Кредит від Pozichka [Позичка]

Пропозиція неактивна

Розмір позики 250 - 8 000
Dla zadluzonych Так
Метод виплати на карту
Перший кредит 250 - 8 000
Наша оцінка 4,40
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Вік позичальника 18 - 70 років
Термін кредиту 5 - 30 днів
Довідка про доходи Ні
Відсоткова ставка 1,75
Час виплати 15 хвилин год
Макс. наступний кредит 250-20000 грн
Перший кредит під 0,01% Ні
мфо позичка кредит

Позичка — це мікрофінансова організація, яка надає грошові позики у розмірі трохи більше ніж 20 000 грн. Компанія досить лояльно ставиться до своїх клієнтів, працює з 2014 року, має ліцензію на ведення фінансової діяльності, офіційно зареєстрована як ТОВ “Інфінанс”.

У МФО Позичка кошти можна отримати у режимі онлайн. Сервіс організації працює без вихідних і перерв, пропонуючи українцям оформити заявку та отримати позику у будь-який час доби. Звертаємо вашу увагу на те, що нові клієнти можуть отримати до 8000 грн терміном до 90 днів і можливістю пролонгації.

Хто може отримати кредит у МФО Pozichka

Кредити у МФО Позичка видаються громадянам України, які мають реєстрацію у будь-якому місті країни. Гроші зараховуються на банківську картку фізичних осіб, які досягли 18 років. Максимальний вік кредитування — 65 років. Доводити свій особистий прибуток не потрібно, зазвичай вказується приблизна сума. Також не будуть потрібні порука та застава нерухомого чи нерухомого майна. Таким чином, отримати гроші зможе практично кожен.

Процес отримання кредиту у Pozichka: які потрібні документи

Щоб отримати позику у МФО Pozichka, потрібно заздалегідь підготувати:

 • Паспорт чи паспортні дані. Як показують відгуки про МФО Позичка, компанія рідко вимагає фото паспорта та клієнта, тому достатньо записати стандартні дані — серію та номер, ким видано та дату видачі. Далі ця інформація вводиться в анкету.
 • Ідентифікаційний код платника податків — точний номер, який вказується в анкеті без пробілів.

Також заздалегідь підготуйте особистий номер мобільного телефону, оскільки документи на кредит доведеться підписувати за допомогою SMS-повідомлення. Потрібно знати свою електронну пошту для отримання розсилок від організації та підготувати реквізити банківської картки для переказу позики. Процедура реєстрації заявки до МФО Pozichka виглядає так:

 • Виберіть суму позики. Для цього на веб-сайті працює калькулятор. Тут є два бігунки “Я беру” та “На термін”. Система автоматично розрахує всю суму, яку доведеться виплатити.
 • Якщо вас влаштовує сума для виплати, натисніть на кнопку “Подати заявку”. Після цього система запропонує заповнити коротку заявку. Як правило, тут зазначаються прізвище, ім’я, по батькові та повністю дані паспорта, місце проживання, приблизний дохід на місяць, вік та інші стандартні дані. Заявка розглядається трохи більше ніж 10-15 хвилин.
 • Якщо МФО Позичка схвалює запит клієнта, до особистого кабінету сервісу приходить договір, який потрібно укласти в Інтернеті, тобто не виходячи з дому та не відриваючись від робочих справ. Підписання здійснюється через SMS-код, він прийде на ваш мобільний телефон. Для цього натисніть кнопку “Згоден”.

Щоб отримати гроші, необхідно пройти верифікацію банківської картки. Після підписаного договору вам буде доступна форма, в якій ви вказуєте дані картки:

 • номер;
 • дата видачі;
 • код на зворотній стороні.

На рахунку блокується 1 гривня, цю суму слід зазначити у спеціальному вікні під час процедури верифікації. Якщо процес пройшов успішно і ви зробили все правильно, то гроші будуть зараховані на вашу карту протягом 5 хвилин. Заблокована сума під час верифікації буде доступною.

Загалом відгуки про мікрофінансову компанію Pozichka показують, що на прийняття заявки з отриманням коштів достатньо 15 хвилин.

Які ставки та розрахунок переплати у МФО Pozichka

мфо позичка кредитний калькулятор

МФО Pozichka пропонує оформити позику під максимальний відсоток 2,1% на день від заявленої суми. Розрахунок переплат можна провести на офіційному сайті за допомогою калькулятора. Слід зазначити, що у цій фінансовій компанії діє програма лояльності. Це спеціальна пропозиція, яка поширюється на вже існуючих клієнтів та тих, хто звернувся за рекомендацією.

Звертаємо вашу увагу, при оформленні позики необхідно уважно читати договір. Відсоткова ставка безпосередньо залежить від того, який термін та суму кредиту ви обрали та вкотре звертаєтесь до МФО. Показник варіюється від 0,1 до 2,1% за день. Якщо розрахована ставка вас не влаштовує, то від позики можна відмовитися до верифікації картки.

Щоб стати постійним позичальником МФО Позичка, достатньо один раз взяти невеликий кредит і сплатити його у точні терміни. Програма лояльності полягає в отриманні знижок за кредитом — періодично на офіційному сайті публікуються промокоди у спеціальному розділі. Потрібно скопіювати код і вставити його у спеціальний рядок під час оформлення кредиту. Наприклад, зараз діє промокод “Happy 10”, він дає 10% знижки на відсоткову ставку. До програми лояльності МФО Pozichka також належать збільшення суми кредитів. Досить вперше оформити позику до 8000 грн і при зверненні вдруге ліміт автоматично збільшиться до 20000 грн.

Способи погашення кредиту у МФО Pozichka

Оплата позики у МФО Pozichka проводиться у будь-який час, але перерахування можуть бути здійснені не пізніше останнього дня користування кредитом за договором. Повернути гроші можна за допомогою банківської картки, для цього:

 • Зайдіть до особистого кабінету, вказавши номер телефону, зручний пароль, який ви ввели під час реєстрації.
 • Виберіть розділ “Про повернення”.
 • Оберіть тип оплати — “Погашення кредиту” та “Сплатити”. Якщо ви хочете оформити пролонгацію, натисніть “Сплатити продовження терміну кредиту”.
 • Вкажіть дані банківської картки — не обов’язково тієї, на яку було оформлено кредит.
 • Протягом кількох хвилин кошти буде переведено.

Також можна зробити оплату позики через термінал самообслуговування. Мікрофінансова організація Pozichka співпрацює з більшістю поширених терміналів, а саме “City24”, “EasyPay” та “iBox”.

 • У найближчому пристрої знайдіть кнопку “Банківські операції”.
 • Натисніть ікону МФО “Pozichka”.
 • Виберіть “Продовження строку кредиту” або “Погашення кредиту”.
 • Введіть номер мобільного телефону та внесіть гроші, які будуть зараховані протягом години.

Ви можете організувати оплату за реквізитами через український банк. Однак зверніть увагу, що перерахування здійснюється протягом 1-3 робочих днів.

Ще один спосіб погасити кредит у МФО Позичка — це звернутися до будь-якого відділення ОТР банку. Ця фінансова організація є партнером розглянутої мікрофінансової компанії. Для оплати кредиту досить сказати працівнику, що треба сплатити позику у компанії ТОВ “Інфінанс” і працівник прийме кошти без комісії.

Умови погашення кредиту до МФО Pozichka достроково

Мікрофінансова організація Pozichka передбачає, що клієнт може сплатити позику набагато раніше за зазначені терміни, не буде жодних додаткових комісій за дострокове погашення. Достатньо переказати ту суму, яка була нарахована за фактичне користування грошима, використовуючи будь-які доступні способи. Перерахунок боргу можна замовити у Власному кабінеті або зв’язатися з менеджерами компанії.

МФО Pozichka: пролонгація, штрафи

У МФО Pozichka пролонгація є абсолютно безкоштовною. Ви можете оформити продовження договору та сплатити лише ті відсотки, які були нараховані за термін користування грошима. Проте, якщо вчасно не замовили за пролонгацію, компанія нараховує штрафи, які можуть досягати 3,5% від суми заборгованості за кожен день. Точні санкції зазначаються у кредитному договорі.

Отримання кредиту у Позичка: вигоди

МФО Позичка — це вигідно та доступно, компанія працює повністю онлайн і надає кошти майже всім соціальним верствам населення, незалежно від виду заробітку. Головна вимога — це громадянство та наявність відповідних документів. З інших переваг фінансової компанії слід виділити:

 • Оперативність. Розгляд заявки та перерахування коштів проводяться дуже швидко.
 • Служба підтримки клієнтів працює щоденно.
 • Компанія діє відповідно до законодавства України, а також вимог Національного банку України. Має всі дозвільні документи, з якими ви можете ознайомитись на офіційному сайті.

Як підвищити довіру у МФО Pozichka

Підвищивши довіру МФО Pozichka, ви отримуєте можливість розширення кредитного ліміту та зниження відсоткової ставки. Чим частіше звертаєтесь в організацію за фінансовою допомогою, тим нижча відсоткова ставка. Проте, щоб привернути компанію до себе як до позичальника, важливо погасити заборгованість вчасно, не порушувати умови договору.

Особистий кабінет МФО Pozichka

мфо позичка особистий кабінет

В особистому кабінеті мікрофінансова організація Позичка зробила доступними всі можливі функції для своїх клієнтів:

 • Отримання повної інформації про наявні позики.
 • Функції пролонгації, погашення боргу.
 • Виписка виплат.

Адміністрація компанії періодично надсилає промокоди на знижки до майбутніх кредитів та інформує клієнта про зміни у роботі.

Контакти МФО Pozichka

Компанія зареєстрована у Києві, по вулиці Жилянська, будинок 41. За потреби можна звернутися зі своїми питаннями на електронну пошту МФО — info@infinance.com.ua. Для зручності роботи з клієнтами організація також пропонує ставити свої запитання за допомогою будь-якого зручного месенджера, доступного на офіційному сайті. На сайті МФО є кнопка оформлення зворотнього дзвінка.

Відгуки про компанію Pozichka

Постійна співпраця з компанією Позичка дозволяє багатьом українцям швидко вирішувати свої невеликі фінансові проблеми. Залиште свій чесний і об’єктивний відгук про МФО Позичка, якщо маєте досвід користування послугами компанії.

4.7/5 - (3 votes)
Коментарі (2)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Юрій
  Написаний
  19.07.2022, 08:34
  Юрій

  Відсоткова ставка стандартна, як в більшості мфо. Не вимагають довідки про доходи, це плюс.

 • Komentarz od Інна
  Написаний
  15.06.2022, 09:23
  Інна

  Зверталася до МФО Pozichka двічі. Першого разу оформлювала 3000 грн, наступного разу брала 10000 грн. Обидва брала на місяць і повертала все вчасно, як наслідок ніяких прихованих відсотків чи комісій не було нараховано — все точно за договором.