Dinero

Dinero - krediti24.com.ua

Загальний опис

Dinero - krediti24.com.ua

У житті кожного з нас виникають ситуації, коли потрібно терміново потрібна певна сума грошей. Скориставшись сервісом мікропозик в Dinero, ви зможете швидко отримати потрібну суму на максимально вигідних умовах.

Адже Dinero українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на короткострокових позиках. Головна мета сервісу – забезпечити швидку допомогу при виникненні непередбачуваних ситуацій. У наш час існує стереотип про те, що оформлення кредитних коштів – це тривалий процес, який приховує безліч підводних каменів. Але це точно не про Dinero, компанія пропонує своїм клієнтам:

 • уважне ставлення та індивідуальний підхід;
 • оперативне нарахування грошей;
 • вигідні умови кредитування;
 • мінімум документації, необхідної для отримання позики.

Dinero має приємний сайт з простим і зрозумілим інтерфейсом. Перевагою є те, що клієнт відразу ж може побачити, яка сума йому доступна (є розбивка на нових і повторних клієнтів), а також отримати кредит.

Загальні умови кредитування


Все, що потрібно для того, щоб оформити мікрокредит у  Dinero – подати заявку онлайн. Після цього кошти надходять на рахунок вже через кілька хвилин! При цьому немає необхідності збирати пакет документів, підтверджувати рівень доходів, надавати заставу або гарантії.

Dinero - krediti24.com.ua

Вирішити свої фінансові проблеми можна, навіть не переплачуючи! Dinero пропонує унікальні умови кредитування: перший займ оформляється на суму до 2500 грн абсолютно безкоштовно – без відсотків і комісій!

Відсоткова ставка

При цьому клієнтом мікрокредітной організації може стати будь-який клієнт у віці від 18 до 75 років, який не має істотних прострочень в інших фінансових компаніях! Позичальник повинен:

Всім своїм новим клієнтам компанія пропонує скористатися першим кредитом абсолютно безкоштовно. Це можливість оформити позику в розмірі 10000 гривень без відсотків і комісій на термін до 30 днів, що є дуже вигідною пропозицією. При подальшому зверненні процентна ставка і плата за обслуговування залежить від суми і терміну кредитування. Наприклад, оформляючи кредит на 5000 гривень на 14 днів, необхідно буде заплатити 5950 гривень, кредит на 10000 гривень на 30 днів буде коштує 12 900 гривень.

Далі умови кредитування від Dinero стають не менш вигідними – під час чергової позики плата за відсотки і обслуговування буде залежати від суми і обраного терміну погашення коштів. Розрахувати попередню вартість послуги можна на головній сторінці сайту.

 • бути громадянином України;
 • надати номер телефону;
 • володіти дійсним паспортом;
 • використовувати банківську карту.
 • У порівнянні з великими банками, ломбардами та іншими кредитними організаціями, мікропозики онлайн в Dinero оформляються, не виходячи з дому.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Dinero

Коли настала скрутна ситуація і потрібні кошти, люди готові йти на будь-які умови аби отримати позику. Проте слід пам’ятати про умови кредиту і звертати увагу на компанію, яка кредитує.

Dinero - krediti24.com.ua

Розглянемо позитивні фактори організації Dinero:

 • Безкоштовний перший займ;
 • Простота і швидкість оформлення кредиту;
 • Можливість подавати заявку в будь-який час;
 • Швидке офформленіе в лічені хвилини;
 • Лояльні умови;
 • Велика сума мінімального кредиту без відсотків і комісій;
 • Можливість пролонгації позики.

Разом з пзитивними сторонами існують також і певні недоілки у сервісі. В Dinero їх несправді не так і багато. Отож до недоліків компанії можна віднести:

 • Підвищений відсоток при простроченні – до 1,5% в день. Але якщо ви пильнуєте дати оплати і вчасно оплачуєте, то з сервісом не повинно виникати проблем.

Процес оформлення кредиту

Оформити кредит можна на головній сторінці сайту – для цього скористайтеся онлайн-калькулятором. Введіть у ньому суму і період, на який збираєтеся отримати кошти і натисніть «Подати заявку». Ви будете переведені на сторінку, де зможете редагувати потрібну суму і особисті дані.

Для оформлення угоди потрібно ввести особисту інформацію: ім'я, прізвище, по батькові, ідентифікаційний код, а також дані для зворотного зв'язку (номер телефону та електронну пошту). Необхідно і ввести пароль – в подальшому ви завжди будете використовувати його при вході в особистий кабінет. Заповніть всі поля та натисніть «Далі».

Якщо у вас виникають питання або труднощі із заповненням анкети – можете зв'язатися з співробітниками компанії – вони нададуть консультацію та допоможуть оформити заявку правильно. Зверніться до них можна будь-яким зручним способом:

 • зателефонувавши по одному з номерів телефону, вказаним на сайті;
 • написавши, використовуючи онлайн-форму зворотного зв'язку, вона знаходиться внизу сайту.

Після реєстрації вас буде перенаправлено в особистий кабінет, з його допомогою ви отримаєте швидкий доступ до основних послуг: оформлення онлайн заявки, запит підтвердження угоди, прив'язка банківської карти, ознайомлення з кредитним договором і його підписання. Після виконання цих нескладних процедур – вже через кілька хвилин ви отримаєте заявлену суму на свій рахунок.

Зверніть увагу! Важливо вносити тільки ті персональні дані, які відповідаю дійсності. Будь-яке розбіжність з реальними відомостями сприймається компанією як спроба надання неправдивої інформації – це може стати підставою для відмови видачі позики. Варто зауважити, що банківська карта, на яку перераховуються кошти, повинна бути випущена на ім'я позичальника – інші картки не приймаються для обробки на отримання онлайн-кредиту.

При позитивному результаті кошти будуть зараховані на банківську карту, яку ви верифікувати в процесі заповнення. Ключова перевага компанії – в тому, що гроші можна отримати в будь-який час і день тижня.

Що робити, якщо заявку не схвалили?

Якщо ви отримали відмову, ви можете спробувати подати нову заявку через деякий час. Перевірте правильність введених даних – навіть найменша помилка в імені може стати причиною відмови. Якщо у вас погана кредитна історія, це не привід для відмови, але занадто великі прострочення за діючими кредитами дійсно можуть причиною для відмови у видачі позики. Зверніться в Бюро кредитних історій – можливо, інформація про закриті простроченнях ще не надійшла.

Крім цього, існують й інші причини, за якими не схвалюється видача коштів:

 • погана кредитна історія;
 • наявність інших діючих кредитів;
 • спроба прив'язати недіючу банківську карту;
 • допущені помилки при заповненні заявки;
 • технічні збої на сайті.

Нагадаємо, МФО Dinero залишає за собою право не розголошувати причину відмови в наданні позики. Система отримання мікрокредиту працює таким чином, що всі рішення здійснюються автоматично – ви моментально отримаєте інформацію про схвалення і відхилення операції. На основі даних, введених вами, система повідомить попереднє рішення по заявці.

Промокод та як ним користукватись

Компанія ще не ввела систему використання промокодом, але активно працює над цим. Часто проводяться акції для новачків, наприклад, нульова ставка по кредиту, і для постійних клієнтів – розіграші телефонів і інших цінних призів. Мікрофінансова організація тільки розвивається, тому попереду буде безліч цікавих пропозицій та бонусів. Слідкуйте за новинами, а ще краще підпишіться на них на офіційерму сайті Dinero.

Як повернути кредит?

Повернення кредитних коштів здійснюється так само просто, як і її отримання. Для цього не обов'язково виходити з дому і стояти в чергах. Можете вибрати один з найбільш зручних для вас методів погашення позики:

 • через особистий кабінет, шляхом списання з прив'язаною банківської карти;
 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;
 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.

Проте слід зауважити, що якщо ви проплачуєте через термінал або касу банку, кошти можуть дійти на рахунок за 3 робочі дні.

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо клієнт не сплатив вчасно всю суму свого позики, і при цьому не оформив відстрочку платежу, але йому будуть нараховані штрафні санкції в розмірі 1,5% щодня. Співробітники рекомендують, як можна раніше звернутися в компанію, якщо ви розумієте, що не зможете своєчасно сплатити борг. НЕ слід затягувати до того моменту, коли сума почне рости в рази з кожним днем ​​- це може привести до боргової ями. Будь-яка прострочення позначиться на вашій кредитній історії, і вам буде складно надалі оформити позику. Також Dinero залишає за собою право продавати борг третім особам.

Пролонгація

Пролонгація – це найкращий вихід із ситуації для тих, хто не може своєчасно погасити заборгованість. Необхідно сплатити відсотки за користування кредитом, а також комісію, в залежності від суми позики і терміну продовження. Ви можете відстрочити виплату на тиждень, два або місяць, в залежності від власних фінансових можливостей.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ

Контакні телефони:
067 326 2233
073 326 2233
050 326 2233

Контактна електронна пошта:
info@dinero.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Dinero