Кредит від Selfie Credit [Селфі Кредит]

Розмір позики 500 - 10 000
Dla zadluzonych Так
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1,90
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Перший кредит 500 - 10 000
Термін кредиту 5 - 30 днів
Перший кредит під 0,01% Так
Метод виплати на карту
Наша оцінка 4,70
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
онлайн кредит селфікредит

Мікрофінансова організація Selfie Credit або товариство з обмеженою відповідальністю “Селфі Кредіт” — це іноземна організація, яка займається кредитуванням приватних осіб, надаючи кредити під 0,01% на день усім новим клієнтам. Постійні клієнти сплачують позики під 1% на день. Це одна з найдоступніших позик на цей час на території України. МФО працює на ринку України другий рік, надає кредити на тривалі терміни та на вигідних умовах.

Хто може отримати кредит у МФО Selfie Credit

МФО Selfie Credit надає позики лише громадянам України, які мають паспорт та реєстрацію, незалежно від місця проживання. Вік позичальника має бути від 18 до 65 років.

Щоб зі стовідсотковою ймовірністю оформити кредит у МФО Селфі Кредіт, потрібно надати повний перелік документів, правильно оформити заявку та не допускати помилок під час заповнення анкети. Як правило, компанія не дивиться на соціальний статус, розмір заробітку свого клієнта, тому його послуги доступні практично кожному.

Процедура отримання позики у МФО Selfie Credit: перелік документів

Процедура отримання позики проста та зрозуміла, щоб її оформити, потрібно заздалегідь підготувати паспорт громадянина України. У процесі заповнення анкети на сайті МФО Селфі Кредіт зазначаються номер, серія та інші стандартні реєстраційні дані. Також знадобляться ідентифікаційний номер платника податків, банківська картка, яка має належати позичальнику. Потрібен мобільний телефон для отримання SMS-повідомлень при видачі, виплаті кредиту, а також у момент підписання договору про кредитування. Процес оформлення заявки здійснюється так:

 • Для початку визначтеся з сумою, виберіть зручний термін кредитування. Для цього скористайтесь калькулятором, опублікованим на офіційному сайті Selfie Credit.
 • Далі натисніть кнопку “Отримати гроші”.
 • Після цього заповніть коротку анкету, де вказуються особисті дані, а в кінці номер телефону, який потрібно підтвердити за допомогою SMS-повідомлення. Потрібно заповнити всі рядки, обов’язкові для заповнення — позначені “зірочкою”.
 • Далі потрібно надіслати власне фото-селфі. Попередньо переконайтеся, що отримане зображення якісне. Це унікальна риса МФО, яка відсутня в інших подібних організацій.
 • Надішліть анкету. На розгляд йде 5 хвилин. Якщо мікрофінансова організація Selfie Credit надає кредит, до Особистого кабінету надсилається договір. Уважно ознайомтеся з ним, зокрема з ризиками, які ви несете у випадку, якщо пропустили термін пролонгації або виплати кредиту.

Підписується кредитний договір за допомогою SMS-коду. Гроші перераховуються, як показують відгуки про МФО Селфі Кредіт, миттєво, буквально через 5-7 хвилин. Кредит видається на вказану банківську картку, але після проходження процедури верифікації. Вона проводиться у спеціальному розділі Власного кабінету. Підтвердження відбувається шляхом блокування певної суми на рахунку, зазвичай це не більше ніж 1 грн. Сума блокування вводиться у спеціальне вікно, а після підтвердження знову стає доступною.

Які відсоткові ставки діють у МФО Selfie Credit та як розрахувати переплату

Для тих, хто вперше звертається до МФО Селфі Кредіт, відсоткова ставка пропонується за акцією та становить лише 0,01% на день. Вона застосовується для всіх кредитних продуктів незалежно від суми та термінів, доступних першому клієнту. При повторному зверненні відсоткова ставка варіюється від 0,7 до 1,9% за добу. Це залежить від того, яку суму та термін кредитування ви обрали. Таким чином, річна відсоткова ставка за кредитом може сягати майже 700%. Саме тому МФО акцентує увагу клієнтів на тому, що невеликі позики — це найкраще рішення для тих, у кого з’явилися разові фінансові витрати.

селфі кредит відсоткова ставка

Погашення позики у МФО Selfie Credit

Погасити кредит у МФО Селфі Кредіт можна кількома способами:

 • У режимі онлайн на сайті мікрофінансової організації в Особистому кабінеті. Спочатку вам потрібно зайти до Особистого кабінету, вказавши номер телефону (логін) та пароль, вони вказуються у момент реєстрації. Потім оберіть розділ “Погашення кредитів” та виберіть картку, на яку ви отримували кошти. Далі дотримуйтесь інструкцій системи. Вже за кілька хвилин гроші спишуться задля погашення боргу.
 • Через платіжні термінали. МФО Selfie Credit зареєстровано у терміналах “EasyPay”, “IBox”, “City24”. Як правило, кошти у цьому випадку нараховуються до компанії за кілька хвилин. Для оплати боргу достатньо вибрати іконку МФО та слідувати навігації системи терміналу.

Ще один спосіб погашення кредитів — у касі банку України. Однак тут слід розуміти, що термін перерахування коштів може сягати 3 робочих днів. Щоб уникнути прострочення при оплаті через банк, організуйте перерахування якомога раніше, наприклад, мінімум за три доби.

МФО Selfie Credit: про що потрібно пам’ятати позичальнику

Потрібно розуміти, що при співпраці з МФО Селфі Кредіт, як із будь-якою іншою мікрофінансовою організацією, за відсутності оплати заборгованості компанія може запровадити санкції. Відсоткова ставка збільшується та може сягнути 3%. Точний розмір вказується у кредитному договорі, який укладається у момент оформлення позики. Також МФО Селфі Кредіт залишає за собою право примусового стягнення коштів через суд або підключення колекторів. Тобто, у разі недотримання умов договору є ризик передачі даних про позичальника третім особам.

Щоб уникнути проблем, якщо ви не можете погасити заборгованість, скористайтесь послугою пролонгації. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет та оформити заявку на пролонгацію у відповідному розділі. Вам потрібно буде сплатити лише відсоткову ставку, нараховану за термін користування грошима.

Як достроково погасити кредит у МФО Selfie Credit

Мікрофінансова організація Selfie Credit пропонує погашення кредиту у достроковому порядку. Для цього потрібно оформити “Дострокове погашення” через Особистий кабінет або звернутися до консультантів Селфі Кредіт. Фахівці перерахують заборгованість з огляду на термін користування кредитом. Як свідчать відгуки про МФО Селфі Кредіт, дострокова виплата здійснюється на прозорих умовах, прихованих комісій за таке погашення немає.

Отримання кредиту у компанії Selfie Credit: переваги

Для подання заявки до МФО Selfie Credit потрібен мінімум даних. Можна отримати велику суму грошей із вигодою, відсоткова ставка варіюється та на початку становить 0,01%. З інших переваг відзначимо:

 • У Селфі Кредіт можна оформити від 500 до 50 000 грн на довготривалий термін, який може становити від 7 до 180 днів.
 • Компанія працює на прозорих умовах. Не запроваджує прихованої комісії, штрафів, усі умови співробітництва прописуються у договорі.
 • Оформити кредит можна будь-якої доби, оскільки сервіс працює у режимі 24/7. Доступ до нього є з будь-якого пристрою, достатньо мати підключений інтернет.

Співпраця з постійними клієнтами, акції, програми лояльності у Selfie Credit

МФО Селфі Кредіт лояльно ставиться до тих, хто звертається не вперше. Тут діє дві програми Short та Long. У першому випадку мається на увазі, що ви можете взяти від 500 грн до 10000 грн терміном до 30 днів. Програма Long розрахована на постійних клієнтів, їм можна оформити від 500 грн до 50 000 грн терміном на 180 днів.

Особистий кабінет МФО Selfie Credit

В особистому кабінеті МФО Selfie Credit доступні всі налаштування, які дозволяють сплатити, повторно отримати або пролонгувати кредитний договір. Також це джерело отримання важливої ​​оперативної інформації від адміністрації Селфі Кредіт, зокрема, актуальні дані про знижки, вигідні пропозиції та промокоди. Наявність особистого кабінету у МФО дозволяє швидко та без проблем вирішувати фінансові завдання, не відриваючись від нагальних проблем.

селфі кредит особистий кабінет

Контакти Селфі Кредит

Якщо у вас виникли питання або з’явилися якісь проблеми, з мікрофінансовою організацією Selfie Credit досить легко зв’язатися. Можна зателефонувати за номером 044-333-43-56 або написати на e-mail info@selfiecredit.com.ua. Також на офіційному сайті працює багато менеджерів, які у режимі онлайн, через зручний для вас месенджер, завжди на зв’язку та готові відповісти на будь-які питання. Компанія зареєстрована у Києві, по вул. Григорія Сковороди, будинок 1. Служба підтримки працює щоденно. З понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, у вихідні з 9:00 до 21:00.

Контакти Селфі Кредит

Відгуки про компанію Selfie Credit

Відгуки про МФО Selfie Credit говорять про те, що вона діє на прозорих умовах — жодних прихованих комісій та відсотків немає. Компанія була утворена у 2021 році, проте на цей час у мережі є безліч відгуків.

селфі кредит переваги
5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Христина
  Написаний
  15.06.2022, 09:24
  Христина

  Дуже зручно, що МФО Селфі Кредіт можна оформити велику позику, просто зробивши селфі з телефону та вказавши зовсім небагато інформації про себе. Нікуди не треба ходити, заявка насправді розглядається дуже швидко. Також легко повертається борг через сайт або свій особистий кабінет.

Умови кредитування Selfiecredit