testuk Мікрокеш: умови кредитування, особистий кабінет, відгуки клієнтів

Кредит від Мікрокеш [Microcash]

Срок погашения 3 - 30 днів
Первый кредит под 0% Так
Первый кредит 500 - 5 000 грн
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Oprocentowanie 1,70 %
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин
Отчет о доходах Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наш рейтинг 4,50

Microcash – інтернет-сервіс, за допомогою якого можна отримати фінансову позику онлайн. Кошти клієнт отримує просто на карту протягом короткого часу (оформлення триває від 10 до 25 хвилин), не виходячи з дому.

Компанія Microcash виникла в 2019 р. Тож є відносно новою на ринку в порівнянні з іншими фінансовими установами. Проте дана МФО вже встигла отримати позитивні відгуки від споживачів, які скористалися послугами швидкого онлайн-кредитування.

Щоб оцінити та зважити усі переваги чи недоліки будь-якої з МФО, слід детально ознайомитись із відгуками інших користувачів про досвід співпраці з компанією. Це допоможе оцінити ризики та вигоду перед тим, як скористатися послугою кредитування. Також залишайте власні відгуки про кредитування в MicroCash з метою інформування інших потенційних клієнтів, які бажають скористатись послугами МФО.

У чому переваги мікропозики від Microcash?

 • для отримання кредиту на карту не потрібно жодних довідок та поручителів. Щоб оформити позику онлайн достатньо мати паспорт та код ІПН;
 • швидкість оформлення: не треба виходити з дому та йти у відділення банку, або ж довго стояти в черзі. Процес подання та розгляд заявки здійснюється виключно онлайн та займає до 15-20 хвилин Вашого часу;
 • мікропозики в Microcash є доступними практично кожному, незважаючи на розмір місячного доходу, місце працевлаштування та вік;
 • для постійних користувачів доступні більш вигідні умови кредитування, знижки та акції;
 • надійний захист персональних даних клієнта гарантується умовами договору компанії;
 • максимально зрозумілі та вигідні умови кредитування, відсутність прихованих комісій, зручні способи погашення кредиту. При потребі можлива пролонгація кредиту, реструктуризація заборгованості.

Умови кредитування в Microcash

мікрокеш умови кредитування

Сума позики становить від 500 до 5000 грн для клієнтів, що звернулися вперше. Максимальна сума – 15000 грн для постійних користувачів.

Відсоткова ставка при першому зверненні є фіксованою і становить 1,7 % за день користування кредитними коштами. Варто зазначити, що при наступних зверненнях відсоткова ставка може знижуватись.

Термін кредитування складає від 3 до 30 днів.

Яка відсоткова ставка по кредиту? Як визначити розмір переплати?

Для усіх, хто звернувя до МФО Мікрокеш уперше, діє фіксована відсоткова денна ставка – 1,7%. Якщо ж Ви звертаєтеся вдруге (а також – всі наступні рази), відсоткова ставка за Вашим кредитом може суттєво знижуватися. Окрім того, для постійних клієнтів компанія пропонує знижки, акції та промокоди. Щоб не пропускати цю інформацію, слід підписатися на email розсилку новин від Microcash та доєднатись до сторінки МФО у соцмережах.

Зауважимо, що Вам не потрібно нічого самостійно розраховувати при оформленні кредиту: на офіційному сайті Мікрокеш розміщено зручний у використанні кредитний калькулятор. Він автоматично вирахує для Вас кінцеву суму до сплати, враховуючи заданий термін кредитування, бажану суму позики та відсоткову денну ставку. У Microcash все максимально зручно та швидко.

мікрокеш відсоткова ставка

Вимоги щодо оформлення мікропозики в Microcash:

 1. вік від 18 до 65 років;
 2. паспорт громадянина України та код платника податків;
 3. Ваша власна банківська карта будь-якого з українських банків;
 4. доступ до інтернету, мобільний телефон, наявність електронної адреси.

Усе, що потрібно для того, аби подати заявку на кредит, це паспорт громадянина України, код платника податку та банківська картка, відкрита в будь-якому з банків України. Також особа, що має намір оформити кредит в MicroCash, повинна бути повнолітньою, проте віком до 65 років.

Хто може отримати кредит?

Компанія Microcash надає мікропозики на будь-які споживчі потреби практично усім категоріям населення (незалежно від населеного пункту, місця роботи та виду зайнятості, стажу, розміру доходів, наявності поручителів та довідки про доходи). 

У кредитуванні, ймовірно, не відмовлять: пенсіонерам; офіційно не працевлаштованим; особам, що перебувають у декретній відпустці; особам без фіксованого місячного доходу; особам з поганою кредитною історією.

Як отримати кредит в Microcash?

Щоб оформити заявку на отримання кредиту, слід дотримуватися нескладних вказівок.

 1. Увійти на офіційний сайт компанії та натиснути на кнопку «Оформити кредит».
 2. Обрати зручний для Вас термін кредитування та вказати бажану суму кредиту.
 3. Заповнити невелику анкету (вказати всі необхідні особисті дані) та пройти ідентифікацію.
 4. Отримати схвалення Вашої заявки.
 5. Ретельно вивчити умови електронного договору та підписати його шляхом введення унікального коду. Код надійде в SMS-повідомленні на вказаний у анкеті номер мобільного телефону.
 6. Здійснити прив’язку власної банківської карти (через особистий кабінет) та отримати на неї кредитні кошти.

Загалом процес реєстрації займає до 15 хвилин, а для постійних клієнтів процедура оформлення позики триватиме не більше, ніж 5 хвилин.

Як погасити кредит?

Перевагою онлайн-сервісу Microcash є варіативність способів погашення кредиту. Існує декілька методів оплати. Клієнту необхідно всього лиш обрати зручний для нього спосіб і здійснити платіж.

 1. У терміналі Приват Банку, City 24, чи інших терміналах самообслуговування (працюють 24/7).
 2. За допомогою додатку Приват 24 (через смартфон чи комп’ютер).
 3. В особистому кабінеті на сайті Microcash (найбільш зручний спосіб; кошти зараховуються митєєво).
 4. Через касу в відділенні будь-якого українського банку (сплата за реквізитами компанії, що розміщені на її офіційному сайті).

Якщо у Вас немає можливості здійснити погашення в зазначений у договорі термін, для таких випадків існує опція продовження терміну користування кредитом. Для цього оплатіть фактично нараховані відсотки за час користування кредитними коштами. Таким чином, кредитний термін буде автоматично продовжено. Здійснити пролонгацію можна в особистому кабінеті на сайті компанії.

Чи можна в Microcash погасити кредит достроково, або частково?

Так, в компанії існує можливість як повного, так і часткового погашення заборгованості. Окрім того, користувачам доступна опція пролонгації кредиту. Клієнт має змогу самостійно обирати термін, на який він бажає продовжити користування кредитними коштами. Пролонгацію кредиту можна з легкістю здійснити в особистому кабінеті, однак для цього насамперед необхідно сплатити всі фактично нараховані відсотки за час користування кредитом. Також можна здійснити погашення платежу достроково (без сплати жодної комісії за розірвання кредитного договору).

Що робити, якщо відмовили в отримані позики?

Насамперед важливо перевірити коректність заповнення даних на сайті. Перевірка поданої у заявці інформації виконується системою та без участі людей. Перевірте, чи співпадають усі Ваші дані з тими, які введено в онлайн-формі. Якщо Ви вказали в анкеті помилкові дані, зареєструйтеся ще раз і внесіть інформацію повторно. 

Інші причини відмови:

 • вказана Вами банківська картка зареєстрована не на Ваше ім’я.
 • сума на рахунку вказаної Вами банківської картки менша, ніж 1 грн.
 • наявність протермінування по кредиту в іншій фінансовій установі
 • погана кредитна історія.

Контактна інформація

📞 контактний телефон: +38 (050) 344 99 11

⌚ години роботи: 24/7, без перерв та вихідних

📩 e-mail: info@microcash.com.ua

🌐 офіційний сайт: microcash.com.ua/uk

При виникненні певних запитань, варто звернутися у службу підтримки (на офіційному сайті, або ж на електронну адресу компанії). Компетентний фінансовий консультант з легкістю допоможе Вам у вирішенні будь-яких проблем. Служба підтримки доступна з 09:00 до 18:00.

Особистий кабінет

Особистий кабінет користувача буде доступним одразу після реєстрації на сайті компанії. Для входу в нього необхідно ввести свій номер телефону (чи email) і пароль (при кожній авторизації він буде унікальним і надходить у SMS-повідомленні). 

В особистому кабінеті Вам доступний цілодобовий сервіс. Ви можете оформлювати заявки на кредит, контролювати нарахування відсотків, вносити сплату по кредиту, пролонговувати користування позикою. Сайт працює швидко, а завдяки простоті інтерфейсу буде зручним у використанні навіть з мобільного пристрою.

Microcash: відгуки

⭐⭐⭐
«Попри непогані відгуки в в цій фінансовій організації все ж є ряд недоліків: дуже висока відсоткова ставка в день при першому зверненні, відсутність кредитування під 0% (як це часто є в інших МФО) та великі штрафи навіть за кілька днів протермінування оплати. Тому, якщо не впевнені, що зможете погасити борг своєчасно, не раджу брати тут кредити.» – Анна Б.

⭐⭐⭐⭐⭐
«Виручає, що отримати кредит на карту тут можна швидко та просто – весь процес зайняв до 10 хв. часу. Але варто мати на увазі, що відсоткова ставка тут висока, а якщо протермінували оплату за кредит – то й штрафні нарахування будуть відповідними. Також не зручно, що спілкуватись із службою підтримки можна тільки за допомогою електронної пошти.» – Олексій Л.

⭐⭐⭐⭐
«Кредит на карту в цій МФО вдалося оформити до 30 хв. Максимально можна отримати кредит на 15000 грн. Хоча відсоткова ставка в день доволі висока. Однак, додам, що кредити в інших компаніях було досить складно отримати, оскільки я пенсіонер. В Microcash мені не відмовили, а, навпаки – виправдали очікування щодо себе. Рекомендую.» – Юрій П.

⭐⭐⭐⭐
«Недолік – невелика сума кредиту, проте плюсом є довільний термін кредитування – від 3 до 30 днів, а також можливість отримати кредит в короткий термін без довідки про доходи, поручителя й інших численних документів. Зручно, швидко й відносно вигідно.» – Олег К.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (0)
Залишити коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Умови кредитування Microcash