Кредит від Кредит плюс [Credit plus]

Dla zadluzonych Так
Розмір позики 500 - 10 000
Наша оцінка 4,70
Довідка про доходи Ні
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Час виплати 5-15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,90
Перший кредит під 0,01% Так
Термін кредиту 3 - 30 днів
Перший кредит 500 - 10 000
Макс. наступний кредит 500-10000 грн
кредит в credit plus

В фокусі нашої уваги МФО Кредит плюс. Відгуки про компанію допоможуть потенційним клієнтам зважити всі переваги та недоліки цього сервісу.

Кредит плюс – онлайн-сервіс, що надає послуги з кредитування громадян України. Кошти перераховуються безпосередньо на банківську карту, а час оформлення грошової позики займає не більше, ніж 15-20 хвилин.

Щоб подати заявку на оформлення кредиту онлайн, необхідно просто заповнити анкету, розміщену на офіційному сайті сервісу, та обійтися без черг у банківських відділеннях, додаткових паперів та трати Вашого часу. Важливо, що гроші Ви можете отримати без поручителя, довідки про доходи та вказування мети, з якою плануєте взяти позику. CreditPlus – це швидко, зручно і вигідно.

Хто може взяти кредит в CreditPlus?

Оформити онлайн-позику можна за умови, якщо:

✅ Вам виповнилося від 21 до 65 років;

✅ Ви маєте діючий паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;

✅ у Вас є власна банківська картка з актуальним терміном дії та сумою на ній, не меншою, ніж 1 грн;

✅ у Вас є мобільний телефон з діючим номером, власна електронна пошта та доступ до інтернету.

Як отримати кредит в Кредит плюс?

Для того, щоб взяти кредит вперше, необхідно пройти наступні етапи на офіційному сайті:

👉 Оформлення заявки

Оберіть суму позики та вкажіть термін на кредитному калькуляторі. Натисніть «Отримати гроші».

👉 Реєстрація

Пройдіть реєстрацію, заповнивши коротку анкету (потрібно вказати номер телефону, паспортні дані та ідентифікаційний номер, місце фактичного проживання та прописки, відомості про сімейний стан, зайнятість та суму місячного доходу).

👉 Підтвердження

Введіть код, який надійшов Вам в SMS-повідомленні чи під час дзвінка з банку (код буде Вашим електронним підписом);

Вкажіть номер банківської карти й отримайте кошти на неї. 💸

отримати кредит creditplus

Як заповнити заявку на кредит так, щоб її схвалили? 📝

Уникайте помилок

Під час реєстрації важливо уважно заповнювати анкету, щоб уникнути помилок. Перевірте, чи співпадають усі Ваші дані з тими, які введено в онлайн-формі.

Якщо Ви випадково переплутали одну літеру в прізвищі, пропустили цифру в номері коду, чи невірно вказали будь-які інші дані, система не зможе Вас ідентифікувати, і це буде стовідсотковою підставою для відхилення заявки.

Якісні скан-копії і фото

Скан-копії чи фото ідентифікаційного коду та паспорта мають бути якісними, чіткими та повністю вміщуватись у кадрі.

Будьте на зв’язку

Піднімайте слухавку, якщо після онлайн-реєстрації Вам телефонують: ймовірно, це дзвінок від консультанта (код підтвердження не завжди приходить в SMS-повідомленні, а також Вам можуть телефонувати з метою уточнення певних деталей).

Карта на Ваше ім’я з мінімальним балансом

Банківська картка, номер якої вказується під час заповнення анкети, повинна належати виключно Вам і бути дійсною, а сума на рахунку має становити не менше, ніж 1 грн.

У випадку, якщо Ви вказали номер картки, яка не прив’язана до Ваших особистих даних, або ж на ній немає мінімальної суми для отримання позики, Вам буде відмовлено в отриманні кредиту.

Подавайте запит на ту суму, яку зможете повернути (з урахуванням відсотків)

Під час реєстрації необхідно вказати розмір та джерело Вашого доходу (без довідки про доходи). Сума, на яку подається запит, повинна відповідати рівневі платоспроможності клієнта і не викликати жодних підозр.

До прикладу, Ваш місячний дохід становить 12 000 грн., а в заявці вказано запит на 500-700 грн. Або ж, навпаки: при доході у 6 000 грн., Ви маєте намір отримати 10 000 грн. У таких випадках цілком логічно, що Вашу заявку буде відхилено, тому варто брати цей фактор до уваги під час заповнення анкети.

Умови кредитування в Кредит плюс

умови кредитування кредит плюс

Якщо Ви маєте намір взяти кредит вперше, то відсоткова ставка для Вас складатиме 0,1% щодня. У випадку, якщо Ви вирішили звернутися в CreditPlus з метою повторно оформити позику, Ваша щоденна відсоткова ставка становитиме 1,8%.

Сума кредиту може становити від 500 до 10 000 грн при першому зверненні. Якщо ж Ви повторно оформлюєте позику, то в такому випадку її розмір може зрости до 20 000 грн. Варто враховувати той факт, що доступна сума кредиту може значною мірою відрізнятися від очікуваної. Система автоматично визначає суму кредиту і ухвалює рішення щодо неї, враховуючи платоспроможність клієнта та його кредитну історію.

Максимальна сума позики у CreditPlus становить 20 000 грн.

Термін, на який можна оформити кредит – від 3 до 30 календарних днів.

На офіційному сайті CreditPlus розміщено кредитний онлайн-калькулятор, який допоможе легко та швидко здійснити розрахунок з урахуванням терміну, вказаної суми та відсоткової ставки.

❗☝ Важливо пам’ятати, що у Вас є можливість повторно взяти кредит у CreditPlus виключно за умови повного погашення попередньої позики. Також Ви зможете отримати знижку (згідно з умовами програми лояльності CreditPlus) при повторному оформленні кредиту.

Щоб повторно оформити кредит, необхідно подати заявку на офіційному сайті компанії і відслідковувати її статус в особистому кабінеті (або дочекатися SMS-повідомлення з результатом). Зазвичай, розгляд заявки займає кілька хвилин і здійснюється цілодобово.

Приклади розрахунків кредитування в CreditPlus

Бажана сумаТермін% ставкаСума до погашення
5 000 грн10 днів0,1%5 050 грн
5 000 грн10 днів0,01%
для учасників програми лояльності
5 005 грн
5 000 грн10 днів1,9%
при повторному оформленні
5 950 грн

Як погасити кредит?

Для того, щоб повернути позику в CreditPlus, чи сплатити нараховані відсотки/пеню, потрібно скористатися одним із варіантів:

1) увійти в особистий кабінет на сайті та здійснити оплату за допомогою банківської картки будь-якого банку України (кошти відразу буде зараховано онлайн без жодних комісій);

2) погасити кредит, скориставшись онлайн-додатком Приват24 (задля цього ввійдіть у розділ «Мої платежі», введіть код CreditPlus – 41 07 82 30 та вкажіть свій номер платника податків у графі «Призначення платежу»);

3) сплатити кредит за допомогою терміналу ПриватБанку (розділ «Комунальні платежі»);

4) здійснити розрахунок в касі будь-якого з українських банків (вказати реквізити компанії CreditPlus, розміщені на офіційному сайті, сплатити кредит та отримати квитанцію про сплату).

❗☝ При погашенні кредиту в такий спосіб можлива додаткова комісія, яка стягується деякими банками. Також необхідно враховувати, що платіж іноді надходить на рахунок клієнта протягом 2-3 робочих днів.

Після закриття кредиту клієнт отримує довідку про повне погашення. Документ можна буде завантажити в особистому кабінеті.

Сплатити кредит можна кількома зручними для Вас способами. Для тих, хто користується безготівковою оплатою, найкраще підходить онлайн-сервіс CreditPlus (через приватний кабінет), оплата через Приват24 чи інший банківський переказ. Клієнти, які бажають внести готівковий платіж, можуть здійснити його за допомогою терміналу ПриватБанку, або ж сплатити кредит у касі відділення будь-якого з банків України.

Дострокове погашення кредиту

У CreditPlus існує можливість погашення кредиту достроково. Це можна зробити в будь-який день, а відсотки клієнт сплатить лише за той період, коли він фактично користувався позикою. Щоб дізнатися, яку суму потрібно оплатити на даний момент, необхідно зайти в особистий кабінет, чи зателефонувати в службу підтримки CreditPlus за номером, вказаним на офіційному сайті компанії.

Також Ви можете погасити кредит частково. Така можливість передбачена для тих випадків, коли клієнт, наприклад, не встигає, або ж не має змоги на даний момент сплатити повну суму.

Варто зауважити: часткове погашення кредиту можливе лише за умови, якщо у Вас на даний момент немає протермінованої заборгованості по кредиту. При частковому погашенні насамперед сплачуються відсотки, а залишок переходить на покривання тіла кредиту. Відсотки, що нараховуватимуться після того, коли Ви частково погасите кредит, будуть спрямовані винятково на покривання тіла кредиту

Для того, щоб скористатися можливістю часткового погашення кредиту без пролонгації, необхідно ввійти в особистий кабінет, відкрити розділ «Мої кредити», вибрати опцію «Часткове погашення кредиту» і натиснути «Внести платіж».

Що робити, якщо Ви протермінували сплату кредиту?

Погашення кредиту та нарахованих відсотків необхідно здійснювати своєчасно. У випадку несвоєчасного погашення на кредит нараховуються пеня/штраф, які потрібно буде якомога швидше сплатити.

Усі дані про несвоєчасну сплату кредиту, заборгованість, пеню, штрафи передаються компанією до Бюро кредитних історій. Таким чином, протермінована позика може значною мірою зіпсувати кредитну історію клієнта, тим самим негативно вплинувши на його подальшу можливість кредитування в інших фінансових установах. Тому дуже важливо дотримуватись умов, які приймає клієнт, укладаючи договір з компанією.

Пролонгація кредитного договору

Клієнт може сплатити кредит і після встановленого терміну. Для цього необхідно оформити пролонгацію позики з метою відтермінування дати здійснення платежу. Потрібно лише сплатити відсотки, нараховані за користування кредитними коштами, а також пеню/штрафи (якщо такі є). Щоб сплатити суму, необхідну для продовження кредитного договору, потрібно скористатися особистим кабінетом, або будь-яким іншим способом, зручним для клієнта. Пролонгувати кредит можна абсолютно безкоштовно необмежену кількість разів.

Умови пролонгації:

1. Розгляд заявки на продовження кредитного договору може займати до 1 робочого дня;

2. В разі позитивного рішення щодо заявки на пролонгацію Ви отримаєте SMS-повідомлення на свій номер телефону та лист на електронну пошту, в якому вказано нову дату сплати кредиту;

3. Додаткова комісія за пролонгацію не стягується;

4. Нова відсоткова ставка – 1,9 % в день (передбачена умовами договору);

Програма лояльності Кредит плюс

В CreditPlus діє програма лояльності, в рамках якої Ви можете отримувати індивідуальні знижки, промокоди, а також збільшувати суму кредитних коштів до 20 000 грн, якщо оформлюєте позику вдруге. Учасником програми лояльності клієнт стає автоматично: якщо сплата позики відбулася своєчасно, Ви маєте змогу отримати від 5 до 25% знижки на наступні позики в компанії.

Вхід в особистий кабінет Кредит плюс

Щоб увійти в особистий кабінет, необхідно перейти за посиланням creditplus.ua/user та ввести логін і пароль.

Логін – номер Вашого телефону, який було вказано при реєстрації.

Пароль – цифровий код, який надходитиме Вам в SMS-повідомленні кожного разу під час авторизації.

Важливо: інформація про пароль – конфіденційна, тому не варто кому-небудь її повідомляти (з метою уникнення використання Ваших особистих даних іншими особами).

Переваги та недоліки CreditPlus

Переваги:

👍 Можливість отримати позику в будь-який час доби, 24/7 (без перерв та вихідних).

👍 Зручність: сервіс CreditPlus працює цілодобово. Ваша заявка подається онлайн, її розгляд, як правило, займає до 15 хв., а гроші Ви отримуєте безпосередньо на банківську картку. Не потрібно їхати в банк, стояти в черзі, чи довго чекати на розгляд запиту.

👍 Ваша заявка на кредит приймається і розглядається автоматизованою системою, таким чином, це виключає можливість стороннього впливу на рішення.

👍 Доступність та мінімальні вимоги для оформлення кредиту (довідка про доходи не потрібна; необхідно лише вказати паспортні дані та код платника податків, а також мати дійсну банківську картку й доступ до інтернету). Оформити кредит може житель будь-якого населеного пункту України у віці від 18 до 65 років, який має українське громадянство.

👍 Вигідні умови кредитування. Низька відсоткова ставка (під 0,1% в день) при першому зверненні та можливість взяти кредит у великому розмірі. Якщо Ви – постійний клієнт, то сума позики може становити для Вас до 20 000 грн.

👍 Погасити кредит реально без жодних переплат. Клієнт платить лише фактичні відсотки за користування кредитними коштами.

👍 Можна безкоштовно пролонгувати кредит у випадку, якщо клієнт не має можливості вчасно внести платіж. Пролонгувати позику можна необмежену кількість разів.

👍 Можливість погасити кредит достроково (без плати за розірвання договору).

👍 Наявність програми лояльності, яка пропонує більш вигідні умови кредитування, акційні пропозиції та можливість заощадити при регулярному звертанні.

👍 Можливість покращити кредитний рейтинг, якщо до того часу він був низький. Розглядаються заявки навіть тих клієнтів, які до цього часу мали погану кредитну історію, зіпсовану протермінуванням.

Найпопулярніша стаття в нашому Блозі: Допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією – безкоштовні поради фінансового експерта

👍 Високий рівень захисту Ваших особистих даних.

👍 Клієнтам доступна цілодобова онлайн-служба підтримки та гаряча лінія для звернення в разі виникнення будь-яких питань.

Недоліки:

👎 Висока відсоткова ставка при повторному зверненні (під 1,9% в день).

👎 Можливість відхилення заявки, якщо у Вас надто низький кредитний рейтинг та наявність боргів у інших МФО

👎 Розмір першої позики не перевищує 10 000 грн.

👎 У випадку заборгованості від трьох і більше днів – висока пеня, яка нараховується щодня у розмірі 3%. Також нараховується штраф у розмірі 100 грн (на 4-й день протермінування).

Контакти та служба підтримки CreditPlus

Компанія CreditPlus офіційно зареєстрована як ТОВ «Авентус Україна» та на 100% складається з іноземного капіталу.

Ліцензія: Свідоцтво про реєстрацію ФК №870 від 28.02.2017р.

Юридична адреса: пр. Перемоги, 90А, м. Київ, 03062.

Контактний телефон: 0 (800) 753-363

Офіційний сайт: https://creditplus.ua

Електронна пошта: info@creditplus.ua

Служба підтримки CreditPlus працює цілодобово, дзвінки з мобільних та стаціонарних номерів України безкоштовні.

Питання-відповіді

Яку суму я можу взяти в кредит?

Якщо Ви звертаєтеся вперше, розмір позики складає від 500 до 10 000 грн. При наступному зверненні – до 20 000 грн.

Чи можливо отримати ще один кредит, не погасивши актуальний?

Ні. В CreditPlus Ви можете мати не більше, ніж один відкритий кредит.

Через скільки часу я можу подавати повторну заявку?

Одразу після того, коли активний кредит та нараховані відсотки буде повністю погашено.

Чи існує можливість погашення позики достроково?

Так, така можливість є. Потрібно просто внести платіж в особистому кабінеті, погасивши всю суму з урахуванням відсотків за період користування кредитними коштами.

Чи існує можливість частково погасити кредит?

Лише за умови відсутності протермінування заборгованості та погашення нарахованих відсотків.

Чи можу я отримати довідку про сплату позики?

Після погашення повної суми та відсотків Ви зможете завантажити довідку про сплату в особистому кабінеті.

Що робити у випадку протермінування?

Потрібно насамперед сплатити пеню, яку буде нараховано від 3-го дня протермінування. Пеня складає 3% в день, а також нараховується фіксована сума штрафу в розмірі 100 грн (починаючи з 4-го дня протермінування).

Як пролонгувати позику?

Щоб пролонгувати позику, необхідно сплатити відсотки, нараховані за час користування кредитом, після чого, за умовами договору, відбувається автоматична пролонгація кредиту.

Чи можу я повторно пролонгувати кредит?

Пролонгацію можна здійснювати необмежену кількість разів абсолютно безкоштовно.

Чи в CreditPlus існують знижки?

За умовами програми лояльності постійні клієнти мають можливість отримати знижку до 25%.

Якщо картка не моя, чи можу я взяти позику?

Ні, банківська картка повинна належати виключно Вам, адже сервіс відхилить Вашу заявку в разі, якщо дані не співпадатимуть з тими, які вказані при реєстрації.

Як здійснити вхід в особистий кабінет Кредит плюс?

Для цього треба перейти за посиланням creditplus.ua/user та пройти авторизацію.

Кредит плюс – відгуки клієнтів

Відгуки про МФО можуть значною мірою допомогти потенційним клієнтам у рішенні взяти кредит, зважити всі переваги та недоліки онлайн-кредитування, а також дати відповіді на певні запитання. Ви завжди можете залишити свій відгук про досвід кредитування та дати оцінку роботи сервісу.

«Попри досить високі відсотки можна взяти кредит, якщо розумієш, що точно вдасться закрити його протягом декількох днів. Я вперше оформив позику онлайн. Дякую CreditPlus, що прийшли на допомогу в потрібний момент».

Микола (3,5 балів з 5)

«Недолік – висока відсоткова ставка, коли звертаєшся повторно. Я б не стала брати кредит вдруге.»

Зоя (2 бали з 5)

«CreditPlus не відмовили мені навіть з поганою кредитною історією. Сплатила вчасно, звертатимуся ще.»

Світлана (4,5 балів з 5)

Онлайн-кредитування – це інструмент, який за умови правильного використання може допомогти швидко вирішити Ваші фінансові проблеми. CreditPlus має максимально прозорі умови кредитування, зручний у користуванні сервіс та схвальні відгуки про співпрацю.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Наталія
    Написаний
    21.07.2022, 10:03
    Наталія

    Вигідно і зручно, коли терміново потрібні гроші. Позику отримала неочікувано швидко, гроші перевели зразу на картку. Так само швидко погасила кредит.

Умови кредитування Credit Plus