Кредит від Kf.ua [КФ.юа]

Пропозиція неактивна

Макс. наступний кредит 500-22000 грн
Вік позичальника 18 - 65 років
Наша оцінка 4,30
Термін кредиту 5 - 30 днів
Метод виплати на карту
Перший кредит під 0,01% Ні
Час виплати 15 хвилин год
Перший кредит 500 - 17 000
Відсоткова ставка 1,80
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні

KF.UA – МФО (мікрофінансова компанія), що надає кредити користувачам віком від 18 років. Установа існує з 2012 року та має позитивні відгуки від користувачів з більш ніж 20-ти областей України. З допомогою KF.UA За лічені хвилини можна отримати потрібні кошти в кредит на карту, потративши при цьому не більше, ніж 30 хвилин свого часу.

Чому вигідно брати гроші в кредит у KF.UA?

👍 лояльні умови, доступна велика сума позики, понижена відсоткова ставка для нових позичальників;

👍 передбачено кілька груп програми лояльності для постійних клієнтів МФО КФ.ЮА;

👍 легко і просто сплачувати заборгованість обраним Вами способом;

👍 заявку на кредит в КФ.ЮА оперативно опрацьовують (до 20 хвилин);

👍 гарантовано повний захист персональних даних користувача;

👍 ймовірність отримати кошти в кредит, маючи погану історію кредитування в банках;

👍 наявність пільгового періоду та пролонгації користування кредитними коштами;

👍 отримайте гроші на будь-яку банківську картку в режимі онлайн (довільного банку, карткою якого Вам зручно користуватись);

👍 щоб підписати договір, не треба їхати у відділення, електронний договір прийде на Ваш e-mail

переваги кфюа

На яких умовах відбувається кредитування споживачів МФО КФ.ЮА?

1. Кредитний пакет «Стандарт»

Розмір позики – від 1 000 до 15 000 грн на термін 5 – 30 днів. Якщо позичаєте кошти вперше, то процентна ставка буде становити 0,01% в день.

2. Пакет «Зручний»

Цей пакет передбачає збільшення терміну повернення коштів.

Мінімальна сума кредитних коштів – 5 000 грн, а максимально Ви отримуєте 15 000 грн терміном до 65 днів. Добова ставка – до 1,59% в день (для постійного користувача).

Даний пакет доступний лише тим клієнтам, які регулярно користуються послугами від компанії KF.UA.

3. Пакет «Пенсійний»

До 7 000 грн, знижена відсоткова ставка 1,39% в день, термін – до 30 днів.

Що потрібно, щоб оформити кредит на карту в КФ.ЮА?

👉 За допомогою кредитного калькулятора оберіть ту суму, яку Ви хочете позичити, зазначивши також бажаний термін кредитування.

👉 Надайте всі необхідні дані про себе та прикріпіть фото документів. Також Вам знадобиться веб-камера чи селфі-камера для верифікації Вашого обличчя (і співставлення його з фото на Ваших документах).

👉 Здійсніть прив’язку банківської картки та вкажіть адресу Вашої електронної пошти (e-mail).

👉 Дочекайтесь перевірки даних та позитивного рішення щодо Вашого запиту на онлайн кредит.

👉 Підпишіть договір, отриманий на e-mail за допомогою коду з SMS-повідомлення. Гроші повинні бути у Вас протягом 5 хвилин.

Загалом уся процедура займає до 20 хвилин часу.

Кому доступні позики в KF.UA?

Потенційними клієнтами МФО KF.UA можуть стати повнолітні громадяни України віком до 65 років, в тому числі студенти, пенсіонери, безробітні особи (однак для такої категорії споживачів доступною буде мінімальна сума позики). 

Що потрібно

✅ паспорт

✅ код платника податків

✅ банківська картка

✅ мобільний телефонний номер

✅ інтернет

Що не потрібно

– довідка з місця роботи

– обов’язково хороша кредитна історія

– поручителі

Не важливим є Ваше місцезнаходження, населений пункт чи інші фактори. Варто лише мати необхідні документи та доступ до мережі інтернет. Таким чином Ви отримуєте змогу оформити позику максимально швидко і зручно.

Якщо завку відхилено

Не поспішайте опускати руки. Часто буває, що клієнт поспіхом заповнює анкету, припускаючись помилок в особистих даних. Тому слід ретельно перевіряти правильність внесеної інформації перед підтвердженням, адже навіть невелика помилка в анкеті унеможливлює схвалення заявки, позаяк система не зможе ідентифікувати Вас як реальну особу.

При виникненні будь-яких запитань звертайтесь у цілодобову службу підтримки користувачів компанії. Телефон служби підтримки, адреса компанії, та інша контактна інформація знаходиться в розділі Контакти.

Особистий кабінет КФ.ЮА

В особистому кабінеті користувач може знайти всю необхідну інформацію про кредит, відслідкувати статус платежу, нараховані відсотки чи пеню. Тут же можна оплатити позику (частково чи повністю) та пролонгувати користування кредитом. Для входу – пройдіть авторизацію на сайті компанії, вказавши логін та пароль користувача.

Що потрібно знати про пролонгацію?

Клієнтові завжди доступна можливість продовжити термін користування кредитними коштами на 10, 20 чи 30 днів. Послуга може бути використана кожним користувачем, незалежно від того, скільки разів він звертався в компанію (та навіть якщо звернувся вперше).

Для підключення пролонгування достатньо буде сплатити фактично нараховані відсотки, що гарантуватиме Вашу відповідальність та платоспроможність. Оформити послугу можна в декілька кліків, через особистий кабінет KF.UA на сайті. 

☝ Пам’ятайте, що слід вчасно сплачувати нараховані відсотки, інакше Ви порушуєте умови, передбачені договором. Це послугує приводом для застосування суворих штрафних санкцій, а в подальшому – значно погіршить кредитну історію та стосунки з іншими фінансовими організаціями.

За умови несвоєчасної сплати чи порушення кредитної домовленості, відсоток за користування зросте на 2,5% за кожен день користування позикою.

Як погасити заборгованість в KF.UA?

Погашуйте заборгованість просто, за лічені хвилини, зручним для Вас способом:

 • через особистий кабінет (за допомогою банківської картки)
 • через термінал Приват24, або iBox
 • через одне із відділень компанії KF.UA
 • розрахунок у відділені будь-якого банку, вказавши реквізити компанії

З KF.UA – вигідно! Акції та знижки на кредит в КФ.ЮА

Що частіше Ви співпрацюєте з компанією, тим більше зростає Ваш кредитний рейтинг. Окрім того, Вам стають доступними різні пакети кредитування з максимально вигідними умовами, зниженою ставкою та більшим розміром позики. 

Для постійних клієнтів передбачено регулярні акції, розіграші бонусів, святкові промокоди на знижки до – 99% на ставку для повторного кредиту.

Слідкуйте за акціями та новинами від МФО KF.UA на офіційному сайті та в соціальних мережах компанії, де можна знайти найсвіжішу інформацію про промокоди та акції.

Контактні дані

🌐 Сайт: https://kf.ua/

📞 Телефон: 0 800 30 08 83

📍 Адреса: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6А

📩 E-mail: info@kf.ua

Kf.ua відгуки про компанію

⭐⭐⭐⭐
«Оформила кредит на карту на суму 5 000 гривень до зарплати, бо терміново знадобились гроші на лікування. Кредит, справді, виручив, проте є і мінус – постійні дзвінки від представників інших фінансових компаній, що вказує на поширення особистих даних клієнтів».
Анна К.

⭐⭐
«Сайт не працював, я не міг 2 дні увійти в особистий кабінет КФ.ЮА, щоб внести сплату. Служба підтримки клієнтів– недоступна. Тож коли мені зателефонували, що в мене наявне протермінування по кредиту, довести що-небудь було нереально. Не рекомендую користуватись послугами компанії, бо це переплата майже вдвічі!»
Олексій А.

⭐⭐⭐
«Дуже висока відсоткова ставка і шалені відсотки, якщо кредит протерміновано хоча б на день. Домовитись про лояльніші умови, на жаль, не вийшло. Хоча мінімальну суму отримати таки вдалося. Не розраховуйте отримати більше, ніж 4 000 гривень при наявності негативного кредитного досвіду з іншими компаніями, простроченнями і т.д. Можливо, це не найгірша мфо, але і не найкраща. Тому скоріше не рекомендую, ніж рекомендую. Відгуки про компанію в інтернеті 50/50. Якщо всі інші мфо відмовляють і не схвалюють заявки, то можна спробувати отримати кредит тут». 
Влад Л.

⭐⭐⭐
"Перед тем, каз взять кредит, внимательно изучил отзывы о мфо на просторах Интернета и их сайт. Может быть, мой отзыв тоже будет кому-нибудь полезный. Условия кредитирования на сайте и условия в договоре немного отличались. Возможно, информация на сайте не оновляеться вовремя, а может быть они вводят клиентов в заблуждение. Сумма переплаты конечно оказалась большей, чем я ожидал, но вариантов не было, поскольку другие фирмы отказали. Вобщем никому не советую пользоваться услугами мфо, если в этом нет крайней надобности. Если без вариантов, то можно брать, но внимательно читайте условия и вовремя погашайте долг".
Иван В.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Катерина
  Написаний
  21.07.2022, 11:31
  Катерина

  Послугами KF.UA наша родина користується далеко не вперше. Ми цілком задоволені обслуговуванням, онлайн-сервісом та приємними бонусами у вигляді зниженої відсоткової ставки після пролонгації. Щиро раджу брати тут кредит. Можливо, негативні відгуки пишуть люди, які безвідповідально віднеслися до умов кредитного договору. Якщо нічого не порушувати, все добре, у вас не повинні виникнути проблеми з закриттям кредиту.