Кредит від Top Credit [Топ кредит]

Пропозиція неактивна

Перший кредит під 0,01% Ні
Перший кредит 500 - 5 000
Макс. наступний кредит 500-15000 грн
Термін кредиту 1 - 30 днів
Відсоткова ставка 1,90
Вік позичальника 18 - 70 років
Метод виплати на карту
Час виплати 15 хвилин год
Довідка про доходи Ні
Пролонгація Так
Дострокове погашення Так
Наша оцінка 4,60
топ кредит онлайн

Топ кредит – про компанію

Компанія Топ кредит існує на ринку України з 2015 року. Ця мікрофінансова організація розпочинала свою роботу як сервіс, який надавав мікропозики в відділеннях, але з 2017 року напрямок діяльності змінився.

Тепер Топ кредит займається онлайн кредитуванням: тут ви завжди можете оформити кредит онлайн на короткий термін.

онлайн кредит топ кредит
вік18-75 років
документиідентифікаційний номер
паспорт
перша позикадо 3 000 грн
наступні позикимаксимальна сума 15 000 грн
термін кредиту1-30 днів
відсоткова ставка по кредиту1,9% в день

Як оформити онлайн кредит в Топ кредит?

Більшість МФО (мікрофінансових організацій) працює у форматі онлайн. Фізичні офіси відкривають лише для тих громадян, які все ще бояться оформлення фінансових зобов’язань в режимі онлайн або ж не до кінця розуміють, як це можна зробити.

Нижче ви можете ознайомитись з покроковою інструкцією оформлення запиту на кредит у Top Credit.

отримати кредит топкредит
отримати кредит топкредит

Покрокова інструкція, як оформити позику в Top Credit

👉 На сайті компанії Top Credit відсутній звичний кредитний калькулятор. Тут, після натискання кнопки отримати гроші, ви відразу потрапляєте на сторінку реєстрації.

реєстрація топкредит

👉 На сторінці первинної реєстрації необхідно вказати свої основні дані – ім’я, прізвище, дату народження, ідентифікаційний номер, контакти. Тут ви входите не як позичальник, а створюєте свій особистий кабінеті, через який вже після можна буде оформляти і погашати свої кредити.

👉 На наступній сторінці пропонується ввести код, який був відправлений на номер телефону, вказаний в анкеті.

👉 Якщо ви ввели правильний код, то система відправить вас на сторінку, де необхідно буде вже більш детально розповісти про себе, додати інформацію про сімейний стан, зміну прізвища, і так далі. Також на цій сторінці слід завантажити фотографії першої та другої сторінки паспорта, а також сторінки, де вказано прописка;

👉 Коли фотографії завантажаться, ви натиснете кнопку «Зберегти дані», і перейдете на сторінку з полями для інформації про ваше місце проживання;

👉 Наступна анкета стосується вашого працевлаштування. Необхідно вказати, де ви працюєте, протягом якого періоду, телефон компанії, а також її адресу;

👉 Далі система переведе вас на сторінку, де потрібно вказати всі свої контакти, причому не тільки телефон, але і додаткові поштові скриньки, сторінки в соціальних мережах, але це за бажанням. Обов’язково тут прописати і номери телефонів тих людей, які зможуть підтвердити інформацію про вас;

👉 На даному етапі ви повинні ввести номер кредитної картки, на яку хочете отримати гроші, і верифікувати її. Для підтвредження вашої карти сервіс заблокує на рахунку невелику суму грошей – не більше 1 гривні, вам необхідно буде вказати цю суму, тим самим верифікувати картку;

👉 Тепер ви потрапите в свій особистий кабінет, і вже тут зможете скористатися кредитним калькулятором, і вказати суму і термін кредиту. Після цього система ще раз виведе на екран всю інформацію по вашому кредиту, і якщо ви згодні продовжити співпрацю, то необхідно буде ввести код, відправлений на мобільний телефон, і натиснути кнопку «Зберегти».

Що робити, якщо заявку не схвалено?

Попри лояльність і менш жорсткі умови отримання позик у МФО, ніж у звичайниому банку, відмови не виключені. Хоч відсоток відмов досить малий, краще все таки заздалегідь розібратися з нюансами, які можуть послужити причиною відмови.

❌ При заповненні анкети уважно вводьте всі дані, згідно з тим, як вони внесені в документах. Будь-яка помилка або одрук можуть послужити причиною невидачі кредиту;

❌ Якщо у вас є прострочення по виплаті іншого кредиту, або занадто погана кредитна історія, вам так само можуть відмовити.

Іноді система не встигає оновити дані, і якщо ви оплатили заборгованість зовсім недавно, ці відомості могли ще не відобразитися. В такому випадку зв’яжіться з кредитним бюро, щоб уточнити, чи відображені ваші оплати по кредитах, і спробуйте ще раз через деякий час.

Недійсна кредитна карта, тобто така, термін використання якої вже закінчився. Це теж привід для відмови, адже організація просто не зможе перевести гроші на карту, яка заблокована.

Умови кредитування

Загалом на ринку МФО вимоги до потенційних клієнтів однакові та мало чим відрізняються. Якщо у банках це досить жорсткі рамки, то в мікрофінансових компаніях отримати позику набагато простіше. Однак і тут є обмеження.

Ви зможете скористатися послугами Top Credit, і отримати онлайн кредит на картку, якщо:

✅ У вас є паспорт громадянина України, а також ідентифікаційний номер;

✅ Ви володієте банківською карткою, яка була випущена одним з українських банків, не є простроченою, а на балансі є сума більше, ніж 1 гривня;

✅ Ви маєте доступ до інтернету, а також мобільний телефон з чинним номером;

✅ Ваш вік не менше вісімнадцяти років, і не більше сімдесяти п’яти;

✅ У вас є одна контактна особа, це може бути родич або друг, яке може підтвердити вашу особистість.

топкредит оформити кредит

Відсоткова ставка по кредиту

В порівнянні з іншими МФО, що діють на ринку України, Top Credit має середню відсоткову ставку – не найнижчу, але і не найвищу.

Компанія пропонує оформити позику з відсотковою ставкою 1,9% в день. Причому такий тариф діє, як для нових клієнтів компанії, так і для тих, хто вже не раз звертався за фінансовою допомогою.

Сума кредиту

Максимальна сума кредиту – 15 000 грн. Але ця сума доступна далеко не одразу. Щоб отримати доступ до максимальної суми, треба пройти 5 попередніх кроків на менші суми.

Максимальна сума кожного кроку визначається за кількістю виплачених раніше кредитів.

Погасивши 3-ій кредит, на будь-яку суму, оформляючи 4-й, Ви можете подати заявку на 9000 грн кредиту.

топкредит оформить кредит

Як повернути кредит?

Повернути позику ще легше ніж її отримати. Адже інує декілька шляхів оплати і кожен позичальник може обрати найкомфортніший для себе. Компанія Top Credit пропонує кілька способів, якими можуть скористатися громадяни для погашення боргу:

Найпростіший і найзручніший спосіб – це скористатися особистим кабінетом. Для цього вам не доведеться виходити з дому, достатньо мати доступ до інтернету і гроші на банківській картці. Процедура займе мінімум часу.

Якщо у вас готівка, і ви не хочете використовувати карту, завжди можна оплатити борг в терміналах City24. Там є розділ «Банки», в якому необхідно знайти Top Credit. Його легко помітити за яскравим логотипом.

У спеціальному полі вкажіть ваші дані, номер угоди, а так само суму, яку хочете внести. Неодмінно візьміть чек.

Якщо поруч з вами є відділення банку, то можна погасити кредит через касу. Головне правильно вкажіть реквізити, і візьміть квитанцію про проведення операції.

☝ Кошти можуть надійти на рахунок не відразу, а через 3 дні. Враховуйте це, якщо здійснюєте оплату в останній момент.

повернути кредит в top credit

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо так трапилось, що клієнт був змушений протермінувати дату оплати кредиту, то йому слід звернутися за порадою до консультантів сервісу, що робити в такій ситуації.

Якщо клієнт не буде реагувати на звернення сервісу, і просто не виплатить кредит, йому будуть нараховуватися великі штрафи. Тоді доведеться в будь-якому випадку виплачувати гроші, але спочатку доведеться погасити всі штрафні санкції, потім відсоток за використання грошей, і тільки після цього тіло кредиту.

Якщо ви розумієте, що не встигаєте вчасно внести кошти, зв’яжіться з представником компанії, поясніть ситуацію, і вам підкажуть, як вчинити. Скоріше за все, вам порадять продовжити термін позики.

Пролонгація

Пролонгація кредиту дозволить відстрочити його виплату. В компанії Top Credit максимальна доступна відстрочка – 10 днів. Але для того щоб скористатися такою можливістю, слід виплатити всі відоткові нарахування по боргу, тоді виплату самого тіла кредиту можна буде перенести.

Цей варіант оптимальний для тих, хто не встиг підготувати гроші до дати виплати. Для того щоб оплатити відсоткову частину боргу і оформити продовження, досить зайти до свого особистого кабінету на офіційному сайті МФО Top Credit та у вкладці “Активні кредити” обрати пункт “Пролонгація” та оплатити суму відсотків, котрі накопичились протягом терміну самого кредиту.

Вхід в особистий кабінет в Топ кредит

Вхід в особистий кабінет Топ кредит знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки.

Натиснувши на кнопку “Особистий кабінет”, ви побачите поле для входу.

Логін – ваш номер телефону.

Якщо ви втратили доступ до свого особистого кабінету, ви зможете відновити його за допомогою кнопки “Відновити доступ“. Вам необхідно буде зателефонувати або написати e mail в службу підтримки.

top credit особистий кабінет
top credit доступ

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Top Credit

Для того, щоб вам було легше прийняти рішення щодо того, чи варто брати позику у компанії Top Credit, ми зробили список переваг та недоліків даного сервісу, попередньо вивчивши клієнтські відгуки про Top Credit.

👍 Переваги сервісу:👎 Недоліки сервісу:
➕ Отримати кредит тут досить просто, на це не піде багато часу, вам не доведеться йти до відділення компанії – все можна зробити, сидячи за комп’ютером, в особистому кабінеті;

➕ Для того щоб отримати фінансову допомогу. Вам не обов’язково мати офіційне місце роботи, тут йдуть на зустріч і тим людям, які не маю офіційного оформлення;

➕ Ви можете підвищити свої шанси на повторний кредит, так як всю інформацію про клієнтів організація спрямовує в бюро кредитної історії. Тобто своєчасно виплачений позику може підвищити ваш рейтинг, як позичальника;

➕ Компанія йде назустріч тим клієнтам, які хочуть розрахуватися з боргом раніше зазначеного терміну, і позитивно до них відноситься;

➕ У Top Credit ви зможете оплачувати кредит частинами, при цьому якщо ви вже оплатили певну суму, то і щоденні відсотки будуть розраховуватися, виходячи з суми залишку.

➕ Можливість оформити позику до 15 000 гривень.

➕ Гаряча лінія з цілодобовою підтримкою клієнтів.
➖ Перш ніж вказати суму і скористатися кредитним калькулятором на сайті, необхідно пройти процедуру реєстрації, що не завжди зручно;

➖ Обов’язково надати контакти людей, з якими буде зв’язуватися представник МФО для уточнення відомостей про позичальника;

➖ Для того щоб взяти велику суму, необхідно брати кредит кілька разів, наприклад, для нового клієнта доступна сума, що не перевищує 3000 грн.
кредит в top credit
Джерело: https://topcredit.ua/

Контакти компанії та служби підтримки

📍 Адреса головного офісу :
04073, Київ,
проспект Степана Бандери, 8

📞 Контакний телефон:
0 800 210 177

📩 E mail:
info@topcredit.ua

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці офіційного сайту Top Credit – https://topcredit.ua/uk

Питання – відповіді

Яка відсоткова ставка на позики в Топ кредит?

1,9%

Яку суму я можу взяти в кредит, якщо я новий клієнт?

100 – 17 000 грн

Які документи необхідні для того, щоб отримати онлайн кредит?

Паспорт та ідентифікаційний номер

Як я отримаю гроші?

Гроші надійдуть на карту

Чи може отримати онлайн-кредит в Top Credit неповнолітній?

Ні

Чи потрібна довідка про доходи для отримання онлайн кредиту в Top Credit?

Ні, такої вимоги не передбачено

Чи можна взяти декілька кредитів одночасно?

Ні, такої можливості нема

Чи можу я взяти кредит в МФО Топ Кредит, якщо я знаходжуся на тимчасово окупованій території?

Ні

Який максимальний термін виплати кредиту у цій МФО?

30 днів

Чи можна в Топ Кредит виплачувати позику частинами?

Так. Кредит можна виплачувати зручними для вас частинами.

Чи доступна позика у Top credit для неофіційно працюючих громадян?

Так, ця мікрофінансова організація видає кредити неофіційно працюючим.

Відгуки клієнтів

 відгуки про top credit

Топ кредит існує на українському ринку мікропозик від 2015 року. Послугами Топ кредит скористалося багато клієнтів, тому не проблема знайти відгуки про компанію в мережі, написавши в пошуковику “відгуки Топ кредит” для результатів українською мовою, або “отзывы Топ кредит” для результатів російською мовою.

На нашому сайті ви також можете поділитися своїм досвідом користування послугами фірми і написати відгук про Топ кредит.

4/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
  • Komentarz od Карина
    Написаний
    27.07.2022, 10:29
    Карина

    Вибивають гроші незаконними методами, погрозами, дзвінками до знайомих!