CreditUp

CreditUp - krediti24.com.ua

Загальний опис

CreditUp - krediti24.com.ua

CreditUp – це популярна на сьогодніщній день мікрофінансова організація, яка видає позики на картку на різні потреби під певні відсотки. За весь час існування компанії CreditUp встигла зарекомендувати себе як надійна і чесна організація з постійними акціями та відостковими знижками для своїх постійних клієнтів. Мінімальна вірогідність відмови і низькі відсотки по кредитах дозволяють вигідно використовувати кредитні кошти без поручителів. На сьогоднішній день компанія працює без надання довідки про доходи. Досить мати мінімальний пакет документів і кредит 24/7 доступний кожному.

Загальні умови кредитивування

Як і будь-яка організація CreditUp встановлює ряд правил для користування послугами сервісу. Вони включають в себе такі пункти як:

 • Бути громадянином України;
 • Бути у віці від 18 до 65 років;
 • Мати реєстрацію місця проживання на території України;
 • Мати відкритий рахунок в банку України для відправки онлайн позики;
 • Діяти від свого імені, для задоволення власних потреб, а не в інтересах третьої особи;
 • Не перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння в момент позики.

Відсоткова ставка

Кредит на банківську карту CreditUp видається під певну кількість відсотків. Вони залежать не тільки від кількості взятих кредитів чи першого кредиту і т.д., але і від необхідності кредиту. Так клієнт може взяти кредит для лікування, студентський кредит, кредит вихідного дня і багато інших. Середня відсоткова ставка для нових клієнтів 1,9% в день, але не менше 50 гривень. Для тих, хто в подальшому буде користуватися послугами компанії CreditUp діє спеціальна система бонусів. 1 бонус вважається в еквіваленті 1 гривні. Їх можна отримати за користування послугами компанії, за реєстрацію, в день народження і за запрошених клієнтів, які скористалися послугами сервісу. Бонусна система створена для можливості погасити кредит з певною знижкою.

На сайті компанії створений спеціальний калькулятор, який допоможе розрахувати процентну ставку, покаже майбутні бонуси і визначить крайню дату оплати кредиту.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик CreditUp

Перш, ніж взяти кредит в тій чи іншій організації необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками компанії, де ви плануєте брати позику.

CreditUp - krediti24.com.ua

Вибираючи CreditUp для отримання онлайн позики ви отримуєте ряд переваг:

 • Низька відсоткова ставка;
 • Рішення про видачу кредиту всього за 8 секунд;
 • Цілодобова гаряча лінія;
 • Онлайн калькулятор кредитної ставки;
 • Працююча бонусна система;
 • Термін кредитування до 90 днів;
 • Можливість отримання кредиту до 10 000 гривень.

До загальних особливостей відносять відносно невеликий перший займ (до 5 000 гривень) і однакові умови як для першого так і для наступних позик.

Процес оформлення кредиту

Звертаючись до мікрофінансових організацій не всі розуміють як оформити кредит. Які відсотки будуть нараховуватися і правила повернення отриманої позики? Для того, щоб кожен міг розібратися ми описали в деталяї покрокову інструкцію по оформленню заявки на отримання кредитних коштів.

Покрокова інструкція як взяти кредит

Для того, щоб взяти перший кредит не потрібно шукати додаткові посилання на оформлення кредиту. Досить зайти на офіційний сайт creditup.com.ua і скористатися калькулятором кредитних коштів, який розташований на головній сторінці сайту.

Крім цього у вікні калькулятора кожен користувач зможе ознайомитися з бонусами і дізнатися майбутній бонусний баланс свого аккаунта. Після того, як ви визначилися з сумою слід натиснути активну кнопку “Отримати”.

Сайт переводить вас в реєстраційне вікно аккаунта де відбувається швидка реєстрація. На даному етапі досить ввести свою електронну пошту, номер телефону, дійсний номер телефону (надалі він стати в нагоді і на нього будуть відправлені смс) і натиснути зареєструватися.

І саме в цей момент (після натискання кнопки зареєструватися) прийде смс повідомлення з швидким кодом-паролем, який необхідно ввести в спливаюче вікно.

Після вас чекає запонення анкети в деталях, яка включає в себе повне прізвище ім'я по батькові, дату вашого народження, паспортні дані, ваш ідентифікаційний код, місце проживання і прописки, рівень доходу і додатковий дохід, а також місце роботи.

Рекомендується давати тільки правдиву інформацію, оскільки автоматично перевіряють дані. Також вас попросять зробити фотографію першої стоірнки паспорта, який ви тримаєте і де повинно бути ваше лице, аби співробітники змогли підтвердити вашу особу.

Після того, як основні умови виконані вам необхідно заповнити дані з реквізитами. На карту, яку ви вказуєте в цьому пункті будуть відправлені гроші.

Тут ви вказуєте номер карти, прізвище та ініціали власника карти (рекомендується використовувати тільки свою карту), термін дії, СВ код (знаходиться на зворотному боці під магнітною стрічкою; включає в себе унікальні три цифри).

Ми рекомендуємо детально ознайомитися з умовами кредитування перш, ніж підтверджувати всі свої дані. Якщо ви з усім згодні внизу договору необхідно підтвердити ознайомлення.

Рішення зі свого питання ви отримаєте протягом 8 секунд! Весь процес автоматизований і виключає живі дзвінки з метою підтвердження кредиту.

Що робити, якщо заявку не схвалили?

Буває, що користувач помиляється при введенні даних, сервіс це одразу помічає. Звичайно, після цього йде відмова, але не варто впадати у відчай. Кожен має право на три спроби реєстрації, але після цього йдуть санкції.

Якщо ви після 2 спроб знову вводите недостовірні дані сервіс розцінює це як шахрайство і блокує ваш аккаунт (телефон, пошту, ip адреса) для реєстрації на сайті. Далі тільки після закінчення 90 денного терміну ви зможете знову спробувати взяти кредит. Тому будьте дуже уважні та обережні при заповненні данних в анкеті.

Промокод та як ним користуватись


Промокодом в CreditUp – це корисна система знижок, яка знаходиться у вільному доступі в інтернеті або на тематичних сайтах. З їх допомогою клієнти отримують знижки до 50% на кредитну ставку. Так, якщо без промокоду необхідно було заплатити близько 300 гривень за користування грошима, то з його допомогою сума скоротитися до 150 гривень.

Ввести промокод можна на головній сторінці в розділі калькулятора, який відразу буде враховувати знижку.

Як повернути кредит?

Коли термін кредиту добігає кінця виникає питання як повернути гроші? Чи не кожен клієнт може самостійно оплатити кредит, а отримувати прострочення і штрафні санкції не кожен хоче. Дана мікрофінансова організація пропонує кілька видів оплати кредиту:

 1. Оплата через кабінет. Це найбільш простий і найбільш зручний спосіб оплати позики. Для того, щоб здійснити оплату необхідно зайти в свій аккаунт (логін і пароль з реєстрації) і натиснути кнопку оплатити кредит. Однак варто пам'ятати, що гроші будуть списуватися з тієї карти, яка була вказана в момент реєстрації. Саме цей спосіб є найпоширенішим серед користувачів.
 2. Оплата за допомогою City24 і EasyPay. Цей спосіб оплати здійснюється за допомогою терміналів. Щоб оплатити підійдіть до терміналу. Далі виберіть розділ “Банки” і знайдіть назву даної МФО (за допомогою логотипу буде простіше знайти компанію). Далі в спеціальне поле введіть дані свого кредиту. Після введіть свої дані (прізвище ім'я по батькові і т.д.) і суму, яку хочете оплатити. Після натисніть оплатити і візьміть чек.
 3. Оплата за допомогою каси у банку. Для цього з паспортом зверніться в будь-яке відділення банку, надайте реквізити МФО і оплатіть займ. Кошти надійдуть на рахунок через три робочих дні.

Наслідки просрочки по кредиту

Інколи буває, що коли клієнти забувають про свою позику і згодом нараховуються шалені відсотки. Єдино правильний вихід з подібної ситуації – це реструктуризація боргу. Тому рохраховуйте сумум позики і її терміни, адже за кожен прострочений день будуть нараховуватися 3,8% щодня.

Якщо вас застала подібна ситуація – не затягуйте і зверніться на гарячу лінію. Там вам підкажуть як виплатити кредит, оформити пролонгацію і оплатити нараховані відсотки. Однак при повторному кредиті у вас можуть виникнути труднощі і вам можуть відмовити за недотримання умов договору.

Пролонгація

Пролонгація – це можливість виплати кредиту на певний термін без додаткових відсотків. CreditUp надає можливість відстрочити на 30 днів термін виплати кредиту. Однак при цьому потрібно пам'ятати, що перш, ніж отримати пролонгацію необхідно сплатити нараховані раніше відсотки. Це обов'язкова умова. Щоб отримати можливість продовження позики потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути пролонгація. Так ви анулюєте прострочення і продовжите свій займ.

Контакти компанії та служба підтримки

Адреса головного офісу організації:
м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48

Контакні телефони підтримки:
0(800) 60-35-61
(050) 304-77-55
(098) 304-77-55

Контакна електронна пошта:
office@creditup.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту CreditUp