Кредит від Tengo [Тенго]

Наша оцінка 4,70
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати 15 хвилин год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 65 років
Відсоткова ставка 1
Термін кредиту 1 - 30 днів
Перший кредит 500 - 20 000
Макс. наступний кредит 500-20000 грн
Перший кредит під 0,01% Так

Tengo – компанія, яка допоможе Вам оперативно, легко та без зайвих зусиль вирішити нелегку фінансову ситуацію. Лояльні умови, якісний сервіс, швидкість обслуговування – усе це Ви отримаєте при виборі Tengo.

Вимоги до позичальника Tengo

Можна оформити онлайн-кредит в Tengo за наступних умов:

✅ Ви є громадянином України віком від 18 до 70 років.

✅ У Вас є дійсний паспорт, ідентифікаційний номер та власна банківська картка.

✅ У Вас є мобільний телефон, доступ до інтернету та електронна скринька.

Як оформити кредит в Tengo: покрокова інструкція

Для оформлення позики дотримуйтесь наступної інструкції:

👉 Зареєструйтеся в особистому кабінеті, вказавши номер мобільного телефону та електронну адресу.

👉 Заповніть анкету та подайте заявку на кредит, вказавши на кредитному калькуляторі термін кредиту та бажану суму. 

👉 Здійсніть верифікацію Вашої банківської картки та пройдіть фотоідентифікацію.

👉 Отримайте позитивне рішення щодо Вашої заявки.

👉 Отримайте на електронну адресу онлайн-договір та підпишіть його шляхом введення унікального коду, отриманого Вами в SMS-повідомленні.

Після виконання цих операцій гроші будуть автоматично зараховані Вам на картку.

Умови кредитування

кредит від Tengo

Компанія Tengo видає мікропозики на максимально зручних умовах.

Сума першої позики складає від 500 до 15 000 грн. Сума позики при усіх наступних зверненнях може складати від 500 до 20 000 грн.

Максимальний термін кредитування – 30 днів, мінімальний – 1 день.

Якщо Ви звертаєтесь у Tengo з метою оформити позику вперше, щоденна ставка становитиме для Вас 0,01%.

Ставка при повторному зверненні становить всього 1% в день.

На офіційному сайті компанії Tengo розміщено зручний онлайн-калькулятор, за допомогою якого Ви швидко розрахуєте суму переплати з урахуванням відсоткової ставки.

Приклад розрахунку з урахуванням денної ставки

1 500 грн.  – на 15 днів (під 0,01%) – 1502 грн (процент за користування кредитними коштами – 2 грн)

20 000 грн – на 15 днів (під 0,01%) – 20 030 грн (процент за користування кредитними коштами – 30 грн)

Як сплатити кредит в Tengo?

 • Сплата в особистому кабінеті.

  Для цього необхідно пройти авторизацію на сайті і здійснити оплату. Такий спосіб погашення кредиту є найбільш оперативним і не вимагає підтвердження, а платіж буде зараховано відразу після проведення трансакції.
 • Сплата в терміналі Приват24/Ibox.

  Необхідно ввести назву компанії, номер мобільного телефону та номер договору.
 • Сплата в онлайн-додатку «Приват24» (за допомогою смартфона чи комп’ютера).

  Треба вказати номер договору та здійснити платіж. Після проведення трансакції Ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому буде вказано статус зарахування платежу та новий статус кредиту).

Також Tengo надає клієнтам можливість дострокового погашення позики. При цьому, Ви можете погасити кредит як повністю, так і частково без будь-якої комісії.

Важливо пам’ятати: несвоєчасне погашення кредиту призводить до нарахування штрафів (2,5% в день), тому важливо сплачувати позику не пізніше зазначеного терміну. Протермінування та заборгованість можуть негативно впливати на Вашу кредитну історію та значно знижувати кредитний рейтинг в подальшому.

Умови пролонгації

Компанія Tengo надає клієнтам можливість продовжити термін позики за умови сплати відсотків за 2, 7 або 15 днів. 

Система пролонгації досить вигідна: Ви продовжуєте термін кредиту на 3, 7 чи 15 днів, сплачуючи при цьому 3, 5 та 10% відповідно (проценти, нараховані на основну суму боргу). Тобто, щоб пролонгувати кредит, Вам необхідно сплатити проценти, частину тіла кредиту та комісію.

Перевагою пролонгації в Tengo є те, що на новий термін користування кредитом Ваш борг фактично зменшується на 3, 5 або 10% (внаслідок того, що зменшується тіло кредиту). Отже, самих процентів буде нараховано менше. Таким чином, Ви поступово зменшуєте суму нарахованих процентів та погашаєте тіло кредиту.

Щоб продовжити кредитний договір, скористайтеся особистим кабінетом, попередньо погасивши проценти за користування коштами та частину тіла кредиту.

Особистий кабінет Tengo

Щоб авторизуватися в особистому кабінеті, потрібно вказати номер мобільного телефону (логін) та пароль (при кожній авторизації він буде унікальним). Якщо Ви заходите в особистий кабінет вперше, то насамперед необхідно зареєструватися. Для цього просто введіть номер телефону та електронну адресу задля верифікації Ваших даних. Після цього Ви отримаєте в SMS-повідомленні код, який і буде Вашим паролем для входу в особистий кабінет.

Чому варто обирати Tengo?

Переваги кредитування в Tengo:

 • Компанія обслуговує клієнтів виключно онлайн, тож Ви можете оформити позику, не виходячи з дому, в будь-який час доби. 
 • Для оформлення Вам необхідно вказати лише ідентифікаційний код та паспортні дані. Кредит можна отримати без довідки про доходи, стаж роботи, офіційного працевлаштування, без застави, доказів платоспроможності, поручителів та дзвінків контактним особам.
 • Вигідні умови кредитування: для першої позики – низька процентна ставка (під 0,01% щодня). Для постійних клієнтів – підвищення кредитного рейтингу та персональні пропозиції (знижки, акції, промокоди), а також збільшення кредитного ліміту.
 • Можливе кредитування клієнтів з поганою кредитною історією (наявність відкритого протермінування по кредиту, штрафи) та клієнтів з відкритим кредитом в іншій компанії. Все залежить від розміру позики та суми протермінованої заборгованості.
 • У 90% випадків користувачі отримують позитивне рішення щодо кредиту. Заявки обробляються автоматично, а прийняття рішення займає не більше, ніж 15 хвилин.
 • Можливість пролонгації на 3, 7 або 15 днів у випадку, якщо Вам не вдається сплатити позику в зазначений термін.
 • Можливість покращити кредитний рейтинг, якщо до того часу він був низьким. 
 • Високий рівень захисту персональних даних, які не передаються компанією іншим особам.
 • Цілодобова служба підтримки для клієнтів.

Недоліки позики в Tengo:

 • Термін кредитування складає не більше, ніж 30 днів.
 • Бажана сума може не співпадати з тією, яку Вам реально схвалять (усе залежить від наявності/ відсутності заборгованості в інших фінансових установах та рівня доходів).
 • Високі штрафи у випадку несвоєчасної сплати кредиту та сувора політика щодо боржників.

Контакти та служба підтримки Tengo

Юридична назва: ТОВ «Miloan»

Гаряча лінія: +38 (044) 337- 00-37

Офіційний сайт: https://tengo.com.ua

Електронна адреса: info@tengo.com.ua

Служба підтримки компанії працює цілодобово, на дзвінки відповідає консультант, а не бот. Веб-сторінка сервісу має мобільну версію, зручну для використання зі смартфона. При виникненні запитань Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію, де Вас детально проконсультують.

Поширені запитання 

Чи можливо взяти позику, якщо вже оформлено кредит в іншій МФО?

Такий варіант можливий за умови, якщо сума заборгованості по кредиту в іншій компанії не є критичною. У випадку, якщо Ви плануєте оформити кредит у Tengo, маючи вже такий в іншій фінансовій установі, від Вас вимагатимуть надання довідки про доходи.

Чи можливо взяти позику, якщо вже оформлено кредит в іншій МФО?

Такий варіант можливий за умови, якщо сума заборгованості по кредиту в іншій компанії не є критичною. У випадку, якщо Ви плануєте оформити кредит у Tengo, маючи вже такий в іншій фінансовій установі, від Вас вимагатимуть надання довідки про доходи.

Якщо в мене погана кредитна історія та низький кредитний рейтинг, чи можливо отримати позику?

Така можливість існує. Ви можете отримати кредит із закритим чи відкритим протермінуванням. Вірогідність схвалення заявок у Tengo складає більше, ніж 90%.

Які документи мені необхідно мати для того, щоб подати заявку на кредит?

Для оформлення Вашої заявки необхідна мінімальна кількість документів: паспорт та код платника податків. Також потрібно мати мобільний телефон, доступ до інтернету, власну електронну скриньку та дійну банківську картку будь-якого з банків України.

Коли буде зрозуміло, що кредит схвалено?

На Ваш мобільний телефон прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано номер Вашої заявки та її статус. Аналогічну інформацію Ви отримаєте в листі на електронну пошту. Після того, як Ви підпишете онлайн-договір, гроші автоматично надійдуть на Вашу банківську картку.

Чи є законним онлайн-договір Tengo?

Договір про надання мікрокредиту має електронний вигляд і є аналогом договору в паперовому вигляді з мокрою печаткою. Електронний договір володіє такою ж юридичною силою.

Що робити, якщо я не можу ввійти в особистий кабінет?

Ймовірно, це сталося внаслідок системної помилки. Варто оновити сторінку, або зайти на сайт ще раз.

Навіщо проходити фотоідентифікацію?

Онлайн-сервіс Tengo вимагає Ваше особисте фото з метою ідентифікації особи та виключення можливості будь-яких шахрайських операцій. Щоб пройти фотоідентифікацію, перейдіть у розділ «Ідентифікація з фото» та слідуйте подальшим вказівкам.

Відгуки про компанію Tengo

Радимо завжди ознайомлюватися з відгуками про мікрофінансові організації, перш ніж брати позику в них.

⭐⭐⭐⭐
Вікторія:
«Отримала позику в Tengo миттєво: процедура оформлення зайняла 10 хв., і гроші одразу на картці. Однак, треба бути чесним та своєчасно платити, інакше високі відсотки та штрафи Вам гарантовані.»

⭐⭐⭐⭐⭐
Олена:
«Мені ніяк не приходили щомісячні гроші на дітей. Коли наважилася взяти позику, то була приємно здивована: все оформили протягом 30 хв., за адекватними умовами.»

Якщо терміново потрібні гроші, а позичити немає звідки, пропонуємо Вам послугу онлайн-кредитування від Tengo. Ця мікрофінансова компанія надає вигідні кредити без трати Вашого часу й зайвих документів. Гроші Ви отримаєте протягом 15 хвилин безпосередньо на банківську картку, а сума кредитування складає від 500 до 20 000 грн. Отримайте гроші на картку незалежно від населеного пункту та часу доби, адже сервіс Tengo працює 24/7 і доступний кожному.

5/5 - (2 votes)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Ілля
  Написаний
  21.07.2022, 12:36
  Ілля

  Легко вирішив проблему завдяки Tengo. Все чітко та без зайвих запитань. Раджу всім, кому потрібні швидкі гроші до зарплати.

Умови кредитування Tengo