Гроші до зарплати – як отримати

гроші до зарплати в мфо

Якщо попередня зарплата потроху закінчується, а до наступної ще декілька тижнів, не завжди потрібно починати заощаджувати, тим паче на продуктах харчування. Ви можете зберегти свій стиль життя, отримавши невелику позику в мікрофінансовій організації. Гроші до зарплати в кредит – одна з найпоширеніших опцій МФО, яка дозволяє отримати на карту або на руки порівняно невелику суму з умовою її повернення найближчим часом.

Для позичальника головною перевагою є полегшене кредитування та лояльні умови до повернення коштів. І головне – обрану суму ви можете отримати у найкоротші терміни, наприклад, за 10 хвилин. А віддати вже після отримання зарплати.

Гроші до зарплати – чому саме МФО?

Якщо вам потрібні гроші до зарплати, і це порівняно невелика сума, яка знадобиться на оплату продуктів і комунальних послуг найближчими днями, краще відмовитися від походу в банк. Отримання кредитів у таких установах може бути ускладнене зайвими перевірками, очікуванням відповіді тощо.

Позичати у своїх знайомих чи родичів – теж не найкраще рішення. Це може лише зіпсувати теплі стосунки, як часто трапляється, коли мова заходить про повернення боргу.

Саме тому найбільш оптимальним рішенням стає звернення до мікрофінансових організацій, які мають окрему опцію – надання коштів до зарплати на нагальні потреби. Вам не доведеться проходити тривалі перевірки, система швидко просканує інформацію і за відсутності серйозних проблем з боргами видасть мікрокредит. Вам достатньо просто залишити базову інформацію про себе. До того ж МФО дозволяє отримати потрібну суму, навіть не виходячи з дому – через сайт компанії.

Умови отримання грошей до зарплати

Як отримати гроші до зарплати через мікрофінансову організацію? Для цього потрібно бути повнолітньою особою – кредити людям, які не досягли 18-річного віку, не можуть видаватися згідно з законами України.

Також для отримання мікропозики вам потрібно:

  • бути громадянином України;
  • вказати свої реальні дані, включно з активним номером телефону;
  • мати на руках карту будь-якого банку, зареєстровану на ваше ім’я (в деяких МФО можна отримати гроші готівкою в офісі компанії).

Далі все просто – оберіть МФО, якій ви можете довіряти, та обов’язково вивчіть усі умови, які пропонує компанія. Для мікропозик це зазвичай:

  • термін повернення коштів – до 30 днів;
  • відсоткова ставка від 0% до 3%;
  • максимальний розмір позики – до 30000 грн.

Гроші до зарплати – етапи отримання мікрокредиту

отримати кредит в мфо

Давайте детальніше розберемо процедуру отримання мікрокредиту до зарплати. Вона складатиметься з таких етапів:

  1. Перехід на сайт компанії та вибір потрібної вам суми. МФО зазвичай готові надати мінімальні суми – до 30000 грн.
  2. Вивчення актуальних вимог і ретельне прочитання договору.
  3. Складання заявки – потрібно буде вписати свої паспортні дані, ІПН, номер мобільного телефону.
  4. Розгляд заявки. Працівники витрачають на це кілька хвилин: їм потрібно перевірити актуальність даних і вашу кредитну історію.
  5. Підтвердження, після якого ви можете отримати кошти на карту вже протягом 1-2 хвилин.

На цьому все – ніяких поручителів, тривалих очікувань чи безпідставних відмов.

Основні рекомендації щодо отримання та повернення коштів

Якщо вам потрібно вперше в житті оформити мікрокредит до зарплати, ретельно вивчіть увесь процес. По-перше, передивіться свою кредитну історію — якщо вона зіпсована попередніми заборгованостями, шукайте компанії, які не дивляться на цей фактор.

По-друге, не потрібно вигадувати ніякої інформації – надавайте працівникам МФО лише актуальні дані, щоб не отримати відмову і не потрапити до чорного списку компанії.

Який варіант кредитів вибрати? Якщо ви берете мікропозику вперше та не плануєте більше стикатися з подібною процедурою, оберіть компанію, яка пропонує безвідсотковий кредит до зарплати. Такі умови часто актуальні для тих, хто вперше звертається до МФО.

За умови, якщо ви плануєте надалі користуватися послугами МФО, придивіться до компаній, які пропонують лояльні умови для своїх постійних клієнтів. Так, наприклад, деякі організації знижують ставки з кожною новою мікропозикою за умови, якщо всі виплати відбуваються вчасно.

Що робити, якщо вам не вдається вчасно погасити мікрокредит? Часто буває так, що зарплату затримують або ж відбуваються інші непередбачувані події: звільнення з роботи, хвороба, несподівані витрати тощо. У такому разі не можна просто уникати сплати мікропозики та ховатися від МФО. Краще звернутися до представників компанії та зробити реструктуризацію: оформити відстрочку чи пролонгування кредиту.

Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.