MoneyBOOM

Moneyboom - krediti24.com.ua

Загальний опис

Moneyboom - krediti24.com.ua

Мікрофінансова компанія MoneyBOOM – це український сервіс, який надає можливість практично усім громадянам країни отримати кредит онлайн на банківську карту. Організація існує на ринку фінансових послуг з 2014 року, і за цей час відгуки користувачів про роботу організації тільки позитивні. Отримати кредит онлайн від MoneyBOOM дуже просто, мінімальний термін кредитування – п'ять днів, максимальний – 30 днів. Сума позики для постійних клієнтів може досягати 15 тисяч гривень, а мінімальний кредит становить 250 гривень. У мікрофінансову організацію часто звертаються люди, які зіткнулися з непередбаченими витратами, затримкою зарплати, або просто не розпланували свій бюджет.

Загальні умови кредитування

У мікрофінансових організаціях діють досить лояльні вимоги до позичальників, сюди може звернутися практично кожен, проте деякі обмеження все ж є. Для того щоб взяти кредит в MoneyBOOM, необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний номер.
 • Вік позичальника не менше вісімнадцяти років.
 • Вільний доступ до мережі інтернет і мобільний номер телефону.
 • НАявність картки будь-якого українського банку.
 • Проживання та реєстрація на території України.

Відсоткова ставка

Відсоткові ставки існують в будь-який кредитній організації, як в МФО, так і в банку, тому уникнути переплати навряд чи вийде. Перед тим як оформляти кредит на картку, важливо дізнатися розмір процентних нарахувань. У компанії MoneyBOOM розмір процентної ставки – 1,75%, причому він ідентичний і для нових клієнтів, і для тих, хто вже звертався до сервісу раніше.

Для того щоб дізнатися переплату за вашим кредитом досить скористатися кредитним калькулятором на офіційному сайті компанії.

Після того як ви вкажете суму і термін позики, внизу можна буде побачити, скільки вам доведеться оплатити сервісу за користування коштами.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик MoneyBOOM

У кожній мікрофінансової організації є свої особливості співпраці з клієнтами, про які необхідно знати перш, ніж оформляти кредит. Всі фірми аналоги працюють за одним принципом – видають невелику суму грошей в борг на короткий термін, що не перевищує півтора-два місяці, проте умови можуть відрізнятися.

Moneyboom - krediti24.com.ua

До переваг MoneyBOOM можна віднести:

 • Для оформлення кредиту вам не доведеться виходити з дому, достатньо просто мати комп'ютер або ноутбук;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики на безкоштовній основі;
 • У компанії постійно проводяться акції та розіграші призів;
 • На обробку заявки йде не більше 10 хвилин;
 • Існує багато способів погасити кредит, не обов'язково їхати в відділення для оплати своєї заборгованості;
 • Час роботи сервісу – цілодобово, подати заявку і отримати гроші ви можете в будь-який день тижня і в будь-який час;
 • Реєстраційна форма досить проста, на її заповнення не втече більше 15 хвилин;
 • У компанії працює гаряча лінія, де завжди можна отримати допомогу від співробітників компанії, досить просто натиснути кнопку «Замовити дзвінок»;
 • Можливість погашення заборгованості частинами або достроково, без комісій і відсотків;
 • Для оформлення позики не знадобиться пред'являти довідку про дохід, надавати заставу або звертатися до поручителів.

Сервіс MoneyBOOM має і свої не дуже позитивні нюанси, про які теж слід згадати:

 • Для нових клієнтів доступна сума кредиту обмежена 4000 гривень;
 • Жорсткі умови для боржників.

Процес оформлення кредиту

З кожним роком все більше громадян воліють взяти кредит в мікрофінансової організації, ніж у банку. Процедура набагато простіше, вимог менше, а гроші надходять на карту дуже швидко. Це відмінний спосіб вирішити фінансові проблеми, які виникли в зв'язку з непередбаченими витратами або затримкою зарплати.

Moneyboom - krediti24.com.ua

Оформлення позики в MoneyBOOM

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії, і за допомогою індикаторів встановіть на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредитування. Якщо вас влаштовує розмір переплати, натисніть кнопку «Оформити кредит».
 2. Заповніть анкету, яка відкриється перед вами, у якій необхідно вказати основну інформацію про себе, бажано заповнити всі поля, щоб підвищити ймовірність отримання позитивної відповіді. Якщо у вас є акційний промокод, так само вкажіть його в формі. Прочитайте правила співпраці з компанією, після чого поставте галочку, якщо вас все влаштовує. Натисніть кнопку “Далі” на вказаний номер телефону буде направлено повідомлення з паролем, який потрібно ввести в спеціальному полі.
 3. Наступна вкладка передбачає зазначення інформації про себе, вона включає в себе ряд питань, на які необхідно відповісти розгорнуто і достовірно.
 4. Переходимо до анкети про фінансове становище позичальника в особистому кабінеті. Вкажіть свій дохід, місце роботи, контактні дані колег, друзів або родичів, і деяку іншу інформацію. Після цього натисніть кнопку «Далі».
 5. Необхідно внести інформацію про свою кредитну картку – її номер, код і термін дії. Після цього пройдіть процедуру верифікації карти – введіть суму, яку система заблокує на вашому рахунку, в спеціальному полі. Гроші будуть повернуті на рахунок найближчим часом, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.
 6. Тепер залишається лише чекати рішення системи за Вашим запитом, можливо, до вас надійде дзвінок від співробітників компанії, і вони уточнять деяку інформацію по реєстраційній формі.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Незважаючи на досить високий відсоток схвалень за заявками на отримання кредиту онлайн, деякі користувачі змушені стикатися з відмовою. Чому так відбувається? Якщо людина повністю відповідає всім вимогам MoneyBOOM до своїх позичальників, то причини для відмови можуть бути наступні:

 • Неправильно вказана інформація в реєстраційній формі. Уважно перевіряйте адресу, контакти, паспортні дані та інші відомості, які вказуєте в анкеті. Будь-яка помилка може бути сприйнята, як свідомо помилкова, і тоді в кредиті буде відмовлено;
 • Помилка банківської карти. Якщо ви ввели номер простроченої картки, гроші на неї було переведено не будуть. Також відмова може пояснюватися відсутністю необхідної суми грошей на рахунку для проходження верифікації. Перш ніж приступати до оформлення кредиту, перевірте свій баланс і термін дії карти;
 • Якщо ви відправили заявку на повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з попереднім, компанія може відмовити тому, що дані про оплату ще не надійшли в систему. На оновлення інформації знадобитися, деякий час, тому краще трохи почекати після внесення грошей;
 • Прострочення боргу в компанії MoneyBOOM може стати причиною для відмови в ще один кредит. Компанія знову надасть вам гроші тільки після того, як ви повністю погасите минулої заборгованість.

Промокод та як ним користуватись

Компанія MoneyBOOM регулярно проводить різні акції, в рамках який надає промокоди і нараховує бонуси за приведення нових клієнтів. Наприклад, за кожного друга або знайомого, який звернутися в MoneyBOOM по вашій рекомендації, ви отримуєте 50 гривень. Крім того, з кожним наступним зверненням в сервіс, доступна сума позики буде збільшуватися. Промокод можна отримати, користуючись послугами компанії, і своєчасно погашаючи свою заборгованість. Він дає право на отримання зниженої відсоткової ставки при наступному зверненні. Для того щоб бути в курсі всіх новин і розіграшів мікрофінансової організації, уважно стежте за новинами на офіційному сайті і підписуйтесь на розсилку.

Як повернути кредит?

Для того, шоб закрити кредит оберіть найбільш зрунчий метод оплати. Отже закрити кредит у MoneyBOOM можна декількома способами:

 • Через особистий кабінет на сайті компанії, використовуючи свою банківську карту;
 • Через термінал самообслуговування, готівкою;
 • У відділенні будь-якого українського банку.

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо позичальник не виплатив борг своєчасно, йому нараховується пеня в розмірі 1,75% від суми заборгованості в перший же день прострочення. Відсоткова ставка збільшується і сума боргу починає рости дуже швидко. Після двох тижнів прострочення, організація MoneyBOOM має право подати до суду на клієнта, так як він порушив умови кредитного договору.

Компанія залишає за собою право передачі боргу колекторським компаніям. Для того щоб уникнути боргової ями, розраховуйтесь з кредитом вчасно.

Пролонгація

Якщо клієнт не може своєчасно погасити борг, уникнути пені та штрафів допоможе оформлення відстрочки платежу. Послуга безкоштовна. Єдине, що потрібно від позичальника – оплатити відсоткову частину кредиту та пеню, якщо вона вже була нарахована. Термін продовження – ідентичний терміну кредитування клієнта при оформленні позики. Робити пролонгацію боргу можна необмежену кількість разів.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, д. 41

Замовити безкоштовний дзвінок можна на стоірнках сайту сервісу.

Контакна електронна пошта:
info@moneyboom.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту MoneyBoom