Кредит від компанії NaVse [НаВсе]

Пропозиція неактивна

Розмір позики 5 000 - 50 000
Dla zadluzonych Так
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Перший кредит під 0,01% Ні
Час виплати 15 хвилин год
Термін кредиту 1 - 70 днів
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 75 років
Відсоткова ставка 1
Наша оцінка 4,60
Макс. наступний кредит 5000-50000 грн
Перший кредит 5 000 - 50 000
навсе кредит

NaVse — це онлайн-сервіс, який був заснований у 2013 році. Його головною спеціалізацією є надання невеликих кредитів у розмірі не більше ніж 20 000 грн. Максимальний період кредитування становить 10 тижнів. МФО NaVse відоме тим, що пропонує зручні та вигідні умови, за якими позичальник може отримати кредит лише під 1% на день, а це один із найнижчих показників по всій Україні.

Хто може отримати кредит в МФО NaVse

Оформити позику можуть лише громадяни України, які мають постійну реєстрацію на території країни. Вік позичальника має відповідати вимогам:

 • Не молодше 18 років.
 • Не старше 60 років.

Мікрофінансова організація НаВсе не вимагає доводити свій дохід. У момент реєстрації потрібен номер мобільного телефону або електронна пошта. Для заповнення заяви знадобиться паспорт резидента, ІПН, а також картка будь-якого банку України.

Оформлення позики МФО NaVse: документи, порядок дій

Оформлення кредиту у МФО NaVse здійснюється повністю у віддаленому режимі. Процедура проводиться так:

 • Спочатку потрібно зайти на сайт онлайн-сервісу, потім за допомогою спеціального калькулятора вибрати необхідну суму та термін кредитування.
 • Після цього натисніть “Отримати гроші”.
 • Заповніть невелику анкету МФО НаВсе — тут потрібно буде ввести реєстраційні дані паспорта, ідентифікаційний номер та номер телефону.
 • Введіть додаткову інформацію, таку як: вік, місце проживання та реєстрації, місце роботи, наявність дітей, вік, ім’я дружини (чоловіка).

Далі система попросить сфотографувати документи, вони завантажуються до заповненої заяви. Потім можна перейти до додавання банківської картки. Її дані — номер, дата видачі, секретний код зазначаються у відповідному розділі. Процедура верифікації проводиться за допомогою блокування невеликої суми на рахунку не більше ніж 1-6 грн.

Спілкування зі співробітником МФО НаВсе та інші нюанси

Як тільки ви заповните всі рядки заяви, натисніть “Оформити кредит” і чекайте 5-10 хвилин. Протягом цього часу з вами зв’яжеться спеціаліст МФО NaVse, він поставить кілька уточнюючих питань. Якщо клієнт відповідає швидко та впевнено, йому залишиться лише підписати договір в Особистому кабінеті. Процедура здійснюється за допомогою SMS-коду, він надходить на мобільний телефон, вказаний у заяві. Зарахування коштів на банківську картку відбувається протягом 5-10 хвилин.

Зручно, що офіс МФО NaVse відвідувати не потрібно, заявку можна оформити у будь-який момент доби незалежно від розташування з будь-якого пристрою, який має доступ до інтернету. У момент заповнення анкети дуже важливо правильно вказувати всі дані та враховувати наступне:

 • Ідентифікаційний код платника податків вводиться без пропусків.
 • Уважно записуйте номер паспорта, серію. Ким видано вказується повністю, обов’язково потрібна дата видачі.

У деяких випадках, як показують відгуки про НаВсе, якщо фахівці не впевнені у позичальнику, вони можуть повторно зв’язатися з ним та з’ясувати дані, що цікавлять, або попросити відправити фотографії паспорта, селфі.

Відсоткові ставки у мікрофінансовій організації NaVse

навсе оформити кредит

У МФО НаВсе можна оформити кредит від 5000 грн:

 • до 12 000 грн — для перших клієнтів;
 • до 20 000 грн — для повторних клієнтів.

Максимальний термін кредитування становить 10 тижнів, однаковий для всіх. Менше ніж на 5 днів оформити позику не можна.

Як порахувати переплату в МФО NaVse

Порахувати переплату за кредит у МФО НаВсе просто, це можна зробити у режимі онлайн. Для цього використовуйте калькулятор, вибравши термін кредитування та суму, яка вам потрібна. Система розрахує точну суму до повернення. Якщо вас все влаштовує, можете розпочинати реєстрацію на сервісі та заповнювати анкету. Також точна сума для повернення вказується у кредитному договорі, він завжди доступний для позичальника в Особистому кабінеті.

Примітно, що мікрофінансова організація НаВсе готова надати послугу пролонгації. Це зручно, якщо ви не можете погасити кредит вчасно. Продовжіть термін дії договору, опція доступна всім клієнтам і вона безкоштовна. Для активації пролонгації достатньо повідомити про це працівника служби підтримки МФО або надіслати запит до Особистого кабінету. Мінімальний термін пролонгації становить 5 днів, максимальний — 30 днів, кількість активацій послуги не обмежена. Єдине, що необхідно пам’ятати при оформленні пролонгації, — потрібно сплатити відсотки за фактичне користування грошима. Наприклад, якщо ви оформили у МФО NaVse 1000 грн на 30 днів, то при активації пролонгації потрібно буде заплатити 30 грн. Повна сума заборгованості перейде на новий термін оплати.

Способи погашення позики у МФО НаВсе

Щоб оплатити кредит, можна використати один із таких варіантів:

 • Через особистий кабінет. Сплатити кредит можна безпосередньо на сайті сервісу: вводиться номер договору за позикою, банківської картки, закріпленої у системі, потім натискається кнопка “Сплатити”. Гроші списуються протягом кількох хвилин.
 • Через термінали самообслуговування EasyPay, City24, Приват24. Щоби сплатити борг у МФО НаВсе, потрібно знайти його значок на екрані терміналу, вказати точний номер договору позики та внести оплату через купюроприймач.
 • Через банк України. Перерахувати заборгованість можна у будь-якій фінансовій установі, але для цього слід записати або роздрукувати реквізити на оплату. З іншого боку, оскільки у звичайному банку кошти перераховуються протягом 1-3 робочих днів, важливо організувати оплату раніше закінчення дії договору, для уникнення прострочення. Це найдовший спосіб оплати.

Також кредит можна повернути у відділенні МФО NaVse, яке розташоване на бульварі Лесі Українки, будинок 26, у 407 офісі.

Чи можна достроково погасити позику у МФО NaVse

Так, у компанії НаВсе можна сплатити заборгованість у коротший термін, ніж передбачено кредитним договором. Водночас компанія не стягує жодних додаткових комісій та штрафів. Потрібно пам’ятати, що мінімальний термін кредитування становить 5 днів. Тобто раніше за цей термін оплатити заборгованість неможливо.

Всі переваги МФО НаВсе

Відгуки про мікрофінансову організацію NaVse підтверджують, що вона має безліч переваг:

 • Позичальнику не потрібно надавати копії документів, готувати довідки.
 • Сервіс працює цілодобово та щодня, тому отримати гроші можна у будь-який час.
 • Можна надіслати анкету для позики та отримати на карту гроші за 15 хвилин без відвідування відділень та довгих очікувань.
 • На всі питання оперативно відповідають працівники служби підтримки, які у режимі онлайн відповідають за кілька хвилин.
 • Позику в МФО NaVse можуть отримати всі повнолітні громадяни України. Схвалення, зазвичай, отримують не лише люди з офіційним працевлаштуванням, а й студенти, жінки у декретній відпустці, громадяни з поганою кредитною історією тощо.

Одна з головних переваг — відсутність необхідності вказувати свій дохід, цієї графи немає в анкеті. Лише у деяких випадках МФО НаВсе може відмовити, а саме, якщо:

 • Анкета заповнена неправильно — є помилки або введені помилкові дані.
 • Вже є несплачена позика у МФО.
 • В історії позичальника були відмови у наданні кредиту у компанії.
 • Якщо не вдалося пройти верифікацію банківської картки, на яку має бути перерахований кредит.

МФО NaVse може відмовити у видачі позики без пояснення причин.

МФО NaVse: способи підвищення довіри

Щоби без проблем оформити кредит у МФО НаВсе, достатньо дотримуватись умов кредитних договорів, тобто своєчасно сплачувати позику, не робити помилок у документах під час заповнення заяви. Відгуки про МФО NaVse показують, що клієнти цієї організації також іноді отримують унікальні промокоди, які дозволяють суттєво заощадити на загальній відсотковій ставці або знижують денні відсотки.

Функціонал особистого кабінету МФО NaVse

Особистий кабінет МФО НаВсе має зручну та зрозумілу навігацію. У налаштуваннях можна дізнатися всю інформацію щодо кредиту, виплат та з’ясувати інші нюанси. Тут знаходиться екземпляр кредитного договору, у режимі онлайн можна зв’язатися зі службою підтримки менш ніж за хвилину. Особистий кабінет надає інформацію про діючі акції та знижки, індивідуальні пропозиції МФО, дозволяє за кілька хвилин сплатити діючий кредит або оформити новий. Після оплати позики наступний можна оформити у будь-який час, логін та пароль зберігаються за клієнтом.

Зв’язатися зі спеціалістами компанії просто. При необхідності можна зателефонувати за номером 044-333-52-22, звернутися до офісу у місті Київ — бульвар Лесі Українки будинок 26, офіс 407. Час роботи офісу з 8.00 до 21.00 з понеділка по п’ятницю, у вихідні з 10.00 до 20.00. Служба підтримки працює цілодобово онлайн. 

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Владислав
  Написаний
  21.07.2022, 11:46
  Владислав

  Оформляв у НаВсе 1500 грн, віддав через 6 днів, раніше терміну. Думав нарахують комісію, але у службі підтримки нарахували відсотки лише за фактом користування грошима.