Твої Гроші

Загальний опис

Твої Гроші - krediti24.com.ua

Загальні умови кредитування

Компанія Твої Гроші має досить великий досвід роботи, адже вона з'явилася на ринку мікрофінансових послуг в 2013 році, саме ця компанія почала видавати перші гроші до зарплати, в кредит, на банківську карту. Суть її роботи полягає у видачі невеликих позик на нетривалий термін. Мікрокредити вже тоді користувалися великим попитом у європейських державах, і досить швидко стали популярні і в Україні. Твої Гроші працює також, як і її іноземні підприємства аналоги – швидко, просто і доступно. Ті хто вже користувався сервісом Твої Гроші відзначають прозорість його роботи, якісне обслуговування.

Сервіс Твої Гроші не ставить жорстких вимог до клієнтів, вони є цілком загальними. Тому для того щоб скористатися послугами кредитної організації Твої Гроші, необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Ваш вік повинен бути не менше 18 років і не більше 71 років.
 • Вам знадобиться посвідчення особи громадянина України.
 • Обов'язково мати ідентифікаційний номер.
 • Ви повинні проживати на території країни.
 • Потрібна банківська картка будь-якого українського банку.
 • У вас повинен бути мобільний номер українського оператора зв'язку і вільний доступ в інтернет.
 • Обов'язкова наявність постійного доходу. Йдеться про стипендії, пенсії чи будь-який інший прибутку, яка надходить до вас регулярно.

Відсоткова ставка

Перед оформленням позики у мікрокредитних організаціях ви повинні рощуміти, що відостки нараховуються не за місяць, як у банку, а за день. У компанії Твої Гроші немає пільгових умов для нових клієнтів, незалежно від того, в який раз ви звертаєтеся до сервісу, процентні ставки залишаються на рівні 2%. Для того щоб прорахувати, скільки доведеться переплатити за свій кредит від Твої Гроші, досить скористатися вбудованим калькулятором на сайті компанії, де це можна зробити просто та доступно. Під індикаторами можна побачити, яка сума процентних нарахувань, самої позики, а також до якого числа необхідно сплатити кредит.

Переваги та недоліки сервісу мікропозик Твої Гроші

Перш ніж оформити кредит в Твої Гроші, необхідно ознайомитися з особливостями роботи сервісу. У кожній мікрофінансової компанії діють схожі принципи кредитування, проте деякі умови можуть відрізнятися. Беручи до уваги досвід роботи компаніх та відгуки клієнтів, були сформовані позитивні та дещо негативні риси компанії. Якщо говорити про переваги сервісу Твої Гроші, слід зазначити:

 • Можливість отримання кредиту на вигідних умовах. Часто в компанії проводяться різні акції та бонусні програми, які дозволяють знизити процентну ставку по кредиту;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики – якщо в термін людина не може оплатити свій обов'язок, він має можливість отримати відстрочку платежу;
 • Практично 90% заявок отримують позитивну відповідь – у кожного є шанс отримати гроші у тимчасове користування;
 • Компанія працює з громадянами, яким виповнилося 18 років, чого не може запропонувати жоден український банк без додаткових умов;
 • Є можливість отримати кредит на банківську карту від Твої Гроші або ж прийти у відділення і отримати гроші готівкою;
 • Завдяки оптимізованої роботі сервісу отримати відповідь по своїй заявці можна в найкоротші терміни, а на заповнення реєстраційної форми піде всього кілька хвилин;
 • Щоб отримати позику не доведеться пред'являти довідку про доходи або документ з офіційного місця роботи;
 • Можливість оформлення кредиту без заставного майна або поручителів.

Твої гроші - krediti24.com.ua

Тепер поговоримо про недоілки сервісу, якщо їх так можна назвати, насправді це певні особливості компанії Твої Гроші у видачі позик. Отже недоілки МФО Твої Гроші наступні:

 • Обмеження по першому займу – ви можете отримати не більше 3000 гривень, якщо вперше звернулися в сервіс;
 • Максимальний термін кредитування – 16 днів;
 • При простроченні діють досить жорсткі умови для боржників.

Процес оформлення кредиту

Для того щоб отримати кредит на картку або готівкою, досить просто заповнити анкету на офіційному сайті, переговорити з представником компанії і дочекатися відповіді по своїй заявці. Так як кожен сервіс будує алгоритм отримання кредиту по своєму, ми вирішили зробити покроковий опис оформлення заявки на позику на сервісі Твої Гроші.

Твої Гроші - krediti24.com.ua

Покрокова інструкція оформлення кредиту в Твої Гроші

 1. На кредитному калькуляторі, який представлений на головній сторінці сайту, вкажіть бажану суму кредиту, а також термін кредитування, за допомогою індикаторів. Якщо процентна ставка і крайня дата погашення вас влаштовують, натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Оберіть кнопку перший кредит, і переходьте до заповнення анкети. Реєстрація облікового запису на сайті передбачає вказівку лише основної інформації про себе, а за допомогою галочок відзначте свою згоду з обробкою даних і правилами співпраці.
 3. На вказаний номер телефону ви отримаєте повідомлення з комбінацією, яку потрібно вказати в окремій вкладці.
 4. Ви побачите вікно, яке ще раз проінформує вас про те, що необхідно для оформлення кредиту.
 5. Заповніть всі поля у формі, вказавши свою дату народження, ідентифікаційний номер, тип паспорта та іншу інформацію, після чого натисніть кнопку «Далі».
 6. Заповнюйте всі реєстраційні форми, згідно з інструкціями. Вносьте відомості про місце роботи, паспортні дані та інше, уважно перевіряючи правильність зазначених даних.
 7. Коли реєстрація буде закінчена і заявка спрямована на розгляд, залишиться лише почекати дзвінка співробітників компанії.

Що робити, якщо зявку не схвалили?

Як рпаніше було описано, що в мікрофінансової організації Твої Гроші дуже високий відсоток схвалення заявок, проте трапляються і відмови. Якщо ви відповідаєте всім вимогам компанії до клієнтів, але все одно отримали відмову, з якої причини це могло статися? Давайте розглянемо найбільш часті причини відмов:

 • Ви намагаєтеся оформити повторний кредит відразу після погашення попереднього. На оновлення даних системи необхідний певний час, тому ви можете все ще числиться в списку боржників. Не поспішайте відразу подавати заявку, почекайте якийсь час, щоб не отримати відмову;
 • При заповненні анкети були допущені помилки: неправильно вказані дані документів, помилка у прізвищі або імені, інші неточності;
 • Компанії прострочена, перед оформленням перевірте свою картку;
 • Оператор не зміг з вами зв'язатися – якщо довго немає дзвінка, перевірте свій мобільний телефон.

Промокод та як ним користукватись

В даний час компанія не проводить акцій із промокодами, зате тут час від часу діють інші цікаві пропозиції, наприклад, передсвяткові розіграші призів і бонуси для постійних клієнтів. Отримати всю інформацію про програму лояльності можна на офіційному сайті, або ж підпишіться на розсилку новин і спеціальних пропозицій від МФО Твої Гроші, щоб бути завжди в курсі новин.

Як повернути кредит?

Онлайн МФО мають шалену перевагу над класичним банками через те, що вони більш гнучкіші в плані методів оплати боргу, Твої Гроші не є виключенням. Для того щоб погасити борг, можна скористатися одним з таких способів:

 • Поповнити свій рахунок через термінали самообслуговування, в тому числі і термінали ПриватБанку.
 • Скористатися особистим кабінетом на сайті компанії, і перевести гроші на рахунок зі своєї банківської картки;
 • Оплатити позику в відділенні будь-якого українського банку.
 • Прийти до відділення Твої Гроші і погасити борг.
 • Перекласти оплату через електронні гроші Webmoney.

Твої Гроші - krediti24.com.ua

Наслідки просрочки по кредиту

Якщо позичальник не погасив свій борг в зазанчений термін, йому буде нарахована одноразова пеня в розмірі 250 гривень. Крім цього, компанія буде щодня обкладати заборгованість процентною ставкою в розмірі 2% до того моменту, поки борг не буде погашений або заморожений. Якщо заборгованість заморозили, а клієнт ніяк не реагував на звернення і санкції компанії протягом певного часу, справа може бути передана до суду або до колекторів. Погасити борг доведеться в будь-якому випадку, тільки сума його буде в рази більше, ніж при своєчасному розрахунку.

Пролонгація

Якщо клієнт не може вчасно розрахуватися з організацією, найкращим виходом для нього стане оформлення пролонгації позики. Зробити це можна у відділенні фірми, і на сайті, не виходячи з дому. У Твої Гроші можна продовжувати борг на необмежену кількість разів. Для продовження вам знадобиться заплатити процентну частину, а також всі штрафи, якщо такі вже були нараховані, саме тіло кредиту можна буде виплатити пізніше. Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення пролонгації, у компанії є гаряча лінія, де завжди готові надати підтримку клієнтам.

Контакти компанії та служби підтримки

Адреса голвоного офісу компанії:

Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а

Контакний телефон:
0 800 807 888

Також ви можете залишити заявку через форму зворотнього зв’язку на сторінці – Контакти, офіційного сайту Твої Гроші