Кредит від Є гроші [E groshi]

Перший кредит 500 - 10 000
Макс. наступний кредит 500-25000 грн
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 2,20
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,50
Вік позичальника 18 - 60 років
Розмір позики 500 - 10 000
Dla zadluzonych Так
Є гроші кредит
вік18 – 60 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика500 – 10 000 грн
наступні позики500 – 25 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставка0% в день на перший кредит
2,2% в день базова відсоткова ставка

Є Гроші Ком – про компанію

На ринку мікрофінансових послуг є багато компаній, які пропонують оформити кредит онлайн, причому умови у більшості з них досить привабливі. Тому перш ніж взяти кредит, потенційні позичальники намагаються детально ознайомитися з усіма пропозиціями ринку, і вибрати оптимальний для себе варіант. Що ж пропонує фірма «Є Гроші Ком»?

Є Гроші Ком – це сервіс мікрокредитування, що почав свою діяльність у 2017 році. З цього часу установа надає фінансову допомогу представникам різних категорій населення, в тому числі пенсіонерам та студентам.

Офіційна назва компанії – ТОВ “Фінансова компанія Є гроші ком” (свідоцтво ФК №1247).

Сервіс надає послуги з видачі короткострокових кредитів на умовах платності, строковості та повернення. Є Гроші Ком оперує в онлайн-режимі, що робить процес кредитування легким та швидким.

Для того, щоб оформити кредит на картку, позичальникові не треба вирушати в відділення банку або збирати безліч документів, досить просто зайти на офіційний сайт організації.

МФО Є гроші спеціалізується виключно на споживчому кредитуванні, обіцяючи клієнтам швидкий розгляд та схвалення заявки. 

вимоги до позичальника Єгроші

“Доступні гроші для головних моментів” – так звучить слоган компанії. І дійсно, у житті трапляється безліч ситуацій, коли певна сума грошей вирішує все. Саме у таких ситуаціях важливо отримати підтримку у надійного партнера. Потрібно розібратись, чи можна вважати Є Гроші Ком таким партнером.

Своїми основними перевагами Є Гроші Ком називає видачу кредитів цілодобово та без вихідних, перший кредит під 0%. Базова відсоткова ставка для вторинного кредитування – 2.2%.

Крім того, компанія обіцяє видачу кредиту за 4 хвилини, комфортне обслуговування та регулярні акції та знижки. У постійних клієнтів є можливість автоматизованої видачі кредитів (рішення приймається системою, а не вручну), нижчі відсоткові ставки та більше 100 акцій на рік.

Кому доступні кредити у Є Гроші Ком?

Оформити кредит на банківську карту, користуючись сервісом E groshi набагато простіше, ніж звертатися за фінансовою допомогою в банк, але і тут є ряд обмежень для позичальників.

Щоб стати клієнтом компанії, і оформити позику, необхідно:

✅ бути громадянином України і проживати на території країни;

✅ досягнути віку повноліття

✅ мати банківську карту, зареєстровану на ваше ім’я;

✅ мати актуальний номер мобільного телефону і можливість виходу в інтернет. 

Кредитний ліміт розраховується для кожного користувача в індивідуальному порядку. Від представленого ліміту залежить максимальна сума позики. З кожним повернутим в термін кредитом даний ліміт буде збільшуватися.

Не зважаючи на високий відсоток схвалення заявок, компанія E groshi залишає за собою право відмовити у наданні кредиту певним особам після аналізу даних, наданих ними, та інформації, що знаходиться у відкритому доступі про кредитну історію та будь-яку іншу фінансову діяльність.

Компанія має особливі умови кредитування для студентів, пенсіонерів, мам в декреті та осіб з поганою кредитною історією. 

Студентам

Студенти – одна з найбільш вразливих категорій населення, адже вони часто стикаються з фінансовими труднощами через маленькі стипендії, відсутність фінансової грамотності та невміння розподіляти ресурси.

Найчастіше вони отримують відмову у кредитних установах та банках, що зумовлено відсутністю офіційного працевлаштування та стабільного заробітку для погашення кредитів. E groshi розуміє це все і дає можливість студентам отримати фінансову підтримку з дотриманням мінімальних умов – українське громадянство, повнолітній вік та наявність власної банківської карти.

Пенсіонерам

В Україні пенсіонери – це найменш забезпечена категорія населення. Часто фінансової допомоги від держави не вистачає навіть на найбільш необхідне.

Е гроши пропонує оформлення кредитів пенсіонерам без поручителів. Всі умови кредиту продумані з урахуванням потреб, тому договір складено максимально просто і зрозуміло, в ньому відсутні будь-які приховані комісії.

Умови наступні:

✔ вік – до 65 років;

✔ наявність пенсійних виплат;

✔ термін кредитування – до 1 місяця;

✔ сума позики – до 10 тис грн

Для отримання кредиту пенсіонеру потрібний український паспорт, індивідуальний номер платника податків та пенсійне посвідчення.

Мамам в декреті

Поява в сім’ї малюка пов’язана з додатковими витратами. У більшості випадків, майбутні батьки відкладають будь-які покупки, пов’язані з малюком, аж до дня його появи. Перебуваючи в декреті, сім’я має обмежені доходи, оскільки частіше всього працює тільки один з батьків, а на декретні виплати всього необхідного не придбати. Саме в цей момент можна отримати кредит для мам в декретній відпустці.

Проста процедура реєстрації та подачі заявки не забере багато часу, якого жінки у декреті і так не мають. E groshi лояльно підходить до цієї категорій населення і пропонує доступні кредити.

Особам з поганою кредитною історією

В Україні збором інформації щодо історії кредитування осіб займається 3 організації – Українське бюро кредитних історій, Перше Всеукраїнське бюро КІ, Міжнародне БКІ.

Дані організації отримують інформацію про позичальників (кількість взятих кредитів, своєчасність погашення, наявність / відсутність діючих зобов’язань та ін.). На ці дані і спираються великі фінансові організації при розгляді заявок.

Наявність поганої кредитної історії стає серйозною проблемою при зверненні в банк за кредитом. У більшості випадків такі позичальники отримують відмови. Не зважаючи на це, деякі сервіси готові піти назустріч проблемним позичальникам і схвалити кредит на досить зручних умовах. Однією з таких установ є Є Гроші Ком.

Як оформити кредит на карту в Є Гроші Ком?

Уже багато українців освоїли такий зручний спосіб кредитування, як онлайн позики, однак для багатьох все ще залишається незрозумілим, як можна отримати гроші в борг, навіть не заходячи в банк.

Звичайно, все незрозуміле викликає побоювання, звідси і беруться розповіді про те, що мікрофінансові компанії – це сумнівні контори. Насправді, мікрокредитування вже перевірено багатьма українцями – це просто альтернативне рішення, як позичити гроші на короткий термін.

Відмінність МФО (мікрофінансових організацій) від банків полягає в тому, що мікропозика не розрахована на тривалий термін, і найчастіше становить невелику суму. Більша відсоткова ставка обумовлена ​​тим, що ви доплачуєте організації за терміновість і зручність.

Отже, для тих, кому процедура отримання позики через інтернет досі здається чимось страшним і незрозумілим, ми пропонуємо ознайомитися з детальною інструкцією, складеною на прикладі звернення до компанії Є Гроші Ком. 

Для нових клієнтів

Якщо ви вперше вирішили скористатися послугами компанії Є Гроші Ком, ви можете подати онлайн заявку на отримання кредиту через інтернет, не виходячи з дому чи офісу. Є Гроші Ком пропонує кредит онлайн на карту.

Щоб стати клієнтом, необхідно пройти процедуру реєстрації і зробити це можна на офіційному сайті МФО (мікрофінансової організації).

Для того, щоб отримати кредит в Е гроши, потрібно використати для первинного оформлення позики кредитний калькулятор. За допомогою двох бігунків ви вибираєте бажану суму і термін, на який хочете оформити позику.

У діалоговому вікні з’явиться інформація з цифрами: тіло кредиту, відсотки, загальна сума до погашення і кінцева дата погашення.

☝ Зверніть увагу на те, що для первинних клієнтів максимальна сума позики може відрізнятися від запропонованої на сайті компанії, це питання вирішується при схваленні вам кредиту.

Як тільки встановлена ​​сума і термін за допомогою кредитного калькулятора, ви клікаєте по клавіші «Отримати позику». Тепер програма переводить вас на сторінку, де необхідно реєструвати свій обліковий запис.

є гроші реєстрація

Процедура реєстрації особистого кабінету є надзвичайно простою. На першій сторінці реєстраційної форми ви заповнюєте свої дані:

 • прізвище, ім’я та по-батькові;
 • ІПН;
 • номер мобільного телефону.

Крім цього, потрібно вигадати надійний пароль (мінімум 6 символів) та повторити його двічі.

Також програма вимагає поставити позначку «Даю згоду на обробку моїх персональних даних». Ви не зможете продовжити реєстрацію, поки не поставите «галочку» в цьому вікні. 

Тепер можна натиснути клавішу «Зареєструватися». Після введення коду, який прийде на ваш телефон за допомогою СМС-повідомлення, ви потрапляєте в особистий кабінет Є Гроші Ком.

Тепер вам потрібно тут також заповнити деякі анкетні дані і ввести реквізити вашої банківської карти, на яку ви оформляєте позику. Тут потрібно ввести номер карти, її дату, спеціальний код на звороті. Перевага оформлення позики таким чином полягає в тому, що така карта може бути будь-якої форми (дебетова, соціальна, кредитна) і випущена будь-яким банком, який працює офіційно на території нашої країни.

Щоб провести верифікацію карти, Є Гроші Ком заблокує невелику суму грошей (найчастіше до 1 грн) і спише їх, надіславши спеціальне СМС-повідомлення. Після того, як МФО отримає підтвердження про дійсності вашої пластикової карти, вам потрібно завершити процедуру анкетування, вказавши адресу проживання, сімейний стан і рівень доходів.

Заявка оформлена і тепер ви просто чекаєте рішення.

Компанія взаємодіє з клієнтами повністю дистанційно. Ніяких зустрічей для укладення договору або виконання інших операцій не потрібно. При створенні першої заявки кожного позичальника створюється персональний кабінет на сайті сервісу.

В особисому кабінеті клієнт зможе отримувати всю інформацію по позиці (дата, сума платежу), а також виконувати такі операції:

 • повне або часткове погашення позики;
 • продовження терміну договору;
 • створення звернень в службу підтримки;
 • подача заявок на новий кредит.

Для клієнтів, які вже брали кредит

Для клієнтів, які вже оформляли позику онлайн, доступний особистий кабінет. Через нього можна оформляти наступні кредити. Щоб виконати вхід, потрібно натиснути кнопку «Увійти».

У діалоговому вікні з’являться рядки для введення логіну і пароля.

є гроші вхід

Логін – це ваш мобільний, пароль – кодова комбінація, яку ви вводили при реєстрації.

У випадку, якщо ви забули пароль, скористайтеся функцією “Відновити пароль”. Для цього потрібно вказати номер телефону і слідувати інструкції.

е гроши пароль

Оформляючи кредит, знову скористуйтеся кредитним калькулятором. Далі знову очікуєте схвалення кредиту і отримуєте через деякий час гроші на вашу карту.

Умови кредитування 

Відсоткова ставка

При реєстрації компанія пропонує нульовий відсоток по кредиту – можливість взяти позику у розмірі до 10 000 грн при першому зверненні (згодом сума може зростати за умови добросовісного виконання усіх умов договору). 

Отже, Є Гроші Ком видає перший кредит на таких умовах: 

 • у розмірі 500 – 10 000 грн;
 • на період від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка – 0%.

Є гроші кредитний калькулятор

Варто зазначити, що лише перша позика доступна за такими умовами і працює лише для нових клієнтів. Для подальших позик умови будуть різнитись – 2,5% в день за видачу кредиту та 0,2% від тіла кредиту за використання.

Можливість дострокового погашення

Якщо у користувача з’явилися гроші до терміну погашення боргу, він має право віддати суму позики достроково. Завдяки цьому вийде заощадити на комісійних. Дізнатися точну суму оплати на момент появи грошей можна буде за телефоном гарячої лінії або ж в особистому кабінеті.

Які наслідки протермінування позики?

При несплаті боргу організація може підвищити ставку і застосувати інші штрафні санкції, зазначені в договорі. Щоб уникнути негативних наслідків рекомендується активувати послугу «Пролонгація» при відсутності можливості внести платіж своєчасно.

Крім цього, існує ще декілька “побічних ефектів” при несплаті позики у час, обумовлений у договорі.

Кредитна історія стане гірше. Сервіси повідомляють про прострочення по платежах в бюро кредитних історій.  Звичайно, якщо ви один-два рази за термін дії вашого кредитного зобов’язання запізнилися з платежем на термін до місяця, це не принесе серйозних наслідків при спробі взяти наступний кредит, тобто до категорії злісних неплатників вас не внесуть. Але от якщо ваш прострочений кредит – від півроку і більше, то навряд чи ви зможете ще коли-небудь позичити гроші у серйозних установах.

Пені і штрафи. За несвоєчасне внесення чергового платежу по кредиту установа має право нарахувати вам пені і штрафи. Пеня нараховується аж до того дня, коли буде погашена заборгованість.

Спілкування зі службами стягнення або колекторами. Про прострочений кредит вам відразу ж почнуть нагадувати співробітники служби стягнення банку – дзвонити вам і вашим поручителям, писати повідомлення з нагадуваннями повернутися в первісний графік виплати.

Підсумовуючи всі недоліки недобросовісного виконання кредитних зобов’язань, можна з впевненістю сказати, що пролонгація – надзвичайно важливий інструмент при користуванні послугами мікрозайму.

Які умови пролонгації позики?

У той час, як про кредитну історію переживати не варто – її ідеальність не є обов’язковою вимогою для отримання кредиту, набагато важливіше вчасно виплачувати кредитні внески. Прострочення може спричинити неприємні наслідки у формі штрафу. Якщо все ж не виходить внести платіж в строк, необхідно поставити установу до відома про своє становище. Тоді з’явиться варіант пролонгації. 

Оскільки Є Гроші Ком працює за принципом конкурентоспроможності і створення сприятливих умов для клієнтів, в цій МФО є послуга пролонгації, тобто продовження позики. Оскільки в житті клієнта можуть виникнути непередбачені ситуації, і він не зможе своєчасно погасити борг, він може реструктуризувати свій кредит і продовжити термін погашення. Це і є пролонгація позики.

Процедура виконується через особистий кабінет. Виконайте вхід і виберіть необхідну опцію.  Для пролонгації сплачується сума понад тіла кредиту (% за правомірне користування + % за неправомірне користування) і 25% від початкової суми тіла кредиту.

Ця послуга дозволяє продовжити термін використання кредитних коштів на конкретний  час, – 10, 20 і 30 днів. Пролонгація кредитного договору доступна до підключення в останній день закінчення договору і в наступні сім днів при виході на прострочення клієнтом.

Дана послуга не є єдиним кроком назустріч клієнту – МФО часто проводять акції, в яких беруть участь як новачки, так і постійні покупці. Протягом акційного періоду параметри позики змінюються на більш вигідні – знижується відсоток, збільшується термін користування. Іноді мікропозики видаються бескоштовно. Можливість укласти вигідну угоду є у кожного. Бувають акції і в Є Гроші Ком – варто дізнатися прямо зараз.

Як погасити кредит від Є гроші? 

✔ За допомогою картки в Особистому Кабінеті;

✔ Термінал самообслуговування “Сіті 24”;

✔ Термінал самообслуговування “2Сlick”;

✔ Термінал самообслуговування “IBox”;

✔ Відділення будь-якого банку за реквізитами;

✔ Інтернет-банкінг за реквізитами;

✔ За допомогою платіжної системи “Рogashay”.

Реквізити E groshi:
ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ КОМ”, р/р: UA4933 4851 00000 00000 26502 1576 в Банк “ПУМБ”, ЄДРПОУ 43067861. Під час оплати потрібно вказати призначення платежу, № договору та ПІБ позичальника.

Переваги та недоліки сервісу Є Гроші Ком

Компанія має низку безперечних переваг. Процедура оформлення дуже проста і швидка, що робить цей вид кредитування найбільш привабливим для певної частини позичальників. Ми проаналізували відгуки про Є гроші і виділили наступні переваги та недоліки:

Переваги Є гроші

👍 Нові клієнти можуть отримати абсолютно безкоштовну першу позику – під 0%!

👍 Звернення в будь-який час. Є Гроші дозволяє отримати кошти, коли потрібно. Видача грошей йде цілодобово. Кошти приходять на електронний гаманець або карту, так що особисте відвідування офісу не буде потрібно.

👍 Ніякої паперової тяганини. Перелік необхідної документації мінімальний – лише паспорт та ідентифікаційний код. Пред’являти довідку про доходи не потрібно.

👍 Моментальне оформлення. Заявка заповнюється і розглядається набагато швидше, ніж в банках. Гроші переводять відразу після отримання схвалення. Найчастіше процедура займає близько 10 хвилин.

👍 Високий відсоток схвалення. Коли мова йде про невеликі суми, позитивну відповідь приходить в переважній більшості випадків. Студенти, пенсіонери, особи з неідеальною кредитною історією – Є Гроші Ком дає можливість кожному справитись з фінансовими труднощами.

👍 Доступність. Банки пред’являють до своїх клієнтів більш жорсткі вимоги. Обмеження за віком і погана кредитна історія стануть перешкодами для отримання грошей. Є Гроші Ком більш лояльні до позичальників. Наявність незначних прострочень і низький скоринговий бал не гарантують відмову.

👍 Легкий та зручний функціонал сайту та процедура реєстрації – найчастіше займає декілька хвилин.

е гроши є гроші відгуки

Недоліки Є Гроші

При всіх очевидних плюсах існують і певні недоліки.

👎 Відсутність можливості поступового погашення. Якщо одноразово не внести всю суму, на неї нарахують пеню (у випадку неможливості оформлення пролонгації кредиту).

👎 Невеликі суми і терміни погашення. Термін погашення складає 30 днів, а початкова сума кредиту становитиме до 10 000. Проте варто зважати на саму природу організації – це сервіс мікрокредитів, тому такі умови є типовими.

👎 Відсутність цілодобової підтримки. Часто у позичальників виникають питання посеред ночі чи на вихідних, тому важливо завжди мати когось, до кого звернутись.

Є позичальники, які досі боятися брати позику в інтернет форматі. Але це марно. Такі умови набагато зручніше. Не потрібно виходити з дому, витрачати час, обходячи банківські установи. Можна знайти оптимальні кредитні умови в одному з банків. Але найчастіше, після збирання великого пакета документів, надання їх на розгляд банку, можна почути тверде «Ні, в кредиті відмовлено». Для деяких людей, це звучить як вирок.

В Є Гроші Ком діє автоматичний відбір заявок. Можна залишити її в будь-який час доби, заповнивши спеціальну анкету. Для цього не потрібно збирати великий пакет документів. Рішення приймається протягом п’яти хвилин і найчастіше клієнт може отримати позитивну відповідь на свою заявку.

Зараз для всіх користувачів мережі інтернет важлива простота у використанні, зручність і корисність для відвідувачів сайту. Це міра, яка оцінює якість використання ресурсу, його привабливість та придатність до взаємодії з користувачами.

Офіційний сайт компанії Е гроши є зручним у використанні веб-ресурсом з дружнім інтерфейсом, наслідком чого є позитивна реакція з боку його відвідувачів, а також вчинення цільових дій, таких як дзвінок, замовлення та інші. Після використання ресурсу користувач залишається задоволеним і приходить на майданчик знову. 

Зручна структура особистого кабінету дає швидко зорієнтуватись у сервісі, розділ “Питання та відповіді” задовольнить всі інтереси та запитання, які можуть виникати у нових позичальників. Сайт Е гроши має простий інтерфейс для укладення кредитного договору. Тут легко знайти будь-яку інформацію про угоду, також для клієнтів надано онлайн калькулятор. За кілька хвилин можна розрахувати вартість кредиту. 

Як впевнитись у надійності Є Гроші Ком?

Кількість МФО (мікрофінансових організацій) на ринку України зростає швидкими темпами. Кожна організація обіцяє клієнтам вигідні умови кредитування та гарантує безпеку своїх послуг. Однак, на жаль, ці заяви не завжди відповідають реальності.

Компанія надає всі важливі документи у відкритому доступі на сайті, де кожний клієнт може ознайомитись з усією важливою інформацією про компанію. Крім того, хорошою ідеєю буде продивитись відгуки про Є Гроші від людей, які мають досвід користування сервісом.

Питання та відповіді

Яка відсоткова ставка на перший кредит в МФО Є гроші?

0%

Яку суму я можу отримати, якщо я новий клієнт МФО Є гроші?

від 500 до 10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит в E groshi?

до 10 хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит на карту?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи доступні позики від E groshi для неповнолітніх?

Ні, МФО Є гроші видає кредити тільки повнолітнім особам.

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в E groshi?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можу я взяти декілька кредитів на карту одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит на карту в E groshi, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту в E groshi?

30 днів

Що буде, якщо я не погашу кредит в E groshi вчасно?

Відсоткова ставка буде збільшена, можливе нарахування штрафів.

Як можна погасити борг?

Погасити борг можна кількома способами: 1) онлайн на сайті; 2) через платіжну систему “Pogashay”; 3) офлайн через термінали самообслуговування; 4) у касі банку.

Чи існують промокоди та акції в Є Гроші Ком?

І нові, і постійні клієнти можуть скористатися акціями, які проходять регулярно. Детальну інформацію про них можна знайти у розділі “Акції”. Крім того, хорошею ідеєю буде слідкувати за соціальними мережами компанії, адже саме там команда ділиться новинами щодо промокодами та акціями.

Що робити у випадку отримання відмови у видачі позики?

Першим кроком повинна бути перевірка правильності даних в особистому кабінеті та реєстраційній формі – ПІБ та дата народження. Крім того, потрібно упевнитись у тому, що на карті немає обмежень на грошові перекази через інтернет, чи не заблокована ваша карта і чи не вийшов її термін дії. 
Можливо, варто кинути повторну заявку, але на меншу суму. 

Навіщо проходити верифікацію карту і як це зробити? 

Верифікація карти – це операція, яка допомагає підтвердити особу власника рахунку.  Її активно використовують банки та інші кредитні установи, щоб убезпечити себе і користувачів.
Цей захід безпеки відбувається таким чином:
На картковому рахунку користувача блокується невелика сума (до 10 грн), яка згодом буде розблокована.
Користувач отримує повідомлення на телефон з кодом, який потрібно ввести на сторінці верифікації.

Контакти компанії Є гроші

Під час роботи з особистим кабінетом у кожного клієнта можуть виникнути певні питання.

У таких випадках можна звернутися в службу підтримки компанії за номером:

📞 0 (800) 300 300.

Контакт центр є безкоштовним по території України і має такий графік роботи:

⌚ Понеділок – П’ятниця: 09:00 – 18:00

Обідна перерва: 13:00 – 14:00

Субота – Неділя: вихідні.

Графік роботи сервісу (подача заявок): 24/7

Крім зв’язку по телефону, можна використовувати і інші способи зворотного зв’язку. Серед них:

 • можливість задати питання на сторінці особистого кабінету;
 • можливість відправити запит на поштову скриньку

  📩 E mail: info@e-groshi.com.

Найбільш частими питаннями є питання про умови кредитування, питання, що стосуються суми боргу та функціоналу особистого кабінету. Перед тим, як зателефонувати в технічну підтримку, рекомендуємо вам відвідати розділ Питання та Відповіді – найчастіше користувачі саме там знаходять всю необхідну інформацію.

Є гроші – відгуки

Є гроші відгуки

Компанія існує на українському ринку фінансових послуг від 2017 року. Послугами МФО скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про Є гроші в мережі, написавши в пошуковику “Є гроші відгуки” для результатів українською мовою, або “Е гроши отзывы” для результатів російською мовою. Такаж детальну інформацію про компанію можна знайти на сайті компанії.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїми враженнями від послуг фірми і написати відгук про Є гроші.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (2)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Вадим
  Написаний
  06.08.2023, 10:27
  Вадим

  Осторожно МОШЕННИКИ! Никаких 99.9 % НЕТ! Категорически не рекомендую "Є-Гроші' как кредитную компанию! При взятии кредита на 15000 грн. под 99.9% итого к возврату было 15015 гривен. А кредитный договор был составлен на сумму к возврату 17520 грн. и ещё сняли сразу же с карты 375 грн за активацию, итого сражу же комиссия за услуги и т.д. составила 2895 гривен! Воспользоваться услугами этих мошенников, значить быть обманутыми.

 • Komentarz od Катерина
  Написаний
  28.06.2022, 15:18
  Катерина

  Оформляла один раз позику у Є гроші на 2000 грн. Все дуже просто: зрозуміло, швидко, нікуди їздити не потрібно. Якщо виникне ситуація, коли знадобляться гроші, скористаюся послугами сервісу ще.

Умови кредитування Є гроші