Кредит від Монетка [Monetka]

Пропозиція неактивна

Перший кредит 1 500 - 5 000
Макс. наступний кредит 1500-5000 грн
Термін кредиту 3 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Ні
Відсоткова ставка 2,20
Вік позичальника 18 - 65 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,30
кредит монетка

Компанія Monetka – цілодобова фінансова онлайн-допомога. Сервіс надає послуги мікропозик для громадян України, котрі досягли 18 років, мають власну банківську карту, код платника податків та паспорт, а також електронну пошту. Процес оформлення позики займає 5 хвилин, а головне – Вам нікуди не доведеться їхати чи стояти в довгих чергах. Оформити кредит, не виходячи з дому, отримавши кошти на картку, в будь-який час доби – абсолютно реально.

Як взяти позику в компанії Monetka?

1) Зазначити суму позики й термін, на який Ви бажаєте її оформити.

2) Заповнити анкету, вказавши всі необхідні особисті дані.

3) Зачекати на позитивне рішення щодо Вашої заявки (зазвичай сама процедура займає до 5 хвилин).

4) У разі схвалення заявки – детально прочитати та підписати договір, після чого отримати перераховані гроші на картку.

Розмір позики300 – 5 000 гривень
Термінвід 3 до 30 днів
Ставка1,7 – 2,2% за день
Що потрібно для отриманняпаспорт, ІПН, мобільний телефон,  банківська картка, електронна пошта та доступ до інтернету
Хто може стати позичальникомгромадяни України (18-70 років):студент, пенсіонер, особа в декретній відпустці, особа, що працює офіційно менш, ніж 6 місяців, особа, що тимчасово не працює, працевлаштований неофіційно
Можливість пролонгації, дострокового погашеннябезкоштовна
Ціль отримання кредитупозика до зарплати, відпустка, ремонтні роботи, покупка техніки, на розвиток власного бізнесу
Форма отримання, тривалість розгляду заявкина банківську картку протягом 5 хвилин

Особистий кабінет

Статус кредиту, нараховані відсотки, наявність протермінування, пені, штрафів Ви завжди можете перевірити в особистому кабінеті. В ньому ж можна сплатити кредит частково чи повністю, здійснити дострокове повернення заборгованості та скористатися послугою пролонгації кредитного договору.

Щоб виконати вхід в особистий кабінет, пройдіть авторизацію на сайті (логін – Ваш номер мобільного телефону, пароль – код, отриманий в SMS-повідомленні). Щоб зайти в особистий кабінет вперше, необхідно зареєструватися, вказавши номер телефону, e-mail та номер банківської картки.

Умови кредитування Monetka

Компанія надає споживачам можливість отримати кредит в розмірі від 500 до 5 000 грн на термін від 3 до 30 днів.

Сума першого кредиту становить 3 000 грн під 1,7 % у день. Сума другої та наступних позик може складати до 5 000 грн під 2,5 % в день.

Програма лояльності, промокоди та акції компанії

Компанія піклується про постійних споживачів, тому клієнти, що регулярно звертаються до даної установи, завжди мають можливість отримати код на знижку та більш вигідні умови співпраці.

Щоб не втратити нагоди отримувати інформацію про промокоди та вигідні пропозиції, варто підписатися на сторінку компанії в соцмережах (Facebook, Instagram, Telegram, VK). Так Ви будете слідкувати за оновленням інформації. Також промокод Ви можете активувати на офіційній сторінці компанії. Підпишіться на розсилку інформації від Monetka й не втрачайте своєї вигоди.

Переваги Monetka, недоліки компанії

 • Заявки розглядаються цілодобово і виключно онлайн. Час розгляду – 5 хвилин.
 • Мінімальна кількість вимог, документів та інформації для оформлення. Основний пакет: паспорт, код платника податків, картка будь-якого із банків України. Не потрібно жодних довідок, дзвінків поручителям, підтвердження з місця роботи чи будь-яких інших документів.
 • Можливо взяти в кредит невелику суму і повернути її достроково.
 • Можливість пролонгувати позику на зручний для Вас термін.
 • Вигідні умови кредитування та відсутність комісій. Для постійних користувачів існує можливість реструктуризації заборгованості.
 • Акції та вигідні пропозиції для постійного споживача.
 • Шанс отримати позику, маючи негативну кредитну історію, або низький рейтинг кредитування.
 • Можна брати позику з будь-якою метою, незалежно від рівня доходів чи працевлаштування.
 • Цілодобова служба підтримки та гаряча лінія.

Недоліки мікрокредитування

 • Часті телефонні дзвінки з метою уточнення даних та іншої інформації. Дзвінки до контактних осіб, інформація про яких вказана при реєстрації.
 • Висока відсоткова ставка та відсутність заохочувального першого “дешевого” кредиту. Умови та денна ставка є однаковими як для новачків, так і для позичальників, що звернулися до компанії не вперше.
 • У разі протермінування – надзвичайно висока добова ставка: 3,5%.
 • Неможливо отримати позику готівкою: сервіс видає кошти лише на картку.

Як сплачувати кредит в Monetka?

Система онлайн-сервісу абсолютно автоматизована, тож Ви можете погасити кредит миттєво, скориставшись одним із наступних варіантів:

– в особистому кабінеті, розміщеному на сайті;

– в терміналах самообслуговування;

– у відділенні будь-якого з українських банків (переказ на розрахунковий рахунок, указавши реквізити компанії).

Що робити, якщо відмовили в кредиті?

Основними причинами несхвалення Вашої заявки можуть бути наступні фактори.

1) У Вас є протермінування по кредиту в іншій фінансовій установі. Погасіть заборгованість і спробуйте повторно подати запит. 

2) Помилкові дані в персональній інформації. Варто ще раз перевірити всі внесені дані і коректність заповнення анкети. 

3) Помилка в автоматизованій системі. Перезавантажте веб-сторінку та повторно пройдіть реєстрацію.

Наслідки несплати позики та протермінування

Необхідно дотримуватись умов, передбачених договором, який Ви підписуєте, перш ніж отримати мікропозику. В разі недотримання умов договору та порушення зобов’язань, вказаних у ньому, на споживача накладається пеня в розмірі 3,5 % на кожен день протермінування боргу. Своєчасність виплат в жодному випадку не варто ігнорувати, адже (за умовами договору) в разі несплати заборгованості штрафи можуть бути стягнуті навіть у судовому порядку.

Якщо Вам не вдається своєчасно погасити заборгованість, скористайтеся послугою продовження кредиту. Оформити послугу можна в особистому кабінеті на сайті компанії. Пролонгувавши термін кредиту, Ви не лише уникнете штрафних санкцій, стягнення щоденної пені у великих розмірах та проблем із компанією, а й зможете покращити свій кредитний рейтинг. Співпраця з компанією загалом матиме позитивний вплив на можливість кредитування іншими МФО надалі.

Відгуки та оцінка компанії

Щоб оцінити сервіс компанії, варто залишити відгук про власний досвід кредитування в Monetka. Зробити це можна на офіційному сайті. Там же Ви можете знайти інформацію про акційні пропозиції та ознайомитись із відгуками про компанію від інших споживачів.

Запитання та відповіді

На яку суму кредиту я можу розраховувати?

Максимальний розмір позики в Monetka складає до 5 000 грн. При першому оформленні сума кредиту не перевищує 3 000 грн.

Для чого потрібен промокод, і як його отримати?

Промокод дозволяє позичальникові отримати мікрокредит на вигідних умовах та з нижчою відсотковою ставкою по кредиту. Інформацію про промокоди та акції Ви можете знайти в соцмережах МФО та на офіційній веб-сторінці компанії.

Як здійснити пролонгацію позики?

Щоб продовжити термін користування мікрокредитом, необхідно просто сплатити фактичні відсотки за час користування кредитними коштами. Кількість продовжень терміну кредитування – необмежена.

Monetka – зручний і вигідний сервіс, який виручить у скрутний час. Отримати можна навіть невелику суму всього за кілька хвилин. Вимоги для отримання коштів – мінімальні, меню особистого кабінету – максимально просте та зручне в користуванні, а умови договору є достатньо зрозумілими. 

В будь-якому випадку, незалежно від того, яку мікрофінансову установу Ви обираєте, потрібно ретельно вивчати кредитний договір, перш ніж підписувати його з метою отримання кредитних коштів.

4.7/5 - (3 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Іван
  Написаний
  28.06.2022, 15:24
  Іван

  МФО Monetka виявився гарною допомогою для мене, коли терміново знадобилися гроші за особистими обставинами. Брав 5000 грн, повернув за 30 днів. Звертався один раз і переплата була майже непомітною. Якщо раптом знову знадобляться кошти, звернуся до Monetka.