Moneyveo

Moneyveo - krediti24.com.ua

Загальний опис

Moneyveo - krediti24.com.ua

Компанія Moneyveo пропонує допомогу в скрутних фінансових ситуаціях, надаючи мікропозики в найкоротші терміни і з максимально простими умовами. Дана організація успішно існує на ринку і активно розвивається вже більше, ніж чотири роки, при цьому постійно вдосконалює свою діяльність, покращує сервіс і умови кредитування, про репутацію Moneyveo можуть сказати відгуки вдячних клієнтів.

Moneyveo – кредитний сервіс, який з 2013 року надає позики грошових коштів громадянам України. Як новий клієнт ви можете отримати позику від 50 до 3000 гривень на термін від 1 до 30 днів під 0,02% в день. У разі повторного звернення до Moneyveo можна оформити позику вже до 15 000 гривен.С допомогою сайту ви можете отримати позику грошових коштів на вашу банківську карту VISA або MasterCard всього лише за 8 хвилин. Це рекордний час для отримання грошей позичальником, так як сервіс Moneyveo приймає рішення про видачу вам грошових коштів в автоматичному режимі, тобто рішення приймає не людина, а програма.

Загальні умови кредитування

Для того щоб отримати фінансову допомогу від компанії Moneyveo, знадобиться:

 • Банківська карта, яка повинна бути чинною (такою у якій не вийшов термін дії). Що стосується вікових обмежень, то тут головне бути повнолітнім, адже в компанії із задоволенням надають кредити і студентам, і пенсіонерам, які молодші за дев'яноста (!) Років.
 • Клієнт повинен мати посвідчення громадянина України – паспорт, а також ідентифікаційний код.
 • Крім того, знадобитися мобільний номер телефону і електронна пошта.

Moneyveo - krediti24.com.ua

Компанії не відмовиться від клієнта, навіть якщо він є безробітним, працевлаштований неофіційно, знаходиться в декреті або має не найкращу кредитну історію.

Відсоткова ставка

Якщо ви берете кредит в Манівео вперше, то для вас сума відсоткової ставки складе всього 0,01%. На сайті представлений калькулятор, який допоможе вам розрахувати суму до погашення, а так само вкаже дату, коли потрібно рохрахуватись по кредиту. Вам необхідно за допомогою стрілок вибрати необхідну суму і тривалість позики, а в правій частині ви побачите суму процентної ставки і день, до якого борг повинен бути погашений. Якщо ви вже є клієнтом Moneyveo, то процентна ставка буде більше, ніж для новачка, але її можна буде знизити за допомогою промокоду або участі в різних акціях.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Moneyveo

Перед тим як офрмити позику, корисно буде дізнатись макимально більше інформації про сервіс. Кожна фінансова компанія має свої переваги і недоліки, і Moneyveo – не виняток. Отже, до позитивних характеристик компанії можна віднести:

 • Сервіс Moneyveo працює цілодобово, у вихідні та святкові дні, що дозволяє вирішити будь-яке питання практично миттєво;
 • Якщо у кредитора виникли проблеми, і він не може розрахуватися з боргами своєчасно, йому пропонується продовжити позику, при цьому процентна ставка залишається незмінною;
 • Порекомендувавши своєму другові звернутися за мікропозик в компанію Манівео, ви можете отримати грошову винагороду;
 • Компанія Moneyveo активно використовує різні маркетингові заходи для залучення клієнтів. Це і акційні пропозиції, і знижки на повторні позики, і приємні бонуси.

Moneyveo - krediti24.com.ua

Що стосується недоліків, то тут слід, перш за все, виділити два моменти:

 • Прострочені платежі загрожують штрафами, і політика стягнення боргу тут досить сувора;

Процес оформлення кредиту в Moneyveo

Для того щоб розібратися з процедурою отримання кредитних коштів в компанії Moneyveo, пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією щодо оформлення заявки на позику:

 1. Спочатку необхідно вказати, яку суму грошей ви хочете взяти, і на який термін вона вам знадобитися, після чого натискаємо кнопку отримати кредит;
 2. Програма переведе клієнта на сторінку реєстрації, де необхідно ввести всі свої дані в спеціально відведених для цього полях. Тут так само пропонується реєстрація за допомогою використання своєї сторінки в соціальній мережі;
 3. Далі ви перейдете на наступну вкладку, де програма пропонує внести свої соціальні дані, а саме номер і серію паспорта, інформацію про освіту і деякі інші відомості. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку продовжити;
 4. Наступна вкладка призначена для внесення даних про адресу проживання громадянина. Тут потрібно вказати поточне місце проживання, і уточнити ряд інших нюансів;
 5. Далі програма запитує дані про працевлаштування передбачуваного клієнта. Тут потрібно вказати суму свого щомісячного доходу, назва підприємства, в якому ви працюєте, а також свою посаду;
 6. На п'ятому кроці реєстраційної процедури знадобитися вказати реквізити своєї банківської картки, це необхідно для того щоб отримати у Moneyveo кредит. Буде здійснена верифікація шляхом блокування невеликої суми з вашої картки, яка не перевищує одну гривню, а ви повинні будете вказати цю суму;
 7. І, нарешті, останній крок: підтверджуємо введену інформацію, відповідаємо ще на кілька запитань, і отримуємо код на телефон, який необхідно ввести в поле анкети. Якщо ви є власником картки ПриватБанку, то гроші відразу будуть переведені на ваш рахунок, для інших банків іноді необхідно більше часу, але частіше за все процедура зарахування коштів не займає більше години.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

На жаль, не всі заявки отримують позитивну відповідь, іноді користувачам доводиться отримати і  відмовою. Тоді виникає цілком слушне питання, чому це обумовлено? Давайте розглянемо причини:

 • У зазначених даних була допущена помилка: помилка, неправильна цифра або буква, відсутня необхідна інформація. Уважно перевіряйте всі відомості, які вказуєте на сайті компанії, в іншому випадку можна зіткнутися з відмовою.
 • Можливо, ваша кредитна карта вже прострочено, і більше не є дійсною. На карті повинен бути вказаний крайній термін її використання – перевірте його.
 • Кредитне бюро – це система, яка оновлюється в певні проміжки часу. Можливо, ви недавно погасили свою позику в Moneyveo, але ці відомості ще не зайшли в систему, тому вам приходить відмова на повторний кредит.
 • Відбір клієнтів здійснюється в системному порядку, співробітники компанії ніяк не впливають на рішення, яке ви отримуєте, тому не варто дзвонити консультантам і співробітникам компанії з вимогою змінити підсумок розгляду заявки.

Промокод та як ним користуватись

Промокод у Moneyveo – це ще один метод як залучення так і утримування клієнітв. Адже саме завдяки цим комбінаціям символів можна отримати знижку. Наприклад, якщо ви новачок, і прийшли за позикою вперше, то можете скористатися промокодом «Кредити з нульовим відсотком».

Щоб отримати знижку, можна також долучитись до групи Moneyveo в соціальній мережі, і там же залишити відгук чи коментарі, а потім відправити їх скріншоти на адресу support@moneyveo.ua. Також компанія Манівео часто проводить різні акції, в яких будь-який учасник може отримати приємний бонус.

Як повернути кредит?

У компанії Moneyveo розроблена максимально зручна система погашення заборгованості. Для того, щоб розрахуватися з боргом можна вибрати один із таких способів:

 • Для того щоб сплатити борг банківською карткою, необхідно зайти в особистий кабінет на сайті компанії, це можна зробити вдома, на роботі, або в будь-якому іншому місці;
 • Moneyveo надає реквізити спеціального розрахункового рахунку, за допомогою якого можна оплатити заборгованість через банк. Проводячи платіж внесіть свої дані та ідентифікаційний номер;
 • Компанія Moneyveo подбала про те, щоб практично в будь-якому терміналі можна було виплатити кредит, досить лише вказати номер мобільного.

Наслідки просрочки по кредиту

Ситуації бувають різні, і іноді громадянин, абсолютно не чекаючи того, просто змушений затримати виплату: відстрочили зарплату, не повернули борг, може статися все, що завгодно. При простроченні Moneyveo надасть вам ще три дні понад термін, щоб вирішити проблему з виплатою, і в цей період ні відсотки, ні штрафи нараховуватися не будуть. А ось четвертий день принесе дванадцять відсотків пені, зростання кредитної ставки складе три відсотки. Такі відсотки будуть набиратися протягом ста днів, потім борг заморожується.

Саме тому, всі фахівці і кредитні компанії наполегливо радять звернутися до свого кредитного інспектора, якщо виникають проблеми з виплатою боргу. Він підкаже, як вийти з ситуації, постарається зробити все, щоб заморозити штрафні санкції, а це досить важливо. Часто найкращим виходом із ситуації є пролонгація, або продовження кредитного періоду.

Пролонгація

Співробітники компанії зацікавлені в тому, щоб без суду, штрафів і проблем отримати повернення кредиту. Саме тому останнім часом вони пропонують продовження кредитного періоду у скрутних для клієнта ситуаціях. Це дозволить обійти штрафи і величезні відсотки. Для оформлення пролонгації досить зайти у  свій особистий кабінет на сайті Moneyveo, максимальний термін – тридцять днів, за користування даною послугою стягується невеликий відсоток, але він набагато менше, ніж пеня і штраф за прострочення.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
Україна, 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший

Безкоштовний коетактний телефон:
0 800 21 9393

Контактна електронна пошта:
support@moneyveo.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Moneyveo