Кредит від Moneyveo [Манівео]

Dla zadluzonych Так
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Відсоткова ставка 1,70
Вік позичальника 18 - 90 років
Метод виплати на карту
Перший кредит 500 - 17 000
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Наша оцінка 4,70
Час виплати 15 хвилин год
Макс. наступний кредит 500-30000 грн
Розмір позики 500 - 17 000

Переваги і недоліки фірми Moneyveo

Переваги
 • швидкість
 • перший кредит під 0%
Недоліки
 • при порушенні умов штраф
moneyveo відгуки

Moneyveo – про компанію

Компанія Moneyveo пропонує допомогу в скрутних фінансових ситуаціях, надаючи мікропозики в найкоротші терміни і з максимально простими умовами. Moneyveo – кредитний сервіс, який з 2013 року надає позики грошових коштів громадянам України.

манівео про компанію
Джерело: https://moneyveo.com.ua/uk/about/

Організація успішно існує на ринку і активно розвивається вже більше, ніж шість років, при цьому постійно вдосконалює свою роботу, покращує сервіс і умови кредитування. Про репутацію Moneyveo можуть сказати відгуки клієнтів.

З допомогою сайту ви можете отримати позику грошових коштів на вашу банківську карту VISA або MasterCard всього лише за 8 хвилин. Це рекордний час для отримання грошей позичальником, так як сервіс Moneyveo приймає рішення про видачу вам грошових коштів в автоматичному режимі, тобто рішення приймає не людина, а програма.

вік18-90 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика100 – 17 000 грн
наступні позики100 – 30 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставка0,01% за день для нових клієнтів
1,7% (“Смарт”) та 1,3% (“Комфорт”) за день на наступні позики

Як оформити кредит в Moneyveo

Для того щоб розібратися з процедурою отримання кредитних коштів в компанії Moneyveo, пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією щодо оформлення заявки на позику:

Крок 1. Спочатку необхідно вказати, яку суму грошей ви хочете взяти, і на який термін вона вам знадобитися, після чого натискаємо кнопку Оформити кредит.

манівео калькулятор
Для нових клієнтів Moneyveo процентна ставка складає лише 0,01%. Таким чином, взявши онлайн кредит на суму 3000 грн терміном на 30 днів, кінцева сума до сплати кредиту становитиме тільки 3009 грн.

Крок 2. Програма переведе клієнта на сторінку реєстрації, де необхідно ввести всі свої дані в спеціально відведених для цього полях.

Далі ви перейдете на наступну вкладку, де програма пропонує внести свої дані, а саме номер і серію паспорта, інформацію про освіту і деякі інші відомості. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку продовжити.

Наступна вкладка призначена для внесення даних про адресу проживання громадянина. Тут потрібно вказати поточне місце проживання, і уточнити ряд інших нюансів/

Далі програма запитує дані про працевлаштування передбачуваного клієнта. Тут потрібно вказати суму свого щомісячного доходу, назва підприємства, в якому ви працюєте, а також свою посаду.

Крок 3. Далі треба вказати реквізити своєї банківської картки, це необхідно для того щоб отримати у Moneyveo кредит. Буде здійснена верифікація шляхом блокування невеликої суми з вашої картки, яка не перевищує одну гривню, а ви повинні будете вказати цю суму.

Крок 4. І, нарешті, останній крок: підтверджуємо введену інформацію, відповідаємо ще на кілька запитань, і отримуємо код на телефон, який необхідно ввести в поле анкети.

Якщо ви є власником картки ПриватБанку, то гроші відразу будуть переведені на ваш рахунок, для інших банків іноді необхідно більше часу, але частіше за все процедура зарахування коштів не займає більше години.

отримати кредит в Moneyveo

Що робити, якщо заявку не схвалено?

На жаль, не всі заявки отримують позитивну відповідь, іноді користувачам доводиться отримати і  відмовою. Тоді виникає цілком слушне питання, чому це обумовлено? Давайте розглянемо причини:

У зазначених даних була допущена помилка: помилка, неправильна цифра або буква, відсутня необхідна інформація. Уважно перевіряйте всі відомості, які вказуєте на сайті компанії, в іншому випадку можна зіткнутися з відмовою.

Можливо, ваша карта не є дійсною. На карті повинен бути вказаний крайній термін її використання – перевірте його.

Кредитне бюро – це система, яка оновлюється в певні проміжки часу. Можливо, ви недавно погасили свою позику в Moneyveo, але ці відомості ще не зайшли в систему, тому вам приходить відмова на повторний кредит.

Відбір клієнтів здійснюється в системному порядку, співробітники компанії ніяк не впливають на рішення, яке ви отримуєте, тому не варто дзвонити консультантам і співробітникам компанії з вимогою змінити підсумок розгляду заявки.

Умови кредитування Moneyveo

Загальні умови

Для того щоб отримати фінансову допомогу від компанії Moneyveo, знадобиться:

Банківська карта, яка повинна бути чинною (такою, у якої не закінчився термін дії).

✅ Що стосується вікових обмежень, то тут головне бути повнолітнім, адже в компанії із задоволенням надають кредити і студентам, і пенсіонерам (до 90 років).

✅ Клієнт повинен мати посвідчення громадянина України – паспорт, а також ідентифікаційний код.

✅ Крім того, знадобитися мобільний номер телефону і електронна пошта.

документи для отримання кредиту онлайн

Компанія не відмовиться від клієнта, навіть якщо він є безробітним, працевлаштований неофіційно, знаходиться в декреті або має не найкращу кредитну історію.

Відсоткова ставка

Якщо ви берете кредит в Манівео вперше, то для вас сума відсоткової ставки складе всього 0,01%. На сайті представлений калькулятор, який допоможе вам розрахувати суму до погашення, а так само вкаже дату, коли потрібно рохрахуватись по кредиту.

Вам необхідно за допомогою рухомих повзунків вибрати необхідну суму і тривалість позики, а в правій частині ви побачите суму процентної ставки і день, до якого борг повинен бути погашений.

Якщо ви вже є клієнтом Moneyveo, то процентна ставка буде більша, ніж для новачка, але її можна знизити за допомогою промокоду або участі в різних акціях.

0,01% – ставка на перший кредит

1,3% – базова ставка послуги “Комфорт”

1,7% – базова ставка послуги “Смарт”

Як повернути кредит?

У компанії Moneyveo розроблена максимально зручна система погашення заборгованості. Для того, щоб розрахуватися з боргом можна вибрати один із таких способів:Для того щоб сплатити борг банківською карткою, необхідно зайти в особистий кабінет на сайті компанії, це можна зробити вдома, на роботі, або в будь-якому іншому місці;

Moneyveo надає реквізити спеціального розрахункового рахунку, за допомогою якого можна оплатити заборгованість через банк. Проводячи платіж внесіть свої дані та ідентифікаційний номер;

Компанія Moneyveo подбала про те, щоб практично в будь-якому терміналі можна було виплатити кредит, досить лише вказати номер мобільного.

манивео кредит сплатити

Наслідки просрочки по кредиту

Ситуації бувають різні, і іноді позичальник змушений затримати виплату: відстрочили зарплату, не повернули борг, може статися все, що завгодно. При простроченні Moneyveo надасть вам ще три дні понад термін, щоб вирішити проблему з виплатою.

В цей період ні відсотки, ні штрафи нараховуватися не будуть. А ось четвертий день принесе зростання кредитної ставки до 2,3%.

Саме тому, всі фахівці і кредитні компанії наполегливо радять звернутися до свого кредитного інспектора, якщо виникають проблеми з виплатою боргу. Він підкаже, як вийти з ситуації, постарається зробити все, щоб заморозити штрафні санкції, а це досить важливо. Часто найкращим виходом із ситуації є пролонгація, або продовження кредитного періоду.

Пролонгація

Співробітники компанії зацікавлені в тому, щоб без суду, штрафів і проблем отримати повернення кредиту. Саме тому останнім часом вони пропонують продовження кредитного періоду у скрутних для клієнта ситуаціях.

Це дозволить обійти штрафи і величезні відсотки. Для оформлення пролонгації досить зайти у свій особистий кабінет на сайті Moneyveo, максимальний термін – 90 днів, за користування даною послугою стягується невеликий відсоток, але він набагато менший, ніж пеня і штраф за прострочення.

Вхід в особистий кабінет Moneyveo

Вхід в особистий кабінет Moneyveo знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

Логін – ваш номер телефону або email. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

особистий кабінет Moneyveo
На випадок, якщо ви забули свій пароль до кабінету Moneyveo, ви можете скористатися функцією Забули пароль?

Щоб відновити пароль до кабінету Moneyveo, достатньо ввести номер телефону, який ви вказали при реэстрації.

відновлення пароля Moneyveo

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Moneyveo

Перед тим як офрмити позику, корисно буде дізнатись макимально більше інформації про сервіс. Кожна фінансова компанія має свої переваги і недоліки, і Moneyveo – не виняток.

👍 Переваги сервісу Moneyveo:👎 Недоліки сервісу Moneyveo
➕ Сервіс Moneyveo працює цілодобово, у вихідні та святкові дні, що дозволяє вирішити будь-яке питання практично миттєво.

➕ Якщо у кредитора виникли проблеми, і він не може розрахуватися з боргами своєчасно, йому пропонується продовжити позику, при цьому процентна ставка залишається незмінною.

➕ Порекомендувавши своєму другові звернутися за мікропозикою в компанію Манівео, ви можете отримати грошову винагороду.

➕ Компанія Moneyveo активно використовує різні маркетингові заходи для залучення клієнтів. Це і акційні пропозиції, і знижки на повторні позики, і приємні бонуси.
➖ Прострочені платежі загрожують штрафами.

➖ Політика стягнення боргу тут досить сувора.
Moneyveo переваги
Джерело: https://moneyveo.ua/

Контакти компанії та служби підтримки Moneyveo

Адреса головного офісу компанії:
Україна, 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б

📞 Безкоштовний телефон:
0 800 21 9393

📩 E mail:
support@moneyveo.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – https://moneyveo.ua/

Питання – відповіді про онлайн кредит від Moneyveo

Яка відсоткова ставка на першу позику в Манівео?

0,01%

Яка відсоткова ставка на наступні позики?

1,7% (“Смарт”) та 1,3% (“Комфорт”) за день на наступні позики

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт Манівео?

100 – 17 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит в Манівео?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит в Манівео неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Манівео?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти в Манівео декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит в Манівео, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту Манівео?

30 днів

Возможно ли в Маневео выплачивать кредит по частям?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит в Манівео вчасно?

Ставка збільшиться до 2,3% на день

Moneyveo відгуки

Moneyveo існує на українському ринку мікропозик від 2013 року. Послугами Moneyveo скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про Moneyveo в мережі, написавши в пошуковику “Moneyveo (манівео) відгуки” для результатів українською мовою, або “Moneyveo (манивео) отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Moneyveo.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Яна
  Написаний
  27.07.2022, 10:53
  Яна

  Мені здається, що це найкраща мфо на українському ринку. З найкращою репутацією і програмою лояльності. Само собою зрозуміло, що незадоволені клієнти теж є. Але співвідношення задоволених/незадоволених на користь задоволених. В мене і моїх знайомих проблем з кредитом від Манівео не було.

Умови кредитування Moneyveo