Кредит від Loany [Лоані]

Dla zadluzonych Так
Розмір позики 1 000 - 15 000
Наша оцінка 4,20
Довідка про доходи Ні
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 2,20
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 1 - 30 днів
Макс. наступний кредит 1000-15000 грн
Перший кредит 1 000 - 15 000

Мікрокредитна установа Loany (офіційна назва – ТОВ Київська торгово-інвестиційна компанія) входить до рейтингу найбільш популярних МФО України та пропонує оформлення грошових позик на вигідних умовах. Отримуйте кредит в будь-який час доби: всього 10 хвилин Вашого часу та декілька кліків на сайті, адже сервіс Loany –  повністю автоматизована система, що обслуговує своїх клієнтів 24/7. 

Умови кредитування в Loany

Сума позики в компанії: від 1 000 до 25 000 грн. 

При першому оформленні: від 1 000 до 10 000 грн.

При повторних зверненнях: до 25 000 грн.

Процентна денна ставка: від 0,6% до 1,8%.

В залежності від того, звертаєтеся Ви до компанії вперше, чи вже є постійним споживачем, Loany пропонує декілька видів позик: “миттєве” та “розумне” кредитування.

“Миттєвий кредит” і “Розумний кредит” від Loany

Послуга “Миттєвий кредит” є найбільш оптимальним варіантом для того, хто вперше звертається до компанії і хоче оцінити її переваги. Позику оформлюють з мінімальним пакетом документів, а тривалість схвалення заявки займатиме до 30 хвилин.

Максимальна сума позики становить 10 000 грн терміном на 1-30 днів.

Відсоткова ставка – 1,1% за день користування кредитом.

Погасити заборгованість можна в кінці терміну одноразово, чи здійснити часткову сплату кредиту. В такому випадку будуть нараховуватися відсотки на залишок заборгованості по кредиту. Якщо кредит погашено достроково в повному розмірі, то з дня сплати відсотки нараховуватись не будуть. 

Також існує опція для тих, хто вже користувався послугами Loany. “Розумний кредит” ідеально підійде, якщо Вам необхідна велика сума на довготривалий термін.

Розмір позики –  від 6 000 до 25 000 грн терміном від 30 днів до 3 місяців, відсоткова ставка – 0,8%.

Існує можливість вибору погашення: повне/ часткове та дострокове.

 1. Повна дострокова сплата: платіж по відсотках, що нараховуються разом із щомісячними оплатами повністю анулюється згідно з графіком всіх попередніх платежів, починаючи з наступного місяця від погашення.
 2. Часткова дострокова сплата: щомісячні виплати, які не були здійснені, перераховуються з урахуванням залишку заборгованості на основну суму й відсотки.

Розрахунок кредиту з урахуванням відсоткової ставки в день:

Ви берете5 000 грн.12 000 грн.25 000 грн.
Термін позики10 днів15 днів30 днів
% на добу0,6 %1,6 %1,8 %
Ви повертаєте5 300 грн.14 880 грн.38 500 грн.

Важливо враховувати, що при розгляді заявки система враховує Вашу кредитну історію. Чим позитивнішою вона буде, тим вища вірогідність отримати схвальне рішення. Перевірити свою кредитну історію та отримати інформацію про кредитний рейтинг слід у Бюро кредитних історій, безкоштовний запит до якого можна подавати раз на рік. 

Суттєвою перевагою для отримання кредитних коштів буде надання доказів платоспроможності (довідка про щомісячний дохід, офіційне працевлаштування, дзвінок довіреної особи).

Вік клієнтів18 – 65 років
Сума позикивід 1 000 до 25 000 грн.
Подобова ставка0,6 – 1,8 %
Максимальний термін30 днів
Що треба для отримання?паспорт громадяна Україниідентифікаційний кодбанківська картаелектронна поштамобільний телефон з дійсним номером
Де можна отримати?будь-який населений пункт в Україні (окрім зони АТО)
Як можна отримати?на карту протягом 15 хв
Розгляд заявки5 – 15 хв
Акціїнаявність програми лояльності
Як погасити?онлайн в особистому кабінеті, в терміналі самообслуговування, у відділені банку

Як отримати гроші в кредит на карту в Loany

Процес оформлення кредиту дуже простий і недовготривалий. Здійснити реєстрацію та подати заявку можна в будь-який час доби, не виходячи з дому. Необхідно мати лише комп’ютер з доступом до інтернету.

Покрокова інструкція отримання кредиту:

 1. Зареєструйтеся на сайті. Створіть особистий кабінет Loany та пройдіть авторизацію.
 2. Внесіть персональні дані в анкету. Прикріпіть фото або скан-копії власних документів, які повинні бути максимально чіткими.*
 3. Вкажіть, який термін та розмір кредиту вибираєте (скористайтеся онлайн-калькулятором, переміщуючи бігунець для точного розрахунку кредиту).
 4. Відправте заявку для обробки системою та дочекайтеся позитивного рішення.
 5. Отримайте договір на електронну адресу, ознайомтеся з умовами та підпишіть, використовуючи SMS-код.
 6. Отримайте кошти протягом 5 хвилин від моменту підписання договору.

*Ви можете пройти ідентифікацію в Loany без додавання фото документів. Якщо Ви є клієнтом наступних банків: ПриватБанк, Монобанк, Банк Конкорд, Банк Південний, Ви зможете пройти ідентифікацію за допомогою BankID.

Більше про способи ідентифікації без додавання фото документів читайте тут > Кредит онлайн без фото на карту. Як пройти ідентифікацію?

Loany особистий кабінет

Якщо Ви новий клієнт, Вам потрібно зареєструвати особистий кабінет Loany.

Для цього потрібно ввести свій номер телефону, на який Ви отримаєте код.

Loany вхід в особистий кабінет

При наступних зверненнях Ви зможете одразу заходити в особистий кабінет Loany і оформлення кредиту займатиме менше часу.

Погашення кредитної заборгованості в Loany

Оберіть зручний для Вас варіант сплати позики:

 • особистий кабінет,
 • термінал Приват24,
 • розрахунковий грошовий переказ в банку.

Візьміть до уваги, що перекази в банківському відділенні вимагають певного часу, позаяк кошти, надіслані на рахунок компанії, надходять не одразу. Час здійснення транзакції може зайняти декілька годин.

Найзручніший спосіб оплати – через особистий кабінет на сайті, або в терміналі Приват24. Гроші зараховуються миттєво, оплата за операцію відсутня, а здійснити платіж можна в будь-який час доби.

Якщо не вдається здійснити оплату заборгованості в установлений термін, скористайтеся послугою відтермінування кредиту. Щоб продовжити термін користування кредитом, просто сплатіть відсотки за користування коштами та комісію у розмірі 1 грн. Продовжуючи кредитний договір, Ви уникнете нарахування штрафів за несвоєчасний платіж. Зберігайте позитивною та навіть покращуйте свою кредитну історію з пролонгуванням позики.

У випадку протермінування платежу, клієнт отримує 5 днів, аби погасити борг. Якщо ж кредит не погашено протягом цього пільгового періоду, на суму боргу та відсотки накладається штраф розміром 50% від протермінованого кредиту. Окрім того справу буде передано до колекторського агентства, якщо платіж та штраф не погасити протягом 8 днів після протермінування.

Переваги LoanyНедоліки Loany
+ Процедура отримання кредиту зручна і швидка.– Суттєві обмеження щодо кредитного ліміту для нових клієнтів.
+ Цілодобовий доступ до сервісу та наявність служби підтримки.– Великі штрафи, якщо не сплачувати вчасно.
+ Вигідні умови отримання позики: можливість обрати тип кредитування, низька відсоткова ставка та сума кредиту до 25 000 грн.– Компанія передає дані про несплату чи нарахування пені в Бюро кредитних історій.
+ Наявність бонусів у вигляді програми лояльності.
+ Відсутність прихованої комісії за послуги.
+ Можливість погасити борг достроково чи частково, а також продовжити термін кредитування до 30 днів.
+ Декілька способів сплати заборгованості.

Програма лояльності, акції, бонуси, промокод Loany

В Loany діє програма лояльності, завдяки якій Вам будуть доступні вигідніші умови щодо кредитування, наприклад, більша сума з низькою відсотковою ставкою на довший період користування. Стати учасником програми лояльності Ви можете автоматично. Задля цього просто потрібно своєчасно вносити платежі, погашувати нараховані відсотки та пролонговувати кредит.

Для нових клієнтів діє спеціальна пропозиція – перший кредит під 0,01%.

Якщо Ви маєте промокод Loany, введіть його у відповідному полі (внизу калькулятора, під кнопкою “Взяти позику”).

промокод Loany

Якщо відмовили в отриманні коштів в Loany, як діяти далі?

Насамперед перевірити свою кредитну історію. Якщо у Вас наявні заборгованості по виплатах в інших установах, ймовірно це посприяло відхиленню заявки. 

Корисні поради, як покращити кредитну історію 👇

Також перевірте коректність заповнення даних на сайті. Якщо Ви помилилися в анкеті, зареєструйтеся ще раз і повторно внесіть інформацію.

Чому відмовлено в пролонгації кредиту?

Причиною відмови в даній послузі, як правило, є наявність несплачених відсотків за користування кредитом. Погасіть нараховані відсотки та спробуйте повторно скористатися послугою.

Контакти компанії Loany

📩 Email: support@loansinfo.com.ua

📍 Адреса компанії: 04116, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 26, офіс 129

📞 Телефон: 0 800 300 359

Loany: відгуки про компанію

Якщо Ви вагаєтеся щодо рішення, брати позику в МФО, чи ні, обов’язково уважно прочитайте всі умови договору, ознайомтеся з відгуками клієнтів, що вже мали досвід співпраці з компанією. Це допоможе оцінити ризики та вигоду від кредитування, уникнути можливих неприємностей з протермінуванням боргу та вирішити тимчасові фінансові труднощі. До того ж буде доречно залишити власний відгук, якщо Ви бажаєте поділитися історією співпраці з Loany, що може бути корисним для інших потенційних споживачів.

Якщо Ви шукаєте інформацію про інші МФО, переходьте в розділ Всі МФО на нашому сайті. Там Ви знайдете цінну інформацію про умови кредитування, способи погашення кредиту, програми лояльності в різних МФО України.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Костянтин
  Написаний
  28.06.2022, 15:21
  Костянтин

  Зручний сервіс, нікуди їхати не потрібно, за 15 хвилин оформив кредит та отримав гроші. Так, сьогодні легко вирішувати дрібні фінансові проблеми. Я брав 3000 грн, повернув не набагато більше.

Умови кредитування Loany