Кредит від Soscredit [СОС кредит]

Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 90 років
Відсоткова ставка 3
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Перший кредит 500 - 10 000
Перший кредит під 0,01% Так
Наша оцінка 4,80
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Довідка про доходи Ні
Розмір позики 500 - 10 000
Dla zadluzonych Так
Термін кредиту 7 - 30 днів
тов сос кредит отзывы

СОС кредит – про компанію

Компанія мікрокредитів СОС кредит – це організація, яка надає швидкі кредити. Отримати кредит в SOS Credit можна онлайн в будь-який час доби і без вихідних. Мінімальна сума позики – 500 грн. Максимальна сума кредитування для нових клієнтів – 10 000 грн. Термін кредитування для нових клієнтів – від 7 до 30 днів.

З урахуванням розміру попередніх кредитів і їх своєчасного погашення, а також при позитивній історії кредитування в УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій) для постійних позичальників компанії розмір кредиту і термін виплати в подальшому може бути збільшений.

вік18-75 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позика500 – 10 000 грн
наступні позики500 – 15 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставкащоденна: від 0,01% до 3%

Хто може взяти кредит онлайн в фірмі SOS credit?

Позичити гроші в компанії SOS Credit можуть такі категорії населення:

✅ студенти;

✅ пенсіонери;

✅ переселенці;

✅ безробітні;

✅ люди з поганою кредитною історією.

Отримати гроші можна на карту Visa або Mastercard.

На жаль, не зможуть оформити позику мешканці АР Крим та інших тимчасово окупованих територій, а також громадяни України, які знаходяться за кордоном.

Як оформити кредит в СОС кредит?

Наявність зручного і зрозумілого функціоналу сайту дозволяє легко розібратися, як оформити кредит в SOS Credit.

На головній сторінці сервісу ви відразу ж зможете вказати необхідну вам суму кредиту і дату його повернення, щоб побачити, скільки відсотків вам необхідно буде заплатити за користування кредитними коштами. Загальна сума платежу для погашення мікропозик буде розрахована автоматично.

Покрокова інструкція

компания сос кредит онлайн

👉 Вкажіть бажану суму кредиту і термін. Натисніть кнопку «Отримати кредит».

👉 Заповніть анкету, по якій автоматично буде винесено рішення про кредитування.

Відповідно до законодавства України ви надаєте кредитної організації право на обробку та використання ваших персональних даних.

👉 Отримайте повідомлення з результатом розгляду заявки – SMS і e-mail на зазначені в заявці контактні дані. Крім того, статус заявки можна відстежити в Особистому Кабінеті.

👉 При позитивному рішенні про кредитування – підпишіть онлайн-договір.

👉 Отримайте гроші по кредиту безготівковим переказом на карту.

Більшість рішень про видачу або про відмову у видачі мікрокредитів приймається протягом 10-20 хвилин після оформлення заявки.

Розглядається заявка в автоматичному режимі, тому будьте уважні, заповнюючи форму, вказуйте достовірні, коректні дані – вони впливають на результат, що видається комп’ютерною програмою.

Приблизно по 80% заявок приймаються позитивні рішення про видачу мікропозик. В цьому випадку позикові кошти моментально надходять на карту після онлайн-підписання договору кредитування.

кредит онлайн в sos credit
переваги онлайн кредиту в SOScredit порівняно з банківським кредитом

Заповнення анкети-заявки

Для заповнення анкети-заявки на кредит у відповідних полях онлайн-форми клієнту необхідно вказати його персональні дані:

✔ номер контактного мобільного телефону та email;

✔ паспортні дані та ІПН (з додатком електронних копій документів);

✔ соціальні дані (інформацію про місце роботи, сумі доходу, склад сім’ї);

✔ дані про банківську платіжну картку, на яку буде перераховано позику, і за допомогою якої буде здійснюватися верифікація клієнта.

Якщо за заявкою потрібна додаткова перевірка співробітником SOS Credit в «ручному режимі», то вона буде оброблена в робочий час. В окремих випадках SOS Credit може вимагати від клієнта його фото з паспортом в руках для запобігання шахрайства.

Всі дані в анкеті заповнюються тільки один раз: при наступних зверненнях позичальнику просто слід увійти до кабінету, оновити інформацію в графах «Сума доходу» і «Дата наступної виплати», після чого відразу вибрати суму і термін позики.

Верифікація і підписання договору

Обов’язковою умовою отримання мікропозик є верифікація банківської картки клієнта. З цією метою SOS Credit автоматично заблокує на ній суму до 1 гривні. Така перевірка карти виконується автоматично і виключає можливість використання карти шахраями, дозволяючи точно ідентифікувати її власника.

Взаємні зобов’язання клієнта і компанії SOS Credit закріплені в кредитному договорі.

❗ Перед підписанням договору клієнту надається для ознайомлення паспорт кредиту, в якому викладені всі суттєві умови кредитування: розрахунок і графік погашення відсотків по мікропозик, метод їх нарахування, повна вартість мікропозик та ін.

❗ Укладення договору здійснюється в онлайн-режимі з використанням одноразового ідентифікатора. Підписуючи договір, позичальник погоджується з викладеними в тексті документа умовами.

❗ Якщо клієнт не підписав договір протягом зазначеного в пропозиції від SOS Credit часу, то його заявка на мікропозик вважається анульованою. Анулювання заявки не позбавляє клієнта права подавати інші заявки і отримати кредит в подальшому.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Зазвичай мікропозики мають більшу вірогідність схвалення кредиту аніж у банках, проте і тут бувають виключення, які спричиняють відмову у позиці. Якщо ж ви отримали відмову по кредитній заявці, оформленої на сайті SOS Credit, зачекайте кілька днів і відправте повторний запит на кредит, який може бути схвалений системою. Причиною відмови може бути:

❌ подача заявки клієнтом до погашення вже виданого йому в SOS Credit попередньої позики;

❌ некоректне заповнення анкетних даних;

❌ наявність у позичальника негативної історії кредитування в УБКІ.

❌ Не рекомендується відправляти більше одного запиту на мікропозик на добу, адже це також може бути розцінено системою як шахрайство, в результаті чого та ж таки система може заблокувати акаунт з даними повністю.

На сайті SOScredit є опція розрахувати відсоток вірогідності видачі кредиту позичальнику. В спеціальній формі потрібно заповнити з поля: 1. вік, 2. сума місячних доходів, 3. сума місячних витрат.

sos credit взяти кредит
sos credit перший кредит

Промокод та як ним користуватись

Промокод являє собою унікальний набір символів, який дає можливість знизити відсоткову ставку по кредиту. Вигідні промокоди від SOS Кредит можна знайти на офіційних сторінках компанії Facebook, в e-mail розсилках. Скопіюйте отриманий промокод і введіть його на сайті SOS Credit при оформленні заявки на головній сторінці – платіж за користування кредитними коштами зменшиться на розрахований в промокоді відсоток.

Умови кредитування

Варто зазначити, що отримати фінансову допомогу у МФО набагто легше та швидше аніж у банку. Мікропозику в SOS Credit може будь-яка фізична особа, яка відповідає простим вимогам сервісу:

✅ бути громадянином України;

✅ досягти повноліття на момент підписання кредитного договору;

✅ мати паспорт і ІПН;

✅ мати картку будь-якого українського банку з позитвиним балансом щонайменше у 2 грн.

Відсоткова ставка

Компанія SOS credit пропонує своїм клієнтам відсоткові ставки від 0,01 до 3%.

Мінімальна ставка 0.01% доступна для нових клієнтів а також учасників акції “КРЕДИТ ПІД 0,01%*”

Водночас компанія уточняє, що:

*Компанія може видавати окремим клієнтам кредитні продукти під 0,01%. Обрання клієнтів, кредит котрим видається під 0,01%, відбувається за допомогою скорингової системи компанії. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком компанії.

Також слід звернути увагу на систему лояльності у SOS Credit. Якщо ви є постійним клієнтом сервісу і всі позики повертали вчасно, то ви зможете отримувати знижки на подальші кредити.

Відсоткова ставка SOS Credit

Як повернути кредит?

sos credit реквізити
Реквізити компанії SOS credit

Ще однією із безумовних переваг МФО над класичними банками є шляхи внесення або погашення кредитних коштів. Їх зазвичай є декілька і кожен користувач може обрати для себе найбільш зручний.

Способи повернення кредитних коштів в SOS Credit:

 • онлайн платежем з банківської карти (Visa / MasterCard) в Особистому Кабінеті позичальника;
 • банківським переказом;
 • в терміналах самообслуговування ПриватБанку і інших мереж;
 • в відділеннях Укрпошти.

При внесенні платежів слід перевірити правильність введених даних (в тому числі ПІБ позичальника, ІПН код, а також номер договору) та наявність або відсутність комісії у терміналі або банку, через який проводиться платіж.

У разі дострокового погашення кредиту відсотки сплачуються тільки за дні фактичного користування кредитними коштами.

sos credit онлайн кредит

Наслідки просрочки по кредиту

У разі прострочення клієнтом терміну повернення кредиту, період нарахування відсотків по кредиту обмежується терміном в 100 днів з дня виникнення прострочення і надалі заморожується. Якщо позичальник не повернув мікропозик протягом 3 днів після зазначеної в договорі дати погашення, ставка по кредиту збільшується відповідно до умов підписаного договору.

Пролонгація

Якщо ж склалась ситуація, коли треба оплатити кредит, а коштів немає, варто подвзонити до консультанта сервісу SOS Credit, який в деталях розповість про можливі варіанти виходу з даної проблеми.

Проте найкраще скористатись послугою пролонгації позики. Дана функція доступна в Особистому Кабінеті. Пролонгація дає можливість збільшити термін користування позиковими засобами до 30 днів. Пролонгація може бути повторною.

Для пролонгації кредитного договору позичальник повинен виконати умови:

✔ відправити відповідне повідомлення електронної пошти в SOS Credit (можна це зробити з Особистого Кабінету);

✔ оплатити існуючу на момент пролонгації заборгованість за відсотками, вже нарахованих за користування позиковими засобами;

✔ сплатити комісію.

Вхід в особистий кабінет СОС Кредит

Вхід в особистий кабінет СОС Кредит знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Увійти”, ви побачите поле для входу в особистий кабінет.

Логін – ваш email. Пароль – пароль, який ви вказали під час реєстрації.

Щоб відновити пароль до кабінету СОС Кредит, достатньо ввести номер телефону та email, який ви вказали при реєстрації.

sos credit вхід в особистий кабінет
sos credit особистий кабінет

Якщо ви новий клієнт SOScredit, вам треба пройти реєстрацію.

sos credit регістрація в особистому кабінеті
sos credit регістрація

Переваги та недоліки сервісу мікропозик SOS Credit

👍 Переваги сервісу SOS Credit:👎 Недоліки сервісу SOS Credit
➕ онлайн-заявка і повне оформлення позики через Інтернет;

➕ мінімальна ставка 0.01%

➕ можливість пролонгації мікрокредиту;

➕ дострокове погашення без штрафних санкцій;

➕ можливість вибрати зручний спосіб погашення кредиту;

➕ наявність програми лояльності для постійних клієнтів.
➖ комісія за пролонгацію кредитного договору;

➖ значне підвищення відсоткової ставки при простроченні.
кредит онлайн sos crredit

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного офісу компанії:
Україна 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

📞 Контакні телефони:
(044) 36 36 767
0 (800) 211 767

📩 Email:
support@sos-credit.com.ua

⏰ Графік роботи підтримки:

з 8:00 до 21:00 (будні)

Сервіс працює цілодобово без вихідних

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту SOS Credit – https://soscredit.ua/uk

Питання – відповіді про онлайн кредит від СОС кредит

Яка відсоткова ставка на першу позику в СОС кредит?

0,01%

Яка відсоткова ставка на наступні позики?

від 0,01% до 3%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт СОС кредит?

500 – 10 000 грн

Скільки часу триває розгляд заявки на кредит в СОС кредит?

декілька хвилин

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи потрібні поручителі?

Ні, кредит можна взяти без поручителів.

Чи можна взяти декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит, якщо знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту СОС кредит?

30 днів

Чи можливо в СОС кредит виплачувати кредит частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Що буде, якщо я не погашу кредит вчасно?

Відсоткова тавка збільшиться.

SOS Credit [СОС кредит] – ваші відгуки

компанія сос кредит

СОС кредит існує на українському ринку мікропозик вже не перший рік. Послугами СОС кредит скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про компанію в мережі.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про компанію СОС кредит.

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Інна
  Написаний
  27.07.2022, 10:08
  Інна

  Ставка вища, ніж в інших мфо. Але нема ніяких прихованих оплат, коли обіцяють ставку низьку, але дораховують різні комісії. Фірма працює в інших країнах, що викликає довіру. Якщо брати кредит перший раз, то діють спеціальні умови, кредит виходить практично безкоштовним.

Умови кредитування SOSCredit