Кредит від ГоуФінГоу [GoFinGo]

Пропозиція неактивна

Перший кредит під 0,01% Ні
Перший кредит 2 000 - 4 000
Макс. наступний кредит 2000-10000 грн
Термін кредиту 14 - 30 днів
Відсоткова ставка 2,50
Вік позичальника 18 - 65 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,60
відгуки GoFinGo

Мікропозики давно стали звичним фінансовим продуктом для багатьох українців. Це спрощена форма кредитів, які оформляють за 10 хвилин, а отримати гроші можна, навіть не виходячи з дому, на карту.

Вони дозволяють отримати на короткий термін невелику суму, коли гроші потрібні тут і зараз. Як правило, це від 5 до 10 тисяч гривень. Термін вибирають виходячи з того, коли точно вийде повернути, тому такий фінансовий продукт називають позиками “до зарплати” або payday loans.

Усі фінансові установи пропонують схожі умови мікрокредитування, тому для споживача дуже важливо виділити час на дослідження ринку мікропозик в Україні. Всі вони мають певні плюси і мінуси, проте основною відмінністю є відсоткова ставка –  сума, зазначена в процентному вираженні до суми кредиту, яку платить одержувач кредиту за користування ним в розрахунку на певний період. 

вік18-60 років (чоловіки)
18-65 років (жінки)
документиідентифікаційний номер
паспорт
“Миттєва позика”2 000 – 10 000 грн
“Дрібні покупки”500 – 2 000 грн
термін кредиту14-30 днів – “Миттєва позика”
1-14 днів – “Дрібні покупки”
відсоткова ставка2,5% в день – “Миттєва позика”
3,5% в день – “Дрібні покупки”

GoFinGo – про компанію

ГоуФінГоу – це відносно новий кредитний сервіс на ринку мікрофінансових послуг України. ТОВ «Гоуфінгоу» входить в приватну холдингову компанію, яка успішно працює на території Чехії, Данії, Литви та України з 2015 року.

Присутність на ринках інших європейських країн відрізняє цю кредитну установу від більшості представлених на українському ринку – зазвичай такі компанії мають представництва лише в Україні. На підсвідомому рівні такий сервіс викликає більше довіри, що є доволі обґрунтованим. 

Серед своїх переваг компанія називає: 

Чесність і прозорість. У них немає прихованих платежів та комісій. 

Швидкість прийняття рішень. Мінімальний час, за який сервіс може відправити вам гроші – 2 хвилини, якщо клієнт бере кредит не вперше.

Зручність і простота. Вам не потрібно нікуди ходити за грошима, компанія не вимагає від вас ніяких додаткових довідок з роботи – тільки паспорт і код.

Безпека. Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації. 

Приходити в представництво мікрофінансової організації не буде потрібно. Досить мати стабільний інтернет-доступ, щоб оформити запит. Сервіс працює в цілодобовому режимі. У будь-який час дня і ночі ви можете подати заявку і чекати швидку відповідь.

Отримані фінанси використовуйте на власний розсуд. Компанія не стане вимагати звіту про витрачені кошти. Цільове обґрунтування не потрібно, як і наявність поручителів та застави.

Хто може отримати кредит в GoFinGo?

Оформити кредит на банківську карту, користуючись сервісом ГоуФінГоу набагато простіше, ніж звертатися за фінансовою допомогою в банк, але і тут є ряд обмежень для позичальників. Щоб стати клієнтом компанії, і оформити позику, необхідно:

✅ бути громадянином України і проживати на території країни;

✅ досягнути віку повноліття

✅ мати банківську карту, зареєстровану на ваше ім’я;

✅ мати актуальний номер мобільного телефону і можливість виходу в інтернет. 

Кредитний ліміт розраховується для кожного користувача в індивідуальному порядку. Від представленого ліміту залежить максимальна сума позики. З кожним повернутим в термін кредитом ліміт буде збільшуватися.

Незважаючи на доволі широкі обмеження, компанія залишає за собою право відмовити у наданні кредиту певним особам після аналізу даних, наданих ними, та інформації, що знаходиться у відкритому доступі про кредитну історію та будь-яку іншу фінансову діяльність.

Як зареєструвати особистий кабінет GoFinGo?

Процес реєстрації в ГоуФінГоу має простий та зрозумілий алгоритм. Почніть з натиску на іконку профіля у правому верхньому кутку сайту.

👉 Введіть номер телефону, яким користуєтеся. А також вкажіть дійсну e mail адресу та придумайте надійний пароль. 

👉 Після введення всіх даних у вас відкриється вікно перевірки телефону.

👉 На ваш номер мобільного прийде повідомлення з кодом, який потрібно буде ввести на сайті для підтвердження. Без підтвердження номера телефону ви не можете оформити заявку на ГоуФінГоу кредит.

Якщо смс не приходить, натисніть “Отримати код повторно” у формі заявки.

gofingo особистий кабінет

👉 Після підтвердження номера телефону, відкриється анкета. Заповнивши її, ви можете оформити заяву на позику. Що потрібно, щоб отримати кредит:

✔ паспорт;

✔ ідентифікаційний код (ІПН);

✔банківська картка, оформлена на ім’я особи, що оформляє заявку на позику.

Найчастіше карта, оформлена на батьків, членів подружжя чи друзів не спрацює.

Багатьох цікавить, чи надає ГоуФінГоу промокод і де його шукати. На даний момент акційних кодів в компанії немає. Але, можливо, в майбутньому ця МФО порадує своїх клієнтів промокодами.

Незважаючи на відсутність промокодів, компанія проводить різні акції, але найчастіше вони є призовими – лижні канікули, навушники і фітнес-браслети у подарунок при оформленні кредиту на основі рандомайзера.

Яка процедура отримання кредиту в GoFinGo?

Онлайн заявка в ГоуФінГоу вимагає від позичальника мінімальних часових витрат. Подати її можна, не встаючи з улюбленого дивана. Всього 4 кроки і гроші будуть у вас. Необхідно:

👉 Cкористатися спеціальним калькулятором. Інтерактивний інструмент знаходиться на головній сторінці сервісу. Рухайте «повзунки» і вибирайте, які параметри підходять. 

Цікаво, що, на відміну від абсолютної більшості мікрокредитних установ в Україні, в ГоуФінГоу існує дві різні пропозиції – “Миттєва позика” та “Дрібні покупки”. Якщо у першому максимальна сума становить 10 000 гривень, то у другому – 2 000 гривень. Крім того, відрізняється і максимальний термін – 30 і 14 днів відповідно. Кредит “Дрібні покупки” має спрощену процедуру отримання та менший відсоток відмов. 

👉 Зареєструватися на веб-сайті кредитора. Для цього заповніть графи, вказавши чесну інформацію про себе (ПІБ, адреса електронної пошти, номер мобільного). Після закінчення процедури необхідно погодитися на обробку даних, поставивши «галочку» у відповідному полі.

👉 Прив’язати банківську картку, куди фінансовому брокеру необхідно перерахувати обумовлену суму.

👉 Підтвердити заявку і почекати, поки система в автоматизованому режимі прийме рішення. Повідомлення прийде вам по СМС або на e-mail. Як правило, відповідь надходить протягом 5 хвилин.

Яка процедура повернення кредиту в GoFinGo?

Перед тим, як взяти кредит на картку онлайн, ви повинні розуміти, чи зможете ви вчасно його погасити, чи ні. Для цього важливо уважно читати умови договору і розуміти графік виплат.

Кожне прострочення тягне за собою певні наслідки, які збільшують суму оплати боргу. Отримуючи гроші на карту від будь-якої фінансової організації, вам видається графік виплат за кредитним боргом.

☝❗ Простроченням вважається затримка в оплаті на 1-3 банківських дні або внесення меншої суми на рахунок кредитного договору.

Щоб вчасно повернути позику, головне, що потрібно знати:

  • графік виплати позики або дату розрахунку за кредитною карткою;
  • точну суму, що повинна бути погашена в певну дату;
  • можливі способи погашення позики;
  • комісію за погашення кредиту при використанні кожного окремого способу.

Прострочені платежі можуть привести до додаткових витрат (нарахування пені, штрафів), притягнення до адміністративної відповідальності. Щоб цього не сталося, важливо в відведені договором терміни повернути позичені кошти. Це можна зробити будь-яким із способів, які вказані нижче:

💳 Банківською картою. Необхідно увійти в особистий кабінет і натиснути кнопку “Погасити”. Оплата буде проведена картою, прив’язаною до вашого профілю;

🏧 У терміналі ПриватБанк. Просто вкажіть реквізити компанії ГоуФінГоу і внесіть гроші. Обов’язково вкажіть свій номер телефону, щоб було видно, від кого надійшла оплата;

🏦 У касі банку. Відвідайте відділення найближчого банку, надайте касиру реквізити компанії і зробіть платіж. Не забудьте вказати свої прізвище, ім’я та по батькові, а також ІПН.

Відсоткова ставка та її розрахунок у GoFinGo

Відсоткова ставка – це плата, яку мікрофінансова установа стягує з позичальника за наданий кредит.

Обчислюється у вигляді відсотків на суму кредиту за день/місяць (наприклад, 2% за день). Відсотки виплачуються у валюті кредиту. Величина процентної ставки по тому чи іншому виду кредиту залежить від терміну кредитування і від ступеня ризику, який несе фінансова установа.

Як правило, процентні ставки за кредитами, забезпеченими заставою, мінімальні. Оскільки кредитні установи типу ГоуФінГоу не потребують застави та мають мінімальні вимоги до позичальників, вони мають вищі відсоткові ставки.

Розмір процентної ставки визначається кредитним договором.

Відсотки по кредиту є частиною повної вартості кредиту. Оцінивши її, ви можете точніше визначити, у скільки обійдеться вам кредит. На щастя, ГоуФінГоу значно спрощує процедуру розрахунку вартості кредиту за допомогою кредитного калькулятора

Відсоткова ставка за кредитом “Миттєва позика” становить 2,5%. Таким чином, якщо клієнт бере 2000 грн (мінімальна сума кредиту) строком на 30 днів, йому буде нараховано 50 гривень щоденно до суми кредиту. Так, до сплати в останній день терміну йому доведеться сплатити 2700 гривень. Мало це чи багато, кожний може судити по-своєму. Зауважте, що перший кредит, виданий новому користувачу, становитиме максимум 4 000 грн.

gofingo відсоткова ставка

Відсоткова ставка за кредитом “Дрібні покупки” становить 3,5%, а мінімальна сума – 500 грн. Клієнту буде нараховано 17,5 грн щодня і в останній день максимального терміну позики (14 днів) з кожної 1000 грн доведеться сплатити 490 гривень відсотків. Можна зробити висновок, що такий тип кредиту підходить для обмеженої кількості ситуацій – коли невелика сума потрібна негайно і клієнт має змогу погасити його за декілька днів. 

gofingo ставка

Таким чином, умови стандартного кредитування (“Миттєва позика”) на ГоуФінГоу такі:

💸 Сума – від 2000 до 10000 грн;

% Процентна ставка – 2,5% на день – стандартна процентна ставка (912,5% річних. РРПС – від 3.72% до 75275.59%). В рамках програми лояльності може бути запропонована знижена процентна ставка;

Час оформлення – до 7 хвилин;

📅 Строк – 14-30 днів;

Вік позичальника – від 18 до 65 років (60 для чоловіків);

Способи отримання кредиту – Оформлення кредиту відбувається в онлайн режимі. Отримання на банківську картку;

Необхідні документи – паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон

Можливість пролонгації кредиту – без обмежень, відповідно до умов договору за стандартною процентною ставкою;

Право достроково виконати/ розірвати/припинити договір – за умови сплати суми кредиту та процентів за весь період фактичного користування.

Що робити, якщо не вдається вчасно виплатити кредит?

Якомога раніше повідомте ГоуФінГоу про ваші проблеми й попросіть перенести дату оплати, або спробуйте швидко рефінансувати або реструктуризувати онлайн кредит, не допускаючи великої затримки платежу з кредитної картки.

Найголовніше, не ігноруйте дзвінки від співробітників фінансової компанії, на іншому кінці дроту теж люди. Всі прекрасно розуміють, що може трапитися форс-мажорна ситуація.

Мікрофінансовій організації не вигідно передавати вашу справу колекторам або в суд, адже це додаткові витрати. Їм завжди вигідніше отримати платіж за кредит від вас, тому намагайтеся налагодити контакт зі співробітниками, вони підкажуть, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Крім того, організація пропонує необмежену кількість використання послуги пролонгації, мова про яку піде далі.

Що таке пролонгація та які умови використання пролонгації в GoFinGo? 

Кредитний договір, в тому числі і на отримання позики МФО, онлайн-кредиту, позики по кредитній карті і інших мікропозик, містить графік погашення боргу. Він встановлює кінцеву дату погашення кредиту. За прострочення платежів передбачаються штрафи і пені.

При отриманні мікропозик, штрафні санкції непомірно високі. Протягом короткого часу, сума боргу може збільшитися в кілька разів.

Пролонгація мікропозик – інструмент, що дозволяє вийти з фінансової скрути з мінімальними втратами. Суть пролонгації позик полягає в погашенні нарахованих відсотків і продовження терміну користування кредитом, це може бути вигідно, якщо потрібно перенести дату повного погашення платежу.

Наприклад, на роботі змінилася дата видачі зарплати, і перенесення терміну платежу з 15-го на 25-е число дозволяє позичальникові своєчасно розплачуватися і не платити штрафів кредитору. Кінцевий термін погашення кредиту при цьому змінюється, і боржник зможе погасити кредит без штрафів і пені за прострочення. 

ГоуФінГоу пропонує цю послугу усім клієнтам, що мають труднощі у виплаті повної суми позики. Крім того, таку послугу можна використовувати необмежену кількість разів, що дозволяє відстрочити виплату кредиту на декілька тижнів чи навіть місяців. Проте варто пам’ятати, що рано чи пізно повну суму таки доведеться сплатити і чим пізніше це трапиться, тим більше коштів ви втратите. 

Процедура дуже проста. Для цього:

👉 зайдіть в особистий кабінет,

👉 натисніть на кнопку продовження (в категорії “Відкритий кредит “),

👉 оплатіть нараховані відсотки,

👉 оберіть новий термін, на який хочете продовжити користування кредитом,

👉 підпишіть договір. 

Якщо ви оплачували не через особистий кабінет, враховуйте, що оплата може бути зарахована пізніше (протягом декількох днів в залежності від банку). Після зарахування грошей вам необхідно буде зайти в особистий кабінет і продовжити термін користування кредитом.

У разі оплати по банківським реквізитам рекомендуємо проводити платіж через термінали самообслуговування або через каси відділень ПриватБанку для максимально швидкого зарахування коштів.

☝❗ Не забувайте в призначенні платежу вказувати номер вашого кредитного договору.

Які наслідки несплати кредиту в строк (за умови ігнорування функції пролонгації позики)?

Затримка внесення платежів за позикою веде до небажаної ситуації, яка тягне за собою серйозні наслідки для клієнта будь-якої фінансової організації. Навіть якщо платежі прострочені на 1 день, цей факт буде зафіксований у кредитній історії.

Крім того, в банківському договорі часто вказана стаття про штрафні санкції. За кожен день прострочення нараховується пеня, яка суттєво впливає на суму боргу.

Наслідки ігнорування обов’язків по кредитному договорі (схожу процедуру мають більшіть аналогічних сервісів):

  • Прострочення становить менше тижня.

    Нічого страшного, лише приходять нагадування або надходять дзвінки від співробітників банку. Ті спробують з’ясувати причину затримки, попередити про штрафи і пені, попросити внести оплату якомога швидше. Незважаючи на розуміння працівників ГоуФінГоу, з першого дня несплати клієнту нараховується збільшений відсоток по кредиту.

    Штрафні санкції набирають чинності. Крім рядових відсотків починають нараховуватися штрафи і пені, це збільшує суму заборгованості. Так установа мотивує боржників швидше сплатити борги, щоб не стало ще гірше.
  • Прострочення становить більше декількох тижнів. ⚡⚡

    Тут вже починаються серйозні проблеми. Служба безпеки організації почне цікавитися вашою особою.
  • Прострочення більше ніж місяць. ⚡⚡⚡

    Якщо фінансовій організації не вдається достукатися до вас, вони звертаються в колекторське агентство. Це законно і вони мають повне право скористатися їх послугами. Колектори діють більш агресивно і набридливо, тому проблеми для боржника поглиблюються.

    Якщо термін позовної давності не минув, фінансова організація має право звернутися до суду, щоб примусово стягнути гроші. Хоча іноді організації не хочуть витрачати кошти і час на судові розгляди, тому просто продають борги по кредиту колекторському агентству. Останні зацікавлені в тому, щоб ви повернули повну суму будь-якими засобами, тому будуть дошкуляти до останнього.

Зважаючи на ці наслідки, варто відповідально ставитись до взятих на себе обов’язків по кредиту. Для екстрених ситуацій усім користувачам доступна функція пролонгації, що має очевидні переваги над ігноруванням кредитних зобов’язань.

Причини відмови у кредитуванні

З яких причин мікрофінансова установа може відмовити в кредиті, як цього уникнути?

ГоуФінГоу має доволі лояльну політику щодо схвалення кредитів позичальникам. Незважаючи на це, в цьому сервісі мікропозик існує вікове обмеження: позичальник повинен досягти віку повноліття.

Якщо клієнт занадто молодий, то навряд чи у нього є постійне місце роботи, а значить, на стабільні виплати по кредиту розраховувати не доводиться.

Перешкодою для отримання кредиту може стати як занадто молодий вік, так і літній. У другому випадку установа побоюється, що позичальник піде з життя, не встигнувши розплатитися по кредиту, або його здоров’я значно погіршиться, виникне потреба в додаткових медичних витратах, що знизить платоспроможність клієнта. ГоуФінГоу ставить обмеження у 65 років для жінок і 60 років для чоловіків.

Крім вікових обмежень компанія звертає увагу на кредитну історію клієнта – інформацію про всі ваші кредити та про дисципліну їх погашення, що УБКІ (Українське бюро кредитних історій) отримує від банків, страхових і лізингових компаній, кредитних союзів та інших фінансових інститутів.

У ГоуФінГоу цей параметр часто не грає великої ролі і відмову отримуються лише злісні порушники положень кредитних договорів.

До того ж, кредитна установа ймовірніше видасть кредит особі, що мала незначні порушення, аніж тій, що ні разу не користувалась мікрофінансовими послугами, адже про останню немає жодної інформації, на відміну від першої.

Переваги сервісу GoFinGo

Мікрокредитування як послуга має ряд позитивних і негативних сторін. До переваг варто віднести мінімальні тимчасові витрати на отримання грошових коштів, а також простоту і доступність.

Річ у тому, що головне завдання мікрокредитування – задовольнити фінансові потреби клієнта «тут і зараз». Рішення про надання позики і сам процес оформлення паперів, як правило, не займає більше 30 хвилин.

Інші переваги включають:

👍 різноманітність послуг, що надаються (“Миттєва позика” та “Дрібні покупки”);

👍 отримання рішення щодо кредиту протягом 30 хвилин;

👍 зручний у користуванні сайт;

👍 мінімальний пакет документів для подачі заявки на отримання позики;

👍 можливість пролонгації та дострокового повернення коштів;

👍 високий відсоток схвалення кредитів.

gofingo кредит онлайн

Недоліки сервісу GoFinGo

Якщо говорити про недоліки мікрокредитування у ГоуФінГоу, то тут, в першу чергу, варто згадати ставки, за якими видаються позики онлайн. Вони перевершують не лише банківські відсотки по кредитах на довгий термін, а й відсоткові ставки інших гравців на ринку мікрокредитування.

Це пов’язано з кількома причинами: в першу чергу, найголовнішим фактором при розрахунку ставок за позиками є ризики, які бере на себе ГоуФінГоу, надаючи послуги беззаставного кредитування.

Крім інших очевидних недоліків усіх мікрофінансових сервісів, як висока ставка та невеликий термін кредитування, компанія має ще декілька мінусів:

👎 на сайті немає конкретних даних про штрафні санкції (конкретна сума відсотку, терміни тощо); 

👎 доволі ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту та про ставки та комісії по наступному кредиту; 

👎 немає цілодобової підтримки та підтримки в популярних месенджерах;

👎 немає програми лояльності; 

👎 немає можливості отримати перший кредит під 0,01%. 

Контакти GoFinGo

Під час користування послугами ГоуФінГоу у клієнта можуть виникнути певні питання.

У таких випадках можна звернутися в службу підтримки компанії.

Номер телефона Служби підтримки GoFinGo:

📞 38(044) 390 30 31

Крім того, компанія має контактний e-mail для розв’язання питань

📩 info@gofingo.ua

ГоуФінГоу – сервіс, створений для того, щоб ви отримали гроші тоді, коли вони необхідні вам найбільше. Компанія намагається зробити отримання позики простим для кожного, при цьому дотримуючись свого основного принципу – допомога повинна прийти моментально, як тільки вона була потрібна. ГоуФінГоу стверджує, що працює чесно і відкрито, не залучає близьких або колег і гарантує захист персональних даних.

Це простий і зручний інтернет-сервіс, який виручить в складній ситуації кожного, хто гостро потребує грошей. У житті трапляються всякі ситуації, і від них ніхто не може бути застрахованим. З огляду на економічну нестабільність, багатьом українцям просто не вистачає коштів на життя.

Відгуки про GofinGo

gofingo кредит

Успішно отримали і погасили онлайн кредит в GofinGo? Отримали кредит, але зіштовхнулися з проблемами в роботі сервісу? Поділіться своїм досвідом, навіть короткий коментар на зразок “Рекомендую / Не рекомендую GoFinGo” може бути надзвичайно цінним для інших потенційних позичальників.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Олександр
    Написаний
    28.06.2022, 15:16
    Олександр

    Сподобалося, що всі умови по кредиту прописані на сайті у відкритому доступі та працює багато офлайн відділень. Я оформлював позику готівкою на 14 днів у розмірі 2000 грн, віддав через 8 днів. Відсотки справді перерахували.