Global Credit

Глобал Кредит - krediti24.com.ua

Загальний опис

Глобал Кредит - krediti24.com.ua


Компанія Global Credit є мікрофінансовою організацією, заснованою в 2012 році. Протягом свого часу існування компанія стабільно набула хорошої репутації і як результат встигла розширити свої філії до 70 штук по всій країні. На сьогоднішній день саме Global Credit завойовує першість у послугах мікрокредитування і онлайн позик в Україні.

Global Credit видає від 200 гривень на картку українського банку з можливістю виплати протягом 14 днів. Максимальна сума для першої мікропозики становить 10 000 гривень, однак тривалість позики не змінюється і залишається 2 тижні.

За допомогою регіональних відділень (яких на сьогоднішній день відкрито 70 штук) можна оформити позику в відділенні. Це дозволить виключити власну помилку, отримати гроші готівкою, а також оформити і підписати договір позики з мокрою печаткою.

Загальні умови кредитування

Оформити кредит в Global Credit може будь-який громадянин України, який є повнолітнім, а також має паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, а також постійну роботу. Основними вимогами до клієнта Global Credit є:

 • Вік в межах 18 – 71 рік;
 • Наявність паспорта громадянина України;
 • Ідентифікаційний номер платника податків;
 • Мобільний телефон;
 • Електронна пошта;
 • Наявність банківської карти, яка видана на ПІБ позичальника. (В тому випадку, якщо сума кредиту буде нараховуватися безготівковим шляхом на карту.)

Відсоткова ставка

На сьогоднішній день для всіх нових клієнтів відсоткова ставка Global Credit становить 2,0%. Крім цього клієнт відразу отримує знижку 10%.

Також компанія дбає про клієнтів і робить акції, де відсоткова ставка на кредит для перших клієнтів зменшується в два рази. Так, позичальники платять 1% за користування фінансами компанії від всієї позики.

Для постійних клієнтів банку також є постійні акції, які зменшують виплати за користування. Щоб їх отримати досить вчасно погашати попередні позики.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Global Credit

Компанія мікрофінансування Global Credit дуже зацікавлена в тому, щоб клієнт отримав кредит на прийнятних для кожного умовах. Компанія має велику кількість клієнтів, і їх число зростає з кожним роком все більше і більше. Наявність такої кількості клієнтів пояснюється тим, що компанія володіє великою кількістю переваг:

 • Кредитування є по всій території України, так як Global Credit – це широка регіональна мережа;
 • Цілодобова доступність до послуг;
 • Заявка на кредит, яка підтверджена, є доступною ще протягом 60 днів. За ці 60 днів ви зможете звернутися за видачею кредиту в будь-яке місце і в будь-який час;
 • У режимі онлайн ви зможете продовжити термін дії кредиту, для цього вам не потрібно відвідувати відділення компанії;
 • Продовження кредиту ви можете виконувати необмежену кількість разів;
 • Компанія Глобал Кредит надає прозорі та надійні послуги. Тут відсутні приховані комісії та платежі;
 • Клієнт не повинен надавати заставу у вигляді майна, або ж шукати поручителів.

Необхідно виділити і деякі особливості у співпраці з Global Credit . До них відносяться настпуні пункти:

 • Ви не зможете оформити кредит в Global Credit більш ніж на два тижні;
 • У більшості випадків новим клієнтам доводиться під'їхати до відділення, щоб отримати свої гроші після схвалення заявки. Повторний кредит нараховується на картку без питань;
 • Немає пільг для новачків – процентна ставка для всіх однакова.

Процес оформлення кредиту

Постійний розвиток фінансового ринку стимулює появу все більш комфортних способів надання матеріальної підтримки, і онлайн кредитування стало одним з таких. Багато українців охоче використовують мікрокредити для найрізноманітніших цілей – це відмінний помічник дочекатися зарплати, купити дорогий товар, і так далі. Але деяким все ще трохи незрозуміло, як можна отримати кредитні кошти, не відвідуючи банківські установи, без довідок з місця роботи, поручителів або застави. Пропонуємо вам ознайомитися з покроковим описом, який допоможе розібратися з усіма питаннями.

Покрокова інструкція оформлення позики в Global Credit

 1. На офіційному сайті сервісу ви знайдете кредитний калькулятор, на якому за допомогою індикаторів необхідно встановити суму вашої позики, а також термін кредитування. При виборі умов звертайте увагу на інформацію знизу – тут відображається сума процентних нарахувань, розмір знижки, і кількість грошей, які потрібно буде внести в результаті. Коли всі умови вам підійдуть, натисніть кнопку «Отримати гроші»;
 2. Перед вами з'явиться коротка форма, яку необхідно заповнити. Це реєстрація вашого профілю, за допомогою якої ви зможете надалі заходити в свій особистий кабінет. Також відзначте галочками, чи згодні ви з правилами отримання позики і обробкою ваших даних, після цього натисніть кнопку «Далі»;
 3. На вказаний номер телефону ви отримаєте комбінацію цифр, яку слід ввести в спеціальне поле;
 4. Внесіть інформацію про свою кредитну картку, включаючи код, номер і термін дії;
 5. Перша анкета передбачає вказівку персональних та паспортних даних, а також ідентифікаційного коду клієнта. Після того, як всі поля будуть заповнені натискаєте кнопку «Далі»;
 6. Вкажіть дані про свій дохід, майно, наявність транспортного засобу, а також сімейний стан;
 7. Тепер потрібні докладні відомості про місце вашої роботи – назва компанії, ваша посада, адреса підприємства, стаж роботи, і багато іншого;
 8. Вкажіть контакти чоловіка \ дружини, з якою представник компанії зможе зв'язатися, щоб перевірити зазначені вами дані;
 9. Знадобляться ще й контакти батьків – матері і батька, а також довіреної особи. Це може бути товариш, або колега по роботі;
 10. Ваша заявка буде направлена ​​на розгляд, а в цей час вам буде потрібно через інтернет банкінг зайнятися підтвердженням і верифікацією картки банку;
 11. Після цього залишається чекати рішення по заявці, але воно надійде вже найближчим часом, відразу після того, як співробітник компанії зв'яжеться з вами і контактними особами.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Отримати відмову в кредитуванні Ви можете в декількох випадках, які вказано нижче:

 • Недостовірність зазначеної інформації про позичальника;
 • Наявність попередніх непогашених кредитів в компанії Global Credit;
 • У тому випадку, якщо буде виявлена велика боргове навантаження позичальника;
 • Ви маєте “погану” кредитну історію;
 • У вас немає паспорта;
 • Ваш вік перевищує 71 рік;
 • Якщо ви отримали відмову по будь-якої із зазначених вище причин, вам необхідно ліквідувати їх. Після цього потрібно її раз заповнити заявку і вказати достовірні дані.

Промокод та як ним користукватись

Для постійних клієнтів, які в термін погашають заборгованість нараховуються знижки на подальші позики. В цілому знижки діють майже завжди і це значно економить гроші за подальші відсотки по користуванню.

Орагнізація Global Credit дуже рідко коли пропонує промокоди, проте регулярно проводить інші акції для своїх клієнтів. Для того щоб бути в курсі всіх акційних пропозицій, необхідно уважно стежити за новинами компанії, підпишіться на офіційні групи в соціальних мережах, отримуйте розсилку на електрону пошту або на мобільний телефон.

Як повернути кредит?

Повернення відсотків за кредитування або ж суми кредиту повністю можна за допомогою декількох способів, які вказані нижче:

 • Особистий кабінет Global Credit (Тут ви можете заздалегідь оплатити кредит, не чекаючи зазначених термінів);
 • Приват24;
 • Платіжний сервіс PayMaster;
 • Сервіс Easy Pay;
 • Сервіс Web Money;
 • Якщо ви хочете здійснити оплату готівкою, то виконати це ви зможете безпосередньо у відділенні, а також через платіжні термінали.

Наслідки просрочки по кредиту

Головне при позиці – вчасно погасити отриманий займ. Звичайно, бувають випадки, коли з різних причин не виходить повернути гроші, але тоді краще заздалегідь звернутися на гарячу лінію глобал кредит або підійти у відділення. Там вам допоможуть з реструктуризацією вашого позики або порадять оформити пролонгацію.

Компанія Global Credit не нараховує додаткові відсотки по кредиту перші 3 дні. Далі нараховуються додаткові відсотки – штрафні санкції. Вони складають в 2 рази більше призначених відсотків в день. Варто відзначити, що при погашенні кредиту насамперед закриваються штрафні санкції за прострочення і лише після цього – сам займ.

Пролонгація

Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно погасити позику – не зволікайте до останнього. Послуга пролонгації кредиту в Global Credit допоможе зробити так, щоб не нараховувалися додаткові санкції. Так, вам потрібно буде сплатити вже нараховані відсотки по користуванню позики і вибрати дату наступного погашення.

Для того, щоб докладніше дізнатися про всі плюси і мінуси подібної послуги необхідно звернутися на гарячу лінію, або в відділення на території України. Якщо ви вирішили подовжити кредит зайдіть в особистий кабінет і виберіть пролонгацію кредиту.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а

Контакні телефони:
097 097 8888
067 327 2080
044 466 2888

Графік роботи сервісу
08:00 до 20:00 (будні)

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Global Credit