Кредит у компанії Neocredit [Неокредит]

кредит в неокредит

Фінансова компанія Neocredit працює на ринку України з 2020 року як ТОВ “ФК” Комбі”, що діє відповідно до вимог Національного банку України. Вона надає швидкі позики під низький відсоток. Оформити кредит можна у режимі онлайн на сайті МФО, пропонується від 500 до 10 000 грн. Мікрофінансова організація Neocredit видає новим клієнтам суму не більше ніж 3000 грн, при повторному зверненні можна оформити до 10 000 грн. Термін позики варіюється, максимальний становить 14 днів зі ставкою від 0,9 до 1,99%. Як працює МФО “Неокредит”? Спробуємо розібратися докладніше.

відсоткова ставка neocredit

Хто може отримати МФО Neocredit

Щоб оформити позику, майбутній клієнт повинен відповідати наступним параметрам:

 • Вік від 21 року, але не старше за 65 років.
 • Наявність необхідних документів, зокрема банківської картки.
 • Наявність будь-якого доходу та гарна кредитна історія. Позику зможуть оформити жінки у декреті, пенсіонери та будь-які інші представники соціальних верств населення, які мають кредитний рейтинг.

Мікрофінансова організація Неокредит також просить правильно та детально заповнити анкету.

Як оформити кредит у Neocredit: які потрібні документи

Для оформлення кредиту у МФО Neocredit необхідно підготувати ідентифікаційний номер платника податків, паспорт та банківську картку. Послідовність оформлення кредиту виглядає так:

 • Пройдіть реєстрацію. Процедура здійснюється на сайті МФО “Неокредит”. Після цього новому клієнту надається доступ до Особистого кабінету. Тут можна керувати чинними кредитами, погашати заборгованість та дізнаватись іншу інформацію за умовами співробітництва.
 • Заповніть заявку на отримання кредиту. Усі дані вводяться лише українською мовою. Потрібно ввести дані паспорта (номер та серію), точний номер ІПН, вказати приблизний дохід на місяць та інші дані. Рекомендується уважно вводити інформацію в усі поля, що позначені для обов’язкового заповнення. Як показують відгуки про МФО Neocredit, тут можуть вимагати фото з паспортом у руках.
 • Верифікація картки. Після роботи з анкетою введіть реквізити банківської картки та натисніть “Підтвердити”. Для проходження процедури знадобляться: повний номер картки, зазначений на її лицьовій стороні, термін її дії та унікальний CVV-код. МФО підтримує картки стандарту VISA та MasterCard. Тепер потрібно пройти процедуру верифікації картки, тому заблокується гарантійна сума, зазвичай це не більше ніж 1 гривня. Якщо у вас відключено SMS-банкінг, потрібно зателефонувати до кол-центру вашого банку та дізнатися заблоковану суму, оскільки вона вказується в особистому кабінеті МФО Неокредит.

Тепер ви можете дізнатися про індивідуальну ставку, яку система запропонує у режимі онлайн через 10-15 хвилин, саме стільки потрібно для розгляду заявки. Потім підписується кредитний договір за допомогою SMS-коду, який буде надіслано на ваш мобільний телефон. Гроші переводяться на карту, яка пройшла верифікацію.

Зверніть увагу: перед тим як підписувати договір з МФО Neocredit, уважно вивчіть його зміст, оскільки за недотримання умов по виплаті позик вводяться штрафні санкції. На своєму сайті компанія пропонує докладну інформацію про те, кому підійдуть швидкі кредити.

Яка відсоткова ставка діє у МФО Neocredit

умови кредитування neocredit

Система МФО Neocredit розраховує відсоткову ставку індивідуально для кожного клієнта, незалежно від кількості звернень. Це означає, що організація не пропонує програм лояльності, не діють акції. Відсоткова ставка призначається на основі загальної кредитної історії за допомогою аналізу скорингу Neocredit, вона встановлюється у діапазоні 0,9-1,99% від займаної суми на день.

Наприклад, коли кредитна історія хороша, мікрофінансова організація “Неокредит” надасть мінімальну відсоткову ставку. Це одна з небагатьох фінансових компаній, що використовує для визначення відсоткової ставки не людський фактор, а технологічний прогрес. Це значить, що гроші отримає кожен, тільки розмір переплат може відрізнятися.

Розрахунок переплати за позиками у Neocredit

Щоби дізнатися про розрахунок переплати за кредитом, який ви займаєте у МФО Неокредит, можна скористатися онлайн-калькулятором, який опублікований на офіційному сайті. Пересувайте бігунки “Сума кредиту”, “Термін кредиту”, система автоматично розрахує загальну суму виплати. У разі, якщо позичальник не може вчасно сплатити заборгованість, він оформляє пролонгацію через Особистий кабінет або термінал оплати. Терміни продовження кредитного договору не обмежені, щонайменше 5 днів. У разі прострочення позики МФО Neocredit збільшує відсоткову ставку щодня до 3,99%. Також організація залишає у себе право передачі кредиту третім особам.

Погашення кредиту у МФО Neocredit

Оплата кредиту може здійснюватися кількома способами. Найзручніший і найпоширеніший — онлайн через Особистий кабінет. Тут потрібно вибрати відповідну функцію, та гроші спишуться з картки, на яку було оформлено кредит, або з будь-якої іншої. Потрібно лише слідувати налаштуванням. Також мікрофінансова організація Неокредит пропонує інші способи оплати:

 • Сервіс погашення кредиту “Погаси” — тут можна сплатити позику або оформити пролонгацію.
 • Термінали “Сіті 24”, “2Click”, EasyPay, “IBox” — оплата проводиться готівкою, також через ці термінали можна оформити пролонгацію кредиту.

Для оплати кредитів у МФО Neocredit також можуть використовуватись інтернет-банкінг вашої фінансової установи, термінали ПриватБанку або відділення будь-яких інших банків. Для запобігання простроченню враховуйте, що переказувати кошти потрібно не пізніше, ніж за 3 робочі дні.

Дострокове погашення кредиту у МФО Neocredit

У Neocredit можна оформити позику та достроково погасити її, але не раніше, ніж через п’ять днів. У такому разі МФО перераховує відсоткову ставку й ви сплачуєте фактичну суму за користування кредитом. Відгуки про МФО Неокредит підтверджують, що у цьому питанні компанія діє прозоро, без додаткових умов та комісій.

Коли у МФО Neocredit можуть не дати позику

За весь час роботи були випадки, коли мікрофінансова компанія “Неокредит” не схвалювала позику клієнтам. Це траплялося за таких причин:

 • Неправильне чи неповноцінне оформлення заявки. МФО може не дати позику, якщо не заповнені якісь рядки у заявці або вказана неточна інформація.
 • Неправильні дані позичальника. Трапляються у ситуаціях, коли клієнт неправильно вказав дані паспорта у заявці та виявилося, що вони не збігаються з фото.
 • Якщо є чинний кредит. Не можна оформити позику повторно у МФО Neocredit. Спочатку потрібно погасити один кредит, і лише через 1 місяць за потреби надсилати заявку на наступний.

Мікрофінансова організація має право не пояснювати причини відмови в оформленні кредиту.

Переваги звернення до МФО Neocredit

Neocredit ідеально підійде для співпраці, якщо терміново потрібні гроші для якихось покупок або інших особистих витрат. Інші переваги:

 • У МФО Neocredit оформляють позики без застави, поручителів.
 • Під час заповнення анкети не потрібно вказувати мети надання коштів.
 • Компанія діє на прозорих умовах та пропонує одну з найнижчих ставок на ринку мікрофінансування.
 • Оформлення та управління позикою здійснюються у режимі онлайн, не потрібно звертатися до відділень компанії особисто.
 • Консультанти у МФО завжди готові працювати з клієнтами, працюють щодня.

Як підвищити довіру МФО Neocredit

Neocredit позитивно ставиться до всіх клієнтів, зокрема до нових, але тільки у тому разі, якщо до цього вони не мали проблем із фінансовими організаціями та вчасно сплачували інші кредити та позики. У МФО “Неокредит” не діють акції та програми лояльності, оскільки клієнта перевіряє автоматичний скринінг.

Особистий кабінет

Особистий кабінет МФО Neocredit — це інноваційний центр управління кредитами. Тут ви можете погасити поточну позику, оформити продовження терміну кредитування, дізнатися будь-яку іншу інформацію. Водночас для виплат відсотків і боргу не обов’язково використовувати лише ту банківську картку, на яку були оформлені кошти, підійде будь-яка інша.

Контакти Неокредит

З фахівцями МФО Neocredit можна зв’язатися за телефонами (073) 220-73-70, (067) 220-72-70 чи (050) 220-74-70. Якщо зручно, можна написати на e-mail neocredit.ua@gmail.com. Офіс організації розташований м. Одеса, вул. Буніна, б. 30. Вся інформація про реєстрацію та інші особливості роботи компанії розміщена на її офіційному сайті. Служба підтримки працює у будні дні з 9.30 до 18.30, у вихідні з 10.00 до 18.00.

Відгуки про компанію Neocredit

Відгуки про мікрофінансову організацію Neocredit здебільшого позитивні. Клієнти високо цінують однакове ставлення до всіх клієнтів, багато можливостей для сплати боргу та прозорі умови нарахування відсотків.

5/5 - (3 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Ганна
  Написаний
  15.06.2022, 09:24
  Ганна

  У МФО Neocredit я оформила позику на 1500 грн. Сподобалося, що тут легко оформити заявку та не потрібно нікуди ходити. Вся процедура проводиться у режимі онлайн. Кредит брала на сім днів. Через тиждень виплатила лише ту суму, яка була вказана у договорі на початку.