Кредит від Швидко гроші

Наша оцінка 4,50
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 70 років
Відсоткова ставка 2
Макс. наступний кредит 1000-20000 грн
Перший кредит 1 000 - 20 000
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 3 - 14 днів
Розмір позики 1 000 - 20 000
Dla zadluzonych Так
швидко гроші відгуки

Швидко Гроші – про компанію

Компанія Швидко Гроші з’явилася на ринку фінансових послуг в 2012 році. З цього моменту вона активно розвивалася, розширюючи свою клієнтську базу, відкриваючи все нові офіси. Зараз знайти компанію Швидко Гроші, можна в будь-якому великому українському місті.

швидко гроші відділення
Відділи компанії Швидкогроші

Наразі на ринку багато компаній, які пропонують оформити кредит онлайн, причому умови у більшості з них досить вигідні. Тому перш ніж взяти кредит, користувачі намагаються детально ознайомитися з усіма пропозиціями ринку, і вибрати найоптимальніший для себе варіант. На допомогу у виборі сервісу мікрокредитування прийдуть відгуки про компанію та детальна інформація про умови кредитування у конкретній фірмі.

Що ж пропонує компанія ШвидкоГроші та які її особливості?

вік18-70 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика1000 – 20 000 грн
наступні позики1000 – 30 000 грн
термін кредиту3-14 днів на перший кредит під 0,01%
3-70 днів на наступні кредити (максимальний термін залежить від суми)
відсоткова ставкавід 0,01 до 2%
Розмір відсотка залежить від суми і терміну кредиту

Як оформити онлайн кредит в сервісі Швидкогроші?💰

Уже більшість українців освоїли такий зручний спосіб кредитування, як онлайн кредит, однак для багатьох все ще залишається незрозумілим, як можна отримати гроші, навіть не заходячи в банк.

Звичайно, все невідоме викликає побоювання, звідси і беруться розповіді про те, що мікрофінансові компанії – це сумнівні контори. Насправді, мікрокредитування вже перевірено багатьма українцями – це просте альтернативне рішення, як отримати кошти на короткий термін.

Відмінність від банку полягає в тому, що мікропозики не розраховані на тривалий термін, і найчастіше такий кредит становить невелику суму. Невелика різниця у відсотках обумовлена ​​тим, що ви доплачуєте організації за терміновість і зручність.

Покроковий опис подачі заявки на кредит у ШвидкоГроші

👉 Оформлення позики починається з того, що на кредитному калькуляторі ви вибираєте суму, яку хотіли б отримати в борг за допомогою спеціального індикатора, після чого натискаєте кнопку «Оформити кредит». Мінімальна сума становить 1000 гривень, а максимальний кредит – 20 000 гривень або 30 000 грн;

👉 Ви побачите перед собою просту форму реєстрації, на якій досить вказати тільки своє ім’я і номер мобільного телефону, після чого натисніть кнопку «Далі»;

👉 На мобільний номер прийде повідомлення з кодом, який необхідно ввести в спеціально відведене поле, після чого знову натисніть кнопку «Підтвердити»;

👉 Вказуємо в анкеті детальну інформацію про себе. Перша вкладка передбачає внесення персональних даних клієнта, його ідентифікаційний код, дата народження, паспортні дані, і деяку іншу інформацію. Внизу ви побачите правила надання послуг, які бажано прочитати, і лише потім ставити галочку, і натискати кнопку «Далі»;

👉 Тепер вкажіть всю інформацію про своє місце роботи: назву організації, посаду, свій дохід, номер телефону підприємства. Нижче система запросить контакти людини, яка зможе підтвердити зазначену вами інформацію – це може бути друг або родич;

👉 Вкажіть номер своєї банківської картки;

👉 Внесіть вашу електронну адресу прописки та адресу фактичного місця проживання, якщо вони однакові, то відзначте галочкою, що адреси збігаються. Коли всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку «Відправити дані»;

👉 Далі вам слід очікувати дзвінка представника компанії, а система подякує вам за реєстрацію;

👉 Представник компанії зв’яжеться з вами найближчим часом, і так само уточнити деякі відомості про вас, вашої сім’ї, роботі, місце проживання, і так далі. Будьте готові до того, що представники компанії будуть уточнювати інформацію про вас, використовуючи контакти, які ви вкажете в розмові і в анкеті.

Чому заявку не схвалено?

Перед тим, як оформити кредит в ШвидкоГроші, необхідно ретельно перевірити деякі нюанси, в іншому випадку фінансова організація може відмовитися від співпраці з вами. Для відмови існує безліч причин, але найбільш поширеними є такі:

❌ Ви не перевірили кредитну карту перед тим, як приступити до реєстрації.

Можливо, у неї закінчився термін дії. Подивіться на лицьову сторону карти – тут повинна бути вказана дата, до якої картка дійсна. Також обов’язково перевірте правильність вказівки номера карти, і баланс.

❌ При вказівці своїх даних ви допустили помилку.

Заповнюючи анкету, необхідно ретельно перевіряти всі, що ви вказуєте, так як будь-яка помилка або неправильно зазначена буква буде сприйнята системою, як спроба надати неправдиві відомості. Уважно перевіряйте паспортні дані, адресу, контакти і всю іншу інформацію – лише після цього переходьте до заповнення наступної частини анкети.

❌ Можливо, ви намагаєтеся взяти повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з попереднім.

На оновлення інформації в системі буде потрібно певний час, тому краще не оформляти позику відразу після того, як внесли оплату в рахунок позики. Якщо відмова пояснюється саме цим, а гроші потрібні терміново, можна зв’язатися з кредитним бюро, і обговорити ситуацію, що склалася.

❌ Якщо у вас є невиплачений кредит.

Особливо це стосується прострочених позик. Це цілком може пояснити відмову компанії від співпраці і надання фінансової допомоги.

Умови кредитування в компанії Швидкогроші

Оформити кредит на банківську карту ШвидкоГроші набагато простіше, ніж звертатися за фінансовою допомогою в банк, але і тут є ряд обмежень для позичальників. Щоб стати клієнтом компанії, і оформити позику, необхідно відповідати наступним вимогам:

✅ бути громадянином України і проживати на території країни;

✅ мати ідентифікаційний номер, а також посвідчення особи громадянина України;

✅ мати банківську карту, зареєстровану на ваше ім’я;

✅ діючий номер мобільного телефону і можливість виходу в інтернет.

швидко гроші відгуки вимоги

Відсоткова ставка

Компанія ШвидкоГроші пропонує своїм клієнтам процентну ставку в 2%. Сума відсотків залежить від розміру кредиту і терміну.

Для нових клієнтів діє акційна пропозиція – перший кредит під 0,01%.

Розмір відсоткової ставки грає чи не найважливішу роль у прийняті остаточно рішення про те чи варто брати позику в даній організації. З прикладами розрахування відсотків по кредитах в Швидкогроші, можна ознайомитися нижче.

швидкогроші відгуки ставка
Взявши кредит в Швидкогроші на суму 10 000 грн терміном на 14 днів, доведеться сплатити 2800 грн відсотків за ставкою 2%.
швидкогроші відгуки ставка
Взявши кредит в Швидкогроші на суму 30 000 грн терміном на 70 днів, доведеться сплатити 24150 грн відсотків.

Як повернути кредит в компанії Швидко гроші?

Часто виникає питання не тільки про те, як оформити позику, але і як повернути гроші, адже ніхто не хоче виплачувати штрафні санкції і переживати про відсоткові нарахування.

Компанія Швидкогроші пропонує своїм клієнтам відразу кілька способів погашення боргу. Ви можете вибрати оптимальний для себе варіант.

Для того щоб розрахуватися із заборгованістю, можна використовувати такі способи погашення кредиту:

✔ відвідати будь-яке відділення компанії ШвидкоГроші, яких на території України більше двохсот;

✔ скористатися терміналом самообслуговування, вказавши необхідні відомості.

Зберігайте чек про оплату до того моменту, поки кошти не надійдуть на рахунок.

✔ звернутися в будь-яке відділення українського банку, і слідуючи інструкціям, погасити кредит.

Важливо правильно вказати реквізити, а також інформацію про себе. Це необхідно для того, щоб співробітники банку зрозуміли від кого надійшли гроші.

✔ якщо ви хочете оплатити борг, не виходячи з дому, можна звернутися до свого особистого кабінету.

Тут доступна послуга закриття кредиту з використанням банківської картки, причому не обов’язково платити саме з тієї картки, на яку був оформлений займ.

швидкогроші відгуки кредит

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо ви оформили кредит, але в зазначений строк не погасили заборгованість, і не використали альтернативні способи, які пропонує компанія, то ваша процентна ставка по кредиту буде збільшена. Це штрафні санкції компанії, які вона застосовує до боржників.

Так само слід враховувати, що ШвидкоГроші залишає за собою право передачі боргу колекторській фірмі, співробітники якої будуть постійно шукати контакт з позичальником.

Співробітники сервісу намагатимуться всіляко піти назустріч клієнтові, тому радять відразу зв’язуватися з компанією, якщо виникає ризик несвоєчасного погашення позики.

Пролонгація кредиту

Пролонгація позики – це найоптимальніший вихід із ситуації, коли ви усвідомлюєте, що не зможете виконати умови кредитної угоди, і погасити кредит своєчасно.

Для клієнтів завжди працює гаряча лінія, куди ви можете звернутися за порадою. Зв’яжіться зі співробітником компанії і поясніть ситуацію, він порадить вам, як потрібно вчинити, і допоможе оформити пролонгацію позики.

Для відстрочки платежу, в будь-якому випадку, доведеться сплатити відсотки, які були нараховані за користування кредитними коштами, а ось виплату самого тіла кредиту можна буде відкласти.

Вхід в особистий кабінет ШвидкоГроші

Для входу в особистий кабінет на сайті Швидко гроші надалі необхідно використовувати свій номер телефону в якості логіна, а код, який на нього надійшов – це пароль.

швидкогроші особистий кабінет

На випадок, якщо ви забули свій пароль, ви можете скористатися функцією Забули пароль?

Щоб відновити пароль, треба ввести номер телефону і ідентифікаційний номер.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Швидко Гроші

Кожен громадянин шукає підходящі для себе умови кредитування, спираючись на відгуки людей, рекомендації знайомих та інформаційні сайти.

У роботі кожної компанії можна знайти позитивні сторони, які виділяють її на тлі конкурентів, а також негативні сторони співпраці.

👍 Переваги сервісу ШвидкоГроші: 👎 Недоліки сервісу ШвидкоГроші:
➕ Компанія працює повністю прозоро – немає ніяких додаткових відсотків і комісій – всі умови, обумовлені при укладення договору, діють до моменту погашення кредиту;

➕ Якщо клієнт поверне гроші раніше зазначеного терміну, процентна ставка буде перерахована, і йому доведеться оплачувати меншу суму, ніж було вказано спочатку;

➕ Оформити позику можна, не виходячи з дому, так само, як і погасити кредит, а з документів вам знадобиться тільки паспорт і код;

➕ В організації особливу увагу приділяють безпеці персональної інформації, ви можете не переживати про конфіденційність всіх, зазначених вами даних;

➕ На перевірку заявки йде не більше двадцяти хвилин

➕ В особистому кабінеті ви завжди можете бачити свій кредит і стан свого рахунку;

➕ Немає необхідності пред’являти довідки про доходи, документи з офіційного місця роботи;

➕ Доступна реструктуризація позики, в разі необхідності.
➖ Прострочення терміну виплати кредиту чревата дуже великими штрафними санкціями;

➖ Якщо клієнт не розраховується з боргом в термін, то його з першого дня затримки починають турбувати колекторські служби, до яких звертається мікрофінансових організація.

➖ З огляду на той факт, що компанія видає гроші дуже швидко, і лояльно ставиться до вивчення інформації про клієнта, вона встановлює і більш високі процентні ставки, ніж банк. Але це природньо для будь-якої мікрофінансової фірми.

швидко гроші відгуки
Переваги сервісу Швидко гроші
Джерело: https://sgroshi.com.ua

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу:
Україна, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А

📞Телефон:
0 800 50 10 20 (безкоштовно)

📩 E mail:
support@mycredit.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту ШвидкоГроші – https://sgroshi.com.ua/

Питання – відповіді

Яка відсоткова ставка на першу позику в Швидко гроші?

0,01%

Яка відсоткова ставка на наступні позики?

2%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт Швидко гроші?

від 1000 до 20 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки в компанії Швидко гроші?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит в Швидко гроші неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Швидко гроші?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти в Швидко гроші декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит в Швидко гроші, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту?

до 70 днів

Чи можливо в Швидко гроші виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит в Швидко гроші вчасно?

Штрафні санкції та збільшення відсоткової ставки.

Швидкогроші – відгуки

швидко гроші

Компанія ШвидкоГроші існує на українському ринку мікропозик від 2012 року. Послугами ШвидкоГроші скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про ШвидкоГроші в мережі, написавши в пошуковику “ШвидкоГроші відгуки” для результатів українською мовою, або “ШвидкоГроші отзывы” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про ШвидкоГроші.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Ірина
    Написаний
    15.06.2022, 09:21
    Ірина

    Звернулась у ШвидкоГроші за позикою, тому що не вистачало грошей на купівлю техніки, оформила 1500 грн. Віддала за 10 днів. Нарахували відсотки чітко за умовами договору, тож якщо треба буде, звернуся ще. Оскільки особистий кабінет на сайті вже є, це буде просто.

Умови кредитування Швидкогроші