Кредит в Grivni

Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Перший кредит 100 - 15 000
Перший кредит під 0,01% Так
Наша оцінка 5
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Відсоткова ставка 1,50
Термін кредиту 1 - 30 днів
Макс. наступний кредит 100-30 000 грн
Розмір позики 100 - 15 000
Dla zadluzonych Так

Grivni (“Кредит онлайн на карту в один клік”) – це онлайн-сервіс, що дозволяє швидко та без проблем отримати кредит на карту на максимально вигідних умовах. Система інтернет-платформи налаштована таким чином, що при одноразовому поданні заявки на отримання швидкої фінансової позики Ви зможете самостійно обрати для себе найбільш зручний варіант.

Сервіс автоматично підбирає їх на основі отриманих в анкеті даних та виходячи з побажань клієнта (бажана сума кредиту, термін, умови кредитування, а також кредитної історії позичальника).

На сьогоднішній день більше 92% поданих у Grivni заявок на отримання кредитів у різних МФО було схвалено, тож вірогідність отримання позики клієнтом є максимально високою.

Які вимоги до позичальника?

✅ Необхідно бути повнолітнім громадянином України.

✅ Паспорт, код ІПН, номер мобільного телефону та електронна адреса.

✅ Номер рахунку в одному з українських банків (і власна банківська картка).

Як подати заявку, щоб отримати кредит онлайн на карту?

Безперечною перевагою платформи Grivni є максимально зручний та простий спосіб оформлення заявки. Увесь процес займає лише до 15 хвилин та здійснюється виключно онлайн, таким чином Ви економите власний час, а кредит на карту отримуєте вже сьогодні. 

Щоб подати заявку для отримання коштів, Вам потрібно:

1)  Заповнити анкету в сервісі Grivni (ввести необхідні особисті дані).

2)  Ввести бажану суму кредиту та обрати термін кредитування. Система запропонує Вам перелік МФО, серед яких Ви зможете обрати конкретну фінанову організацію з вигідними для Вас умовами кредитування.

3)  Після того, як клієнт обере вигідну для себе пропозицію, подається заявка. Як правило, процес розгляду триває до 20 хвилин.

4) У разі схвалення заявки, користувач повинен пройти верифікацію банківської картки з метою отримання кредитних коштів.

Таким чином, Ви зможете отримати свій перший онлайн кредит без зайвого витрачання часу (усього до 10 хвилин). Все, що Вам потрібно – бути у віці від 18 до 65 років, мати паспорт, код платника податків, e-mail та доступ до платформи через смартфон чи комп’ютер.

Як погасити онлайн кредит в Grivni?

Для цього оберіть один із наведених способів:

 • В особистому кабінеті обраної МФО;
 • В терміналах цілодобового обслуговування;
 • У касі банку на рахунок МФО.

Умови кредитування

Перший кредит:від 100 до 15 000 грн
Термін: до 30 днів
Вік позичальника:    від 18 до 65 років
Спосіб оформлення:онлайн-кредит
Спосіб отримання:гроші на картку / готівкою
Схвалення заявки:  до 10 хвилин
Ставка для першої позики: кредит під 0,00%

Переваги онлайн-сервісу Grivni

👍 онлайн кредит на карту до 10 хвилин;

👍 можливість обрати серед численних МФО саме той варіант, який влаштовуватиме позичальника з огляду на всі критерії його запиту;

👍 перша безпроцентна позика для нових клієнтів;

👍 розгляд заявок здійснюється цілодобово 24/7;

👍 у випадку виникнення труднощів з погашенням можлива пролонгація терміну сплати позики;

👍 кредитування клієнтів від 18 до 65 років (навіть із поганою кредитною історією – інформація про кредитний рейтинг клієнта зазвичай не перевіряється);

👍 сума позики до 15 000 грн терміном на 30 днів;

👍 заявку схвалюють, як правило, до 15 хвилин;

👍 гроші на карту або готівкою;

👍 мінімум документів (все, що Вам потрібно – паспорт, ідентифікаційний код та банківська картка);

👍 доступні реальні відгуки про сервіс.

Що робити, якщо я отримав відмову?

Аби збільшити свої шанси на отримання кредиту онлайн, рекомендуємо Вам подавати заявку щонайменше у трьох-чотирьох фінансових установах, оскільки критерії та умови кредитування в різних компаніях відрізняються.

Слід зазначити, що значно підняти шанс погодження кредиту можна, вказавши своє місце праці, додаткові джерела доходів та інші дані, котрі відображатимуть Ваш фінансовий стан. Також радимо почитати відгуки інших клієнтів про співпрацю з даними фінансовими компаніями.

Поширені запитання

Як бути впевненим, чи можу я отримати кредит?

Вам всього лиш потрібно пройти реєстрацію на сайті Grivni (обравши між однією чи декількома кредитними установами) та дочекатися відповіді сервісу.

У якому місті я можу отримати кредит онлайн?

В будь-якому населеному пункті України.

Які вимоги до клієнтів, щоб отримати онлайн кредит на карту?

Все, що Вам необхідно: банківська карта, паспорт та код платника податків, електронна пошта. Заповніть заявку на сайті, й через невеликий проміжок часу із Вами зв’яжеться консультант.

Як отримати гроші?

Онлайн-сервіс Grivni безпосередньо не є МФО, а лише платформою, що допомагає обрати вдалий варіант кредитування, зручний та вигідний саме для Вас. Все, що стосується умов кредитування, договору та інші деталі слід обговорювати конкретно з тією мікрофінансовою організацією, з якою клієнт підписує онлайн-договір. Після підписання угоди фінансова установа, що є партнером сервісу, перераховує гроші на карту позичальника, чи надає кредит у готівковому вигляді (його можна отримати у відділенні Нової Пошти).

Чи є додаткові вимоги погодження та отримання позики?

Розраховувати на отримання позики з допомогою даного сервісу можуть особи без офіційного працевлаштування, з низьким рівнем заробітної плати чи мінімальним трудовим стажем. Також не є обов’язковою наявність постійної реєстрації чи місця прописки та довідки про доходи.

Grivni кредит: відгуки про сервіс

Відгуки про роботу сервісу Ви можете знайти на сайті grivni.com.ua. Перед тим, як підписувати договір з будь-якою із запропонованих сервісом компаній, детально прочитайте всі умови кредитування та з’ясуйте те, про що Вам хотілося б знати заздалегідь. 

Відгуки про сервіс Grivni:

⭐⭐⭐⭐⭐
“Все, що потрібно, щоб знайти МФО і оформити кредит через Grivni, це паспорт та електронну адресу. Зручно і вигідно, адже Вам пропонують перелік компаній, серед яких потрібно лиш обрати ту, що Вам найбільше підходить.”

⭐⭐⭐⭐⭐
“Мою заявку було схвалено до 10 хвилин, а гроші я отримала у зручний спосіб, безпосередньо на карту. Мені схвалили досить великий розмір позики – 12 000 грн. Сервіс зрозумілий і не складний у користуванні.”

⭐⭐⭐⭐⭐
“Хотя я нахожусь в пенсионном возрасте (65 лет), брала в компании свой первый кредит на карту сроком от 1 до 30 дней на сумму 10 000 грн. Первый кредит под 0,01%. Все очень выгодно.” 

⭐⭐⭐⭐⭐
“Получила свой первый кредит на 8 000 грн. Можно взять деньги на срок от 1 до 30 дней. Заявку одобряют всего лишь за 15 минут (при условии, что Ваш возраст от 18 до 65 лет), а первый кредит – под 0,00%. “

⭐⭐⭐⭐⭐
“Мені вдалося взяти позику і розмірі 14 000 грн на вигідних умовах. Однозначно рекомендую.”

4.5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Юрій
  Написаний
  21.07.2022, 12:28
  Юрій

  Про Grivni я дізнався через мого колегу. Він оформив позику: гроші на карту, витративши при цьому мінімум часу і отримавши пропозицію з найбільш зручними умовами. Мені також вдалося взяти кредит, не виходячи з дому на комфортний термін.

Умови кредитування Grivni