MyCredit

MyCredit - krediti24.com.ua

Загальний опис

MyCredit - krediti24.com.ua

Компанія MyCredit на фінансовому ринку України з'явилася в 2015 році. Працюючи уже на ринку понад 3 роки вона зуміла завоювати позитивну репутацію, що підтверджують тисячі позитивних відгуків. Сервіс дозволяє швидко отримати необхідну суму, без довідок з місця роботи, без документального підтвердження доходу, без візиту в офіс компанії.

Загальні умови кредитування

Будь-який громадянин України, який досяг 18 років, має паспорт, може отримати гроші за допомогою сервісу MyCredit, не залежно від того який кредитний рейтинг (історії за кредитами) та місце проживання.

Мінімальна сума доступна для кредитування 100 гривень, максимальна – 10 000 гривень. Термін повернення запозичених коштів від 1 дня до 35 днів.

Основна відмінність організації перед банками, полягає в тому, що отримати терміново гроші можуть все категорії українців, які проживають в будь-який населеному пункті. Не потрібно збирати документа по інстанціях, брати довідки з місця роботи, офіційно підтверджувати заробіток. Шанси отримати гроші є у кожного. Якщо, вам доступний вихід в інтернет, є картка, оформлена на ваше ім'я, дізнався номер ІПН, паспорта – пробуйте.

MyCredit переказує кошти на будь-який тип карток – дебетні, кредитні, соціальні, зарплатні. Важливо, щоб карта належала банку, розташованому в Україні.

Отримати позику можуть: позичальники, з негативною кредитною історією або її відсутністю; громадяни, які не мають офіційного працевлаштування; пенсіонери; громадяни, які отримали інвалідність; студени. Мета кредитування також не важлива, витратити гроші можна куди завгодно.

Відсоткова ставка

Ставка для нових клієнтів MyCredit становить 0,01 відсоток. У підсумку, виходить парктично безвідсотковий кредит. В подальшому на розмір стаки впливає сума запозичених коштів і термін погашення. Тому, чим швидше буде погашена заборгованість, тим меншою буде сума до повернення.

Простий і зрозумілий інтерфейс сервісу, дозволяє швидко дізнатися відсоток, який потрібно повернути разом з основною сумою позики.

При регулярному співпраці, сервіс готовий надати позику до 30 000 гривень. В даному випадку, процентна ставка розраховується менеджерами індивідуально

В організації існує 2 типу кредитування:

 • для нових клієнтів;
 • постійним клієнтам.

Різниця полягає в процентній ставці і кредитний ліміт. Новачкам доступна сума до 4 000 гривень, відсоток схвалення заявок високий – 90%, тобто з 5 осіб, гроші отримають 4-ро. Постійні позичальники можуть розраховувати на зібльшення суми до 10 000 гривень, а також вони автоматично стають учасника програми кешбек.

MyCredit - krediti24.com.ua

Для оформлення буде потрібно ідентифікаційний код і паспорт, карта від українського банку.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик MyCredit

Перед оформленням кредиту, дізнайтесь про переваги та недоліки сервісу, щоб упевнитись втому чи варто працювати з компанією. Отож переваги кредитування через онлайн-ресурс MyCredit наступні:

 • гроші видаються без застави та поруки;
 • кредит оформляється і видається дистанційно;
 • автоматичне розгляд заявки;
 • нарахування коштів здійснюється протягом 20 хвилин;
 • відсутність паперової тяганини;
 • зручні способи погашення заборгованості;
 • доступність всім категоріям громадян;
 • цілодобова можливість подачі заявки.

До недоліків сервісу можна віднести наступні фактори:

 • обмежена сума позики;
 • короткий термін погашення;
 • щоденне нарахування відсотків.

Процес оформлення кредиту

Покрокова інстуркція по оформленню кредиту в MyCredit

 1. Процедура оформлення починається з онлайн калькулятора. Вказуємо суму і термін, натискаємо на «отримати гроші».
 2. Реєструємося в особистому кабінеті
 3. Заповнюємо поля анкети особистими даними для ідентифікації особи: ПІБ, ІПН, серія паспорта, дата народження, адреса, сімейний стан, відомості про щомісячний дохід, тип зайнятості (робота, навчання, декрет і т. Д).
 4. Наступний етап – прив'язка карти. Для цього необхідно вказати реквізити, CVV код, термін дії. При верифікації карти, блокується суму на мапі (на балансі повинно бути хоча б кілька гривень). Цю суму, необхідно ввести в спеціальне поле на сервісі. Далі, заявка відразу вирушає на розгляді.
 5. На заключному етапі потрібно відповість на дзвінок менеджера або дочекатися СМС. Потім, заходимо в особистий кабінет, уважно читаємо договір. Для підтвердження договору потрібно натиснути на кнопку «Я згоден».

MyCredit - krediti24.com.ua

Що робити, якщо заявку не схвалено?

У компанії MyCredit анкета заявника перевіряється спеціальною автоматизованою системою, яка звіряє одночасно безліч факторів. Але, як правило, відмова в кредиті відбувається через наступні причини:

 • Неправильне надання особистих даних і контактів (це може бути допущена помилка в цифрах або ж надана інформація може здатися підозрілою). До заповнення анкети слід поставитися серйозно, не допускаючи помилок в номері ІПН і серії паспорта. Також, слід надавати правдиву інформацію щодо доходу.
 • Невідповідність віковим обмеженням (молодше 18 років).
 • Рішення може бути негативним, якщо позичальник не відповів на дзвінок оператора, у кредиторів MyCredit можуть виникнути додаткові питання.
 • Повторно відправляти заявку на кредит можна через 20 днів, після відмови.

Промокод та як ним користуватись

Компанія MyCredit пропонує своїм клієнтам різні програми лояльності та акції. Регулярне використання і розповсбдження промокодів від MyCredit дозволяють отримати хорошу знижку на кредит для усіх бажаючих.

Стежити за акціями просто, як тільки ви зайдете на сервіс, ви побачите спливаюче вікно з акцією. Щоб отримати знижку, потрібно скопіювати промокод і вставити його на сторінці заявки в спеціальному полі. Також рекомендуємо підписатись на новини компанії, у яких часто сервіс пропонує знижки.

Як повернути кредит?

Де і як можна закрити борг у MyCredit вирішіть зараннє, щоб не виникло проблем і затримок з оплатою. Отже, погасити кредит можна такими способами:

 • Через каси будь-якого банку або банків-партнерів «Приват», «Укрсиббанк», «Альфа-Банк», «ЮніКредит»;
 • з допомогою терміналів самообслуговування Сіті 24, Тайм, EasyPay IBOX;
 • увішовши вособистий кабінет.
 • для оплати через термінал і касу необхідно вказати реквізити компанії, прописані в договорі.

Наслідки просрочки по кредиту

Максимальна ставка в рік по мікрокредитуванню у MyCredit становить 584%. У разі недотримання строків договору, пеня нараховується щодня, її розмір залежить від обраної кредитної програми і розміру позики. Після 3-х місяців прострочення, нарахування відсотків припиняється, але кредит доведеться повернути в будь-якому випадку, з урахуванням відсотків, що набігли, також штрафів. У підсумку, сума буде в рази більше, ніж сам кредит. Якщо клієнт не виходить на зв'язок з менеджерами компанії і не погашає кредит, його боргові зобов'язання передаються колекторам або компанія звертається до суду.

Пролонгація

Пролонгація MyCredit – це послуга продовження кредитного договору. Якщо у вас немає можливість повністю погасити борг за 7, 15 або 30 днів (термін залежить від вашої кредитної програмою), ви можете перенести дату оплати, без нарахування штрафів, заплативши тільки відсотки за користування позикою. Спеціальні умови компанії, дозволяють отримати знижку до 30%, з урахуванням терміну продовження. Дізнатися точну суму нарахованих відсотків в період пролонгації можна в особистому кабінеті.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
Україна, 01011, Київ, Арсенальна площа, 1Б

Контактний телефон:
0 800 214 111 (безкоштовний)
073 369 41 11
067 369 41 11
050 369 41 11

Контактна електронна пошта:
support@mycredit.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту MyCredit