільшиться до 3,5% на день

Відгуки про фірму CreditUp

credit up кредит онлайн

CreditUp існує на українському ринку мікропозик не перший рік. Послугами фірми скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про компанію CreditUp в мережі, написавши в пошуку “CreditUp відгуки” для результатів українською мовою, або “CreditUp отзывы” для результатів російською мовою.

Детальну та актуальну інформацію про умови кредитування, акції та програму лояльності можна знайти на сайті компанії – https://creditup.com.ua/.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про CreditUp.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Вадим
    Написаний
    27.07.2022, 09:09
    Вадим

    Максимальний срок кредита тільки 14 днів. Можна брати, якшо реально до зарплати пару днів. Оплата не прийшла вчасно, бо гроші банк зарахував аж в понеділок, а не в той самий день (п'ятницю). В результаты прийшлося заплатити додаткові %. Не знаю, чи це точно вина банку, чи фірми Creditup.