SOS Credit

Загальний опис

SOS Credit - krediti24.com.ua

Компанія мікрокредитів SOS Credit – це організація, яка надає швидкі кредити. Отримати в SOS Credit мікропозик можна онлайн в будь-який час доби і без вихідних. Мінімальна сума позики – 500 грн. Максимальна сума кредитування при першому зверненні – 3000 грн. Термін кредитування – від 1 до 30 днів. З урахуванням розміру попередніх кредитів і їх своєчасного погашення, а також при позитивній історії кредитування в УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій) для постійних позичальників компанії розмір кредиту в подальшому може бути збільшений до 10000 грн.

Загальні умови кредитування

Варто зазначити, що отримати фінансову допомогу у МФО набагто легше та швидше аніж у банкку. Мікропозику в SOS Credit може будь-яка фізична особа, яка відповідає простим вимогам сервісу:

 • громадянин України;
 • досягти повноліття на момент підписання кредитного договору.
 • наявність основних документів, необхідні SOS Credit для ідентифікації клієнта є паспорт і ІПН.
 • картка будь-якого українського банку з позитвиним балансом щонайменше у 2 грн.

Відсоткова ставка

Стандартна річна процентна ставка (APR) в SOS Credit становить 584%. Проте, компанія пропонує різні акції, що дозволяють отримати кредимти під менший відсоток. До прикладу, акція «Кредит без відсотків» можна оформити перший мікрокредит на термін до 10 днів за ставкою 0,01% в день, що складає 3,65% річних. При оформленні першого кредиту по даній акції на термін більше 10 днів ставка з 11 дня ставка буде розраховуватися під 584% річних. При стандартних умовах кредитування на 21 день і сумі позики 3000 грн., Відсотки за користування кредитними грошима складуть 531 грн. Також слід звернути увагу на цікаву систему лояльності у SOS Credit, тобто якщо ви являєтесь постійним клієнтом сервісу і всі позики ви повертали вчасно, то ви маєте змогу отримувати до 50% знижки на подальші кредити.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик SOS Credit

Перед офолрмленням кредиту у будь-якій установі слід вивчити всі сторони діяльності організації, зокрема її позитивні та негативні сторони. Отже, перевагами мікрокредитування в SOS Credit є:

 • онлайн-заявка і повне оформлення позики через Інтернет;
 • автоматичне прийняття рішення про видачу позики;
 • можливість пролонгації мікрокредиту;
 • дострокове погашення без штрафних санкцій;
 • можливість вибрати зручний спосіб погашення кредиту;
 • відсутність необхідності передавати в заставу власність позичальника;
 • наявність програми лояльності для постійних клієнтів.

Окрім позитивних мо ментів зазвичай існує і негативна сторона, якщо це можна так назвати. Адже це радше особливості котрі властиві всім МФО. Тому до недоліків отримання позики в SOS Credit можна віднести:

 • значну комісію за пролонгацію кредитного договору;
 • отримання кредитором права записувати телефонні розмови з клієнтом, використовувати його дані з відкритих джерел інформації (в т.ч. з соцмереж).

Процес оформлення кредиту

Наявність зручного і зрозумілого функціоналу сайту дозволяє легко розібратися, як оформити кредит в SOS Credit.

На головній сторінці сервісу ви відразу ж зможете вкащати необхідну вам суму позики і дату його повернення, щоб побачити, скільки відсотків вам необхідно буде заплатити за користування кредитними коштами. Загальна сума платежу для погашення мікропозик буде розрахована автоматично.

Розглянемо в деталях кроки при оформлені крелиту у SOS Credit

Вкажіть бажану суму мікропозик і термін, на який він вам необхідний, в формі на головній сторінці сайту. Натисніть кнопку «Отримати кредит».

Заповніть анкету, по якій автоматично буде винесено рішення про кредитування. Відповідно до законодавства України ви надаєте кредитної організації право на обробку та використання ваших персональних даних.

Отримайте повідомлення з результатом розгляду заявки – SMS і e-mail на зазначені в заявці контактні дані. Крім того, статус заявки можна відстежити в Особистому Кабінеті.

При позитивному рішенні про кредитування – підпишіть онлайн-договір.

Отримайте гроші по кредиту безготівковим переказом на вашу карту.

Більшість рішень про видачу або про відмову у видачі мікрокредитів приймається протягом 10-20 хвилин після оформлення заявки. Розглядається заявка в автоматичному режимі, тому будьте уважні, заповнюючи форму, вказуйте достовірні, коректні дані – вони впливають на результат, що видається комп'ютерною програмою. Приблизно по 80% заявок приймаються позитивні рішення про видачу мікропозик. В цьому випадку позикові кошти моментально надходять на зазначений вами картковий рахунок після онлайн-підписання договору кредитування.

Заповнення анкети-заявки

Для заповнення анкети-заявки на позику у відповідних полях онлайн-форми клієнту необхідно вказати його персональні дані:

 • номер контактного мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • паспортні дані та ІПН (з додатком електронних копій документів);
 • соціальні дані (інформацію про місце роботи, сумі доходу, склад сім'ї);
 • дані про банківську платіжну картку, на яку буде перераховано позику, і за допомогою якої буде здійснюватися верифікація клієнта.

Якщо за заявкою потрібна додаткова перевірка співробітником SOS Credit в «ручному режимі», то вона буде оброблена в робочий час (в будні з 9.00 до 18.00). В окремих випадках SOS Credit може вимагати від клієнта його фото з паспортом в руках для запобігання шахрайства. Всі дані в анкеті заповнюються тільки один раз: при наступних зверненнях позичальнику просто слід увійти до кабінету, оновити інформацію в графах «Сума доходу» і «Дата наступної виплати», після чого відразу вибрати суму і термін позики.

Верифікація і підписання договору

Обов'язкових умов отримання мікропозик є верифікація банківської картки клієнта. З цією метою SOS Credit автоматично заблокує на ній суму до 1 гривні. Така перевірка карти виконується автоматично і виключає можливість використання карти шахраями, дозволяючи точно ідентифікувати її власника. Взаємні зобов'язання клієнта і компанії SOS Credit, пов'язані з мікропозик, закріплені в кредитному договорі:

 • Перед підписанням договору клієнту надається для ознайомлення паспорт кредиту, в якому викладені всі суттєві умови кредитування: розрахунок і графік погашення відсотків по мікропозик, метод їх нарахування, повна вартість мікропозик та ін.
 • Укладення договору здійснюється в онлайн-режимі з використанням одноразового ідентифікатора. Підписуючи договір, позичальник погоджується з викладеними в тексті документа умовами.
 • Якщо клієнт не підписав договір протягом зазначеного в пропозиції від SOS Credit часу, то його заявка на мікропозик вважається анульованою. Анулювання заявки не позбавляє клієнта права подавати інші заявки і отримати кредит в подальшому.

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Зазвичай мікропозики мають більшу вірогідність схвалення кредиту аніж у банках, проте і тут бувають виключення, які спричиняють відмову у позиці. Якщо ж ви отримали відмову по кредитній заявці, оформленої на сайті SOS Credit, зачекайте кілька днів і відправте повторний запит на кредит, який може бути схвалений системою. Причиною відмови може бути:

 • подача заявки клієнтом до погашення вже виданого йому в SOS Credit попередньої позики;
 • некоректне заповнення анкетних даних;
 • наявність у позичальника негативної історії кредитування в УБКІ.
 • Не рекомендується відправляти більше одного запиту на мікропозик на добу, ажєе це також може бути розцінено системою як шахрайство, в результаті чого та ж таки система може заблокувати акаунт з данними повністю.

Промокод та як ним користуватись

Промокод являє собою унікальний набір символів, який дає можливість знизити відсоткову ставку по кредиту. Вигідні промокоди від SOS Кредит можна знайти на офіційних сторінках компанії Facebook, в e-mail розсилках. Скопіюйте отриманий промокод і введіть його на сайті SOS Credit при оформленні заявки на головній сторінці – платіж за користування кредитними коштами зменшиться на розрахований в промокоді відсоток. При оформленні кредиту з Особистого кабінету поле для промокоду з'явиться після заповнення інформації про зарплату.

Як повернути кредит?

Ще однією із безумовних переваг МФО над класичними банками є шляхи внесення або погашення кредитних коштів. Їх зазвичай є декілька і кожен користувач може обрати для себе найбільш підходящтй. Способи повернення мікропозик в SOS Credit:

 • онлайн платежем з банківської карти (Visa / MasterCard) в Особистому Кабінеті позичальника;
 • банківським переказом;
 • в терміналах самообслуговування ПриватБанку і інших мереж;
 • в відділеннях Укрпошти.

При внесенні платежів слід перевірити правильність введених даних (в тому числі ПІБ позичальника, ІПН код, а також номер договору) та наявність або відсутність комісії у терміналу або банку, через який проводиться платіж. У разі дострокового погашення кредиту відсотки сплачуються тільки за дні фактичного користування займовим засобами

Наслідки просрочки по кредиту

У разі прострочення клієнтом терміну повернення мікропозици, період нарахування відсотків по кредиту обмежується терміном в 100 днів з дня виникнення прострочення і надалі заморожується. Якщо позичальник не повернув мікропозик протягом 3 днів після зазначеної в договорі дати погашення, ставка по кредиту збільшується відповідно до умов підписаного вами договору.

Пролонгація

Якщо ж склалась ситуація, коли на момент закриття позици, коштів немає, варто подвзонити до консультанта сервісу SOS Credit, який в деталях розповість про можливі варіанти виходу з даної проблеми. Проте найкраще убде скористатись послугою пролонгації позики. Дана функція доступна в Особистому Кабінеті. Пролонгація дає можливість збільшити термін користування позиковими засобами до 30 днів. Пролонгація може бути повторною. Для пролонгації кредитного договору позичальник повинен виконати обидві умови:

 • відправити відповідне повідомлення електронної пошти в SOS Credit (можна це зробити з Особистого Кабінету);
 • оплатити існуючу на момент пролонгації заборгованість за відсотками, вже нарахованих за користування позиковими засобами;
 • сплатити комісію.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса головного офісу компанії:
Україна 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

Контакні телефони:
(044) 36 36 767
0 (800) 211 767

Контактна електронна пошта:
support@sos-credit.com.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту SOS Credit