Кредит від KoshelOK [КошельОК]

Пропозиція неактивна

Розмір позики 1 000 - 10 000
Dla zadluzonych Так
Наша оцінка 4,40
Макс. наступний кредит 1000-15000 грн
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 75 років
Відсоткова ставка 2,20
Перший кредит 1 000 - 10 000
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
кошельок онлайн кредит

Мікрофінансова організація KoshelOK вважається однією з найнадійніших на ринку фінпослуг. Компанія надає послуги зі споживчого кредитування, а саме позики у розмірі до 15 тис. грн на період не більше ніж 65 днів.

МФО КошельОК було створено у 2016 році, свідоцтво про реєстрацію — ФК № 814. Організація започаткувала свою роботу відповідно до наступних принципів:

 • Лояльне ставлення до нових клієнтів.
 • Простота оформлення позики.
 • Розширені можливості постійних клієнтів.

Мікрофінансова організація KoshelOK — легальна компанія, яка діє лише відповідно до чинного законодавства України.

програма лояльності знтжки кошельок
Програма лояльності КошельОк

Хто може отримати кредит у МФО KoshelOK

МФО KoshelOK видає позики лише резидентам України. Водночас важливо, щоб позичальник мав реєстрацію на території країни та відповідав віку — від 18 до 75 років. Проте існує ймовірність відмови у кредитуванні. Подібні ситуації трапляються рідко, наприклад, у випадках:

 • Якщо позичальник вже має чинний кредит у мікрофінансовій організації.
 • У випадку, коли позичальник уже співпрацював з КошельОК, але мав прострочення.
 • Якщо дані паспорта не відповідають дійсності.

Крім того, оформлення позики передбачає наявність у фізичної особи банківської картки, яка має належати лише позичальнику. Для цього потрібна процедура верифікації, інакше кредит можуть не надати. Як показують відгуки, КошельОК також може не схвалити заявку, якщо є позики або наявні прострочення в інших МФО.

Список документів та процедура оформлення позики у МФО KoshelOK

Перш ніж оформити кредит, необхідно визначитися із сумою та терміном кредитування. Потім можна розпочати формуванню заявки, цей процес займає мінімум часу, потрібно заповнити анкетні дані на головній сторінці сервісу. Вся процедура через сервіс МФО Гаманець проходить в наступному порядку:

 • Виберіть необхідну суму та тривалість послуги, а потім натисніть “Отримати кредит”. Відкриється вікно “Додаткова інформація”, тут потрібно вказати сімейний стан та кількість дітей, освіту.
 • Далі вкажіть кілька контактів, які будуть поручителем, але за необхідності виступатимуть як рекомендаційні особи. У контактах потрібно написати, ким вам доводиться фізична особа, її телефон, прізвище, ім’я та по батькові.
 • Після цього необхідно заповнити особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер ІПН без пробілів і дату народження.
 • Потім вказується адреса електронної пошти та точний номер мобільного телефону. На цьому етапі обов’язково поставте “галочку” про те, що ви погоджуєтеся на обробку персональних даних. Тільки тоді на вказаний мобільний телефон прийде SMS-код з чотирьох цифр, введіть та продовжіть заповнення анкети.

Які ще дані надаються в МФО КошельОК

Тепер сервіс МФО KoshelOK запропонує відповісти на питання та ввести дані:

 • Ким ви працюєте.
 • Який орієнтовний дохід на місяць.
 • Де зареєстровані, повна адреса: область, місто, будинок, вулиця, квартира.
 • Повні паспортні дані: серія, ким видано, номер паспорта, дата видачі.

Також потрібно вибрати тип паспорта — старий чи новий. Якщо ви звертаєтеся вперше, необхідно завантажити документи, бажано, щоб це були високоякісні фото або скани:

 • Перша фотографія — це початкова сторінка паспорта.
 • Потім фото майбутнього позичальника з паспортом.
 • Далі — фото паспорта, друга сторінка.
 • Четверте фото — сторінка паспорта з пропискою.
 • П’яте фото — ІПН.

Мікрофінансова організація KoshelOK також попросить вказати суму витрат на місяць на всю сім’ю та дату майбутнього доходу (зарплатні).

МФО вимагатиме вказати мету кредиту. Потрібно написати будь-яку причину: ремонт, термінові покупки тощо.

Верифікація банківської картки KoshelOK

Щоб отримати гроші, потрібно підтвердити належність картки до позичальника. Для цього вводиться точний номер CVV, термін служби картки та її повний номер. Потім натисніть “Перевірити” і на карті буде заблоковано певну суму, зазвичай це від 1 до 6 грн, вона вводиться у спеціальне вікно на сторінці сервісу МФО KoshelOK. Якщо верифікація пройшла успішно, через деякий час сума буде доступна для зняття.

За підсумками заповнення заявки ще раз вкажіть термін позики, суму, натисніть “Далі” та чекайте на рішення за запитом.

Зверніть увагу, у процесі розгляду заявки працівники МФО можуть зателефонувати та запросити будь-яку додаткову інформацію.

Як порахувати переплату в МФО KoshelOK, чинні відсоткові ставки

Кожному, кого зацікавив кредит у МФО KoshelOK, пропонується попередньо розрахувати повну суму до повернення в режимі онлайн. Для цього можна використовувати калькулятор, розміщений на сайті організації. Щоб дізнатися вартість позики, достатньо пересувати бігунки “Сума кредиту” та “Термін кредиту” у потрібному напрямку. Відсоткові ставки за кредитами у МФО КошельОК варіюються та залежать від того, чи клієнт звертався раніше.

 • Звертаючись вперше, позичальник може оформити кредит від 500 грн до 2500 грн терміном від 7 до 30 діб зі ставкою 0,01% на день. Таким чином, якщо брати 500 грн на 7 днів, то переплата становитиме лише 0,35 грн.
 • Повторний кредит. При оформленні кредиту вдруге та наступні рази, сервіс надає великі позики від 500 до 15000 грн. Проте ставка вже дорівнюватиме 1,62% на день. Таким чином, якщо брати 500 грн на 7 днів, то переплата становитиме 56,7 грн. Також повторні клієнти можуть брати позики терміном від 7 до 65 днів.

Всі можливості повторного кредиту доступні користувачам в автоматичному режимі, оскільки є особистий профіль на сервісі МФО.

Варіанти погашення позики у МФО KoshelOK

Мікрофінансова організація КошельОК пропонує кілька варіантів погашення боргу:

 • Відділення банків України. Потрібно звернутися до будь-якої фінансової установи з реквізитами МФО, у платіжному документі слід також вказати призначення платежу, а саме номер договору. Платіжне доручення можна знайти і роздрукувати в Особистому кабінеті. Банківські перекази можуть опрацьовуватися протягом 1-3 робочих днів.
 • Термінали самообслуговування. МФО KoshelOK співпрацює з будь-якими терміналами, що працюють на території України. Щоб здійснити оплату заборгованості, необхідно знайти назву організації, вказати номер договору. Після внесення коштів буде видано квитанцію, яку слід зберегти до зарахування боргу.
 • На сайті компанії. Оплата провадиться через Особистий кабінет. Для цього потрібно вибрати відповідний пункт. Вкажіть точну суму переказу, необхідну для погашення повного боргу. Кошти спишуться з банківської картки, на яку надходив кредит.
погасити кредит кошельк

Дострокове погашення кредитів у МФО KoshelOK: умови

МФО КошельОК розглядає дострокове погашення кредиту. Водночас жодних додаткових комісій та відсотків сплачувати не доведеться. Можна звернутися до служби підтримки за перерахуванням боргу або розрахувати фактичну заборгованість через налаштування Особистого кабінету.

МФО KoshelOK: продовження договору, штрафи за прострочення

Продовження договору можливе на термін від 7 днів. Водночас клієнту потрібно сплатити відсотки, нараховані за фактичний термін користування грошима. Послуга пролонгації доступна будь-яку кількість разів. У разі, якщо ігнорувати умови договору та допустити прострочення у МФО КошельОК, вона має право нарахувати високі відсотки, а саме:

 • Через 24 години прострочення щоденна комісія зростає до 3%.
 • Через 50 днів компанія нараховує штраф у розмірі 50% загальної кількості боргу.

Зверніть увагу, що МФО не підтримує послугу реструктуризації боргу, тому прострочення краще не допускати.

Чому оформляти кредит у МФО KoshelOK вигідно

мфо кошельок переваги

Відгуки про МФО КошельОК демонструють, що співпраця з цією організацією дуже вигідна. Більшість клієнтів задоволені результатами співпраці з цією організацією та виділяють такі переваги:

 • Для оформлення позики потрібен лише документ, що засвідчує особу, тобто паспорт, а також ІПН.
 • Заявки розглядаються у термін трохи більше ніж 15 хвилин — це час з урахуванням переказу коштів на картку клієнта.
 • Для постійних клієнтів діють спеціальні умови, тобто збільшується ліміт та термін кредитування.
 • Під час співпраці клієнт не помічає жодних прихованих платежів, комісій — сплачує стільки, скільки нараховано.
 • Сервіс МФО KoshelOK доступний цілодобово — 24/7.
 • Ставка 1,62% вважається однією з найнижчих в Україні, тоді як більшість інших МФО пропонують жорсткіші умови. Наприклад, деякі установи встановлюють 2% на день, інколи й більше.
 • На сайті організації є вся докладна інформація про те, як оформити кредит, погасити чи пролонгувати кредитний договір.

Вся детальна інформація про роботу МФО КошельОК опублікована на сайті, тут розміщено реєстраційні, статутні документи, які відкриті для будь-якого користувача:

 • Фінансова звітність.
 • Приклад типового кредитного договору.
 • Правила надання кредитів.
 • Публічна інформація про діяльність підприємства.

Підвищуємо довіру у МФО KoshelOK

Відгуки про мікрофінансову організацію КошельОК свідчать, що підвищити рівень довіри тут досить просто. Потрібно лише оформлювати позики та своєчасно сплачувати їх. Якщо виникли складнощі з виплатою боргу, слід вчасно оформити пролонгацію. Крім того, компанія може надати індивідуальну знижку на відсотки за кредитом, якщо фізична особа звертається за грошима у третій чи наступні рази.

Особистий кабінет МФО KoshelOK

Вся необхідна інформація для позичальника знаходиться в особистому кабінеті сервісу МФО KoshelOK. Зручно, що у режимі онлайн клієнта компанії може дізнатися:

 • Яка сума та у які терміни має бути перерахована на користь кредитора.
 • Якщо була пролонгація та сплачувались лише відсотки, сервіс надає інформацію про графік платежів.
 • Доступна постійна підтримка консультантів з будь-яких питань щодо кредитів.

Вся інформація про акції та індивідуальні пропозиції відправляється у Повідомлення до Особистого кабінету. Наявність профілю на сервісі КошельОК — це можливість повністю контролювати свої позикові кошти.

Контакти KoshelOK

Контакти для зв’язку зі службою підтримки МФО опубліковані на офіційному сайті. З фахівцями можна зв’язатися за телефоном (093) 238 20 20. Організація зареєстрована у Києві, Києво-Святошинському районі.

Відгуки про компанію KoshelOK

Відгуки про мікрофінансову організацію КошельОК здебільшого позитивні. Позичальники цінують оперативність, простоту оформлення кредитів та досвід компанії.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Катерина
  Написаний
  15.06.2022, 09:22
  Катерина

  Оформляла один раз позику у КошельОК на 2000 грн. Все дуже просто: зрозуміло, швидко, нікуди їздити не потрібно. Якщо виникне ситуація, коли знадобляться гроші, скористаюся послугами сервісу ще.