Кредит від Izibank [Ізібанк]

Пропозиція неактивна

Розмір позики 500 - 200 000
Dla zadluzonych Ні
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 70 років
Наша оцінка 4,50
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Відсоткова ставка 3
Макс. наступний кредит 500-200000 грн
Перший кредит 500 - 200 000
Перший кредит під 0,01% Так
Термін кредиту 1 - 62 днів
ізібанк кредит

Восени 2020 року на ринку України з’явилася фінансова установа, яка до цього часу не мала аналогів. Банк або мікрофінансова компанія Izibank пропонує інноваційне та сучасне рішення — можливість отримати фінансові кошти через мобільний додаток за допомогою випуску кредитної картки чи створення віртуального рахунку. Це не всі можливості установи. Для постійних клієнтів тут діють вигідні акції, знижки, грамотно розроблена система кешбеків.

Служба підтримки клієнтів працює цілодобово, у режимі онлайн. Компанія активно співпрацює з іншими фінансовими установами. Діє прозоро — просто так не нараховує комісій та відсотків. Спробуємо розібратися детальніше.

ізібанк додаток

Хто може отримати кредит у МФО Izibank

Почнемо з того, що свою діяльність МФО Izibank розпочав у 2011 році, коли одержав ліцензію на право ведення фінансової діяльності від Національного банку України. На сьогодні компанія пропонує:

 • Отримати кредит на віртуальний рахунок з подальшим отриманням пластикової картки.
 • Оформити пластикову картку з кредитним лімітом та без.
 • Оформити депозит — його безпека гарантується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Цими коштами можна розраховуватися у будь-якій валюті, зокрема за кордоном. Компанія пропонує користуватися своїми фінансовими продуктами у 77 країнах світу. Кредити у МФО Ізібанк видаються лише резидентам України, які мають стабільний дохід та прописку на території країни.

Як отримати позику Izibank: список документів

Щоб отримати кредит, мікрофінансова організація Izibank пропонує завантажити мобільний додаток на Android або iOS. Для реєстрації у програмі потрібні особисті дані:

 • Реєстраційна інформація з паспорта. Потрібна для заповнення анкети, і надається адміністрації банку.
 • Номер ідентифікаційного коду. ІПН вводиться при оформленні заявки, без пробілів, також надається в оригінальному вигляді.
 • Вік. Фінансова установа співпрацює лише з громадянами, які досягли 18 років, але не старше 70 років.
 • Розмір прибутку. Джерело доходу не важливе, банк не вимагає довідок, головне — воно має бути стабільним. Тому оформити кредит або скористатися іншими продуктами зможуть практично всі охочі.

У момент реєстрації мікрофінансова організація Ізібанк також запропонує заповнити коротку анкету, де вказуються всі дані, які не вказані у документах, що підтверджують особу та статус платника податків.

Отримання позики у МФО Ізібанк: коротка інструкція

Спочатку підготуйте документи. Їх потрібно відсканувати чи якісно сфотографувати. Потім:

 • Паспорт та ІПН завантажуються у систему. Попередньо потрібно пройти просту процедуру реєстрації. Для цього вкажіть номер телефону або електронну пошту, введіть зручний пароль, який ви точно запам’ятаєте.
 • Після того, як всі дані повноцінно завантажилися у систему, клієнту миттєво надається віртуальна карта Izi. Початковий капітал на ній становитиме 1000 грн, однак лімітом можна керувати через налаштування, підвищуючи до 200 000 грн або не встановлювати його взагалі.
 • Пластикова карта МФО Izibank відповідає стандарту MasterCard World Contactless. Але якщо клієнту потрібно, то компанія готова випустити іменний продукт будь-якого стандарту.

Відсоткові ставки та переплата в МФО Izibank

ізібанк умови

Спочатку компанія пропонує оформити кредит без певних термінів виплати, співпраця обмежується лише стандартним терміном дії. Тут запроваджено мінімальний розмір оплати боргу, який становить 5% від взятої суми, але не менше ніж 100 грн на місяць. Щоб виплатити основну частину, до 5% слід додати ще 3,08% суми. Тому порахувати переплату просто, достатньо додати поточні відсоткові ставки. Але, якщо ви хочете виплатити борг у МФО Izibank якнайшвидше, слід зараховувати гроші на картку великими сумами, що перевищують ліміти.

Як погасити позику у МФО Izibank

Процес погашення боргу простий і зрозумілий кожному — потрібно перевести потрібну кількість коштів на рахунок картки з іншого рахунку або поповнити картку через банкомат, термінал для оплати. Онлайн транзакції, як правило, здійснюються швидко, у день переказу. У разі потреби слід звернутися до служби підтримки.

Якщо виникла потреба, можна звернутися до відділень різних мікрофінансових організацій, Ізібанк працює через КредитМаркет і Таскомбанк. Тут же можна замовити пластикову картку та забрати її у будь-який зручний час.

Причини відмови у кредиті та дострокове погашення боргу у МФО Izibank

Банк пропонує можливість дострокового погашення боргу. Для цього достатньо сплачувати по кредиту більшими сумами ніж встановлені ліміти. Після погашення картка залишається активною, коштами можна буде скористатися у будь-який зручний час.

У деяких випадках організація відмовляє у співпраці, якщо:

 • Відкрите судова справа щодо клієнта, як боржника.
 • У клієнта погана кредитна історія у банку.
 • Скани документів не відповідають даним, введеним в анкеті.

Як продовжити кредитний договір МФО Izibank, штрафи за прострочення

У разі наявності прострочення мінімального платежу компанія нараховує пеню у розмірі 3,6% на день. Тому, по суті, МФО Izibank не пропонує послуги продовження, а лише уточнює, що мінімальний відсоток має бути виплачений. Примітно, що організація пропонує погашати відсотки лише після закінчення пільгового періоду, він становить 62 дні.

Переваги МФО Izibank

Істотною перевагою МФО Izibank вважається великий вибір акційних пропозицій, наприклад:

 • Кешбек 1% на всі покупки, а також 2% від витраченої суми повернеться у п’ятницю, але за умови, якщо гроші перераховані на розваги. 2% перераховується під час оплати послуг у ресторанах, кафе, клубах, кіно, боулінгах.
 • Також можна вибрати кешбек на певні категорії — вибір можна зробити в Особистому кабінеті.
 • Нараховуються відсотки на залишок коштів, але за умови, що немає прострочок та сума перевищує 100 грн.

Аналізуючи відгуків від клієнтів про МФО Izibank, безперечними перевагами є:

 • Швидка реєстрація віртуальної картки. За потреби компанія оперативно доставить або надішле клієнту реальну пластикову картку.
 • Великий діапазон кредитного ліміту.
 • Можливість отримання індивідуальних пропозицій, якщо користуватись послугами постійно.
 • Вигідні умови погашення.
 • Широкий вибір фінансових операцій.
 • Постійна підтримка менеджерів.
 • Відкриття за одним рахунком у різних валютах — гривнях, доларах, євро. За необхідності проводиться обмін валют за чинним курсом на момент оформлення операції.

Підвищуємо довіру у МФО Izibank

Мікрофінансова організація Izibank відома своїм демократичним ставленням до позичальників. Проте ті, хто постійно користується послугами, має можливість суттєво підвищити свій рейтинг шляхом регулярної сплати наявного боргу. Ось що рекомендують експерти:

 • Якщо ви користуєтеся кредитними грошима, намагайтеся швидко погасити чинний борг — найкраще вкладатися у термін пільгового періоду.
 • Використовуйте кредит повторно, активно задіявши картку в оплатах за покупки, перерахування за комунальні послуги та інші цілі. Izibank лояльніше ставиться до активних клієнтів.
 • Беріть участь в акціях і спеціальних пропозиціях, це дозволить підвищити особистий рейтинг. Як наслідок, компанія може ухвалити рішення про підвищення кредитного ліміту вище за початковий або запропонує знижку на якусь послугу.
 • Не допускайте прострочення, якщо заплатити потрібну суму за боргом і відсотковою ставкою не виходить, краще сплатити мінімальний платіж. Таким чином, репутація клієнта залишиться позитивною.

Особистий кабінет МФО Izibank

Згідно з відгуками про МФО Izibank, на офіційному сайті компанії можна виконувати такі завдання:

 • Аналізувати свої доходи та витрати.
 • Проводити транзакції на інші карти.
 • Поповнювати мобільний, переказувати комунальні платежі без комісій.
 • Вибирати, в яких акціях клієнт буде брати участь та який кешбек він хоче періодично повертати.

Проводити валютообмін і знімати готівку через будь-які банкомати, якщо оформлена пластикова картка, безкоштовно.

Є функція тимчасової “заморозки” картки. На відміну від блокування картки, вона дозволяє у будь-який час активувати всі функції. Наприклад, якщо терміново знадобилися кошти.

Можливість у будь-який час отримати розгорнуту інформацію про наявний кредит: терміни погашення, проведені платежі, пільговий період тощо.

 • Здійснювати банківські перекази за реквізитами — безкоштовно, але за умови транзакції суми не більше ніж 10 000 грн.
 • До особистого кабінету МФО Ізібанк надходять інформаційні повідомлення від адміністрації, а також індивідуальні вигідні пропозиції. Такими можуть бути, наприклад, можливість участі в акції за пільговою основною відсотковою ставкою, яка становить 0,01% і пропонується лише активним і постійним клієнтам, які використовують картку Izi понад 1 рік. Всього в Особистому кабінеті є 25 різних операцій.

Контакти Izibank

Якщо у вас є питання щодо роботи банку, можна звернутися на його офіційний сайт або зв’язатися з консультантами за телефонами гарячих ліній — +380 44 224-67-27 або 0 800 605-005. Організація зареєстрована у Києві, по вулиці Симона Петлюри, будинок 30. Служба підтримки банку працює в режимі 24/7, з нею можна зв’язатися через офіційний сайт або програму, написавши в чат. За потреби можна написати інформаційний лист на e-mail hello@izibank.com.ua.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Каріна
  Написаний
  15.06.2022, 09:21
  Каріна

  Оформити віртуальну карту в Izibank дуже просто: не потрібно стояти у довгих банківских чергах і готувати купу документів. Спочатку довго розбиралася, як користуватися програмою, але служба підтримки у чаті швидко зорієнтувала мене.