Кредит від Money4you [Маніфою]

Перший кредит 500 - 7 000
Макс. наступний кредит 500-12000 грн
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 1,99
Вік позичальника 18 - 65 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,30
Розмір позики 500 - 7 000
Dla zadluzonych Так
Money4you відгуки

Money4you – про компанію

Компанія Money4you (“МАНІФОЮ”) почала свою діяльність з надання короткострокових кредитів у лютому 2019 року. Сервіс пропонує грошові позики особам-громадянам України, що досягли повноліття. Максимальна сума першої позики становить 7000 грн, що надається на термін до 30 днів включно.

Сервіс був створений для швидкої фінансової підтримки тих, хто потребує цього – студентів, пенсіонерів і будь-якої пересічної людини, якій терміново потрібні гроші. У житті людини трапляються різні ситуації, а Money4you допомагає справитись з ними та вийти зі скрутного становища на максимально зручних умовах.

Нині не потрібно гаяти цілий день, а часом і більше, для того щоб отримати кредит на карту. Декілька кліків та простих дій і кошти вже у вас на картці. 

вік18 – 65
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика500 – 7 000 грн
наступні позики500 – 12 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставка0,01% на перший кредит
1,99% – базова ставка

Кому доступні кредити на карту від Money4you?

Для того щоб отримати кредит в Money4you, треба відповідати кільком простим вимогам:

✅ особі виповнилось 18 років, адже кредит доступний лише повнолітнім;

✅ особа має український паспорт – кредит видається лише громадянам України;

✅ особа має банківську картку – неважливо, клієнтом якого банку є громадянин, підійде картка будь-якого українського банку.

Незважаючи на це, компанія залишає за собою право відмовити у наданні кредиту певним особам після аналізу даних, наданих ними, та інформації, що знаходиться у відкритому доступі про кредитну історію та будь-яку іншу фінансову діяльність.

Як отримати кредит на карту в Money4you?

Для отримання кредиту необхідно зараєструватись на сайті, ознайомитись з умовами і обрати параметри позики – суму та строк.

Кредит на суму 7000 грн (максимальна сума першої позики) терміном на 30 днів (максимальний термін) коштуватиме 2100 грн за умови, якщо ви новий клієнт Money4you. Відсоткова ставка для нових клієнтів становить 0,01% в день.👇

кредит в Money4you відсоткова ставка
0,01% в день на першу позику!

Після подання заявки на отримання позики та підписання паспорту позики відбувається оцінка кредитоспроможності клієнта на основі наданої ним інформації.

Важливо, що клієнт несе відповідальність за достовірність вказаної інформації – потрібно вказати правдиві дані про місце роботи та місячні доходи. Крім того, щоб тверезо оцінити надійність клієнта, компанія сканує інформацію, надану з Українського бюро кредитних історій та інших відкритий інформаційних джерел.

Після погодження у видачі позики в особистому кабінеті розміщується оферта (договір), з умовами якої клієнту потрібно ознайомитись та погодитись. У разі згоди з умовами оферти залишається лише очікувати кошти на карті.

Сервіс працює цілодобово, тому не потрібно чекати ранку для отримання позики.

отримати кредит на карту Money4you
отримати кредит на карту в Money4you

Як зареєструватись на сайті Money4you?

Процедура реєстрації надзвичайно проста і зазвичай займає декілька хвилин. Для того щоб зареєструватися, користувачу необхідно ввести анкетні дані – ім’я, прізвище та по-батькові, номер телефону та пароль.

Крім того, потрібно надати згоду з правилами надання коштів і згоду на обробку персональних даних.

Money4you реєстрація

Важливо ввести власний номер телефону, до якого клієнт має доступ, адже він буде використовуватись для входу в особистий кабінет.  Після підтвердження номеру телефону процес реєстрації вважається завершеним.

Адреса електронної пошти може використовуватись для відновлення паролю у разі його втрати, тому введення цієї інформації також є бажаним.

Зберігання доступу до власного кабінету є надзвичайно важливим, адже саме там міститиметься вся необхідна інформація, що стосується вашої історії кредитів, умови поточного кредиту з точною сумою та датою погашення.

У разі відсутності можливості сплатити кредит вчасно, саме через особистий кабінет можна скористатися опцією пролонгації та дізнатися її умови.

Вхід в особистий кабінет Money4you

Авторизація на сайті відбувається в один етап – необхідно ввести власний номер телефону, що слугуватиме логіном, та пароль – комбінацію цифр та букв, що використовувались при реєстрації. 

Money4you вхід особистий кабінет

У разі втрати паролю можна скористатися функцією “Відновити пароль”, яка можлива лише при наявності прив’язаної до акаунту адреси електронної пошти та доступу до неї. 

Money4you відновити пароль

Особистий кабінет слугує архівом даних клієнта – усі інформація про дії, вчинені споживачем та компанією по відношенню до нього, зберігається саме тут.

Умови кредитування в Money4you

Умови кредитування в Money4you різняться для першої позики та повторної позики – після успішної процедури повернення першого кредиту клієнту відкривається низка нових та більш вигідних пропозицій, адже довіра компанії зростає.

Тип позикиПерша позика 🍏Повторна позика 🍎
Сума позики500 – 7 000 грн (в окремих випадках сума може бути підвищена)500 – 12 000 грн (в окремих випадках сума може бути підвищена)
Відсоткова ставка0,01% в день на весь строк позики, за виключенням періоду пролонгації строку позики (на період пролонгації діє базова процентна ставка 1,99%)1,99% в день – базова процентна ставка на позику (в рамках програми лояльності Споживачу може бути запропонована знижена процентна ставка)

У обидвох випадках позика оформлюється в онлайн-режимі, а швидкість автоматичної обробки заявки складає 3-5 хвилин. Для всіх клієнтів доступною є послуга пролонгації кредиту у разі відсутності змоги погасити кредит відповідно до вказаних умов.

Пакет документів для нових клієнтів, що отримують позику вперше, складають:

✔ паспорт (для реєстрації паспортних даних);

✔ реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);

✔ банківські реквізити. 

При повторному наданні кредиту надання даних паспорту та ідентифікаційного номеру не потребується. Проте існує необхідніть повторної ідентифікації у разі зміни раніше наданої інформації.

Які наслідки протермінування позики?

Наслідки прострочення виконання зобов’язань визначаються умовами договору позики. Якщо у дату погашення не було внесено відповідний платіж, представники служби підтримки компанії зателефонують клієнту для з’ясування ситуації.

У разі протермінування позики щоденна відсоткова ставка за кредитом зростає. Задля уникнення будь-яких проблем, варто зв’язатися зі службою підтримки заздалегідь (бажано за 2-3 дні до дати погашення) та оформити послугу пролонгації позики, яка не псує кредитну історію та є нормальною практикою у діяльності мікрофінансових організацій. 

Які умови пролонгації позики?

Процедура пролонгації передбачає перенесення дати погашення позики на певний термін.

Погоджуючись на подовження кредиту, позичальник повинен сплатити нараховані раніше відсотки та основну кредитну ставку на суму пролонгації. При цьому тіло кредиту не погашається. Для клієнтів компанії Money4You подовження кредиту – безкоштовна послуга.

Процедура подовження позики здійснюється онлайн через особистий кабінет. Для цього потрібно авторизуватись, зайти у розділ пролонгації в особистому кабінеті і вибрати термін подовження і суму кредиту.

Після розгляду заявки, що відбувається протягом 5 хвилин, та сплати суми за відсотками клієнт може бути спокійним та планувати свій бюджет без тиску.

Кредит в Money4you – переваги та недоліки

👍 Переваги сервісу:👎 Недоліки сервісу:
➕ кредит на карту в Money4you доступний для всіх;

➕ швидка процедура реєстрації та зручний функціонал сайту компанії;

➕ зручне оформлення позики у режимі онлайн та розгляд заявки у найшвидші строки;

➕ сервіс працює 24/7. Гроші будуть у вас в той самий день, в який ви подали заявку, незалежно від того, чи це вихідний, чи свято;

➕ мінімальний пакет документів та максимально зручні умови видачі кредиту на карту;

➕ виправдана відсоткова ставка;

➕ безкоштовна послуга пролонгації кредиту.
➖ обмеження на першу позику – ви можете отримати не більше 7 000 грн, якщо вперше звернулися в сервіс.

➖ компанія залишає за собою право відмовити у наданні позики у виключних випадках;
➖ процедура відновлення паролю для входу в особистий кабінет не завжди є можливою.

кредит в Money4you переваги

Як зв’язатися з представниками Money4you?

📞 Телефон: 0 44 223 93 44 (підтримка клієнтів)

📩 Email: info@money4you.com.ua

📍 Зареєстрована адреса: місто Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 86 літ. Д.

Money4you – відгуки

Money4you маніфою кредит

Компанія Money4you з’явиласа на ринку фінансових послуг у 2019 році, тобто вона є відносно новим гравцем. Щоб переглянути відгуки про Money4you, напишіть в пошуку “Money4you відгуки” для результатів українською мовою, або “Money4you отзывы” для результатів російською мовою.

Ви також можете поділитися своїм досвідом користування послунами Money4you і написати свій відгук на цій сторінці.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Олег
    Написаний
    21.07.2022, 09:57
    Олег

    З плюсів - мінімум документів, швидка обробка заявки. З мінусів - відносно невелика сума на перший кредит.

Умови кредитування Money4you