Куди звертатися, якщо терміново потрібні гроші до зарплати?

Гроші до зарплати

На жаль, ніхто не застрахований від невчасної виплати зарплати чи соціальних виплат. Що робити в такій ситуації?

Взяти кредит в банку досить проблематично. Це може зайняти не один день, потрібно підтвердити свою платоспроможність і мати добру кредитну історію.

Позичати гроші в друзів чи знайомих? Можливо, але зазвичай людям незручно звертатися за фінансовою допомогою до знайомих.

Одним з найоптимальніших варіантів, як отримати гроші до зарплати без зайвого стресу і клопотів, є мікрокредитування, яке розвивається на ринку фінансових послуг шаленими темпами.

Чи є альтернативи, якщо терміново знадобилися гроші до зарплати?

Звичайно, окрім мікрофінансових установ, можна звернутися в банк, ломбард або позичити гроші в друзів чи знайомих.

Проте кожен з цих варіантів має недоліки. Розглянемо, чим мікрокредит кращий за позику в банку, ломбарді чи в друзів.

Чим мікрокредит кращий за кредит в банку?

гроші до зарплати де взяти

Банки проводять повну перевірку клієнта, і вимагають пакет документів, який би підтверджував платоспроможність клієнта і його фінансовий стан. 

Через високий рівень конкуренції мфо (мікрофінансові організації) постійно вдосконалюють свої сервіси з метою мінімізувати час для отримання позики, пропонують вигідні відсоткові ставки, насамперед для приваблення нових клієнтів.

За посередництвом мікрофінансових установ гроші до зарплати на картку онлайн можна отримати за лічені хвилини, цілодобово, в тому числі у вихідні та святкові дні.

Для клієнтів це дуже зручно, адже не потрібно відвідувати відділення банків, займаютися збором великої кількості документів і довідок, простоювати в довгих чергах. Це дає можливість отримати гроші до зарплати на банківську карту без відмови (90% схвалення заявок) в будь-якій точці України.

На відміну від банків, у мікрофінансових установах кредит можна отримати без офіційного працевлаштування, кредити видають студентам, пенсіонерам і мамам в декреті.

Гроші до зарплати будуть на вашій картці за 15 хвилин, а при повторному зверненні навіть швидше.

Чим мікрокредит кращий за позику в ломбарді?

гроші до зарплати де взяти

Ломбарду необхідно надати свою улюблену річ в якості застави, при цьому відсотки за користування не набагато нижчі ніж в мфо (мікрофінансових організаціях).

Але головним мінусом, є обов’язкове відвідування відділень, що не завжди можливо в робочий час, а також доведеться витратити час.

Чим краще взяти гроші до зарплати мфо ніж позичати гроші в друзів?

гроші до зарплати де взяти
Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.