GlоriaFin

Загальний опис

GloriaFin - krediti24.com.ua

Наразі існує дуже багато мікрофінансових компаній, які активно пропонують свої послуги, проводять акції та розіграші з метою привернути клієнтів. Саме тому складно вибрати компанію, де можна взяти позику, необхідно ознайомитися з принципами роботи сервісу, умовами кредитування, допустимими розмірами позик і термінами.

Компанія GlоriaFin – досить новий фінансвоий сервіс, який з'явився на ринку трохи більше року тому. Тут можна оформити кредит онлайн, достатньо заповнити реєстраційну форму, вказати свою банківську карту і дані, після чого протягом декількох хвилин ви отримаєте відповідь на свій запит. У GlоriaFin можна оформити позику на термін від десяти до двадцяти дев'яти днів. Про те, на яких умовах можна взяти кредит на банківську карту GlоriaFin ми розповімо далі.

Загальні умови кредитування

У кожній мікро-фінансовій організації є певні вимоги до позичальників. Якщо в банках це досить жорсткі умови, то в мікрофінансових компаній набагато лояльніше здійснюється відбір клієнтів. Але все ж є деякі вимогу і тут, наприклад, для того щоб отримати позику в GlоriaFin, необхідно:

 • Бути повнолітнім;
 • Проживати на території України;
 • Мати активну карту українського банку;
 • Мати ідентифікаційний номер і посвідчення громадянина України.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, то у вас є всі шанси на отримання кредиту від компанії GlоriaFin. Вам не знадобитися довідка про доходи, офіційне працевлаштування, або застава – досить лише вище вказаних умов.

Відсоткова ставка

Якщо ви вирішили оформити кредит, то слді розуміти, що доведеться сплачувати відсотки за користування. У мікрофінансових організаціях процентні ставки завжди вище, ніж в банках, проте ви можете отримати гроші протягом 30 хвилин, і вам немає необхідності залишати свій будинок або робоче місце для того, щоб взяти кредит. У компанії GlоriaFin відсоткова ставка становить 1,8%, причому вона є єдиною, як для нових клієнтів, так і для тих, хто оформляє повторний кредит. На головній сторінці сайту представлений зручний калькулятор, який допоможе вам вибрати суму і термін позики.

За допомогою індикаторів необхідно вказати, на скільки ви хочете оформити кредит, і через скільки днів готові будете його погасити. У правій стороні відображається інформація по позиці, яку необхідно уважно вивчити. Ви зможете побачити кінцеву суму, яку потрібно буде внести, з урахуванням відсотків, а також крайній термін погашення боргу.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик GlоriaFin

Відгуки про роботу сервісу GlоriaFin – клієнти відгукуються про неї, як про хорошого партнера, де завжди працює гаряча лінія, зручно розроблена форма для реєстрації, і багато іншого.

GloriaFin - krediti24.com.ua

Тож ми об'єднали основні переваги організації в список:

 • Заявку розглядають не більше п'ятнадцяти хвилин, дуже швидко дають відповідь;
 • Можливість оформлення позики, не виходячи з дому;
 • Відсутні приховані комісії і відсотки – прозора робота з клієнтами;
 • Цікаві програми лояльності для постійних клієнтів;
 • Доступна процентна ставка;
 • Можливість оформити позику до 10 000 грн. навіть для новачків;
 • Якісна клієнтська підтримка;
 • Безліч способів, як повернути гроші в GlоriaFin.

При оформленні кредиту важливо враховувати і деякі особливості компанії, котрі є негативними сторонами сервісу. Незважаючи на те, що всі мікрофінансові організації працюють за схожим принципом, все ж є ряд відмінностей у їх діяльності. Якщо говорити про особливості співпраці з GlоriaFin, то слід виділити наступні:

 • Немає пільг для нових клієнтів;
 • Високі штрафи за прострочені кредити;
 • Мінімальний термін кредитування – 10 днів.

Процес оформлення кредиту

Далеко не всім користувачам зрозуміла процедура оформлення позики через інтернет. Деякі все ще сумніваються в тому, що можна не виходячи з дому, отримати кредит, і для цього не треба стояти в чергах, збирати безліч документів, і днями чекати рішення. Мікрофінансові організації – це альтернатива банкам для тих, кому гроші потрібні терміново і на котроткий термін. Для того щоб процедура оформлення позики онлайн стала більш зрозуміло і доступною, пропонуємо вам ознайомитися з докладним керівництвом, створеним на прикладі позики в GlоriaFin.

GloriaFin - krediti24.com.ua

Покрокова інструкція отримання кредиту онлайн в GlоriaFin

Процедура починається з того, що ви вибираєте суму кредиту, а так же термін, на який ви хочете отримати гроші. Тут максимальний термін – 29 днів, мінімальний – 10 днів. Що стосується суми, то максимум, що вам запропонують співробітники GlоriaFin – 10 000 грн., А мінімум – 3 000г грн. Перш ніж натискати кнопку «Отримати кредит», уважно вивчіть інформацію в правій частині калькулятора – чи підходить вам крайня дата оплати кредиту, і чи влаштовує вас сума погашення, разом з відсотками;

Вам необхідно заповнити першу анкету – вкажіть основні дані про себе, в тому числі номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Прочитайте інформацію про згоду на використання зазначених вами відомостей, і натисніть кнопку «Відправити»;

Вам необхідно придумати пароль для свого облікового запису, після того, як введете комбінацію і підтвердіть її, натисніть кнопку «Реєстрація». На вашу електронну поштову скриньку буде відправлено лист, відкрийте його і перейдіть за посиланням, натиснувши кнопку «Підтвердити адресу електронної пошти»;

Повторно введіть пароль – і ви зайдете у ваш особистий кабінет на сайті. Тепер знову потрібно вказати суму на кредитному калькуляторі, і натиснути кнопку «Отримати кредит»;

Заповнюємо анкету з докладним зазначенням інформації про себе. Чи не пропускайте поля, уважно вносите дані, і, слідуючи підказкам, послідовно виконуйте дії. Тут досить проста анкета, на її заповнення ви не витратите багато часу;

Далі вказуєте і верифікуєте ту банківську карту, на яку ви хочете отримати позику. Для цього вам необхідно внести всю інформацію про карту, і система заблокує невелику суму на вашому рахунку, яку через кілька хвилин поверне назад. Це необхідно для того, щоб прив'язати картку до вашого аккаунту;

Тепер залишається зачекати рішення, це не займе більше п'ятнадцяти хвилин.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Хоч умови для видачі кредитів в мікрофінансових організаціях досить лояльні, іноді все ж клієнти отримують відмову від системи. Тоді виникає питання, чим це обумовлено, адже багато громадян, яким не видали позику, мають прекрасну кредитну історію або взагалі вперше беруть гроші в борг. Розглянемо основні причини відмови від видачі фінансової допомоги в GlоriaFin.

 • У вас є прострочення по кредиту, можливо, ви числитеся в боржниках у інших фінансових організаціях;
 • Ви недавно оплатили один кредит, і відразу хочете взяти гроші в борг знову. Система могла не встигнути оновити дані, тому ви все ще були сприйняті як боржника. Почекайте деякий час, або зателефонуйте в кредитне бюро, і поясніть ситуацію;
 • При введенні даних ви допустили помилку. Будь-яка помилка або невірна літера в анкеті буде сприйнята системою, як спроба представити неправдиву інформацію про себе. Уважно перевіряйте всі дані, які ви вказуєте при заповненні онлайн форми
 • Помилка при верифікації карти. Перед тим, як оформити кредит в GlоriaFin, перевірте термін дії своєї картки, можливо, він вже закінчився. Так само дізнайтеся стан свого рахунку, якщо на балансі менше однієї гривні, то картці не буде верифікована. Уважно вказуйте номер карти і всю інформацію про неї.

Промокод та як ним користуватись

Компанія GlоriaFin поки не впровадила систум промокодів у свою роботу, однак постійно діють й інші пропозиції для клієнтів сервісу. Наприклад, програма лояльності для постійних позичальників, акції, приурочені до свят, і деякі інші заходи. Інформація про нові акції та знижки буде надходити на вашу електрону пошту, яку ви вказали при реєстрації. Так само можна дивитися інформацію на сайті, у вкладці «Акції».

Як повернути кредит?

Про те, як повернути гроші, багато людей замислюються ще до того, як оформляють кредит. Кожен бажає знайти зручний для себе спосіб оплати боргу, тому сучасні мікрофінансові компанії створюють максимально зручні умови для своїх клієнтів. Компанія GlоriaFin не є виключенням і пропонує скористатися одним з наступних способів для погашення заборгованості:

 • Ви можете зайти в свій обліковий запис, і за допомогою банківської картки миттєво оплатити свій займ;
 • Оплату можна здійснити в терміналах, які зараз дуже легко знайти навіть далеко від міста – практично в кожному супермаркеті, магазині, на зупинці, є термінал, так що оплатити позику не складе труднощів;
 • Якщо вам зручно погашати кредит в банку, то завжди можна зайти в будь-яке відділення будь-якого банку України, і здійснити оплату, використовуючи реквізити компанії GlоriaFin. Важливо точно вказати їх, а так само внести деякі свої дані, щоб було зрозуміло, від кого надійшли гроші.

Наслідки просрочки по кредиту

Іноді виникає ситуація, коли крайній термін оплати вже близько, а власних коштів немає. В такому випадку вам може допомогти послуга пролонгації позики, але головне, не допускати прострочення. Пеня та штрафні санкції збільшать суму боргу в рази, і розрахуватися з компанією буде ще складніше. Якщо гроші не надійдуть вчасно до певного моменту, компанія може звернутися за допомогою до суду, або передати ваш борг колекторській фірмі. Тому до оформлення позики слід ставитися з усією відповідальністю. Чим раніше ви звернетеся до співробітника сервісу з проханням продовжити термін кредитування, тим краще, не затягуйте до того моменту, поки почне нараховуватися перша пеня. Гаряча лінія компанії завжди працює, ви можете зв'язатися з консультантами, і порадитися, як краще вчинити в тому чи іншому випадку.

Пролонгація

Пролонгація позики – це спосіб уникнути нарахування штрафних санкція при простроченні виплати. Вам необхідно погасити тільки процентні накопичення за користування грошима, а виплату самого тіла кредиту можна відкласти. Оформлення продовження терміну кредитування виконується в особистому кабінеті на сайті компанії GlоriaFin.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
65039, Україна, м. Одеса, просп. Гагаріна, 12 А

Контакний телефон:
+38 044 333 85 10

Контактна електронна пошта:
support@gloriafin.com

Графік роботи підтримки:
Понеділок – П’ятниця, з 9:00 до 18:00

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту GlоriaFin.