Кредит від Kumo [Кумо]

Пропозиція неактивна

Наша оцінка 4,20
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 75 днів
Відсоткова ставка 3
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 7 - 30 днів
Макс. наступний кредит 1000-10000 грн
Перший кредит 1 000 - 10 000
кумо кредит

МФО Kumo – відносно нова компанія, заснована у 2020 р. Її клієнти обслуговуються виключно онлайн. 

Хто може отримати кредит онлайн в Kumo?

Претендувати на отримання кредитних коштів Ви можете, якщо відповідаєте таким вимогам компанії:

 1. Вам виповнилося повних 18 років.
 2. Ви маєте номер мобільного телефону та власну картку українського банку.
 3. У Вас є код платника податків та дійсний паспорт громадянина України.
кредит Кумо

Умови кредитування

Компанія Kumo кредитує споживачів на наступних умовах:

перший кредит – під 1,99% (щоденна ставка)

наступний кредит – під 3% (щоденна ставка)

Сума Вашої позики може складати від 500 до 10 000 грн. Термін, на який Ви берете кошти – від 5 до 30 днів. Отримати виплату можна як на банківську карту, так і готівкою (через відділення пошти у Вашому місті). Клієнтам, які раніше не зверталися до компанії надається кредит в розмірі від 500 до 3 000 грн. Максимальна сума позики для постійних користувачів становитиме більше – до 10 000 грн.

Оформлення позики, отримання коштів

Оформити заявку на отримання позики в Kumo максимально просто.

 1. Оберіть бажану суму позики та вкажіть термін, на який позичаєте кошти.
 2. Заповніть анкету (впишіть у відповідні поля дані про себе). Слідкуйте, щоб вся вказана інформація була достовірною та поданою без помилок, адже Вам буде відмовлено в отриманні коштів, якщо вказані дані не збігатимуться з Вашою особистою інформацією.
 3. Детально вивчіть умови кредитування.
 4. Верифікуйте банківську картку, номер якої Ви вказали при реєстрації.
 5. Отримайте код в SMS-повідомленні та введіть його з метою підписання онлайн кредитного договору.
 6. Отримайте гроші на рахунок (у разі схвалення заявки).

Кошти Ви отримуєте одразу після схвалення заявки (до 5 хвилин). Гроші перерахують на вказану Вами картку українського банку, чи (за бажанням) Ви зможете отримати переказ готівкою у відділенні пошти. При заповненні анкети вкажіть номер поштового відділення у Вашому місті.

Сплата кредиту, протермінування боргу в Kumo

Щоб здійснити сплату кредитних коштів, треба скористатися одним із наступних варіантів. Оберіть той, що буде найбільш зручним для Вас.

 1. Оплатити позику в особистому кабінеті на сайті Kumo. Платформа працює цілодобово; кошти зараховуються миттєво.
 2. У касі будь-якого українського банку. Кошти надійдуть на рахунок компанії не одразу, це займе до 2 робочих днів.
 3. Внести готівковий платіж в терміналі, чи скористатися інтернет-банкінгом (онлайн).

У випадку невчасної сплати заборгованості, чи несплати кредиту взагалі, на Ваш кредит буде нараховано високі штрафи.

Окрім того, Ваш кредитний рейтинг знизиться до нуля, що означатиме відмову Вам як потенційному клієнту в практично усіх МФО на ринку України.

Пролонгація кредитного договору

Щоб не погіршувати кредитну історію та не вийти на протермінування, Ви завжди можете встигнути пролонгувати позичені кошти на зручний для Вас період.

Єдина умова продовження користування кредитом –  сплата відсотків, що були нараховані за час користування кредитом.

Скористатися даною послугою можна необмежену кількість разів. Активувати її легко та зручно: через особистий кабінет, одразу після того, як відсотки за користування кредитом буде сплачено в повному обсязі.

Що таке пролонгація?

Переваги Kumo:

 • оформити свій кредит Ви зможете, маючи лише паспорт та ІПН (це весь пакет документів, необхідних для подання заявки на кредит: без довідок і поручителів, підтвердження від роботодавця, чи інших вимог);
 • отримати кредитні кошти Ви матимете шанс навіть за наявності поганої кредитної історії (відсоток схвалення заявок для нових клієнтів досить високий);
 • реєстрація в особистому кабінеті та весь процес оформлення позики максимально простий, що займатиме лише 15 хвилин Вашого часу (все оформлюється з комп’ютера/ мобільного телефону, не потрібно виходити з дому);
 • на сайті компанії розташований калькулятор, яким Ви  користуватиметесь при оформленні кредиту (це економить Ваш час і допоможе легко розрахувати термін позики, суму до сплати, відсотки за користування);
 • цільове спрямування отриманих коштів жодним чином не буде контролюватися (з якою метою Ви потратите позику – стосується виключно Вас, тому спеціалісти компанії не перевірятимуть цієї інформації);
 • онлайн-платформа МФО Kumo працює без вихідних та перерв: 24/7 із абсолютно будь-якого населеного пункту України.

Поширені запитання про сервіс Kumo

мфо кумо
 • Хто може оформити позику в Kumo? Які потрібно документи?
 • Ви маєте можливість скористатися послугами мікрокредитування в компанії Kumo за умови досягнення повноліття, маючи код платника податків, паспорт громадянина України, банківську карту та мобільний телефон. Звернутися за позикою може фактично кожен українець незалежно від місця роботи, професійного стажу, розміру місячного доходу, без наявності поручителя чи дзвінків, які б підтверджували платоспроможність споживача. В Kumo кредити схвалюють навіть безробітним та пенсіонерам.

 • На яку суму кредиту можна розраховувати?

 • Ви можете взяти кредит в Кумо максимально на 10 000 грн. Якщо ж раніше Ви не зверталися в компанію, Вам схвалять заявку на позику в розмірі максимум до 3 000 грн. Сума бажаної позики може відрізнятись від реальної. Адже цей фактор повністю залежить від кредитної історії користувачів (наявності кредитів, протермінування заборгованості в інших фінансових компаніях та того, чи Ви раніше користувалися послугами даної установи).

 • Чи треба вказувати дані поручителя?

 • Онлайн кредит в Kumo доступний кожному без наявності поручителя чи довідки про доходи. Однак необхідно подати контактні дані друзів, близьких, або колег. Ця інформація може бути використана виключно з метою уникнення погіршення відносин з компанією. Наприклад, якщо користувач протермінував заборгованість, або вчасно не сплатив нараховані відсотки, ігноруючи при цьому дзвінки представників компанії. 

 • Як пролонгувати онлайн кредит в Kumo?
 • Послугу пролонгування кредитного договору Ви з легкістю здійсните в особистому кабінеті. Задля цього потрібно лишень оплатити відсотки, що накопичилися за весь термін користування основною сумою Вашого кредиту.

 • Як створити власний особистий кабінет Kumo?
 • Якщо Ви – новий користувач, необхідно зайти на сайт компанії та пройти процедуру реєстрації. Для повторного входу в кабінет просто введіть Ваш номер телефону (логін) та пароль (код в повідомленні).

  Kumo відгуки

  Відгуки про Kumo Ви часто можете знайти на сайті компанії. До того ж залишайте свій особистий відгук, якщо Ви вже мали досвід користування послугами Kumo. Радимо розміщувати дійсно чесний відгук з метою інформування інших потенційних клієнтів щодо особливостей сервісу МФО.

  Kumo – це вихід із проблемної ситуації, що миттєво розв’яже Ваші тимчасові фінансові труднощі. Однак варто грамотно користуватися послугами МФО, враховуючи всі умови, ретельно вивчивши договір та прочитавши відгуки реальних користувачів. 

  Kumo – це позики, які отримувати легко, швидко та вигідно. Вимоги до споживача максимально прості, умови кредитування – прозорі (все детально описано в електронному договорі), підхід до кожного споживача індивідуальний, а оформлення можливе для кожного, хто має доступ до інтернету. Саме тому послуги від компанії Kumo є вигідними для клієнтів.

  Останнім часом на ринку мікрофінансування з’явилося безліч компаній, що пропонують споживачам послуги кредитування. Щоб зробити вибір на користь певної з них, слід ретельно вивчити переваги компанії, умови оформлення позики, вимоги до користувача.

  4.7/5 - (3 votes)
  Коментарі (1)
  Залишити коментар

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Євгенія
   Написаний
   28.06.2022, 15:19
   Євгенія

   Оформляла у Kumo, з оформленням проблем не було. Але не зрозуміла, як погашати кредит, тому зв'язалася з консультантами компанії. Усе докладно пояснили та повільно, покроково ми разом зарахували гроші. Дуже зручно, коли є такі організації.