Кредит онлайн без фото на карту. Як пройти ідентифікацію?

Ми підготували рейтинг МФО, в яких можна швидко і безпечно пройти ідентифікацію та верифікацію і отримати кредит онлайн без фото документів.

Останнє оновлення: 5 Грудня 2023
500 - 17 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «
500 - 20 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «
500 - 7 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «
500 - 10 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «
1 000 - 15 000
? Тип позики - "Миттєва позика"
Перший кредит
Ні
? Компанія пропонує знижку 50% на першу позику.
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «
500 - 10 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
» Отримати кредит «

Більшість потенційних клієнтів МФО шукають компанії, де можна взяти кредит онлайн без фото документів, бо це, по перше, швидко, по друге – Вам не доведеться хвилюватися за безпеку персональних даних.

Але через часті випадки шахрайства (коли кредит брали на особу використавши її паспортні дані), на законодавчому рівні МФО зобов’язують здійснювати ідентифікацію та верифікацію особи.

Більшість компаній вже ввели ідентифікацію, а деякі навіть пропонують декілька методів на вибір, і гарантують споживачам 100% захист персональних даних.

Що таке ідентифікація особи та верифікація документів при отриманні кредиту онлайн?

Ідентифікація особи – це перевірка того, чи являється особа, яка бажає взяти кредит онлайн, реальною, а верифікація документів – це перевірка справжності її документів.

Зокрема серед способів ідентифікації й верифікації на даний момент доступні такі:

  • BankID
  • Фото/відео ідентифікація
  • Ідентифікація через додаток «Дія»

На практиці також існують інші способи проходження процесу ідентифікації та верифікації, які не заборонені законодавством, але мають дещо менший або зовсім низький ступінь захисту персональних даних.

Деякі з них мають право на продовження існування, інші ж найближчим часом будуть замінені на вище перелічені.

Саме тому, при здійсненні ідентифікації та верифікації при отриманні кредиту, рекомендовано віддавати перевагу вище згаданим механізмам.

Оскільки вони визначені законодавчо і створені, виходячи з позитивної практики зниження ризиків несанкціонованого використання персональних даних.

Який зі способів ідентифікації та верифікації обрати?

Кожен із зазначених вище способів ідентифікації та верифікації має свої переваги та недоліки. І який саме з них обрати вирішувати Вам.

Якщо Вам спокійніше взяти кредит без фото паспорта, доцільніше буде скористатися ідентифікацією через систему BankID або додаток «Дія». У такому разі відсутня будь-яка передача фото документів.

Якщо банк, до якого підключена Ваша картка, не використовує спосіб BankID, або у Вас нема додатку «Дія», рекомендуємо пройти фотоідентифікацію.

Такий спосіб теж не передбачає передачі документів, клієнт відправляє лише своє фото з паспортом в руках. Таким чином установа, що видає кредит онлайн на карту, може ідентифікувати власника документів.

Як пройти ідентифікацію через BankID НБУ?

кредит без фото через bankid

У клієнта є можливість пройти верифікацію, використовуючи карту та інтернет-кабінет банку, послугами якого він вже користується.

Це досить зручно, ніяких додаткових цифрових підписів на окремих носіях чи додаткового відкриття карткових рахунків в банках.

Банк обов’язково повинен бути учасником системи BankID, таких в Україні більше 35 банків, а клієнт повинен користуватися послугами його інтернет-банкінгу.

Система розроблена на основі найкращих практик передових технологій захисту персональних даних в світі.

Спосіб достатньо надійний, вимагає введення лише особистого логіну та паролю в системі інтернет-банкінгу. Тому лише від клієнта залежить ступінь захисту його даних, а також ймовірність несанкціонованого використання таких даних.

Перевагами способу ідентифікації та верифікації за допомогою BankID НБУ є те, що інформація про клієнта передається кредитній організації в зашифрованому вигляді, стандарти шифрування та захисту якої регламентуються Національним банком.

Даний механізм найбільше підходить для тих людей, які хочуть отримати онлайн кредит на карту без фото документів, і переймаються про безпеку своїх даних.

Як відзначають самі учасники ринку онлайн кредитування, позичальники, що використовують BankID при подачі заявки на отримання онлайн кредиту на карту, з достатньо високою ймовірністю отримують схвалення.

Такий надійний спосіб ідентифікації використовує вже низка сервісів мікрокредитування. Зокрема: E-groshi, Ccloan, Ваша готівочка, Money4YOU, MyCredit, Moneyveo, AlexCredit, Miloan, CreditPlus, Быстрозайм, Loany.

Ідентифікація через додаток «Дія»

кредит без фото через додаток дія

Ідентифікація та верифікація з використанням додатку системи «Дія» підійде для тих, хто хоче отримати кредит на карту без фото документів.

Даний механізм достатньо новий і був запропонований в кінці 2020 року. Але його вже теж можна віднести до досить надійних, оскільки розробником та власником системи «Дія» є держава.

Перевагою такого методу є те, що реалізація механізму ідентифікації та верифікації відбувається шляхом надсилання даних про позичальника з системи «Дія» до системи МФО в зашифрованому вигляді. Це також убезпечує від заволодіння даними шахраями.

Мікрофінансові організації, що вже використовують такий механізм: Moneyveo, Miloan та інші.

Більшість великих та середніх мікрофінансових організацій вже взяли курс на впровадження даного способу ідентифікації. Тому найближчим часом позичальники зможуть пройти ідентифікацію, використовуючи цей дуже безпечний метод.

Переваги і недоліки фотоідентифікації

фотоідентифікація кредит онлайн

Метод фотоідентифікації є більш консервативним. Він знайомий більшості позичальників і застосовують його майже всі компанії, які присутні на ринку мікрокредитування.

Зокрема такі: Dinero, Moneyveo, Zecredit, Качай гроші, Ccloan.ua, E-groshi.com, CashBerry, AlexCredit, Быстрозайм. Forza Credit, Бізнес позика, Loany, Monetka, Kumo, Money4YOU, KF.Ua, Євро гроші, Ваша готівочка, Miloan, CreditKasa, MyCredit, Credit Plus.

Даний спосіб передбачає звичайне надсилання фото з власним паспортом в руках до сервісу мікрокредитування. Позичальник може використовувати документ старого чи нового зразка.

Це допомагає позикодавцю вберегтися від шахраїв та упевнитися в тому, що оформлення кредиту онлайн відбувається реальною особою за власними документами.

Перевагою такого способу є його простота. Недоліком є те, що, незважаючи на використання всіх заходів безпеки щодо захисту даних, все ж залишається незначний шанс отримання їх кіберзлочинцями.

Що таке відеоідентифікація?

відеоідентифікація кредит онлайн

Відеоідентифікація та відеоверифікація фактично передбачає безпосереднє спілкування клієнта з агентом мікрофінансової організації через відеотрансляцію.

Відеоідентифікація не така поширена в практиці, але іноді може застосовуватися як спосіб альтернативний фотоідентифікації.

Даний спосіб ще не впроваджений в низці МФО, оскільки є більш вартісним у обслуговуванні та займає більше часу на проведення ідентифікації, а відповідно підходить переважно класичним банківським установам для видачі звичайних кредитів.

Хоча прогнозується, що в перспективі даний метод може стати також одним з ключових при здійсненні ідентифікації.

Спільним недоліком методу фото та відеоідентифікації є недовіра і небажання клієнтів передавати фото своїх документів.

Більшість людей намагаються уникати сервісів, де необхідна передача фото, і шукають ті сервіси, де можна отримати кредит без фото документів.

Позичальники також не завжди мають можливість підключення до високошвидкісного інтернету, достатнього для відеотрансляції. Тому така ідентифікація не може бути впроваджена як масова найближчим часом.

Які компанії пропонують декілька методів ідентифікації?

МФОBankID“Дія”Фото
ідентифікація
Moneyveo
Miloan
Ccloan
E-groshi
AlexCredit
CreditPlus
Быстрозайм
Loany
MyCredit
Money4YOU
Ваша готівочка

Де отримати кредит онлайн на карту та чому він зручніший від кредиту в банку?

Традиційні банки не дають можливості отримати кредит онлайн на картку, оскільки мають бюрократичну процедуру ідентифікації особи позичальника, перевірку її документів, кредитної історії та досить ускладнену внутрішню процедуру прийняття рішення про видачу кредиту.

Це все витрати часу й сил, які іноді зовсім не мають результату. Крім того такий вид кредитування більше орієнтований на досить значні суми та на довгий термін.

Якщо ви хочете взяти відносно невелику суму на короткий термін, найкращою альтернативою є отримання кредиту на карту в МФО.

В МФО кредит можна отримати як офлайн, так і онлайн без значних витрат часу (5-20 хвилин), що є дуже зручно.

Переважна більшість МФО є значно лояльнішими у порівнянні з банками, надають кредити без довідок про доходи, без призначення застави чи визначення поручителя по кредиту.

При цьому, на відміну від банків, особа яка звертається, щоб отримати кредит в МФО, має можливість пройти більш просту й швидку перевірку своєї особистості та своїх персональних даних онлайн без фото паспорта та коду, не відвідуючи офісу установи, та унікальну можливість отримати кошти не лише в будні, а в будь-який день цілодобово.

Проте будьте уважні до умов кредитування і не порушуйте терміни повернення коштів, оскільки процентна ставка за кредитами в МФО є досить високою. Тому онлайн кредит доцільніше брати на короткий строк, маючи впевненість, що Ви зможете вчасно повернути позику.

Окрім можливості отримати онлайн кредит на карту без додаткових складних процедур, МФО на рівні з класичними банками пропонують своїм клієнтам такий же високий ступінь захисту їх персональних даних від кібершахраїв.

Кожна МФО зобов’язана здійснювати ідентифікацію особи та верифікацію її документів за визначеними законодавством механізмами.

Як отримати кредит онлайн на карту?

Для того, щоб отримати кредит онлайн на картку банку, необхідно:

  • зареєструватися в особистому кабінеті на сайті МФО,
  • визначитися з бажаною сумою (в середньому від 0 до 30 000 грн.),
  • ввести реквізити карти для отримання коштів.

У більшості випадків, щоб взяти кредит онлайн на картку на сайті необхідний лише паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (податковий код), або їх скан-копії, а також підтвердити номер телефону. Далі необхідно пройти ідентифікацію особи та верифікацію документів.

Тривалість цієї процедури разом з погодженням рішення про видачу коштів становить близько 10 хвилин.

Тривалість самої ідентифікації – близько 1-2 хвилин. Після успішного проходження ідентифікації зарахування коштів відбувається дуже швидко.

Чи не кожен з нас часто потребує швидко закрити тимчасову потребу у швидких грошових коштах, очікуючи заробітної плати або інших надходжень. Причин може бути достатньо, іноді не вистачає коштів на те, щоб оплатити незаплановану покупку чи поїздку, терміновий ремонт авто, своєчасну оплату житлово-комунальних послуг або ж взагалі оплату неочікуваних медичних витрат.

В таких випадках людина намагається знайти швидкий та надійний спосіб отримати кредит онлайн на карту на вирішення термінових фінансових проблем, не звертаючись до знайомих, без додаткових витрат часу з мінімальними зусиллями й мінімальним пакетом документів, а також, не вносячи жодної застави чи призначення поручителя за кредитом.

Для МФО захист персональних даних клієнта важливий понад усе. З цією метою вони постійно слідкують за інноваційними продуктами, впроваджують сучасні, надійні і захищені способи ідентифікації й верифікації документів особи, які відповідають вимогам, визначеним на рівні держави.

Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.