Кредит від Манібум [MoneyBOOM]

Пропозиція неактивна

Наша оцінка 4,30
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,75
Термін кредиту 1 - 30 днів
Макс. наступний кредит 250-8000 грн
Перший кредит 250 - 8 000
Перший кредит під 0,01% Ні
Кредит від Манібум

MoneyBOOM – про компанію

Компанія MoneyBOOM – це український сервіс, який надає можливість практично усім громадянам країни отримати кредит на карту.

МФО (мікрофінансова організація) існує на ринку фінансових послуг з 2014 року, і за цей час відгуки про MoneyBOOM переважно позитивні.

Отримати позику онлайн на карту дуже просто. Мінімальний термін кредитування – 1 день, максимальний – 65 днів. Сума позики для постійних клієнтів може досягати 20 000 гривень, а мінімальний кредит становить 250 гривень.

У мікрофінансову організацію часто звертаються люди, які зіткнулися з непередбаченими витратами, затримкою зарплати та іншими фінансовими труднощами.

віквід 18 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика250 – 5 000 грн
максимальна позика20 000 грн
термін кредитудо 65 днів
відсоткова ставка1,8% на день

Як оформити кредит в MoneyBOOM?

З кожним роком все більше громадян воліють взяти кредит в МФО (мікрофінансовій організації), ніж у банку. Процедура набагато простіша, вимог менше, а гроші надходять на карту дуже швидко. Це відмінний спосіб вирішити фінансові проблеми, які виникли в зв’язку з непередбаченими витратами або затримкою зарплати.

Процедура оформлення кредиту може відрізнятися залежно від того, чи це ваш перший чи наступний кредит.

манібум перший кредит
Джерело: https://moneyboom.ua/ua
манібум наступні кредити
Джерело: https://moneyboom.ua/ua

Покрокова інструкція:

👉 Зайдіть на офіційний сайт компанії. На сайті за допомогою індикаторів встановіть на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредитування. Якщо вас усе влаштовує і ви вирішили отримати гроші саме через цю компанію, натисніть кнопку «Оформити кредит».

умови кредитування в Moneyboom

👉 Заповніть анкету, яка відкриється перед вами, у якій необхідно вказати основну інформацію про себе. Бажано заповнити всі поля, щоб підвищити ймовірність отримання позитивної відповіді. Якщо у вас є акційний промокод, так само вкажіть його в формі.

👉 Прочитайте правила співпраці з компанією, після чого поставте галочку, якщо вас все влаштовує. Натисніть кнопку “Далі“.

👉 На вказаний номер телефону буде направлено повідомлення з кодом, який потрібно ввести в спеціальному полі.

👉 Наступна вкладка передбачає зазначення інформації про себе, вона включає в себе ряд питань, на які необхідно відповісти розгорнуто і достовірно.

👉 Переходимо до анкети про фінансове становище позичальника в особистому кабінеті. Вкажіть свій дохід, місце роботи, контактні дані колег, друзів або родичів, і деяку іншу інформацію. Після цього натисніть кнопку “Далі”.

👉 Необхідно внести інформацію про свою кредитну картку – її номер, код і термін дії. Після цього пройдіть процедуру верифікації карти – введіть суму, яку система заблокує на вашому рахунку, в спеціальному полі. Гроші будуть повернуті на рахунок найближчим часом, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.

👉 Тепер залишається лише чекати рішення системи за Вашим запитом, можливо, до вас надійде дзвінок від співробітників компанії, і вони уточнять деяку інформацію по реєстраційній формі.

кредит онлайн в манибум

Що робити, якщо заявку на кредит не схвалено?

Незважаючи на досить високий відсоток схвалень за заявками на отримання кредиту онлайн, деякі користувачі змушені стикатися з відмовою. Чому так відбувається?

Причини для відмови можуть бути наступні:

Неправильно вказана інформація в реєстраційній формі. Уважно перевіряйте адресу, контакти, паспортні дані та інші відомості, які вказуєте в анкеті. Будь-яка помилка може бути сприйнята, як недостовірно надані дані, і тоді в кредиті буде відмовлено;

Помилка банківської карти. Якщо ви ввели номер простроченої картки, гроші на неї було переведено не будуть. Також відмова може пояснюватися відсутністю необхідної суми грошей на рахунку для проходження верифікації. Перш ніж приступати до оформлення кредиту, перевірте свій баланс і термін дії карти;

❌ Якщо ви відправили заявку на повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з попереднім. Компанія може відмовити тому, що дані про оплату ще не надійшли в систему. На оновлення інформації знадобиться деякий часю, тому краще трохи почекати після внесення грошей;

Прострочення боргу в компанії MoneyBOOM може стати причиною для відмови на ще один кредит. Компанія знову надасть вам гроші тільки після того, як ви повністю погасите минулу заборгованість.

Промокод та як ним користуватись

Компанія MoneyBOOM регулярно проводить різні акції, в рамках який надає промокоди і нараховує бонуси за залучення нових клієнтів.

Крім того, з кожним наступним зверненням в сервіс, доступна сума позики буде збільшуватися.

Промокод можна отримати, користуючись послугами компанії, і своєчасно погашаючи свою заборгованість. Він дає право на отримання зниженої відсоткової ставки при наступному зверненні.

Для того щоб бути в курсі всіх новин і розіграшів мікрофінансової організації, уважно стежте за новинами на офіційному сайті і підписуйтесь на розсилку і сторінки компанії у соцмережах.

Умови кредитування

манібум умови кредитування

У мікрофінансових організаціях діють досить лояльні вимоги до позичальників, сюди може звернутися практично кожен, проте деякі обмеження все ж є. Для того щоб взяти кредит в MoneyBOOM, необхідно відповідати наступним вимогам:

✅ Посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний номер.

✅ Вік позичальника не менше 18 років.

✅ Вільний доступ до мережі інтернет і мобільний номер телефону.

✅ Наявність картки будь-якого українського банку.

✅ Проживання та реєстрація на території України.

Відсоткова ставка

Відсоткові ставки за користування кредитними коштами існують в кожній кредитній організації, як в МФО, так і в банку. Тому уникнути переплати навряд чи вийде.

Перед тим як оформляти кредит на картку, важливо дізнатися розмір процентних нарахувань. Компанія MoneyBOOM пропонує процентну ставку 1,8%. Розмір процентної ставки ідентичний і для нових клієнтів, і для тих, хто вже звертався до сервісу раніше.

Для того щоб дізнатися переплату за вашим кредитом досить скористатися кредитним калькулятором на офіційному сайті компанії.

Після того як ви вкажете суму і термін позики, внизу можна буде побачити, скільки вам доведеться оплатити сервісу за користування коштами.

Як повернути кредит?

Для того, шоб закрити кредит оберіть найбільш зрунчий метод оплати.

Отже закрити кредит у MoneyBOOM можна декількома способами:

✔ Через особистий кабінет на сайті компанії, використовуючи свою банківську карту;

✔ Через термінал самообслуговування, готівкою;

✔ У відділенні будь-якого українського банку.

✔ У касі банка-партнера – Otp Bank.

кредит онлайн манибум
Спосіб оплатиШвидкість ⏳
Легкість ⛅

Комісія 🔍
1. Картою через особистий кабінетМаксимальнаМаксимальнаВідсутня
2. Через термінали самообслуговуванняСередняСередняВідсутня
3. Оплата за реквізитами в будь-якому банкуНизькаСкладноНаявна
4. Оплата в касі Otp BankНизькаСередня0,2% від суми платежу
мін. 15 грн

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо позичальник не виплатив борг своєчасно, відсоткова ставка збільшується до 3,5% в день і сума боргу починає рости дуже швидко.

Організація MoneyBOOM має право подати до суду на клієнта, так як він порушив умови кредитного договору.

Компанія залишає за собою право передачі боргу колекторським компаніям. Для того щоб уникнути боргової ями, розраховуйтесь з кредитом вчасно.

Пролонгація

Якщо клієнт не може своєчасно погасити борг, уникнути пені та штрафів допоможе оформлення відстрочки платежу. Послуга безкоштовна.

Єдине, що потрібно від позичальника – оплатити відсоткову частину кредиту та пеню, якщо вона вже була нарахована. Термін продовження – ідентичний терміну кредитування клієнта при оформленні позики. Робити пролонгацію боргу можна необмежену кількість разів.

Вхід в кабінет MoneyBOOM

Вхід в особистий кабінет MoneyBOOM знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу.

Логін – ваш номер телефону. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

Щоб відновити пароль до особистого кабінету, скористайтеся кнопкою “Забули пароль?”.

кабінет манибум

Переваги та недоліки MoneyBOOM

У кожній мікрофінансовій організації є свої особливості співпраці з клієнтами, про які необхідно знати перш, ніж оформляти кредит на карту. Всі фірми аналоги працюють за одним принципом – видають невелику суму грошей в борг на короткий термін, що не перевищує півтора-два місяці, проте умови можуть відрізнятися.

👍 Переваги сервісу:👎 Недоліки сервісу:
➕ Для оформлення кредиту вам не доведеться виходити з дому, достатньо просто мати комп’ютер або ноутбук;

➕ У компанії постійно проводяться акції та розіграші призів;

➕ Щоб оформити заявку на позику, треба не більше 10 хвилин;

➕ Існує декілька способів погасити заборгованість;

➕ Час роботи сервісу – цілодобово, подати заявку і отримати гроші ви можете в будь-який день тижня і в будь-який час;

➕ Реєстраційна форма досить проста, на її заповнення не піде більше 15 хвилин;

➕ У компанії працює гаряча лінія, де завжди можна отримати допомогу від співробітників компанії, досить просто натиснути кнопку «Замовити дзвінок»;

➕ Можливість погашення заборгованості частинами або достроково, без комісій і відсотків;

➕ Для оформлення позики не знадобиться пред’являти довідку про доходи, надавати заставу або звертатися до поручителів.
➖ Для нових клієнтів доступна сума кредиту обмежена 5 000 гривень;

➖ Жорсткі умови для боржників.
переваги кредиту в Манібум
Джерело: https://moneyboom.ua/

Контакти компанії та служби підтримки MoneyBOOM

📍 Адреса головного офісу компанії:
Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41

📩 Контакна електронна пошта:
info@moneyboom.com.ua

📞 Замовити безкоштовний дзвінок можна на стоірнках сайту сервісу.

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту MoneyBoom – https://moneyboom.ua/ua/

Питання – відповіді про онлайн кредит

Яка відсоткова ставка на позики в Манібум?

1,8%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт Манібум?

250 – 5 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на онлайн кредит?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на вказану карту

Чи може отримати кредит від Манібум неповнолітній?

Ні

Чи можна взяти в Манібум декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи, щоб отримати кредит онлайн в Манібум?

Ні, такої вимоги не передбачено

Який максимальний термін виплати кредиту?

65 днів

Чи можна виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит вчасно?

Ставка збільшиться до 3,5% в день

MoneyBoom – відгуки про компанію

манібум відгуки

MoneyBoom існує на українському ринку мікропозик від 2014 року. Послугами компанії скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про MoneyBoom в мережі, написавши в пошуковику “MoneyBoom відгуки” для результатів українською мовою, або “Манибум отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про MoneyBoom.

4/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Юлія
    Написаний
    27.07.2022, 09:25
    Юлія

    Не рекомендую! З підтримкою неможливо зв'язатися!