Нові МФО України: обрати найкращу пропозицію

Останнє оновлення: 5 Грудня 2023
7 - 30 днів
Термін кредиту
1 000 - 7 000
Перший кредит
Ні
Перший кредит під 0,01%
3
Відсоткова ставка
» Отримати кредит «
8 - 24 тижні
Термін кредиту
3 000 - 150 000
? Максимальна сума позики встановлюється в індивідуальному порядку.
Перший кредит
Ні
Перший кредит під 0,01%
2
? Відсоткова ставка за кредитом становить від 0,00082% до 2,44383% в день та залежить від суми і терміну кредиту, розкладу оплат.
Відсоткова ставка
» Отримати кредит «
1 - 30 днів
Термін кредиту
1 000 - 15 000
? Тип позики - "Миттєва позика"
Перший кредит
Ні
? Компанія пропонує знижку 50% на першу позику.
Перший кредит під 0,01%
2,20
? Розмір процентів за користування онлайн кредитом встановлюється системою індивідуально для кожного Позичальника та залежить від кредитної історії Позичальника. Для Першої позики компанія пропонує знижку 50% від базової ставки, що дорівнює: для типу "Миттєва позика" річна процентна ставка 400% річних (1,1% на добу) для типу "Розумна позика" річна процентна ставка 225% річних (0,6% на добу)
Відсоткова ставка
» Отримати кредит «
8 - 24 тижні
Термін кредиту
5 000 - 150 000
? Кредит для людей, які мають власну справу
Перший кредит
Ні
Перший кредит під 0,01%
1,63
? БізнесПозика пропонує фіксовані відсотки за користування кредитом, сума відсотків залежить від розміру суми кредиту. Щоденна відсоткова ставка може становити від 1,05 до 1,63%.
Відсоткова ставка
» Отримати кредит «
5 - 30 днів
Термін кредиту
500 - 10 000
Перший кредит
Так
Перший кредит під 0,01%
1,90
Відсоткова ставка
» Отримати кредит «

Перші мікрофінансові організації на ринку з’явилися в 2010-их роках. Наступні роки нові МФО в Україні росли як гриби після дощу, і в 2017 їх налічувалося кілька десятків, а станом на сьогодні – близько 100.

Частина з цих фірм не витримала конкуренції і їх вже нема на ринку, інші, такі як Швидкогроші, Moneyveo, CreditKasa, продовжують успішно працювати і сьогодні.

нові мфо україни

Нові МФО – чому варто звернути на них увагу?

Кредити онлайн з року в рік стають популярнішими. Щороку з’являється принаймні декілька нових мікрофінансових компаній.

Величезна конкуренція на ринку небанківських кредитів призводить до того, що нова мікрокредитна фірма завжди намагається дати клієнтові якусь перевагу, дати більше ніж конкуренти. Якими перевагами нові МФО зазвичай заохочують клієнтів?

Не перевіряють кредитної історії 

Нові кредитні фірми не завжди перевіряють кредитний рейтинг та кредитну історію потенційного позичальника. Тому особи з поганою кредитною історією мають шанс отримати кредит.

Швидка верифікація

Старші фірми для верифікації використовують переказ на символічну суму. В свою чергу нові МФО використовують для цього сучасні методи, які дозволяють пройти верифікацію менше ніж за хвилину.

Швидка виплата

Нові мікрокредитні компанії переказують кошти миттєво за допомогою сучасних платіжних систем. Гроші приходять на карту одразу після затвердження заявки. Старші фірми часто використовують традиційний переказ для виплати позики. Тому гроші надходять на карту за кілька годин або навіть на наступний день.

Перший кредит без відсотків (ставка 0,01%)

Безвідсотковий кредит доступний тільки раз при отриманні першої позики новим клієнтом. Завдяки безвідсотковій пропозиції можна зекономити декілька сотень гривень і навіть більше.

Нові “імена” на ринку мікрофінансових послуг України

Нові мфо Grivni

Юридична назва: ТОВ “ТРАФІК КОНТРОЛЬ” 

Код ЕДРПОУ: 43285112

Компанія Grivni є частиною міжнародного фінансового сервісу Credy. Ви заповнюєте заявку одну заявку, яку одразу опрацьовує декілька парнерів Grivni і отримуєте відповідь, які з них готові надати вам кредит. Таким чином ви економите час і можете обрати найвигідніші умови.

новы МФО селфікредит

Свідоцтво: ФК №В0000369 від 21.09.2021

Юридична назва: ТОВ “СЕЛФІ КРЕДИТ”

Код ЄДРПОУ: 43979069

Selfie Credit – мфо зі 100% іноземним капіталом. Розпочала свою діяльність у вересні 2021 року. Пропонує 2 види позик:

Short – 500 – 10 000 грн терміном 5-30 днів.

Long – 5 000 – 50 000 грн терміном 8-26 тижнів.

Для нових клієнтів Selfie Credit пропонує пільгову ставку на перший кредит – 0,01%.

нові мфо неокредит

Свідоцтво: ФК № В0000156 від 10.02.2021

Юридична назва: ТОВ “ФК “КОМБІ”

Код ЄДРПОУ:  43369684

Відсоткова ставка на кредит в Neocredit встановлюється індивідуально і може становити від 0,9 до 1,99%. Нові клієнти можуть розраховувати на максимальну суму 3 000 грн. Для постійних клієнтів максимальна доступна сума збільшується до 10 000 грн.

банана кредит нові мфо

Свідоцтво: ФК №1107 від 03.10.2018 р.

Юридична назва: ТОВ “ФК “Інвеструм”

Код ЄДРПОУ: 42201361

BananaCredit має високий відсоток схвалення – 96%. Максимальна сума кредиту – 10 000 грн, термін – до 30 днів.

Kumo нові МФО

Свідоцтво: ФК № 1137 від 11.12.2018 р.

Юридична назва: ТОВ “ФК “ІРБІС”

Код ЄДРПОУ: 42427514

Kumo відносно нова компанія на ринку мікрофінансових послуг України. Стандартна відсоткова ставка становить 3%. Але протягом пільгового періоду (7-30 днів) застосовується пільгова ставка.

Як взяти кредит в новій МФО?

як оформити кредит онлайн

Усі кредити, представлені у нашому рейтингу, доступні онлайн. Це означає, що в більшості випадків гроші на карті будуть у вас за 15-30 хвилин від моменту заповнення заявки. Пояснюємо, як крок за кроком отримати онлайн кредит на банківську картку.

  1. Оберіть пропозицію в рейтингу

З самого верху розміщені найновіші пропозиції. Шансів, що ви ще не подавали заявки на кредит в цих компаніях, найбільше. Зробивши вибір, натисніть кнопку “ОТРИМАТИ КРЕДИТ”, щоб перейти на сайт кредитної компанії.

  1. Зареєструйтеся і заповніть заявку 

Оберіть суму і термін виплати позики. Далі в заявці подайте всі необхідні дані.

  1. Пройдіть ідентифікацію 

Нові мфо здійснюють ідентифікацію кількома способами: BankID, фото/відео ідентифікація, ідентифікація через додаток Дія.

  1. Рішення і переказ коштів на карту

Після підтвердження даних ви отримаєте рішення в повідомленні SMS. Якщо воно позитивне, фірма надішле кошти на ваш рахунок протягом 15 хвилин.

Нові кредити онлайн: які вимоги до позичальників?

Незалежно від того, чи ви берете кредит онлайн, чи офлайн, МФО ставлять ряд вимог до позичальників:

  • бути повнолітнім
  • бути громадянином України
  • проживати на території України
  • мати рахунок в банку
  • в ідеалі не мати відкритих кредитів в інших мфо

Більшість фірм перевіряють кредитну історію своїх майбутніх клієнтів. Але порівняно з банківськими кредитами вимоги до кредитної історії позичальників МФО значно нижчі.

Навіть особи з поганою кредитною історією, безробітні, студенти і пенсіонери мають можливість отримати швидкий кредит.

Що пропонують нові МФО?

швидкий кредит онлайн

Основним продуктом, який пропонують небанківські організації є швидкий кредит онлайн. Завдяки ньому можна легко залатати дірки в домашньому бюджеті або використати гроші на дрібні інвестиції: покупку автомобіля, побутової техніки чи на ремонт в помешканні.

Позика онлайн не вимагає багато формальностей. Отримати гроші можна навіть не виходячи з дому. Сума кредиту може становити від кількасот чи кількох тисяч гривень до 20-30 тис грн. Проте повернути гроші треба за відносно короткий час – зазвичай до 30 днів (деякі до 60 днів і навіть більше).

Видача швидких позик онлайн, як і інших видів кредитів, регулюється законодавством України.

Нові МФО на ринку – як обрати найкращу пропозицію?

Вибір мікрофінансової компанії не простий з кількох причин. По перше, через велику кількість компаній на ринку і широкий асортимент їх продуктів. Корисним в такій ситуації може бути рейтинг нових МФО України, який упорядковують спеціалісти з урахуванням різних критеріїв. 

В рейтингу подана в стислій формі найважливіша інформація про кредит: термін кредиту, відсоткова ставка, максимальна сума для першого кредиту, можливість безвідсоткового кредиту. 

Окрім того, на нашому сайті є розгорнуті огляди всіх МФО, які представлені в рейтингах. Там можна більш детально ознайомитися з умовами кредитування, пролонгації, штрафами у випадку протермінування. Поінформований – означає озброєний. 

Швидкий кредит онлайн не несе жодних ризиків, якщо позичити гроші в перевіреній і надійній фірмі. 

Кредит в новій МФО – як вберегти себе від ризиків?

Нові фінансові зобов’язання завжди пов’язані зі страхом. Зазвичай побоювання стосуються надійності і добросовісності МФО. У деяких людей страх викликає спосіб оформлення заявки через Інтернет.

Не можна сказати, що ці страхи абсолютно безпідставні. Адже дійсно бувають фірми, які грають не за правилами, приховують реальні умови, додаткові комісії, використовують неетичні і заборонені методи при повернення боргу.

Тому потрібно з холодним розумом і обережністю обирати МФО, особливо коли фірма пропонує аж занадто вигідні умови.

Щоб уникнути неприємних ситуацій і звести ризики до мінімуму, пам’ятайте про прості правила.

Читайте договір кредиту перед тим, як його підписати. Переконайтеся, чи детальні умови кредитування в договорі співпадають з тим, що подано на сайті МФО. Особливу увагу зверніть на відсоткову ставку, суму кредиту, штраф за протермінування.

Добре оцінюйте власні фінансові можливості. Переконайтеся, що умови сплати кредиту відповідають вашим можливостям, чи підходить вам термін платежу. Дізнайтеся, чи в разі потреби можна пролонгувати позику і скільки коштуватиме вам ця послуга.

Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.