Кредити від «Dodam» (Додам)

Перший кредит 500 - 6 000
Макс. наступний кредит 500-25000 грн
Термін кредиту 5 - 15 днів
Перший кредит під 0,01% Ні
Відсоткова ставка 1,90
Вік позичальника 18 - 75 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,30
Розмір позики 500 - 6 000
Dla zadluzonych Так

«Додам» ‒ це мікрофінансова організація, яка була заснована у 2016 році. Компанія спеціалізується на видачі короткострокових позик під досить вигідні відсотки, порівняно з іншими МФО.

«Dodam» кредит ‒ це оптимальний спосіб отримати кошти, якщо вони потрібні вам тут і зараз. Щоб зареєструватися в сервісі не потрібно витрачати багато часу. А від реєстрації до схвалення кредиту проходить не більше ніж 15 хвилин.

Хто може отримати в «Dodam» кредит?

Оформити кредит у цій мікрофінансовій організації може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Для отримання позики потрібно зареєструватися в сервісі, а також ввести необхідні дані.

Перша заявка на «Додам» кредит розглядається протягом 15 хвилин. Якщо попередня позика була успішно сплачена, кожна наступна заявка розглядається значно швидше ‒ 3 хвилини. Отже, ви можете отримати необхідні гроші в максимально короткий термін.

Особливості отримання «Додам» кредиту ‒ які потрібні документи?

Щоб отримати від «Додам» кредит, клієнту не потрібно надавати заставу чи довідку про доходи з місця роботи. Усе, що потрібно з документів ‒ це паспорт громадянина України, а також ІПН (ідентифікаційний податковий номер). Також не потрібно залучати сторонніх осіб або компанії, які мають виконувати роль гаранта.

Спершу потрібно створити обліковий запис у сервісі «Додам». Для цього користувачу необхідно мати:

 • смартфон або інший пристрій із можливістю виходу в інтернет;
 • дійсну пластикову банківську карту, яка була випущена українським банком.

Для реєстрації потрібно вказати свій номер мобільного телефону. Також потрібно буде придумати пароль. Підтвердження реєстрації відбувається за допомогою коду, який надійде від сервісу в СМС-повідомленні.

Щоб отримати від «Додам» кредит на карту, потрібно виконати декілька основних дій. Для початку в особистому кабінеті за допомогою калькулятора вибрати суму та термін кредиту. Далі потрібно буде заповнити анкету, де вказується така інформація:

 1. Номер і серія паспорту.
 2. Номер ІПН.
 3. Ціль кредиту.
 4. Власна фотографія, на якій ви тримаєте відкритий паспорт на першій сторінці.
 5. Електронна пошта.

Наприкінці процесу потрібно підтвердити оформлення позики через авторизацію в системі Bank ID.

Дуже важливо вказувати правильну інформацію, а також давати чесні відповіді на питання, якщо такі виникнуть у менеджера МФО «Додам». Якщо ж ви отримали відмову, то подати нову заявку в цю МФО можна через 30 днів. Але відмовляє цей сервіс дуже рідко. Навіть люди з негативною кредитною історією не раз мали можливість оформлювати тут позику.

Яка відсоткова ставка «Додам» кредиту?

додам умови кредитування
Джерело: dodam.com.ua/

Для нових клієнтів «Dodam» пропонує досить лояльні умови. Якщо позичальник тільки-но зареєструвалися в сервісі, він може розраховувати на такі умови:

 • мінімальна сума позики ‒ 500 грн;
 • максимальна сума позики ‒ 6 000 грн;
 • термін кредитування ‒ від 5 до 15 днів;
 • відсоткова ставка ‒ 3,65 % річних або ж 0,01 % в день;
 • умови пролонгації ‒ 1,99 % в день.

Постійним клієнтам «Додам» надає фінансові продукти під назвами «Старт» і «Флекс». Кредит «Старт» відрізняється такими умовами:

 • мінімальна сума позики ‒ 100 грн;
 • максимальна сума позики ‒ 25 000 грн;
 • термін кредитування ‒ від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка ‒ 1,9 % в день або 693,5 % річних;
 • умови пролонгації ‒ 1,99 % в день.

Продукт «Флекс» розрахований на довгостроковий період, як для мікрокредиту. Однак відсоткова ставка тут більш приваблива. Умови «Флекс» виглядають так:

 • мінімальна сума позики ‒ 5 000 грн;
 • максимальна сума позики – 25 000 грн;
 • термін кредитування ‒ від 60 до 140 днів;
 • відсоткова ставка ‒ 24,45 % річних;
 • умови пролонгації ‒ 24,45 % річних.

Як розрахувати суму переплат

Сервіс «Додам» пропонує для своїх клієнтів зручний кредитний калькулятор, який допоможе розрахувати вартість позики: суму й термін кредиту, а також розмір переплати. Наприклад, якщо ви плануєте взяти кредит «Старт» на суму 6 000 грн терміном на 15 днів, повторно, то за один день вам потрібно буде виплачувати 114 гривень. Тобто на весь термін кредиту розмір переплети складе 1710 гривень.

При оформленні позики обов’язково ознайомтеся з кредитним паспортом. Варто знати не тільки фіксовану відсоткову ставку, а й реальну. Останній показник включає в себе штрафи та санкції, які накладаються на позичальника у разі невиконання ним власних зобов’язань. Максимальна реальна річна відсоткова ставка по кредитному продукту «Старт» може складати 29 117 %, а для «Флекс» ‒ 27,48 %.

Як погасити в «Dodam» кредит

додам погасити кредит
Джерело: dodam.com.ua/

Погасити в «Додам» кредит дуже просто. Для цього позичальнику потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Зайти в особистий кабінет. Для цього потрібно ввести логін (телефонний номер) та пароль. Якщо ви забули пароль від власного облікового запису, співробітники «Dodam» з радістю допоможуть його відновити.
 2. Натиснути на клавішу «Сплатити» в особистому кабінеті.
 3. Вибати банківську карту, якою ви хочете погасити борг.
 4. Ввести CVV-код.
 5. Підтвердити операцію через мобільний додаток банку або завдяки отриманому коду в SMS-повідомленні.
 6. Дочекатися закінчення опрацювання платежу.

Ось і все! В сервісі «Додам» кредит більше неактивний.

Чи можна погасити «Dodam» кредит достроково?

В «Додам» кредит онлайн можна повернути достроково. Однак за умовами договору вам все одно доведеться виплатити заявлені відсотки повністю.

Дострокове погашення заборгованості має сенс. У такий спосіб ви можете підняти свій кредитний рейтинг, а також позбутися боргів набагато раніше.

Які переваги отримання в «Додам» кредиту?

Не просто так на кредитний сервіс «Додам» відгуки такі чудові. Це МФО пропонує для власних клієнтів чималу кількість переваг, до яких відносяться:

 • Можливість оформлення першої позики під 0,01 %.
 • Отримання кредиту за 15 хвилин.
 • Кредити надаються будь-якій людині віком від 18 до 65 років.
 • Миттєве нарахування кредитних коштів.
 • Перший кредит можна оформити на суму 6 000 грн.
 • Кредитний сервіс «Додам» працює цілодобово.
 • Оформити кредит можна з будь-якої точки світу, головне ‒ наявність банківської картки від українського банку й доступ до інтернету.
 • Доступні промокоди на знижки.
 • Кредит можна погашати частинами.
 • Для деяких клієнтів доступна опція безкоштовної пролонгації.
 • Кредит можна погасити достроково.
 • Для оформлення позики не потрібна довідка про доходи.

Від МФО «Додам» кредит на карту ‒ це чудовий інструмент, якщо потрібно отримати певну суму коштів у максимально короткий період. Потрібно розуміти, з яких надходжень ви будете погашати кредит, оскільки штрафні санкції за прострочення виплат досить високі. Однак така особливість характерна не тільки для компанії «Dodam», а й для всіх інших МФО, які працюють на українському ринку.

Відмова по «Dodam» кредиту: які можуть бути причини та що робити

До найрозповсюдженіших причин відмови в оформленні мікрокредитів потрібно віднести:

 • наявність поточних боргів;
 • погана кредитна історія;
 • неправильно введена особиста інформація;
 • заявка на надто велику кредитну суму.

Найкращий спосіб отримати схвальні відгуки ‒ це закрити поточні кредитні зобов’язання. Це позитивно вплине на вашу кредитну історію. Також намагайтеся не прострочувати виплати за позиками. Надійним позичальникам МФО «Додам» кредит онлайн схвалює значно частіше. До того ж компанія може пропонувати особливі послуги, наприклад кредитний продукт «Флекс».

Як підвищити шанси отримати в «Додам» кредит?

Причина популярності позик від МФО ‒ їх доступність. Більшість повнолітніх українців легко можуть оформити мікрокредит у будь-який час. У цьому аспекті компанія «Dodam» особливо не відрізняється від своїх конкурентів.

Якщо вам відмовили в оформленні позики в перший раз, не панікуйте. Проаналізуйте власну ситуацію та ознайомтеся зі способами, завдяки яким можна підвищити шанси на отримання кредиту.

Не завищуйте суму кредиту

В МФО «Додам» кредит новий клієнт може оформити на суму до 6 000 грн. Однак, якщо вам потрібно менше грошей, зовсім не обов’язково отримувати максимальний кредит. По-перше, це збільшує ваші шанси на отримання позики, оскільки компанія також аналізує всі ризики. По-друге, це вигідно, оскільки вам доведеться переплатити значно меншу суму.

Вказуйте правдиву особисту інформацію

Мікрофінансові організації мають доступ до інформації з інших джерел. Якщо ви хоч десь раніше оформлювали кредит, скоріш за все в компанії буде доступ до вашої кредитної історії ‒ своєрідного досьє, де також вказуються особисті дані. Менеджери «Додам» легко можуть перевірити достовірність інформації. Якщо вона не підтвердиться, в отриманні кредиту вам відмовлять.

Тому, перш ніж подавати заявку, обов’язково додатково перевірте, чи правильно ви ввели інформацію з паспорту, ІПН тощо.

Не подавайте заявки одночасно в різні МФО

Усі кредити проходять через Бюро кредитних історій. Це означає, що під час обробки інформації програма перевірки може побачити, скільки кредитних коштів ви можете отримати. Це рахується як великий ризик, тому в абсолютній більшості випадків таким клієнтам відмовляють в оформленні позики. Якщо ви подали заявку в «Додам», кредит має бути схваленим. Якщо ні, дочекайтеся відмови і тільки тоді відправляйте заявку в інше МФО.

Не ігноруйте телефонний дзвінок від представника «Dodam»

Менеджери рідко дзвонять після подачі заявки. Найчастіше це потрібно для того, щоб підтвердити якусь інформацію про потенційного позичальника. Можливо вам доведеться повторити ту інформацію, яка вже була вказана під час подачі заявки та створення облікового запису в системі.

Не приховуйте інформацію про інші позики

Як уже було вказано, всі МФО мають доступ до бази даних Бюро кредитних історій. Якщо ви збрешете щодо цієї інформації, скоріш за все в оформленні позики вам буде відмовлено.

Перевірте термін дії банківської картки

Це досить поширена причина відмови. Деякі клієнти вказують у заяві номер карти, термін дії якої вже закінчився. Під час реєстрації система спробує зняти з рахунку 1 грн (кошти потім повертаються) для перевірки дійсності картки. Якщо термін дії закінчився, МФО не зможе це зробити, а процедура реєстрації буде незавершена.

Зателефонуйте в компанію

Ви можете подзвонити за номером телефону ‒  0800305353. Менеджер компанії зможе відповісти на всі ваші питання, вказати причини відмови, а також, що ви можете зробити для того, щоб отримати позитивну відповідь.

Особистий кабінет в «Dodam» 

додам особистий кабінет
Джерело: dodam.com.ua/

Особистий кабінет у кредитному сервісі «Dodam» ‒ це простий і функціональний інструмент для контролю за власними позиками. У ньому клієнтам доступний кредитний калькулятор, який дозволяє налаштувати умови позики та почати процедуру її оформлення. Також у кабінеті вказується інформація про всі наявні та закриті позики.

Користувач сервісу «Dodam» може заблокувати свій особистий кабінет. Для цього в нього немає бути боргових зобов’язань. Потрібно відправити з власної електронної пошти лист на адресу block@Dodam.com.ua. У темі листа вказати: «Блокування кабінету». Текст має складатися з такої інформації:

 • причини такого кроку;
 • прізвище, ім’я та по батькові;
 • номер телефону, який використовувався для створення облікового запису;
 • ІПН;
 • номер і серія паспорту;
 • дата народження;
 • сума та дата оформлення останньої позики.

Якщо вас зацікавив сервіс «Dodam», кредит онлайн оформлюється тут максимально просто. Компанія пропонує лояльні умови для отримання кредиту. 

Відгуки про «Dodam»

Розкажіть про свій досвід користування послугами компанії Dodam. Чи все Вас влаштувало? Чи можете Ви радити кредит від Додам іншим? Напишіть коментар нижче!

Rate this post
Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Умови кредитування Dodam