Кредит від Твоя позика

Перший кредит 3 000 - 150 000
Розмір позики 3 000 - 150 000
Dla zadluzonych Так
Довідка про доходи Ні
Час виплати протягом дня год
Метод виплати на карту
Вік позичальника 18 - 75 років
Наша оцінка 4,60
Дострокове погашення Так
Пролонгація Так
Відсоткова ставка 2
Макс. наступний кредит 3000-150000 грн
Перший кредит під 0,01% Ні
Термін кредиту 8 - 24 тижні
твоя позика кредит

МФО Твоя Позика – це онлайн-платформа, що пропонує клієнтам швидкі кредити на карту терміном на 8, 12, 16, або 24 тижні. При цьому Вам не потрібно жодних додаткових документів (довідки про доходи, документу з місця праці чи поручителів). Все, що треба, щоб отримати швидкий кредит у Твоя Позика – паспорт та код ІПН.

Чому клієнти обирають Твоя Позика?

1) Оперативність прийняття рішення щодо Вашої заявки.

2) Мінімальний пакет документів для оформлення позики.

3) Максимальний надійний захист клієнтських персональних даних за допомогою найсучасніших спеціалізованих програм.

4) Цілодобова робота сервісу та служби підтримки.

5) Кредит онлайн на карту за лічені хвилини, навіть не виходячи з дому.

твоя позика переваги

Вимоги до клієнтів для отримання кредиту в Твоя Позика:

 • вік: 18 – 75 років;
 • паспорт громадянина України / ID-картка та податковий код;
 • дійсна банківська картка будь-якого українського банку, що належить позичальнику;
 • мобільний телефонний номер українського оператора, доступ до мережі Інтернет.

Умови кредитування в МФО Твоя Позика:

Термін кредитування: на 8, 16, 24 тижні

Розмір позики: 5 000 – 150 000 грн

Денна % ставка: від 0,00082% до 2,44%

Річна ставка: 448,35%

Комісія за видачу: 15% від суми

Спосіб погашення кредиту: особистий кабінет, термінал, банк

Можливість пролонгації: наявна

Штраф за несвоєчасне погашення: 2% від суми за кожен день протермінування

Частота внесення платежів: кожні 1-2 тижні 

Оформлення заявки на кредит: приблизно 30-40 хвилин

Як можна отримати кошти: кредит на карту

Що потрібно для оформлення: український паспорт та код ІПН

Ви можете самостійно обрати суму позики та зручний термін кредитування. Задля цього потрібно скористатися кредитним калькулятором на сайті компанії: просто рухайте бігунець, визначаючи необхідну суму та термін, а система все розрахує та вкаже кінцеву суму до сплати (з урахуванням процентної ставки за користування та комісії за видачу – 2%).

кредит твоя позика ставка

Безумовною перевагою компанії є те, що вона пропонує споживачам довгострокові кредити. Мінімальний термін кредитування складає 8 тижнів, а максимальний – 24.

Розмір позики клієнтам, які звертаються вперше – 5 000 – 50 000 грн. Постійні клієнти можуть розраховувати на кредитування в розмірі до 150 000 грн.

Періодичний платіж відбувається щотижнево (в один і той же день тижня), або ж що два тижні. Регулярний платіж включає в себе оплату основної суми кредиту (тіла) та відсоток за користування кредитними коштами.

Денна відсоткова ставка становить від 0,00082% до 2,44% (значення залежить від суми позичених коштів та терміну кредитування). Річна ставка складає від 448,35% до 892%.

Також важливо зазначити, що компанія знімає комісію в розмірі 15% від суми позики (за кожну видачу). До того ж, у Вас є можливість сплатити кредит достроково, без переплат та комісії за розривання кредитної угоди. 

Як отримати кредит у Твоя Позика?

як отримати кредит твоя позика

1) Обрати бажану суму й термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора. Натиснути «Отримати позику».

2) Створити особистий кабінет та зареєструватися, вказавши всі необхідні особисті дані.

3) Здійснити верифікацію банківської картки. На карті має бути сума, не менша, ніж 1 грн. (кошти знімуться з карти з метою тестової трансакції, а після завершення оформлення позики їх буде повернено назад).

4) Уважно прочитати умови електронного договору та (якщо всі його пункти влаштовують) підписати. Щоб підписати угоду, введіть одноразовий код, отриманий в SMS-повідомленні на телефонний номер, вказаний Вами в анкеті.

Після підписання договору гроші автоматично буде зараховано на Вашу банківську карту.

Як погасити кредит у Твоя Позика?

Оберіть зручний для Вас спосіб здійснення платежу:

– в особистому кабінеті на сайті;

– в терміналах самообслуговування;

– у відділенні банку (за реквізитами компанії, розміщеними на офіційному сайті).

Відслідковувати статус кредиту можна в особистому кабінеті. При виникненні додаткових запитань слід звернутися на гарячу лінію за телефоном, розміщеним на сайті компанії, або ж написати в службу підтримки за електронною адресою.

Штраф за несплату кредиту в Твоя позика

Так, за кожен день протермінування кредитної заборгованості на основну суму нараховується штраф у розмірі 2%. У разі несплати штрафу, або ж ігнорування регулярних платежів компанія матиме право примусово стягнути заборгованість.

До того ж, справу буде передано колекторській агенції та відкрито судове провадження, наслідком якого може бути заблокування особистих рахунків клієнта, арешт майна та заборона виїзду за кордон.

Окрім того, можливість отримати позику в будь-якій іншій фінансовій установі буде назавжди зведена до нуля. Адже кредитний рейтинг остаточно буде зіпсовано, а всі дані про заборгованість, як і кредитну історію клієнта загалом, буде передано до Бюро Кредитних Історій.

Радимо своєчасно здійснювати погашення платежів та нарахованих відсотків з метою уникнення проблем у кредитній історії в подальшому. Якщо не вдається погасити кредит в установлений термін, скористайтеся послугою пролонгації. Задля цього потрібно зв’язатися з кредитним консультантом компанії, який допоможе Вам із вирішенням цього питання. 

Переваги та недоліки компанії Твоя Позика

+ Кредитування в розмірі до 150 тис. грн на карту протягом 30 хв.

+ Можливість пролонгації та дострокового погашення кредиту.

+ Позика на довготривалий термін (до 24 тижнів).

+ Можливо отримати позику навіть за наявності поганої кредитної історії (високий процент схвалення заявок).

+ Позитивне рішення стосовно заявки навіть без поручителя, довідки з місця роботи та документу про розмір місячного доходу.

– Висока процентна ставка та переплата за користування коштами.

– Комісія в розмірі 15% від суми за кожну видачу кредиту.

– Відсутнє автоматичне підключення послуги пролонгації (необхідно зв’язуватися в телефонному режимі з фінансовим консультантом задля продовження кредитного договору).

– Нарахування штрафу в розмірі 2% (від основної суми кредиту) за кожен день протермінування заборгованості.

Запитання – відповіді

Чи є прихована комісія за користування?

Жодних прихованих комісій – лише фіксований відсоток у розмірі 2% від основної суми за видачу позики. Все максимально прозоро та вказано в онлайн-договорі.

Які документи мені треба мати для оформлення позики?

Задля того, щоб подати заявку на кредит в МФО Твоя Позика, необхідно мати власну банківську карту, паспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий код. Окрім того, володіти доступом до Інтернету. Також потрібно бути повнолітнім та не старшим, ніж 75 років.

Яку суму кредиту я можу взяти в Твоя Позика?

Новим клієнтам компанія пропонує позики в розмірі до 50 000 грн, а постійні користувачі мають можливість отримати кредитування на суму не більше 150 000 грн.

Як часто потрібно сплачувати кредит?

Погашення кредитного платежу здійснюється щотижнево, або ж раз на два тижні.

Чи можна достроково погасити кредит?

Так, така можливість в МФО існує. Вам необхідно внести повну суму кредиту, а також відсотки, нараховані на час користування позикою.

Контактна інформація:

🌐 Офіційний сайт: tpozyka.com

📩 E-mail: office@tpozyka.com

📞 Контактний телефон: 0800 211 503

📍 Юридична адреса: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524

Твоя Позика: відгуки

Перед тим, як брати швидкі кредити в будь-якій МФО, варто зважити всі переваги та недоліки компанії, а також ретельно читати угоду, яку Ви підписуєте шляхом введення коду з SMS. Це все необхідно робити для того, щоб в подальшому уникнути непорозумінь та несподіванок ( як-от, наприклад, нарахування штрафу чи пені за несвоєчасно погашений платіж, протерміновану заборгованість тощо).

⭐⭐⭐⭐⭐
«Зручний у користуванні сайт: тут можна отримати гроші в кредит, залишивши заявку та вказавши необхідні дані про себе. Хоч і високий відсоток по кредиту, та тут у Вас завжди є можливість сплатити гроші достроково.»

⭐⭐⭐⭐⭐
«Являюсь постоянным клиентом этой компании, у меня есть возможность оформить кредит быстро, и еще в этот раз не нужно снова проходить проверку в системе. Когда мне нужно было в первый раз быстро получить деньги на карту до зарплаты, они пришли мне уже после подписания договора. Преимуществом компании является то, что у них нет дополнительной комиссии за пользование кредитными средствами и можно оформить займ на значительную сумму и на длительный срок.»

⭐⭐⭐⭐⭐
«Когда мне срочно нужны были деньги на операцию, компания предоставила мне кредит на сумму, которую нужно было собрать в кратчайшие сроки. Брала займ в компании в первый раз. Деньги на карту получила быстро: в течение получаса, то есть, в общем – все хорошо. А для постоянных клиентов процентная ставка всегда снижается.»

5/5 - (1 vote)
Коментарі (1)
Залишити коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Сортувати відповідно до
 • Komentarz od Сергій
  Написаний
  21.07.2022, 12:09
  Сергій

  Тут вигідно брати довготривалі позики без довідки про доходи, а плата за користування – відсутня (лише нараховані відсотки). Щиро рекомендую – у них все чесно.

Умови кредитування Твоя позика