Швидкий кредит онлайн чи традиційний банківський кредит?

онлайн кредит на карту

На сучасному фінансовому ринку послуг позики видають банківські та небанківські установи.

Процедура отримання кредиту в банку з часом майже ніяк не спрощується – так само потрібно збирати серйозний пакет документів, простоювати черги у відділенні та досить довго чекати на рішення по заявці.

Натомість для отримання кредиту у небанківській організації не потрібно нічого, окрім доступу до мережі Інтернет.

Коли наші бажання чи потреби на певному етапі не співпадають з можливостями, але ми розуміємо, що гроші гарантовано будуть через деякий час – найкращим виходом із ситуації є позика на картку від небанківської установи.

Яка різниця між небанківським і банківським кредитом?

Традиційно позичальники зверталися в банк, щоб отримати позику на ті чи інши потреби. Проте на сьогоднішній день існує інша опція – небанківське кредитування. Часто небанківські пропозиції можуть бути навіть дешевшими та більш економічно вигідними для позичальників.

Обидва види фінансових установ працюють за схожими принципами, але в їх роботі є і суттєві відмінності. Далі ми з’ясуємо, що є спільного і що відмінного в роботі банків та мікрофінансових установ.

Що об’єднує банки та МФО?

✔ І банки, і мікрофінансові компанії – це фінансові установи.

Тобто вони приймають гроші від клієнтів або інвесторів, а потім використовують цей капітал для надання кредитів.

✔ Банки та фінансові компанії вважаються “прямими кредиторами”.

✔ Робота обидвох видів фінансових організацій регулюється законодавством.

Банки та небанківські кредитори повинні дотримуватися законів та галузевих кодексів, які впливають на банківську діяльність та грошові потоки.

Що відрізняє банки та МФО?

✔ У МФО більший відсоток схвалення заявок.

Чому так? Мікрофінансові компанії, як правило, готові прийняти більш високий рівень ризику, тобто вони, швидше за все, схвалять заявку клієнта, який міг мати незначні прострочення в минулому. Це не означає, що такі установи є безвідповідальними або погано керуються. Це просто означає, що вони працюють з підвищеним ризиком, що дозволяє їм обслуговувати більший ринок.

Відсоток схвалення заявок на банківські кредити становить всього 20%, в той час відсоток схвалення заявок в МФО – 80%.

✔ Принципова відмінність швидкого кредиту та банківського кредиту – термін кредитування і відсоткова ставка.

Банки видають кредити на довший термін. І безумовною їх перевагою є нижча відсоткова ставка. Якщо ви зможете отримати позитивне рішення щодо вашого запиту в банку, це буде найбільш економічно вигідний варіант кредиту. Але отримати кредит в банку не так просто.

✔ Вимоги до позичальника

Вимоги до позичальника у небанківських організаціях суттєво нижчі, ніж у стандартних банківських установах. Швидкий кредит можна отримати без довідок про доходи, застав і поручителів. Єдині документи, що будуть необхідні на етапі складання заявки на кредит на картку в МФО (мікрофінансовій організації) – це паспорт громадянина та ідентифікаційний код платника податків.

✔ Кредитні та заставні вимоги

Щоб надати позику, банківська установа вимагатиме певні гарантії для себе. Мається на увазі те, що банківські співробітники можуть вимагати заставу, щоб відшкодувати свої втрати у випадку, якщо ви не зможете повернути кредитні кошти. Деякі люди просто не мають активів чи майна, які могли б поставити у заставу. Для інших поставити під заставу, наприклад, житло – занадто ризикований крок.

МФО не вимагають від позичальників застави, адже суми кредитів відносно невеликі порівняно з банківськими кредитами. В середньому максимальна сума онлайн кредиту становить 15 000 – 20 000 грн.

Оформлення кредиту в мікрокредитній компанії відбувається без довідки про доходи.

онлайн кредит

✔ Час роботи

Банки зазвичай працюють з понеділка по п’ятницю від 9 ранку до 18 вечора, не працюють у вихідні та державні свята. Натомість сервіси МФО працюють 24/7, без перерв та вихідних. Тобто, якщо у вас з’явилася термінова необхідність в грошах в п’ятницю ввечері чи у вихідний, ви маєте можливість подати заявку на швидкий кредит на картку онлайн і, у випадку схвалення заявки, миттєво отримати гроші на карту.

✔ Спосіб оформлення кредиту

Банк – у відділенні. Тобто вам потрібно знайти час протягом робочого дня, щоб відвідати банк. Якщо пощастить, вас приймуть швидко, але зазвичай у банках доводиться чекати в черзі.

МФО – онлайн на сайті. Ви можете оформити швидкий кредит на картку не виходячи з дому, в будь-який час доби.

✔ Звіт щодо цілей кредиту.

Банк вимагає від вас детальну інформацію щодо цілей кредиту.

МФО не запитує, з якою ціллю ви берете позику.

✔ Спосіб погашення кредиту

Банк – у відділенні.

У МФО погасити кредит можна кількома способами – через особистий кабінет на сайті компанії, в терміналах самообслуговування, через онлайн-банкінг…

 кредит на карту
отримати гроші можна на будь-які цілі

Ось найпопулярніші причини запитів на отримання швидкого кредиту онлайн:

💰 готівка до зарплати;

💰 ремонт автомобілів;

💰 житлові / комунальні рахунки;

💰 одяг / покупки в Інтернеті;

💰 розваги, подорожі;

💰 покупки (техніка);

💰 медицина;

💰 особливі випадки (дні народження, Новий рік, Різдво та інші свята).

Як отримати швидкий кредит на картку?

Щоб отримати гроші онлайн, треба виконати такі нескладні кроки:

👉 зареєструватися на сервісі онлайн-кредитування

👉 вибрати суму і термін кредиту за допомогою кредитного калькулятора

👉 заповнити онлайн-анкету – потрібно буде частіше за усе в неї внести інформацію, щодо місця і сфери зайнятості, рівня доходів, наявності інших кредитів та іншу інформацію, що допоможе системі зробити висновки щодо платоспроможності позичальника

❗☝ Треба зазначити, що на сайті потрібно вказувати тільки правдиві дані – точно і в повному обсязі. У іншому разі у позиці може бути відмовленно. Навіть погана кредитна історія не є вирішальним фактором, але при виявленні недостовірної інформації в анкеті, кредитна установа може назавжди призупинити співпрацю з недобросовісним клієнтом.

👉 вказати дані банківської карти та верифікувати її

👉 дочекатися відповіді сервісу – професійні фінансові організації не примушують своїх клієнтів довго очікувати, адже обробка даних по заявці реалізується не в ручному режимі, а в автоматичному, тому рішення приймається майже миттєво

👉 уважно прочитати договір та погодитися з ним (в онлайн режимі зазвичай замість підпису ставиться галочка у відповідному полі, або у надсучасному варіанті може бути цифровий підпис). Погодження з умовами договору може відбуватися ще на етапі реєстрації чи уже перед зарахуванням коштів, коли клієнт вже точно знає, що позика була схвалена

👉 отримати гроші – замовлена сума грошей миттєво (або до 3 робочих днів, якщо такий регламент банка, де була відкрита картка) перераховується на картку і повернути її необхідно буде в встановлений термін.

Зазвичай для оформлення небанківського кредиту з документів вам знадобляться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Більше не потрібно брати довідку з місця роботи та виписку щодо доходів.

Слід зазначити, що на відміну від банківського кредиту, не потрібно буде повідомляти кредитну організацію щодо цілі позики, тоді як при поданні заявки у банк призначення кредиту є дуже важливим аргументом.

Стандартний кредит у банку оформлюється протягом 1-7 робочих днів, а небанківський видається майже миттєво, бо система автоматично приймає рішення на базі заповнених даних користувачем.

Також можливо взяти кредит готівкою у відділенні, якщо таку послугу надає кредитна установа.

Стандартні умови кредитування в онлайн-сервісах  

Вік позичальникавід 18 до 75 років*
Процентна ставкавід 0,01 до 3% на день
Максимальна сума кредитудо 20 000 грн**
Сума першої позикивід 500 грн до 5 000 гривень***
Термін кредитувід 1 до 30 днів
Розгляд заявкидо 15 хвилин
Вимогипаспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отриманняна картку
Додаткові документине потрібні
Кредитна історіябудь-яка
Зарахування грошеймиттєво, на карту

В таблиці подані середні значення. Конкретну інформацію про умови кредитування в різних мікрофінансових компаніях можна прочитати тут.

*в деяких компаніях верхня межа нижча – до 65 років, в деяких вища – до 90 років

**в більшості компаній максимальна сума кредиту становить 15 000 грн

*** в деяких компаніях максимальна сума першої позики становить навіть 10 000 грн

Яка середня вартість швидкого кредиту?

В небанківській установі можна отримати гроші під мінімальні 0,01% на день від суми кредиту. Це майже безвідсотковий кредит. Зазвичай компанії пропонують перший безвідсотковий кредит новим позичальникам, таким чином залучаючи і приваблюючи нових клієнтів.

При повторному зверненні ставка збільшується до декількох відсотків. Але при постійному користуванні сервісом завдяки програмам лояльності ставка може бути знову суттєво знижена.

Вартість небанківської позики залежить від багатьох факторів.

Основні з них:

✔ сума кредиту;

✔ термін кредиту;

✔ наявність акційних пропозицій у компанії.

Зазвичай при повторному поданні заявки на позику після успішно погашеної першої, починає діяти стандартна процентна ставка.

Таким чином, середня вартість швидких небанківських кредитів є у рамках 20% від позиченої суми. Краще за все обирати таку компанію, яка дозволяє дострокове погашення кредиту частинами та проценти нараховуються на ту суму, що наразі ще не сплачена позичальником.

Чим швидкий кредит онлайн кращий за традиційний банківський?

онлайн кредит на карту і кредит в банку

Якщо терміново потрібен швидкий кредит, на сучасному фінансовому ринку наразі немає нічого кращого, аніж кредит онлайн на картку.

Не усі споживачі знають, що взяти кредит можна не тільки у банку чи фінансовій установі, але і завдяки інтернет-сервісам небанківських компаній.

Такі сервіси працюють в автоматичному режимі без людського фактору і процес отримання грошей (як і повернення) для позичальника максимально спрощений і комфортний. Онлайн кредити – це невеликі та короткострокові позики, які можна оформити онлайн. Гроші у такому разі автоматично надходять за короткий строк на банківську картку.

Таким чином, швидкий кредит онлайн на картку найбільше підходить тим, у кого нема часу на банківську бюрократію та очікування в чергах. Тим, кому банк відмовляє через погану кредитну історію чи інші причини – це єдина можливість оформити та отримати кредит. Кредит безробітному чи пенсіонеру видається на однакових умовах, як і усім іншим категоріям громадян.

Навіть при вищій відсотковій ставці у порівнянні з банківським кредитом, швидкий кредит онлайн має ряд суттєвих переваг, які цілком виправдовують вищу ставку:

👍 високі шанси на отримання позики;

👍 швидке прийняття рішення – 5-15 хв;

👍 максимально спрощена процедура оформлення заявки;

👍 не треба виходити з дому, достатньо мати Інтернет, смартфон чи комп’ютер;

👍 сервіс функціонує у режимі 24/7, без вихідних і свят;

👍 після схвалення гроші миттєво надходять на картку;

👍 кредит без довідки про доходи, поручителів та застави;

👍 оформити кредит на карту можуть навіть громадяни з неідеальною кредитною історією.

👍 швидкий кредит в однаковій мірі доступний пенсіонерові, безробітному та іншим особам, які практично з 99-ти відсотковою вірогідністю отримали б відмову при зверненні в банк.

Взяти кредит онлайн чи позичити гроші у друзів?

взяти кредит онлайн на карту чи позичити гроші

Небанківські кредити і законодавство

Короткострокові небанківські позики беруть свій початок ще з 19 століття, коли у США стало нормальною практикою серед робітників брати кошти у борг до зарплати. У цей час більшість людей не могла отримати кредит в банку. У 90-их роках небанківські компанії вийшли за межі США.

Наразі діяльність мікрокредитних компаній регулюється на основі загального законодавства країни і немає спеціальних законів щодо цієї сфери надання фінансових послуг. Така діяльність у цілому прирівнюється до надання позик. Законодавство, що регулює сферу небанківських кредитів – це закон щодо прав споживачів.

У договорі фінансової організації з фізичною особою повинні завжди враховуватися відповідні вимоги законодавства по захисту прав споживачів.

Як обрати найкращий сервіс онлайн кредитування?

Мікрофінансові компанії розуміють, що клієнт обирає саме МФО замість банківської установи, бо нема бажання та можливості підбирати свій вільний час під роботу банківського відділення та простоювати у чергах.

Таким чином, найкраща фінансова установа, що видає швидкий кредит, працює повністю в онлайн-режимі. І все, що необхідно виконати для отримання грошей – заповнити заявку за мінімальним пакетом документів (паспорт і код) та почекати 5-10 хвилин для схвалення.

Якщо клієнт стає постійним, то очікування ще більше скорочується. Рішення приймається системою за допомогою сучасного програмного забезпечення. Якщо клієнт вже успішно виплатив позику, йому система майже миттєво видає нові кредити після його повторного звернення.

На нашому сайті опубліковано низку рецензій про небанківські установі України, які видають швидкі кредити. Переглянути рецензії можна тут.

Коментарі (0)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.